Ankieta

Kt

86 (72.3%)
Brzydk
5 (4.2%)
Nie uganiam si
28 (23.5%)

Głosów w sumie: 114

Autor Wątek: Dziewczyna  (Przeczytany 9100 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Dziewczyna
« dnia: 03 Kwiecień 2007, 20:27:26 »
Jak w temacie, tylko że istnieją tylko te 2 opcje (chyba, że dziewczyny cię nie interesują) ...
masz do wyboru dziewczynę idealną fizycznie, ale jak sie odezwie, to przy jej wypowiedzi zdajesz sobie sprawę z tego że pomidor ma wyższe IQ...wybierzesz ją??, czy dziewczynę okropnie brzydką, ale z którą nigdy nie będzie Ci się nudziło, bo zawsze będzie mieć coś ciekawego do powiedzenia????


Ja wolę ładne dziewczyny. Co z tego, że jak sie odezwie, to stwierdzam, że pomidor ma większe IQ, skoro nie samą rozmową człowiek żyje - jednak trzeba mówić jej 'nie odzywaj się, bo psujesz nastrój', ale takie życie -. Rozmawiać, chyba za bardzo się z takimi dziewcztami nie da, bo jak się powie polemika, to one od razu pytają co to za potrawa :). Oczywiście młodość jest przelotna, ale wg mnie lepiej jest spędzić młodość z super laską niż całe życie z kimś typu naszej pierwszej damy.

« Ostatnia zmiana: 04 Kwiecień 2007, 19:17:09 wysłana przez Dark Prince »

Offline Legolas

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 311
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Dziewczyna
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwiecień 2007, 20:33:46 »
Hmm moim zdaniem nie ma takich ładnych dzieffczyn które były by aż tak nie inteligętne. Więc wybiorę ładną dzieffczyne ale zdeczka stuningowaną :D np: u mnie w szkole wszystkie dzieffczyny ładne są w miarę mądre takżę wybieram mój typ   No ale jakbyś sie pokazał załóżmy gdzieś z tą ładną to by ci gratulowali wyboru a jakbyś jednak z tą brzydką to chłopie miałbyś przekopane. Jakieś dogadywanki że nie masz gustu itp a jakbyś sie nie uganiał za dzieffczynami w ogóle to by cie za przeproszeniem od geja wyzywali. Każda opcja ma swoje wady i zalety także z każdym wyborem muszą być konsekwencje jak ładna to niezbyt mądra, jak mądra to brzydka, jak w ogóle to przezywania i ubliżania. Osobiście mówie tak jak mówiłem wybiorę ładną tylko że w moim otoczeniu ładne dzieffczyny są mądre nawet bardzo :D.

Forum Tawerny Gothic

Dziewczyna
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwiecień 2007, 20:33:46 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Dziewczyna
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Kwiecień 2007, 23:04:33 »
Hm...

Ja wam powiem, że wybrałbym dziewczynę która ma olej w głowie ale również potrafi o siebie zadbać. Naturalnie, nikogo nie odrzucam wręcz przeciwnie z każdą koleżanką rozmawiam i układamy wspólne relacje, i nie komentuje ich sposobu ubierania się czy wyglądu itd to sprawa prywatna choć przyznam czasami bywa ciekawie  . Każda dziewczyna coś wie, i każda dziewczyna doradzi w całkiem innej sprawie całkiem inaczej niż jakaś poprzedniczka. Acz, bardzo mile wskazane własne poglądy i zdania na różne tematy, wtedy można polemizować na przerwach do woli [no ta, skończyły się chwalebne czasy gimnazjum kiedy jak dziewczyna widziała kogoś pierwszy raz to odrazu fala bluzgów - czyt. pokemonizm połączony z idiotyzmem]. Hmm, dla mnie jest najważniejsze to by dana dziewczyna nie była dwulicowa, miała olej w głowie i potrafiła o siebie zadbać. Taka natura ludzka, że to co jest ładne, nie koniecznie jest dobre  .

Pzdr.

P.S.

