Autor Wątek: Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?  (Przeczytany 23189 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Vlades

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 0
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Listopad 2007, 21:45:34 »
Ja miałem podobnie, po rozmowie z przywódcą i zabiciu wszystkich po kolei w jaskini wsyszedłem na powieżchnie, a tam wszyscy walczyli z pełzaczem, fajnie. Zabiłem ich, a potem pełzacza. Miałem jeszcze, że jak gdy posiadałem 120STR udeżyłem jakiegoś orka to po jednym cisie padał, ale tak było tylko przy chyba trzech, czy dwóch.

Offline gorn99

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Listopad 2007, 08:21:13 »
ja raz w Nordmarze miałem umiejętność akrobatyka, goniło mnie stado bizonów (zaczepiłem je) i zeskoczyłem z dużej góry a one za mną i tak 5-6 bawołów pod rząd spadało na ziemię i zdychało.

Forum Tawerny Gothic

Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Listopad 2007, 08:21:13 »

Offline Vacuum

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Listopad 2007, 14:23:29 »
Cytat: (nie)bezimienny
Poza tym podczas rozmowy z kimś (chyba w Okarze) ni stąd ni zowąd pojawiały się pełzacze.

Wiem skąd są te pełzacze. Obok Okary jest kopalnia, w której musimy zabić pełzacze, aby przyprowadzić jakiegoś gostka do Okary (on się chyba Randall zowie czy jakoś tak). I stamtąd te pełzacze skubane przełażą przez ścianę groty do Okary.    Wiem, bo kiedyś najpierw poszedłem do tej kopalni, zanim odwiedziłem Okarę i jeden pełzacz przelazł przez ścianę, a po chwili usłyszałem głosy z Okary ('Jeszcze jedna z tych wrednych bestii" itd...)  

Offline nizio266

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Grudzień 2007, 19:24:37 »
Ja jaak byłem w nordmarze w klanie młota weszłem na góre nad ich osadą tam gdzie wystają kominy z kopalni i zeskoczyłem w przepaść i przeżyłem chociaż miałem 0 energi życiowej  

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Grudzień 2007, 19:08:34 »
U mnie ciągle się robi przezroczysty grunt, a jak w niego wchodzę to znikam pod ziemią.
Miałem jeszcze jeden śmieszny błąd. Szedłem sobie od miasta do miasta i napadły mnie gobliny z szyjami wyciągniętymi do nieba na ok. 4 metry.

Offline Assasynka

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Grudzień 2007, 23:23:01 »
- Nie mam Pl literek na klawiaturze!- :)

Dla mnie najlepszym ciekawym bugiem byl fakt powalania przeze mnie orkow w kopalni w Nordmarze - i tu sie trzymajcie- JEDNYM CIECIEM!! :D Niestety, pozniej mi moja "boska sila" przeszla ;)

Jednego zagubionego wilka (misja z Montery) znalazlam na czobku skaly, siedzial i wyl i tylko dlatego cudem go znalazlam...

Poza tymi dosyc powaznymi dziwadlami sam standard - lewitacja polowy lasu i kwiatkow, zacinanie sie oprawcow na prostej drodze(no, patyczek lezal;), czasami ignorowanie sciany, czasami niemozliwosc wydobycia jakiejs rudy czy zlota ze sciany, bo Bezimienny mi sie zsowal niewiadomo z czego(raz z... lezacej na plasko deski :D:D:D ) i takie tam.. :)

Offline Nocny ÂŁowca

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Styczeń 2008, 09:58:10 »
Ja miałem takie coś żaden wróg mnie nie atakował po prostu sobie szedłem np. obok Ortegi i nic mi nikt nie robił. Tak samo ze zwierzętami.

