Autor Wątek: I zadanie Celeba  (Przeczytany 1443 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
I zadanie Celeba
« dnia: 16 Kwiecień 2007, 21:11:05 »
Wszedłem do koszar garnizonu łuczników ponieważ dostałem wezwanie od Khaleba...Także przyszedłem ,oparłem się o ściane i zacząłęm się rozglądać za Khalebem z uśmiechem na twarzy.
Moja pierwsza misja.... -pomyślałem.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
I zadanie Celeba
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwiecień 2007, 23:40:53 »
Witaj Celeb. Potrzebuje 20 szklanych fiolek. Jeśli dobrze się spiszesz zostaniesz wynagrodzony. Mam nadzieje, że mnie nie zadwiedziesz. A teraz ruszaj i wróć cało...

Forum Tawerny Gothic

I zadanie Celeba
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwiecień 2007, 23:40:53 »

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
I zadanie Celeba
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Kwiecień 2007, 17:54:38 »
Idąc wśród lasu myśląc jak zdobędę 20 szklanych fiolek zobaczyłem chatkę.Miałem wielkiego farta bo właściciel-alchemik akurat miał daną ilość fiolek jednak za darmo tak dać nie chciał...Powiedział ,że muszę mu przynieść 3 surowe mięsa ścierwojadów.Także poszedłem na miejsce i zobaczyłem trzy wielkie kurczaki...

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
I zadanie Celeba
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Kwiecień 2007, 17:56:56 »
Spostrzegłeś, że są to młode ścierwojady, więc nie będziesz miał z nimi wiele kłopotów. Zaczaiłeś się w trawie i oddałeś strzał z łuku - niestety chybiony. Zwierzęta nawet Cię nie zobaczyły. Po chwili schowałeś się za kamieniem i...

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
I zadanie Celeba
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Kwiecień 2007, 17:59:26 »
Połykając ślinke znowu napiąłem łuk i wyszedłem zza kamienia!Wszystkie ścierwa się na mnie rzuciły ,a ja zaczołem celować...ÂŚcierwojady podbiegały i podbiegały ,aż...TRACH!Jeden dostał w nogę ,lecz jedynie go to spowolniło.Oba pozostałe ścierwa wbiły dzioby w moją nogę ,więc wyjołem topór i machnołem przed nimi!ÂŚcierwa się odsuneły ,a ja ledwo co stałem na nogach.Znowu oba podbiegły ,a trzeci powoli się zbliżał.Machnąłem znowu toporem i ździeliłem ścierwojada prosto w tułów!

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
I zadanie Celeba
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Kwiecień 2007, 18:04:28 »
Jedno stworzenie padło! Upadłeś na ziemię, a drugi ze ścierwojadów rzucił się prosto na Ciebie. Ze strachu zbladłeś, a zierze dalej biegło. Rzuciłeś swoim toporem, celnie ugodziłeś bestie w głowę. Trzeci ścierwojad zabrał Twój łuk i zaczął uciekać...

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
I zadanie Celeba
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Kwiecień 2007, 18:54:41 »
Próbowałem wyjąć szybko topór z drugiego zabitego ścierwojada ,ale nie mogłem.
Ugrząsł.....Aj walić to!
Pobiegłem za ścierwojadem i dlatego ,że to ten co został zraniony w nogę szybko zdążyłem go dogonić i zabrać mu łuk.Z pośpiechu zaczołem strzelać z łuku ,ciągle pudłując
Ja pi...
W końcu wziołem se odpuściłem ,wziołem łuk na plecy i wyjąłem topór z zabitego ścierwojada.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
I zadanie Celeba
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Kwiecień 2007, 23:10:12 »
Po zdobyciu mięsa poszedłeś do alchemika, który dał Ci probówki. Wróciłeś do koszar meldując wykonanie zadanie.

Celeb +2 do reputacji, 12 sztuk złota.
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień 2007, 23:10:30 wysłana przez Khaleb »

Forum Tawerny Gothic

I zadanie Celeba
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Kwiecień 2007, 23:10:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top