Imho ankieta w tym temacie jest zbędna :P
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień 2007, 23:05:40 wysłana przez Arkhan »

Offline sid

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
Dziewczyna
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Kwiecień 2007, 12:29:55 »
Lol, jakie ambitne pytanie  
Nie wybieram dziewczyny. Albo się zakochuję, albo nie... jak już to raczej w tych ładnych i inteligentnych. Uroda to rzecz względna. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby dziewczyna mi czymś imponowała: talentem (najlepiej artystycznym), intelektem, wiedzą.
Nie wydaje mi się, żeby znalezieni miłości (czy raczej trafienie na nią) polegało na czymś w stylu przebierania w worku ziemniaków. To po prostu się pojawia.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Dziewczyna
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Kwiecień 2007, 14:08:43 »
Ja nie nie uganiam się aktualnie za dziewczynami. Po co mam to robić skoro mam już narzeczoną? Nigdy się nie uganiałem za osobmi płci pięknej w moim życiu. Nie interesowałem się aż tak tak zwanym "polowaniem na dziewczyny". Zawsze dziewczyny same do mnie przychodziły. Czy mi się podobały czy nie to moja sprawa. Zawsze w wyborze dziewczyny kierowałem się tym, co ma w głowie niż tym jak wygląda - "Nie oceniaj ksiązki po okładce". Mnie najbardziej w dziewczynie urzeka jej wrażliwość, czy jest przyjazna dla otoczenia, czy umie się bawić, i czasem powinna stawać się szalona. Oczywiście czasem ma się wielkie szczęście i trafia się na dziewczyna, która jest i ładna i mądra - a to w tych czasach naprawdę rzadkość. Ja na szczęście miałem takiego farta i kobieta piękna, mądra, wrażliwa i przede wszystkim z głową na karku stanie się moją żoną w lipcu.

Teraz wiecie jaki jest mój ideał kobiety - ja mój ideał znalazłem życzę wszystkim tego samego  .

Pozdrawiam.

PS: Usuńcie tą ankietę   Zagłosowałem w niej na trzecią opcję.    


Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
Dziewczyna
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Kwiecień 2007, 22:00:39 »
Ciekawy temat, niepotrzebna ankieta, ale co tam, skrobnę cuś od siebie   .
Prawdę mówiąc, w ankiecie nie zanznaczyłem nic, ponieważ jak na mój gust jest ona troszkę zbyt prymitywna... Trzy opcje do wyboru? Phi...  

Dobra, koniec narzekań, jedziemy.
A więc... Mój ideał kobiety (yhm, może raczej dzieczyny). Przede wszystkim dziewczyna musi być ładna. Cóż, każdy ma inny gust, ja lubie piękne kobiety i kropka. A to czy dana osoba płci pięknej jest ładna, zależy właśnie od mojego wybrednego gustu. Nie będę się rozpisywał na temat wyglądu, bo za dużo by to zajęło. Co najważniesze musi być pod względem charakteru podobna do mnie. Niechętna do imprez (chodzi mi o wieśniackie "potańcówki" z umcy-umcy, zwanym też technem w tle itp.), cicha. Taka, która potrafi także słuchać, a nie tylko pieprzyć, jak to ostatnio zajefajnie było na dyskotece i tym podobne.
Jeśli chodzi o gust muzyczny, to fajnie byłoby, gdyby słuchała podobnej muzyki co ja, choć to pewnie wiązałoby się z ubieraniem na czarno, "mrocznym wyglądem (czyt. makijażem)", czarnymi paznokciami, a to niestety nie działa na korzyść. Tak więc krótko mówiąc, wszystko tylko nie techno  .

Niestety, swego ideału jeszcze nie znalazłem (a co ja chcę znaleźć na etapie gimnazjum?!) i prawdę mówiąc wcale mi się nie spieszy. Uważam, że takie rzeczy przychodzą same, więc narazie czekam  

Cytuj
ale wg mnie lepiej jest spędzić młodość z super laską niż całe życie z kimś typu naszej pierwszej damy.
Cóż, jak dla mnie młodość też jest życiem i jednak wolałbym ją spędzić z jakimś inteligentnym stworzeniem niż z super laską...

Offline Cadar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: -2
Dziewczyna
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Kwiecień 2007, 19:38:46 »
jestem młodym mieszkańcem Polski nie uganiam się za dziewczynami co nie znaczy że jestem gejem  bo nie jestem a więc jeszcze nie spotkałem zestawienia dziewczyny ładnej i inteligentej
tzn. dziewczyny z którymi od czasu do czasu idę na pizzę mają swój charakter który jest poprostu świetny są ładne umieją pogadać na kilka tematów ale temtay np.o chłopakach gwiazdach szkole wydają mi się wtedy głupie a gadamy na tematy plotkarskie a tego troszkę nie lubie ale wolę ładne dziewczyny bo jakoś nie chce mi się gadać z brzydkimi (pozdro feministki) a powiedział to już DarkPrince (pozdro) na rozmowie się światnie kończy