Offline Szyms91

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Styczeń 2008, 16:32:00 »
Najbardziej wkurzający dla mnie bug to ten jak grałem długo już w gothica i zajmowałem się rozwijaniem postaci byłem tak z niej zadowolony w końcu poszedłem do xardasa a tu się okazało że go nie ma żal mi było bo grę przechodziłem pierwszy raz i chciałem wiedzieć co jest dalej

Offline septimus13

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Styczeń 2008, 18:19:13 »
Ja kiedys sobie zaatakowalem monterę i ucieklem do varantu. Gram sobie gram a tu nagle za mną ok. 100 orków.Myślalem, że jakis bug. Ale potem patrze a tam Varek biegnie i przywódca obozu pod gothą z całą armią! Dziwne ze chcialo im się biec aż do Al-Shedim:)

Offline Rhobar I

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Styczeń 2008, 19:50:26 »
Ja miałem tak, że idę po odbiciu Cape Dun i nagle widze Xardasa siedzącego przy ognisku na farmie. Mało nie spadłem z krzesła ze śmiechu

Albo idę do Ortegi i obok mnie n agle pojawia się i znika Gorn skąd on się tam wziął to ja nie wiem.Dziwne prawda?????
« Ostatnia zmiana: 22 Styczeń 2008, 20:09:41 wysłana przez Boba Fett »

Offline ROAREKODWIERTAREK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Luty 2008, 15:43:59 »
w sumie nic takiego niezwyklego mnie spotkało
Najlepsze było jak stado wilków goniło jednego scierwojada i przez jakis czas nie moglo go pochwycic, ale w tej grze to normalne zjawisko raczej  

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #31 dnia: 01 Marzec 2008, 16:35:30 »
ja zaraz po zdobyciu montery chodze sobie by pozbierać bronie i złoto. idę tak sobie koło farmy i widze dwóch orkowych zwiadowców. Zabijam ich bez wahania bo mysle ze zdają raport o zdobyciu montery. Albo jestem sobie w redock, wychodze i atakuj mnie orkowy najemnik. Albo jeszcze idę do okary za rufusem i nagle on znika. Wszedł do dz
rzewa i już nie wyszedł

Offline Vertex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • everybody lies
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #32 dnia: 01 Marzec 2008, 19:30:56 »
A ja niedawno jak gralem w gothica trafiłem na ciekawe zdarzenie  Â A mianowicie na lewitującą broń. Jeśli ktoś dalej nie wierzy załączam screena ktorego zrobilem:
[a href=\"http://www.vpx.pl/grafika,121090.html\" target=\"_blank\"]http://www.vpx.pl/grafika,121090.html[/a]

Widać gość palił za dużo bagiennego ziela

Offline Ingmar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #33 dnia: 01 Marzec 2008, 20:47:14 »
kiedy doszedłem do nordmaru, postanowiłem trochę oczyścić okolice :P i miałem takie coś, ze wszystki stwory miałem na jednego hita ! Czy to nie był Ogr, czy Elitarny ork to wszystko padało za pierwszym razem... A moje największe ośiągnięcie to było trafienie w kopyto pędzącego jelenia :D.           "Pozdrawiam,"

Offline Ares_mad

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #34 dnia: 05 Marzec 2008, 23:48:33 »
Mnie się ciagle zdarza ze na drodze gdzie przebywa Druid Porgan i Arkantos. Gra mi się cholernie tnie. Za pierwszym razem jak podchodze jest spoko, ale w pozniejszym okresie gry to po prostu jak zblizam         się do tego rejonu to po prosu predkosc klatki na sekunde spada mi drastycznie do ~3~4. Dziwne nie?

