Autor Wątek: Oceń poprzednika  (Przeczytany 48248 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #140 dnia: 19 Maj 2007, 19:35:33 »
  Boba Fett :]

Nick: Boba Fett - sławetny ÂŁowca Nagród w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Boba z filmu to bezwzględny człowiek, który wszystko zrobi byleby zdobyć nagrodę. Co do samej osoby używającej tego nicku..., niezmienny odkąd spotkałem go w necie. Już na Gothic Up jak się tam dostałem - a byłem tam dość wcześnie, to już używany był Bobę właśnie ten nick. Co mogę o nim powiedzieć? Pasuje do niego jak ulał, ale nie tylko w Marancie, ale także na forum czy prywatnie. Podsumowując sam nick - Cud miód i orzeszki. :P 10/10...

Awatar: Prosty bez zbędnych "pierdół" i to mi się podoba. Idealnie pasuje do nicku - chyba przez to, że to Boba Fett jest na tym avku. :P Niezmienny również od lat, a to mi się podoba. Ja często zmieniam avki z jednego powodu - nudzą mi się. xD Jak najbardziej oceniam go na bardzo mocne 10 - powód? Przede wszystkim bez bajerów, brak napisów itd. Po co to niby to na avku, który wprost idealnie pasuje do właściciela?  

Sygnatura: Niestety chyba najgorsza kategoria wyjdzie tutaj. ;P Muszę szczerze Ci powiedzieć, że poprzednio bardziej mi się podobała - Te grafiki z Predatorem i Boba Fettem. Wtedy oceniłbym na 10, ale teraz? Zniknęły te najlepsze grafiki, więc ocena będzie słabsza. Pozostały Userbary, które mi osobiście się podobają, ponieważ jest ich dużo, a złączone w całość, lepiej tak niż mnóstwo pojedynczych. Grafika samotnych ÂŁowców wykonana przez Anacondę - bardzo ładna. Spis opowiadań i artów - nie zbyt za tym przepadam. Ogólnie za sygnę - 7 na 10...

User: No dobra, zaczynamy moją ulubioną kategorią u tego człeka. :P Moderator Tawerny i według mnie najlepszy ze zwykłych (bez supermodów, chociaż od jednego jest lepszy ). Działy prowadzone przez niego wyglądają bardzo dobrze, a posty poprawiane/edytowane przez Bobę zawsze mają dobre uzasadnienie. Bardzo aktywny członek społeczności - aż dziw mnie bierze, czemu nie był nominowany do Innosa na najbardziej aktywnego... Posty przez niego pisane są długie i mądre - najdłuższe posty w tym temacie należą do niego. :P
W Marancie - dobry przywódca, z głową na karku, ma dobre pomysły. Chyba najlepszy członek Marantu...

Dlaczego go lubię: Bardzo mądry, szanujący ojczysty język człowiek. Mógłbym w tej kategorii pisać bez końca, większość napisane jest wyżej. Dodam jednak jeszcze, że przez nasze prawie 5 miesięcy znajomości poznaliśmy się dobrze, i zwierzam mu się ze spraw, których nie powierzyłbym nikomu innemu. Gadamy prawie o wszystkim... Dogadujemy się niezwykle dobrze, szkoda, że nie poznałem go wcześniej. :/

Dlaczego go nie lubię: Chyba nie możliwe, żebym coś napisał tutaj. :]

Pozdrawiam

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #141 dnia: 19 Maj 2007, 19:55:44 »
Crisis

Nick
Pierwsze co mi się nasuwa to słowo "kryzys" :D Podobnie się wymawia. Nick oryginalny i współgra z avkiem, bo to tak jakby nazwa jakiegoś robota. Oryginalny, nie spotkałem się z takim nigdzie indziej.