Kristo

  • Gość
Dziewczyna
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Kwiecień 2007, 22:41:40 »
Hehe. Widzę, że prawie nikt nie podchodzi do dziewczyny w sposób poważny. Bo co można robić z ładną i nie inteligentną dziewczyną oprócz jej ciała? Takie dziewczyny dla mnie nie mają żadnej wartości. Są to dziewczyny na chwilę "zapomnienia". Jak stwierdził autor tego tematu "dziewczynę idealną fizycznie, ale jak sie odezwie, to przy jej wypowiedzi zdajesz sobie sprawę z tego że pomidor ma wyższe IQ" z taką osobą nie można się dobrze bawić przez dłuższy czas. Rozrywka cielesna? Ok racja, o wiele milej jest z piękną kobietą pewne rzeczy robić, ale nawet ja jako facet muszę to powiedzieć. Ile razy można wałkować to samo?:P Czasami jest po prostu potrzebna rozrywka intelektualna. Wybrałem kobietę brzydką ale inteligentną. Taki typ kobiety jest kimś na dłużej, a nie jednorazowe opakowanie. Przy takiej dziewczynie można się zawsze dobrze bawić. Jej fizyczność wam nie odpowiada? Przy zgaszonym świetle nie zobaczycie tego co wam przeszkadza  

Ja osobiście posiadam dziewczynę, która nie powoduje ślinotoku wszystkich facetów w pobliżu, ale też nie jest brzydka. Za to jest dziewczyną szalenie inteligentną, z którą planuje swoją przyszłość.
« Ostatnia zmiana: 25 Kwiecień 2007, 00:48:37 wysłana przez DODO »

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Dziewczyna
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Maj 2007, 10:24:12 »
Głosowałem na ładną gdyż sam mam ładną dziewczynę i wcale nie jest głupia! Jest jedną z najinteligentniejszych w mojej klasie! W ogóle to trochę się z tą ankietą nie zgadzam bo jest w mojej klasie taka brzydoczka, że się normalnie rzygać sie chce, a wcale nie jest inteligentna tylko chyba głupsza niż but! Z resztą to o tą moją dziewczynę cała klasa się tłucze, ale ja zawsze wygrywam! :) Bo ona się we mnie zabujała. Więc zagłosowałem na kobitkę ładną z prostego powodu - Nie cierpię brzydactwa i innych jego symptomów!

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Dziewczyna
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Czerwiec 2007, 00:17:57 »
Raczej nie uganiam się za dziewczynami, co oczywiście nie oznacza że przebywam tylko w męskim towarzystwie. Mam wiele koleżanek z którymi się świetnie dogaduję i to mi odpowiada. Dziewczyny na razie nie potrzebuję, ale gdybym miał tak o sobie wybierać...tutaj autor tematu strasznie nawalił gdyż dał wybór - ładna i głupia, oraz brzydka i mądra. Przepraszam bardzo, w mojej klasie jest wręcz na odwrót. Wszystkie ładne dziewczyny są mądre i inteligentne, zaś jedna która jest BARDZO brzydka jest głupia jak pień drzewa. Także jakbym miał wybierać dziewczynę, wybrałbym ładną, ale zarazem mądrą i inteligentną.

Offline Deft

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Dziewczyna
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Czerwiec 2007, 15:51:44 »
Inteligentna ankieta ...   Tak czy inaczej tak nas stworzono że w nasz naturze jest kochanie pięknych kobiet. To również zależy od gustu dla jednego jest piękne to co dla innego może być brzydkie. Raczej nikt z was nie będzie chodził z brzydulą chyba że za kasę  . Nie wliczałem tu pedałów, dendrofilów i zoofilów bo oni są po prostu chorzy i potrzebują nie swoje obiekty zainteresowania tylko po prostu jakiegoś psychologa albo lekarza. A i jeszcze jedno to nie prawda że ładne laski są mało inteligentne, wszystko zależy na jaką się trafi. Nie przeczę że takie są ale brzydkie niektóre też są głupie jak but więc ...

A mój ideał dziewczyny to musi mieć ładną twarz i figurę. Nie może być sztuczna czyli ciągle pokryta jakimiś makijażem. Nie może palić, ale wskazane by było żeby piła.