już 3 raz przechodze ta gra i ciagle mi się ten bug powtarza. Teraz niedawno znalazlem powod dlaczego się tak cielo jak cep ..... poprostu wiekszosc jakby stworzen zabitych RESPAWNOWALO się na wzgorzu!! doslownie! jak zobaczylem to to poprostu uwierzyc nie moglem. Sprawe rozwiazalem nast: cheat fly by dostac się na gore i zniej zejsc , god by uzywac jakos czarow bo czasu raczej malo jak cala horda wali z gorki na ciebie xD więc meteoryty , deszcze ognia , i eksplozje lodu to tak mialem ok. 20 masakry (wszystkie potwory: wilki , dziki , bizony , topielce (bagienne tez) kriopijcy gobliny (czarne,szamany) szablozebne, zebacze , scierwojady , jelenie jaszczury (ogniste tez) cieniostwory Nawet KURY!! i jaszczurki ;p aha i ok 150 chrzaszczy więc nie dziwilem się ze komp mi się wieszal przed tuningiem xD

ps 2 godziny zajelo mi zbieranie trofeow x-(

cholerka ale się rozpisuje xD
« Ostatnia zmiana: 05 Marzec 2008, 23:49:07 wysłana przez Ares_mad »

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #35 dnia: 12 Marzec 2008, 18:07:48 »
ja gdy zdobywałem montere bohater gry walczył dwoma broniami choć nie byłem nauczony!!! Na dodatek jedna to był zardzewiały mmiecz dwuręczny czy jakoś tak się nazywał!!! A ja nie miałem tyle siły!!!

Offline maciek18-96

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #36 dnia: 12 Marzec 2008, 18:27:55 »
ja miałem taki syf że miałem tak dobrze rozwiniętą postać a gdy poszedłem do xardasa to go nie było w wieży tylko jego sługa szkielet  

Offline Wutras

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #37 dnia: 12 Kwiecień 2008, 12:34:47 »
ja miałem tego bug-a że sepy stają i nic nie robią i że mi ork utkonoł w skale jak walczyłem w nordmarze

Offline tym1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #38 dnia: 23 Maj 2008, 21:20:36 »
Ja za to jak odbijałem w POJEDYNKÊ na chyba 21 lvl-u bez magii kopalnie w klanie młota to jade i tne 1 ork, kolejny ork, następny ork, rozglądam się, piję miksturkę leczenia, a tu nagle z sufitu spada na mnie jakiś powietrznodesantowiec orkowy i mnie eszcze z bliska chce z kuszy nawalać, a ja czuje smród z jego gemby    wyciągnąłem podjaraną kose i ściąłem gada
« Ostatnia zmiana: 23 Maj 2008, 21:21:16 wysłana przez tym1 »

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #39 dnia: 24 Maj 2008, 14:15:27 »
1.Jak szedłem z tymi koczownikami na mora sul, to oni wszyscy weszli w skałę (tom na której jest mora sul) i za chwilę się zabili
2.Po otwarciu świątyni mora sul, szedłem z jakimś magiem wody przywódców umarłych zabić, a ten mag (chyba Riordian) zaczął sobie chodzić w kółko, pobiłem go, a ten poszedł sobie do swojej kryjówki
3.Miałem wyzwolić myrtanę, poszedłem do montery, i zastałem 2 orków bez imienia, żadnego najemnika orków, na farmach koło montery też nikogo nie było, zabiłem tych orków i nic się nie pokazało że montera wyzwolona tylko cały czas grała ta muzyczka co gra jak się wyzwala miasto
4.W Vengardzie nie byłó żadnego orka, a co najważniejsze nie byłó Rhobara, a ja miałem misję "zabij rhobara"
4.Nie było Zubena, choć szukałem chyba 10 razy tą jego salę
5.W kopalnie klanu młota nie było żadnego orka!
6.Walczyłem z cieniostworem, aż nagle ja się zamieniłem w cieniostwora
7.Tym razem nie było Xardasa
8.Wybrałem drogę adanosa (zniszczyłem 5 artefaktów) poszedłem do bakaresztu, i wypełniłem zadanie "za beliara"
9.Po przejściu przez portal do nieznanych krain z Xardasem byłem za chwilę w Ardei i ją wyzwalałem

Grałem w b.dużo gier ale w żadnej nie było tyle i takich bugów jak w gothic 3!!!

Forum Tawerny Gothic

Czy spotkaliście jakieś ciekawe zdarzenia podczas gry?
« Odpowiedź #39 dnia: 24 Maj 2008, 14:15:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything