Autor Wątek: I Zadanie Neo The One  (Przeczytany 1460 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Legolas

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 311
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

I Zadanie Neo The One
« dnia: 25 Luty 2007, 11:17:32 »
Dostałem zadanie od Arcymaga Arkhana aby dostarczyć żywność wszystkim mieszkańcom Klasztoru. Gdy tylko wstałem obok moje łóżka na kufrze leżał list i klucz poznałem go od razu - był to klucz do magazynu. Otworzyłem list. Była to lista rzeczy jakie miałem roznieść po Klasztorze a mianowicie:

3 bochenki chleba
2 porcje baraniej kiełbasy
3 butelki wody
4 sery

Razem 24 bochenki chleba, 16 porcji baraniej kiełbasy, 24 butelki z wodą, 32 sery.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
I Zadanie Neo The One
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Luty 2007, 11:21:10 »
Po przeczytaniu listu nowicjusz  poszedł do magazynu. Wziął porcję dla Maga Williama, Arcymaga Wody Arkhana i dla nowicjusza wody lukaszzza. Sir William szedł w stronie bilbioteki, nowicjusz Neo The One chciał dać mu jego rację...
« Ostatnia zmiana: 25 Luty 2007, 11:21:37 wysłana przez Arkhan »

Forum Tawerny Gothic

I Zadanie Neo The One
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Luty 2007, 11:21:10 »

Offline Legolas

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 311
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

I Zadanie Neo The One
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Luty 2007, 11:22:58 »
Odrazu do niego podbiegłem i podałem mu jego porcję mówiąc "Proszę mam ci to oddać Magu. Nie wiesz czasem gdzie jest Arcymag Arkhan?" W odpowiedzi usłyszałem "Właśnie do niego idę. Jest w bibliotece chodź ze mną". Poszedłem za Magiem i zobaczyłem w bilbiotece Arcymaga studiującego jakąś księge. Podszedłem do niego i wręczając mu jego porcję powiedziałem "Proszę Mistrzu" i wyszedłem z biblioteki zamykając za sobą drzwi. Teraz musiałem tylko znaleźć Lukasszza. Akurat miałęm szczęście wychodził od siebie z pokoju "Poczekaj!" zawowałem "Proszę" powiedziałem oddająć mu jego porcję. Musiałem pójść do magazynu po koljne postanowiłem wziąć teraz dla Khaleba, Haknera i Madzi.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
I Zadanie Neo The One
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Luty 2007, 11:39:30 »
Khaleb'a, Hakner'a oraz Madzię nowicjusz Neo The One nie zastał w klasztorze, więc postanowił poczekać do wieczora. I tak się stało, trójka zakonników wróciła do klasztoru a Neo dał im prowiant. Przy okazji spotkał Lord Sado, jednak zabarakło dla niego jedzenia, więc Neo szybko pobiegł do magazynu po porcję dla niego. Została też Metztli...

Offline Legolas

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 311
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

I Zadanie Neo The One
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Luty 2007, 11:43:32 »
Została już tylko Metztli lecz ona była wampirem więc musiałęm pcozekać do nocy. Poszedłm w tym czasie po jej porcję. Kiedy nastała odpowiednia pora podszedłem do jej pokoju i zapukałem naszczęście zastałem ją. Podałem jej prowiant szybko sie z nią pożegnałem.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
I Zadanie Neo The One
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Luty 2007, 11:52:21 »
Kiedy nowicjusz Neo The One rozniósł cały prowiant, pozostało jeszcze zameldować się Arkhanowi. Jednak była noc, to nowicjusz postanowił obudzić arcymaga.

- Ee kto co jak? Czego chcesz!
- Mistrzu, wykonałem zadanie....

+1 punkt reputacji!

Forum Tawerny Gothic

I Zadanie Neo The One
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Luty 2007, 11:52:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top