Avatar
No i tutaj właśnie ten robot. Chociaż po głębszym zastanowieniu (po pół litrze :D) to wydaje mi się, że to chyba jakiś żołnierz przyszłości. Możliwe, iż jest to żołnierz z jakiejś gry typu "Battlefield 2142", ale nie jstem pewnien. No i ten kawałeczek tekstu. "Crisis Site defender". Jeżeli dobzre tłumaczę to znaczy to Crisis - obrońca strony :P nie wiem, w jaki sposób on ochrania strony... :P Może własną piersią :P

Sygnatura
Jak już kilka osób z TG, bawiących się w Marant, ma reklamę swojej organizacji w sygnie. Muszę przyznać, ze dosyć fajny jest ten obrazek :P Tzlko wzdaje mi się, że trochę to nie zachęca, bo ten gościu (ma chyba przedstawaić własnie Samotnego ÂŁowcę), ma wbitą strzałę. Aczkolwiek sygna jest fajna no i przenosi do punktu rekrutacji do Samotnych ÂŁowców. Poręczne, bo nei trzeba szukać "ręcznie"

User
Ma dość pokaźną ilość postów i 0% warnów. Raczej nie spamuje, jego posty są czytelne i poprawne językowo. Najwięcej udziela się w Marancie. Brat kowal można powiedzieć :D Jest chyba największym "wykształciuchem"wśród kowalskiego zawodu. Swój towarzysz, jak powiedział pan Arkhan :D Mimo iż nie gadam z nim za często na gg, to po paru rozmowach wydaje się być spoko gościem.

Za co go lubię - nie wiem,  nie znam go bliżej

Za co go nie lubię
Zainicjowanie biblioteki DLL nie powiodło się.

Forum Tawerny Gothic

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #141 dnia: 19 Maj 2007, 19:55:44 »

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #142 dnia: 19 Maj 2007, 20:56:52 »
Kozłow

Nick: Emanuje Rosyjskością i kozą, rosyjska koza wypasiona koza mi się podoba 9/10.

Avatar: Towarzysz Lenin na czarnym tle pasuje do nicku i do skina black.

Sygnaturka: I znowu Lenin tym razem trochę inny i ładniejszy pod tym jakaś myśl po rosyjsku a pod tym chyba tłumaczenie bardzo ładnie i pasuje do całokształtu usera.

user: A towarzyszu Kozłowie nie można powiedzieć złego słowa jest kulturalny i miły dobrze się sprawuje jako user ma dużo postów i 0 warnów no po prostu user idealny no i dobrze ocenia "Twórczość Własną" no i nie spamuje i to co piszę ma zawszę sens i jest długie.

Dlaczego go lubię : wymienię w punktach:
-Jest miły.
-Jest aktywny.
-Niema żadnego warna.
-Ma dużo postów które dostały certyfikat "Thrall poleca"
-No i jest bandytą tak jak ja.

Dlaczego go nie lubię: Bo Rosja nie chce polskiego mięsa.
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2007, 20:58:08 wysłana przez Thrall »

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #143 dnia: 20 Maj 2007, 10:10:52 »
Thrall

Nick: Bardzo fajny oraz oryginalny fajnie się go wymawia nie plączę mi się przy nim język. Myślę, że sam go wymyślił więc ocena o 1 punkt wyższa. 11/10 :D

Avatar: Ufff tu już nie jest tak fajnie. Jakiś gościu, ork lub jeszcze inne coś w zbroi. Niezbyt wypasione graficznie. Napis Thrall rozmazany nie wygląda on już tak dobrze. 3/10

Sygnatura: No o wygląda całkiem fajnie ten stwór zapewne PoP'a wygląda bardzo fajnie zlany z tą czernią są także dwa userbary oraz całkiem zabawny napis ogólnie sygna podoba mi się bardzo! 10/10

user: Hmm o nim nie powiem nic złego jest kulturalny. Tylko coś co mnie dziwi to to, że dołączy kilka miesięcy przede mną, a ma zaledwie 183 posty. Często je widzę, ale ja dołączyłem chyba 3 miesiące temu i go doganiam :(. Jak się dobrze przyjrzeć to miał już 1 warna za .... spam no przynajmniej tak mi się zdaje Reinmar mógłby trochę jaśniej mówić o co biega w warnie. :P. Ale Thrall to naprawdę fajny kompan i słówko do niego: JUÂŻ NIE JESTEÂŚMY BANDYTAMI!!

