Autor Wątek: IV Zadanie Arti'ego  (Przeczytany 1051 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

IV Zadanie Arti'ego
« dnia: 01 Kwiecień 2007, 13:13:28 »
Szedłem przez Ombros, spokojnie i wsłuchiwałem się w szum natury. ( Wszyscy byli w kaplicy bądź w domach... Była niebiańska cisza ) Po pewnym czasie wpadłem na pewnego zakapturzonego assasyna.
 - Ty. Interesują Cię pradawne budowle?
 - A Ty kim jesteś?
 - Kimś. Odpowiedz na moje pytanie.
 - Trochę.
 - A chcesz jedną zbadać.
 - Raczej archeolog ze mnie dobry nie jest. Znajde coś tam cennego?
 - I to jak cennego.
 - O jakiej my budowli mówimy.
 - Małej świątyni na pusyni. Ponoć jest tam skarb warty kilka tysięcy sztuk złota.
 - O...
 - No właśnie. Zbadasz tę świątynie. Co tam znajdziesz jest Twoje.
 - A czemu Ty nie zbadasz jej?
 - Prawo assasyna nie pozwala.
 - Jakie prawo assasyna? Nie ma czegoś takiego. Hej czekaj.
Dziwny typ po prostu uciekł. Podejrzewałem coś przez chwilę, ale być może IsentoR coś takiego wprowadził.
 - Pewnie pojawi się jakaś informacja w tablicy ogłoszeń.
I udałem się na pustynie...

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
IV Zadanie Arti'ego
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Kwiecień 2007, 17:28:50 »
Podczas kiedy miałeś udać się do świątyni, musiałeś przemieżyć pustynię, na której mogłeś spotkać skorpiona...jadowitego skorpiona, jednak miałeś wielkie szczęście nie spotkiwająć tego przebiegłego stwora, dlatego w niedługim czasie doszedłeś do świątyni która była zaznaczona na mapie przez tajemniczego bandytę południa, który żucił ci mapę i zniknął....
Byłeś już w świątyni i miałeś przeszukać jej pierwszą komnatę, dlatego od razu udałeś się w jej stronę....

Forum Tawerny Gothic

IV Zadanie Arti'ego
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Kwiecień 2007, 17:28:50 »

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

IV Zadanie Arti'ego
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Kwiecień 2007, 19:44:30 »
Wejście do komnaty nie było wielkie. Tak samo jak cała budowla. Wchodząc w drzwi od razu poczułem uderzenie zimna. Było tam na pewno poniżej 5 stopni. Ciemno i zimno... Nic przyjemniejszego. Rozejrzałem się po pomieszczeniu lecz nic nie widziałem. Wróciłem do drzwi i zauważyłem, że leży tam pochodnia. Wziąłem ją, otarłem o rozgrzaną skałę, a pochodnia się zapaliła. Wszedłem ponownie do świątyni. Nie było już tak ciemno. Pozapalałem wszystkie pochodnie, a komnata rozświetliła się blaskiem ognia. Rozejrzałem się. Było to małe pomieszczenie. Nic tylko pochodnie i kamienne ściany.
 - Eeeeeeeeeee... To bujda tą świątynią. Nic cennego. Z tych pochodni będę miał tylko 8 szt. złota. Ale zaraz! W świątyniach są poukrywane różne mechanizmy. Poszukam, może tu też są.
Po tych słowach zacząłem rozglądać się po pomieszczeniu. Dotykałem ścian. W końcu w moje oko wpadła pewna cegła która różniła się od pozostałych. Była tak jakby z innego budulca. Pchnąłem ją i wsunęła się w ścianę. Otworzyły się drzwi do następnej komnaty. Ta już była większa...

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
IV Zadanie Arti'ego
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Kwiecień 2007, 20:50:40 »
Wszedłeś do Drugiej Komnaty, z której wyłaniał się przeraźliwy głos, jednak Arti nie przejmował się tym....
Zwiedzałeś komnate...i naglę na samym jej końcu w ciemnym rogu, zauważyłeś skrzynię którą można było zobaczyć z kilometra gdyż cała świeciła różnymi błyskotkami i rzecz jasna złotem. Postanowiłeś jak najprędzej się do niej dobrać gdyż zżarła cię chciwość. Jednak spotkała cię nie miła niespodzianka, przed skrzynią był Kamienny Posąg, który ożył był to zapewne Kamienny Strażnik który pilnował Skarbu. Arti mimo wszystko chciał spróbować sił z strażnikiem, jednak przeliczył swoje siły i ledwo co nie zginął. Dlatego kiedy zauważył przewagę wroga, wycofał się...
Opuścił świątynie i udał się w stronę Hagbanu do Obozu Bandytów, aby poinformować MeGorTa o całym zajściu i sprawię....

Zadanie Ukończone!!!!

Nagroda:
1 pkt. reputacji
10 szt. złota znalezione w świątyni
« Ostatnia zmiana: 04 Kwiecień 2007, 20:51:09 wysłana przez MeGorT »

Forum Tawerny Gothic

IV Zadanie Arti'ego
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Kwiecień 2007, 20:50:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top