Autor Wątek: III Zadanie MeGorTa  (Przeczytany 1389 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
III Zadanie MeGorTa
« dnia: 08 Marzec 2007, 10:51:02 »
Spotkałem się z Dragosani moim przyszłym mistrzem....
Ten zlecił mi abym udał się do pobliskiej jaskini aby pozabijać grasujące tam wilki. Jednak zanim się tam udałem postanowiłem jeszcze przez jakiś czas poćwiczyć swoją nowo wykutą bronią w mojej kuźni. Nazwałem ją Zemstą Bandyty. Był to Wielki Silny Topór, pomiędzy dwoma siekierami widnieją 2 kły wilkołaka. Zaś w samą broń wlana jest krew tej potężnej bestii. Jednak bronią może tylko władać ta osoba która pokonała te okrutne stworzenie, która wlana jest jego krew (czyli ja). Dzisiaj miałem okazje się przekonać jaki jest ten topór. Nie dawno również nauczyłem się ostatniego poziomu walki toporem. Po długim treningu postanowiłem udać się do jaskini.....

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

III Zadanie MeGorTa
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Marzec 2007, 17:33:51 »
Po skończonym treningu MeGorT udał się w strone pobliskich jaskiń. Zaczął się skradać do jaskini gdyż tą umiejętność też miał opanowaną. W wnętrzu jaskini zauważył trzy wilki. Nie spostrzegli go więc wyjął swój łuk napiął cięciwe i wystrzelił... wilk padł.  Rzucił łuk i wyciągnął swój topór...

Forum Tawerny Gothic

III Zadanie MeGorTa
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Marzec 2007, 17:33:51 »

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
III Zadanie MeGorTa
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Marzec 2007, 21:45:56 »
....swój topór i rzuciłem się na pozostałe dwa wilki, walka nie trwała długo ale była na pewno męcząca. Kiedy wilki już leżały martwe to postanowiłem odpocząć, a później miałem zamiar przeszukać jaskinie czy coś w niej się znajduje...

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

III Zadanie MeGorTa
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Marzec 2007, 16:20:05 »
MeGorT znalazł tam jakiś stary list w którym coś pisało jednak nie mogł go odczytać więc zachowałem go dla siebie i 5 szt. złota. Z trzech wilków zdjął 3 skóry, 12 pazurów, 3 szt mięsa i 6 kłów. Po wyjściu z jaskini zaskoczył go jeszcze jeden wilk zranił go ale zdołał go zabić i z niego również zdjął trofea. Następnie udał się bez przeszkód do Wampira....

Zadanie wykonane

MeGorT zdobył:
- Tajemniczy list
- 5 sztuk złota
- 3 skóry wilka
- 12 pazurów wilka
- 3 sztuki mięsa
- 6 kłów wilka
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec 2007, 17:20:38 wysłana przez Dragosani »

Forum Tawerny Gothic

III Zadanie MeGorTa
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Marzec 2007, 16:20:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top