Za co go lubię: Patrz wyżej

Za co go nie lubię: Nie mam do tego powodu



Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #144 dnia: 20 Maj 2007, 14:02:40 »
Diomedes:

Nick: Kojarzy mi się z jakimś sławnym filozofem, ale to nie zmienia oceny. Nick wymawia się dość płynnie, oraz nigdy jeszcze nie miałem z nim jakichkolwiek problemów. Cieszy mnie też fakt, iż dobrze, że zmienił nick, gdyż jego dawny, to była kompletna żenada. 9/10

Avatar: Tom Cruise, z filmu " Ostatni Samuraj ", widać, jak mówią wszyscy, lubisz tego właśnie aktora. Niemniej jednak, bardziej podobał mi się avatar fantastyczny. 7/10

Sygnaturka: Parę , obraz Gandalfa Białego, no i link do Twojego forum. Całość zasługuję na dość pozytywną ocenę. 8/10

User: Ma dużo postów, lecz tak samo dużo warnów. Jednak, trochę się poprawił, lecz może wypaść lepiej. Jak na razie, to widzę dosyć ładne posty tego usera i nie mogę mu nic zarzucić.

Dlaczego go lubię: Odkąd się poprawił, bardziej mi się spodobał względem zachowania. Tak trzymaj ! Miałem z nim parę rozmów na gg i myślę, że jest to dobry koleś.

Dlaczego go nie lubię:-------------------------------------------------

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #145 dnia: 24 Maj 2007, 17:23:44 »
Travis

Nick: Mało spotykany i nawet orginalny. Dobrze komponuje się z "Marantem". Choć muszę przyznać że myli mi się nieraz z Trivet'em. Ale dam 9/10

Avatar: Kompletnie nie pasuje do nick'a. Ale za to fajnie się "porusza". Kolory są całkiem dobrze dobrane. 9/10

Syganturka: Ciemność. Widzę ciemność... 0/10  

User: Mimo swojego młodego wieku pisze całkiem dobre posty. Nie spamuje. Na dodatek jst w Leyanoi i dobrze wywiązuje się z obowiązkóe obywatelskich. Ponad to czasem gadam z nim przez GG i wydaje się być "w porządku".

Dlaczego go lubie: Za to co jest napisane wyzej.

Dlaczego go nie lubie: ---

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #146 dnia: 24 Maj 2007, 17:46:44 »
Dragosani:

Nick: Mało spotykany i orginalny. Musze przyznac, że mi się podoba. Nick kojaży mi się z nazwą jakiegoś mitycznego potwora. Sam nie wiem dlaczego. 9/10

Avatar: O ile się nie mylę to przedstawia Vincenta z Final Fantasy VII. Avek jest dostępny w zbiorach TG. Tak czy inaczej również mi się podoba. Napewno pasuje do postaci Draga w Marancie. Mówię tu o tym, że obrazek pasuje do wampira. 10/10

Sygnaturka: Spis opowiadań usera. Niezbyt orginalny pomysł ale tak jak już kiedyś napisałem mi sie podoba. 9/10

User: W marancie bardzo znany user. Ma dużo postów i jest aktywny. Nigdy nie spotkałem się z narzekaniami na owego usera.

Za co go lubię: Napisane wyżej.

Za co go nie lubię: ----------
« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2007, 17:48:25 wysłana przez Kapitan Greg »

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #147 dnia: 25 Maj 2007, 21:51:26 »
Kapitan Greg

Nick: Nick szczerze nie przypadł mi do gustu, chociaż już się przyzwyczaiłem, ale nie jest ciekawy. Według mnie byłby lepszy bez słowa "Kapitan", czyli samo Greg. Nawet nie przeszkadza mi to że jest on związany z sagą Gothic, ale Kapitan stanowczo odrzuciłbym....

Avek: Avatar pasuje mi do jego profesji w Marancie, czyli do Samotnego ÂŁowcy, na TG miał już parę innych avatarów, jednak ten mi najbardziej przypadł do gustu...Ogulnie nie mam do niego zastrzeżeń i jest spoko...

Sygna: Na sygnie przedstawiony jest obrazek organizacji Samotnych ÂŁowców. Ogulnie ładnie on wygląda, i dobrze że nosisz go jako człon twojej grupy. Poniżej spisane opowiadania, a raczej opowiadanie...xD i Hasła z Encyklopedii...W sumie to wszystko dobrze się komponuje, oprócz tego ostatniego napisu...

User: Od początku pojawienia się na TG pisał w miarę sensowne posty, a wraz ze starzem na forum były coraz lepsze, ciekawsze i rozbudowane i jest tak nadal, coraz bardziej się rozwija na Forum i nie spada w dół. Ogulnie jest to miły człowiek z którym można zrobić interesy. Jedno jest dziwne że jeszcze z nim nie nawiązywałem żadnego kontaktu np. przez komunikator, a szkoda bo na TG wydaje się być spoko ziomkiem...xD

ZCGL: Lubię go za to że jest userem który potrafi oczaić się na Forum..:D. Jest kulturalnym człekiem i odpowiedzialnym w swoich obowiązkach....

ZCGNL: Informations is back....xD

canis

  • Gość
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #148 dnia: 25 Maj 2007, 22:11:33 »
>>> MeGort <<<

Avatar: No przedstawia postać pasuje do tej sygnatury przypomina trochę jakby człowieka z pustyni tak w moich oczach przynajniej. No i Masz wpisany tam nick więc chyba włożyłes trud aby napis umieścić.

Sygnatura: Klan Oshi ... fajny avatar ładnie wygląda i nawiązuje do organizacji do której nalezysz to siem liczy :D

User: Jest już jakis czas na forum, i jest bardzo aktywny ponad 500 postów to już jest sporo. nalezy do szlachty    no to se na to musiał zasłużyć, miał dwa ostrzeżenia i poprawił się znacząco, więc umie uczyć się na zwoich błędach.

Za co go lubię: Bo głównie większość ludzi lubię a on niezrobił mi niczego bym miał go nie lubić

Za co nie lubie: Chwila pęcherz mnie ciśnie jmuszę do WC ...
Proszę o nie pisanie takich głupot w ZCNL - będę za to dawał ostrzeżenia słowne, które wreszcie przerodzą się w ostrzeżenia. - [Boba Fett]

Sądze że lepiej dać coś żartobliwego i śmiesznego niż robić taką cmentarną atmosferę.

Pozdrawiam Canis
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2007, 22:32:50 wysłana przez canis »

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #149 dnia: 26 Maj 2007, 10:05:15 »
canis

nick: Nie podoba mi się w ogóle już wolę bezimiennych. Może byś go zmienił? Jakoś nie przypadł mi do gustu :P ocena 0/10

avatar: Co to do jasnej cholery jest?! Jakiś zmasakrowany piesiu? Matko co za głupi avatar! W ogóle nie pasuje do nicku i tyle. Dałbym Ci 0/10. Ale dam 0,5/10

Sygna: Dwa userbarki. Niezbyt ładnie wyglądające, ale jest także napis " A człowiek pokonał bestie, która powróciła do królestwa Beliara ... " hmmm  też nie przypadł mi do gustu. A ten twój photoblog to do zupełnie do bani. Ocena 5/10

user: Jest to dobry user. ÂŚwiadczy o tym jego poziom warnów 0. Ma już trochę postów i nie spamuje. Należy do Marantu i tam jest raczej aktywny. Pisze długie i rozbudowane posty. Czego tu jeszcze chcieć? To po prostu dobry user :)


ZCGL: Nie mam powodu żeby darzyć go tym uczuciem. Aha i nie ma warna

ZCGNL: Nie naprzykrzył mi się jeszcze
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2007, 10:07:20 wysłana przez Diomedes »

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #150 dnia: 30 Maj 2007, 21:37:54 »
Kozłow

Nick: Niektózy znają historię tego Rosjanina - pracownika  ( jeśli można to tak ująć) banku, postrzelonego ... A właściwie zamieniam to w lekcję historii. Jest to ogólnie popularne nazwisko rosyjskie, więc mógł bez identyfikacji z wspomnianą osobą "założyć" ten nick.