Moc Innosa

  • Gość
Dziewczyna
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Luty 2008, 18:09:45 »
Jestescie doprawdy Polakami tylko wyglad się dla was liczy

Offline hiena

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Dziewczyna
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Luty 2008, 18:17:47 »
lubie ładne dziewczyny... wole średnie i w miarę mądre.
Ale jeśli do wyboru okropnie brzydka lub ładna i głupia to wolę to ładną o ile nie jest dziwką i snie nie puszcza.

Offline (nie)bezimienny

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Dziewczyna
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Luty 2008, 18:28:45 »
Cytuj
Jestescie doprawdy Polakami tylko wyglad się dla was liczy

Nie rozumiem cię: co ma do tego polskość?


Wracając do tematu to przy wyborze kieruję się raczej tym, co ma w głowie, choć wartości fizyczne też się liczą ;]. Wolałbym dziewczynę inteligentną, śmieszną, z którą można miło spędzić czas niż sztuczną, cycatą blondynę. Miło widzianymi cechami byłaby też kultura osobista i skromność. Dobrze by było, ażeby nie była sztuczna, nie miała problemów z nałogami i nie lubiła zbytnio pseudo-imprez ;f.  Oczywiście nie mówię, że dziewczyna musi być brzydka, ale ostatnimi czasy trudno znaleźć dziewczynę ładną i zarazem mądrą, zwłaszcza kiedy ktoś jest bardzo wybredny (jak ja).


Ps Ankieta jest bynajmniej nieprzemyślana ;f


Moc Innosa

  • Gość
Dziewczyna
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Luty 2008, 18:31:19 »
Cytat: (nie)bezimienny
Nie rozumiem cię: co ma do tego polskość?


Wracając do tematu to przy wyborze kieruję się raczej tym, co ma w głowie, choć wartości fizyczne też się liczą ;]. Wolałbym dziewczynę inteligentną, śmieszną, z którą można miło spędzić czas niż sztuczną, cycatą blondynę. Miło widzianymi cechami byłaby też kultura osobista i skromność. Dobrze by było, ażeby nie była sztuczna, nie miała problemów z nałogami i nie lubiła zbytnio pseudo-imprez ;f.  Oczywiście nie mówię, że dziewczyna musi być brzydka, ale ostatnimi czasy trudno znaleźć dziewczynę ładną i zarazem mądrą, zwłaszcza kiedy ktoś jest bardzo wybredny (jak ja).


Ps Ankieta jest bynajmniej nieprzemyślana ;f

a to ze w niewielu panstwach juz się nie liczy zaden wyglad ale Polska zawsze we wszystkim zacofana

Offline wErNi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dziewczyna
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Luty 2008, 19:02:41 »
Z ankiety tematu wynika iż:
Na forum mamy 15 gejów
Na forum mamy 3 zakompleksione osoby
Na forum mamy 59 normalnych chłopów


Ehhh trochę dziwny temat, ale cóż.
Wybrałbym oczywiście ładną dziewczyne. Może nie była by zbyt inteligentna, ale przynajmniej nie wstydziłbym się z nią pokazać na mieście, a po za tym brzydka by mnie nawet nie zainteresowała jeśli chodzi o partnerstwo (zara pewnie się posypią teksty typu "jesteś pusty w środku" xD). Brzydka dziewczyna i wg, autora mądrzejsza będzie sprawiała więcej kłopotów, bo będzie zazdrosna... - A to że nie jest ładna tak jak inne... czemu się rozglądam za innymi (a mężczyzna ma to w DNA) itp. ÂŁadna dziewczyna nie miałaby takich kompleksów bo wie że jest ładna i się tym mniej przejmuje. Po za tym takie dziewczyny nie istnieją, a przynajmniej ja niez nam... U mnie w środowisku to ładniutkie laseczki mają wysoki poziom inteligencji, wysokie stopnie itp. a te brzydkie to zazwyczaj żulice  

