Autor Wątek: I Zadanie Isgarotha  (Przeczytany 1531 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
I Zadanie Isgarotha
« dnia: 11 Kwiecień 2007, 16:59:16 »
Isgaroth wszedł do domu gubernatora.
-Witaj, Lordzie Sado. Jestem w sprawie mojego zadania. Chcę jakieś dokładniejsze informacje. Jakie są materiały do budowy teleportu? Gdzie i od kogo je zdobyć? - po czym zapalił fajkę i czekał, aż gubernator mu odpowie.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
I Zadanie Isgarotha
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwiecień 2007, 17:05:27 »
- Potrzebne jest 90 bryłek żelaza i 50 bryłek magicznej rudy, któe przetopi nasz hutnik i uformuje z nich teleportery. Przy głównej bramie, czeka na Ciebie 15 kopaczy, zaprowadź ich do obydwóch kopalń i wydobądź surowce. Ponoć kopalnie sa już opuszczone i mało  w nich rudy, ale zawsze coś możesz znaleść. Nie pozwól zginąc kopaczom. Kiedy teleportery zostaną wyrobione masz je przewieśc w odpowiednie miejsca, gdzie zostaną wybudowane. Teraz już idź...

Forum Tawerny Gothic

I Zadanie Isgarotha
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwiecień 2007, 17:05:27 »

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
I Zadanie Isgarotha
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwiecień 2007, 17:11:13 »
Isgaroth wyszedł z domu gubernatora i skierował swe kroki w stronę głównej bramy. Gdy dotarł na miejsce, zobaczył czekającą na niego sporą grupę kopaczy.
-To jak? - spytał się ich - Idziemy?
« Ostatnia zmiana: 11 Kwiecień 2007, 17:15:17 wysłana przez Isgaroth »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
I Zadanie Isgarotha
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Kwiecień 2007, 17:18:24 »
Kopacze niechętnie na niego spojrzeli i poszli. Po godzinie marszu doszli do kopalni. Rozpoczęli wykopywanie. Isgaroth nadzorował budowę. Nagle do kopalni wskoczyło kilkanaście wilków. Isgaroth musiał uratować kopaczy, by nadal móc wydobywać surowce...

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
I Zadanie Isgarotha
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Kwiecień 2007, 18:01:51 »
Isgaroth spokojnie nadzorował pracę budowy. Kopacze pracowali bez większych problemów. Nagle Mag usłyszał za sobą ciche powarkiwanie. Odwrócił się w tamtą stroną. Zobaczył sporą watahę wilków.
-Jasna cholera! - mruknął - Wilki! - krzyknął kopaczom. Bestie zaatakowały. Na oko było ich 10. Isgaroth zaatakował Kulą Ognia w te, które atakowały kopaczy. Dwie bestie zginęły. Nagle usłyszał krzyk. Odwrócił się w stronę, z której dobiegał i zobaczył poważnie zranionego kopacza, nad którym pochylał się jeden z wilków.
-Niech to szlag - mruknął. Szybko zabił bestię Kulą Ognia. Jeden z wilków rzucił się na niego. Isgaroth nie zdążył uskoczyć i wilk przewrócił go na ziemię. Isgaroth szybko zrzucił go z siebie i nie zważając na atakujące go wilki zajął się tymi, które atakowały kopaczy. Mag szybko ogarnął wzrokiem sytuację. Dwa wilki goniły kopacza, dwa inne atakowały kolejnych dwóch kopaczy. Isgaroth modląc się w duchu o to, żeby goniony przez wilki kopacz przeżył zabił Kulą Ognia dwa wilki atakujące kopaczy. Usłyszał krzyk. A więc nie udało mu się. "Cholera, cholera, cholera" pomyślał. Zauważył kolejnego wilka goniącego kopacza. Inny wilk rzucił się na Maga. Wyszeptał kolejne zaklęcie. Kula Ognia przeszyła powietrze trafiając w wilka atakujące kopacza i natychmiast go uśmiercając. Wilk atakujący go rzucił się na Maga i przewrócił go. Isgaroth usłyszał kolejny krzyk. Kolejny kopacz zginął. Mag syknął. Zrzucił z siebie wilka i uderzył z całej siły kosturem. Bestia wydała z siebie cichy warkot i znieruchomiała. Isgaroth rzucił Kulą Ognia w ostatniego wilka. Gdy upewnił się, że wszystkie bestie nie żyją, przeliczył wszystkich kopaczy.
-Trzynastu żywych, dwóch zabitych - mruknął - Nie jest źle. Mam nadzieję, że to ostatnia niespodzianka. Nie chcę śmierci następnych kopaczy.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
I Zadanie Isgarotha
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Kwiecień 2007, 18:06:36 »
Kopacze wykopali razem 130 bryłek żelaza. Isgaroth zapakował je do worka. Teraz wraz z kopaczami wybrał się do małej kopalni magicznej rudy. Tam kopacze ponownie zaczęli wydobycie. Nagle ponownie Isgaroth usłyszał jakiś źwięk. Kiedy popatrzyłw stronę wejśćia do kopalni, zauważył 12 rozpruwaczy. Szybko wyszeptałzaklęcie burzy ognistej. Czar zabił 7 rozpruwaczy. Zotsało 5. 4 rzuciły ię na kopaczy, jeden zaszrżował na Arcymaga...

