Autor Wątek: Petycja polskich modderów  (Przeczytany 2792 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Petycja polskich modderów
« dnia: 27 Sierpień 2006, 20:04:30 »
Cytuj
Polscy modderzy postanowili poprosić CD Projekt o polskie skrypty do gier z serii Gothic.
Otrzymanie owych skryptów da im o wiele większe możliwosći i swobodę w tworzeniu polskich modyfikacji. Tym samym staną się one lepsze, dokładniejsze co za tym idze będą bardziej grywalne, przecież o to głównie nam chodzi. Jeśli jesteś fanem modów i chcesz pomóc polskim modderom powinieneś podpisać się pod petycją, pomożesz im jak i sobie gdyż wszyscy na tym zyskają.

Jak widzicie modderzy starają się o polskie skrypty gier z serii Gothic, nie że bym kogoś zmuszał ale musimy im pomóc. Dzięki temu jak już opisałem mody staną się lepsze a każdy z nas tego chce. Jeśli masz już dość zagranicznych modów lub nędznych tłumaczeń i z niecierpliwością czekasz na porządną polską modyfikacje powinieneś podpisać się pod tą petycje.


Petycja




P.S.
Co o tym sądzicie...?

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Petycja polskich modderów
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Sierpień 2006, 11:39:24 »
Hmm cieżka sprawa. Ludzie z CD-project są twardymi osobnikami, i trudno będzie ich przekonac. Oczywiście nic nie trace/tracimy i moge/możemy się pod tą petycja podpisac. Jeżeli wszystko pójdzie po dobrej myśli, będziemy mieć dobre i solidne "Polskie mody" do gier Gothic.

Forum Tawerny Gothic

Petycja polskich modderów
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Sierpień 2006, 11:39:24 »

Offline masiq

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Petycja polskich modderów
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Wrzesień 2006, 13:18:09 »
Ja sie pod ową petycja dawno podpisalem.
Mam dosyc modow "made in germany" z ktorych niewiele rozumiem.
Dziwie się CD-Projektowi że sie nie chce zgodzić. Przecież dużo modów to dobra promocja gry

Forum Tawerny Gothic

Petycja polskich modderów
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Wrzesień 2006, 13:18:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top