Cytuj
a to ze w niewielu panstwach juz się nie liczy zaden wyglad ale Polska zawsze we wszystkim zacofana
Hah zastanów się człowieku w jakim ty świecie żyjesz. Powiesz tak w towarzystwie to zostaniesz wyśmiany. Podaj mi przynajmniej źródło swojej informacji, bo to dość intrygujące stwierdzenie haha
Cytuj
Jestescie doprawdy Polakami tylko wyglad się dla was liczy
Wnioskuje, że jesteś jedną z tych osób które zagłosowały na Brzydkie dziewczyny. Skoro my jesteśmy polakami to ty kim ? Moja rada... idź się dowartościuj i znajdź ładną dziewczyne.
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2008, 19:11:57 wysłana przez wErNi »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Dziewczyna
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Luty 2008, 19:15:26 »
Cytuj
Z ankiety tematu wynika iż:
Na forum mamy 15 gejów
Na forum mamy 3 zakompleksione osoby
Na forum mamy 59 normalnych chłopów
To, że 15 osób zagłosowało, że nie ugania się za dziewczynami oznacza, że jest gejami?   No błagam, ja zagłosowałem na tą opcję, jestem gejem? O tak! Mam żonę, dziecko, a jestem gejem... nie wiedziałem, dzięki za uświadomienie. ;p Wśród tych 15 osób mogą być dziewczyny, a także chłopaki, którzy mają już kogoś i dlatego zagłosowali tak, patrz post Yogiego na przykład.
3 osoby tak zagłosowały, bo wolą umysł niż ciało.
59 zagłosowało na ładną, co można powiedzieć? Stereotyp się potwierdza, takie młodziaki wolą ciało.


Pozdrawiam, Crisis.

Offline wErNi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dziewczyna
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Luty 2008, 19:43:12 »
Cytat: Crisis
To, że 15 osób zagłosowało, że nie ugania się za dziewczynami oznacza, że jest gejami?   No błagam, ja zagłosowałem na tą opcję, jestem gejem? O tak! Mam żonę, dziecko, a jestem gejem... nie wiedziałem, dzięki za uświadomienie. ;p Wśród tych 15 osób mogą być dziewczyny, a także chłopaki, którzy mają już kogoś i dlatego zagłosowali tak, patrz post Yogiego na przykład.
3 osoby tak zagłosowały, bo wolą umysł niż ciało.
59 zagłosowało na ładną, co można powiedzieć? Stereotyp się potwierdza, takie młodziaki wolą ciało.


Pozdrawiam, Crisis.
Heh nie zrozumiałeś żartu, który miał pokazać bezsensowność ankiety :P (tak btw, to temat dla facetów, więc nie wiem po co dziewczyna miała by w ogóle głosować. Jeśli tak zagłosowała to może chciała pokazać że nie jest less xD hhehe). Gratuluje dzidziusia  

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Dziewczyna
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Luty 2008, 19:49:02 »
Cytuj
Heh nie zrozumiałeś żartu, który miał pokazać bezsensowność ankiety :P
Niektóre żarty bywają nieodpowiednie, nie na miejscu. Poza tym jeśli ludzie chcą, to mogę tą ankietę skasować.


Cytuj
tak btw, to temat dla facetów, więc nie wiem po co dziewczyna miała by w ogóle głosować. Jeśli tak zagłosowała to może chciała pokazać że nie jest less xD hhehe
Różnie to bywa z dziewczynami na TG. :P

Cytuj
Gratuluje dzidziusia
Dzięki, narodził się w styczniu tego roku. :]


Pozdrawiam, Crisis.

Offline MrCzarnymen

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 0
Dziewczyna
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Luty 2008, 11:45:53 »
Cytuj
a to że w niewielu panstwach juz się nie liczy zaden wyglad ale Polska zawsze we wszystkim zacofana

ÂŁazisz tylko od topicu do topicu i pieprzysz o tym jaka ta polska zła a z tego co się doczytałem to mieszkasz w Szwecji gdzie transwestyci w przedszkolach ZACHÊCAJÂĄ(sick) do przebierania się za dziewczynki. Gdzie kastrowano niepełnosprawnych(sick!sick!). Idź tam na te twoje brzydkie rude 100cmx100cmx100cm i nie wymyślaj na polskę bo to ty żyjesz w tak po******* kraju gdzie chcą zalegalizować śluby tych samych płci(lol?) i gdzie transwestyci uczą dzieci.
Lubię ładne dziewczyny i się tego nie wstydzę, mojej dziewczyny nie zamieniłbym na żadną brzydką rudą szwedkę. Rasistą też nie jestem ale na zachodzie pojęcie urody jest trochę zaburzone.

Cytuj
Ale jeżeli ty wolisz inteligentne tonowe panny mające możliwość pochłonięcia twego wątłego ciała w swych fałdach tłuszczu to już twoja prywatna sprawa.

W takim razie to to może podejść pod fetysz!Hahhaaha!
« Ostatnia zmiana: 10 Luty 2008, 13:03:17 wysłana przez Myrtir »

Forum Tawerny Gothic

Dziewczyna
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Luty 2008, 11:45:53 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top