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
I Zadanie Isgarotha
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Kwiecień 2007, 18:27:05 »
Rozpruwacz zaszarżował na maga. Isgaroth zamachnął się kosturem i jednym silnym ciosem zabił szarżującą bestię. Isgaroth odwrócił się w drugą stronę. Zobaczył rozpruwacza goniącego jednego z kopaczy oraz dwie inne bestie atakujące grupę kopaczy. Isgaroth rzucił w stronę dwóch rozpruwaczy Kulę Ognia zabijając je od razu. Usłyszał krzyk. "Czyli rozpruwacz dogonił kolejnego kopacza" pomyślał. Rozejrzał się wokół siebie. Zobaczył dwa ostatnie rozpruwacze goniące kopacza. Isgaroth rzucił w ich kierunku dwa ÂŚwięte Pociski zabijając je od razu. Westchnął. "Mam nadzieję, że to szybko się skończy" pomyślał. "Mam dość niańczenia tych roboli"

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
I Zadanie Isgarotha
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Kwiecień 2007, 18:33:20 »
Isgaroth nagle zauważył ciało kopacza. "O nie" - pomyślał. "Kolejny Martwy". Kopacze wykopali tym razem 120 bryłek magicznej rudy. Grupa wróciła do Ombros, bez przeszkód. Isgaroth wróciłdo domu Gubernatora.
- I jak, powiodło Ci się? - spytał się Sado
- Tak, lecz zginęło 3 kopaczy - odpowiedział Mag
- No cóż... dobrze że tylko 3. Każę, dać ci dodatkową nagrodę. Ile wydobyliście surowców?
- 130 bryłek żelaza i 120 bryłek magicznej rudy.
- ÂŚwietnie. Masz tu plan dla Hutnika. Teraz oddaj mi 40 bryłek żelaza i 80 bryłek magicznej rudy. Zaraz wyślę je do skarbca królewskiego.  Zanieś resztę Hutnikowi. Wytopione i gotowe teleportery masz przewieść do Leyanoi i do podnóży gór. Przed urami będzie czekałą na CIebie karawana. A teraz idź już do hutnika...

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
I Zadanie Isgarotha
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Kwiecień 2007, 18:56:10 »
Isgaroth skierował swe kroki w stronę huty. Wszedł do środka. W rogu pokoju zauważył hutnika. Podszedł do niego.
-Witam cię, hutniku - rzekł do niego
-I ty witaj - odrzekł człowiek - Co cię tutaj sprowadza?
-Masz tutaj rudę metalu oraz magiczną rudę do przetopienia.
-Kto każe mi ją przetopić? - zapytał człowiek
-Gubernator. Mam nadzieję, że wiesz, które to zlecenie.
-Ale oczywiście. Poczekaj tutaj, zaraz zacznę pracować - rzekł hutnik. Isgaroth usiadł na ławce przed budynkiem i spokojnie czekał, aż hutnik skończy.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
I Zadanie Isgarotha
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Kwiecień 2007, 19:44:57 »
Hutnik po godzinie skończył wytapiac odpowiednie części teleportera. Po chwili załadowano je na karawanę. Celem Isgarotha, było dotarcie do Leyanoi. W pewnej chwili karawana się zatrzymała.
- Wyłazić z tego... czegoś i oddawać co macie! - słychać było głos z zewnatrz.
Isgaroth wiedział, iz to bandyci i nie może pozwolić, bo okradli karawanę...



---
Mój 555 post
« Ostatnia zmiana: 11 Kwiecień 2007, 19:45:53 wysłana przez Lord Sado »

Forum Tawerny Gothic

I Zadanie Isgarotha
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Kwiecień 2007, 19:44:57 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top