Autor Wątek: III Zadanie Arti'ego  (Przeczytany 1490 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

III Zadanie Arti'ego
« dnia: 18 Marzec 2007, 11:16:38 »
Był wieczór, księżyc świecił, a ja z nudów chodziłem po obozie. Było ciepło, wokoło spokojnie, zwierzyna spała kilku bandytów też już szło spać. Idąc do Ombros do domu, obok bramy miasta zauważyłem jak jeden bandyta jakoś dziwnie się zachowuje. Chodzi w tę i spowrotę i podsłuchuje rozmowy. Zaczołem go obserwować, ale on nic nie robił tylko chodził. Stawał przy co niektórych bandytach i podsłuchiwał rozmowy. Ukrywał się w zakamarkach i posłuchiwał rozmowy. - To chyba szpieg... Ale czego on tu szuka - pomyślałem. Nagle udał się do wyjścia z obozu. Prawsobodobnie szedł do Ombros. - Może to nie szpieg. Poprostu po obozie się rozgląda...  - przez chwilkę rozmyślałem. - A jak jest szpiegiem... Raczej takie zachowanie do bandyty nie pasuje - znów pomyślałem. - Dosyć! Pójde za nim i dowiem się o co mu chodzi... - rzekłem i poszedłem za nim.

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

III Zadanie Arti'ego
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Marzec 2007, 21:02:07 »
Chcąc podsłuchać rozmowę i zostać nie zauważonym, wdrapałem się na mur miasta, co nie było trudne, gdyż pomiędzy cegłami były otwory idealne do wspinaczki. Gdy byłem na szczycie usłyszałem kawałek rozmowy.
 - Masz coś na temat najbliższych napadów?
 - Nie. Nic o tym nie mówili.
 - Musisz podsłuchać herszta. Wracaj do Hagban i wykonaj zadanie jeżeli chcesz należeć do straży miejskiej!
 - No dobra.
 - Ach! Muszę się dostać do obozu i ostrzec MeGorT'a zanim on tam dotrze - nie zważając na wysokość muru, zeskoczyłem z niego na szczęście na miękki mech. Pobiegłem do obozu jak najszybciej na skróty. Po drodze natknąłem się na stado zębaczy, ale czmychnąłem obok nich nie budząc ich, co było dosyć dziwne. Gdy dobiegłem do obozu, natychmiast udałem się do MeGorT'a.
 - MeGorT'cie!
 - Czemu tu tak wpadasz jak piorun?
 - Wiem, ale mam ważne informacje.
 - A cóż to tak ważnego, że tu tak wpadasz. Oby to był dobry powód bo pożałujesz swojego czynu.
 - W obozie jest szpieg!
 - Szpieg?!
 - ÂŚledziłem go do Ombros. Gadał ze strażnikami. Kazali mu zdobyć informacje o naszych napadach w zamian za to ma zostać strażnikiem miejskim.
 - Który to bandyta?
 - Dosyć ciężko go opisać, gdyż nie widziałem jego twarzy. Powinien zaraz dotrzeć do obozu.
 - W takim razie chodźmy do wejścia.
Staliśmy około pięciu minut, gdy z oddali wyłonił się bandyta.
 - To ten nowy! Z początku wydał mi się podejrzany... Arti mam plan co zrobić. W obozie go nie zaatakujemy, gdyż wtedy wszyscy bandyci zaczęli by sobie nie ufać. Zorganizuj polowanie jako przykrywkę. Gdy już będziecie na nim, zaatakuj go i obij. Ale nie zabijaj! Przyprowadź go do mnie to się dowie jak traktuję zdrajców.

Forum Tawerny Gothic

III Zadanie Arti'ego
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Marzec 2007, 21:02:07 »

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
III Zadanie Arti'ego
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Marzec 2007, 16:12:36 »
Szpieg już nie miał szans jakiejkolwiek ucieczki ani walki gdyż leżał przybity do ziemi. Szpieg może i był waleczny ale bardzo słaby i kiedy dostał strzałą w nogę to zemdlał. Arti widział że leży nieruchomy postanowił wziąć go na plecy i zanieść. Jednak w ostatniej chwili oświeciło go że Były Bandyta może użyć postępu. Dlatego zabrał mu jakąkolwiek oręż i ciągnął go po ziemi. Przed samym obozem zostawił go i poszedł się rozejżeć czy nie ma żadnego bandyty. Naszczęście nikogo nie było na przeszkodzie. Arti mógł bezpiecznie zanieść go do Herszta. Kiedy był już w jego Siedzibie, MeGorT już dawno go oczekiwał. No pięknie kogo my tu mamy....Arti spojrzał na Przywódce i tylko powiedział: Nie zabijaj go może w przyszłości się przydać....rozważe to -- powiedział MeGorT. Jesteśmy sami no i co ja mam z tąbą zrobić. Dobra daruje ci życie, ale wrzucę do lochu z którego nie będziesz miał ucieczki. MeGorT zabrał szpiegowi listy strażników i wrzucił do lochu.
Misja Zakończona!!!!

Nagroda:

1 pkt. reputacji
20 szt. złota znalezione przy szpiegu

Forum Tawerny Gothic

III Zadanie Arti'ego
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Marzec 2007, 16:12:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top