Avatar: Każdy na forum zna jego poglądy i mimo, że nie zgadzam się do końca z nim pod tym kątem, to avatar nie jest taki zły, choć mógł być lepszy - na razie jest dość ubogi (zwykła głowa wujcia Lenina).

Sygnatura: Znowu ta sama tematyka. No ale trudno, w każdym razie ten jest bardziej rozwinięty i jak już to trafia do mnie zdziebko bardziej niż avatar.

User: Broni swoich przekonań i poglądów. Aktywny członek Marantu. ÂŚwietny "sędzia" z Twórczości Własnej. Myślę, że stanowi przykład na porządnego usera, mimo, że ma kilka małych wad, które jednak zbytnio mi nie przeszkadzają. To tyle o przedstawieniu go jako usera.

ZCGL: Patrz wyżej, jedyny, nieugięty fan moich wypocin z TW. Rozmawiam z nim codziennie i  jest to człowiek wesoły i mądry. Cieszę się, że mam go za przyjaciela i bardzo go cenię.

ZCGNL: Choć jak każdy człowiek ma kilka wad, to jak już pisałem w ogóle mi nie przeszkadzają. Czyli nie znalazłem rzeczy za którą go nie lubię ;]

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #151 dnia: 30 Maj 2007, 21:56:42 »
Darkon

Nick: Nie wiem co miałęś na myśłi wymyślając nick ale ja widże go tak: Dark(Ciemność) on(włączona). Zapewne jest to tylko wytwór mego spaczonego złem tego świata umysłu, a może nie.
9/10

Avatar: No, ten obrazek to mnie konkretnie rozwalił. Członek rodziny Simphsonów(chyba tak to sie pisze) w stroju szturmowca z Gwiezdnych wojen.
7/10

Sygnatura: ----------

User: Darkona nie znam niemal wogóle aczkolwiek po postach widac, że inteligentny z niego człowiek. A o ile mnie pamięć nie myli to nie ma on też żadnego ostrzerzenia tak wiec grzeczny i kulturalny człowiek.

Za co go lubię: Napisane powyżej.

Za co go nie lubię: -----
« Ostatnia zmiana: 30 Maj 2007, 21:58:07 wysłana przez Kapitan Greg »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #152 dnia: 03 Czerwiec 2007, 10:17:49 »
Kozłow

NICK - ciekawe który Kozłow jest twoim idolem, że zapożyczyłeś od niego nick :P Andriej, Wiaczesław czy Aleksiej. Ogólnie do rusków nic nie mam, ale nie odważyłbym się pojechać w głąb Rosji. Ale ja się do twoich przekonań i poglądów,a tymbardziej nicku pochodzącego od nich nie mam zamiaru przyczepiać, jest spoko i mi nie przeszkadza :) 9/10

AVATAR - znowu komunistyczne treści :) avek do złudzenia przypomina głowę pewnego wielkiego rosyjskiego przywódcę i dyktatora Lenina. Avek pasuje do nicka i wogóle do ciebie więc jest spoko. 9/10

SYGNATURA - ty chyba naprawdę jesteś komunista na całej linii. Chyba zacznę się bać [joke]. Sygna przypomina mi jakiś plakat komunistyczny propagujący politykę Lenina. Pasuje jak najbardziej do reszty, no i fajne ujęcie :P 10/10

USER - dość pomocny, przeglądając forum często właśnie od niego uzyskiwałem odpowiedź na nurtujące mnie pytanie, serdeczne Bóg zapłać! Aktywny, sensowne posty i mimo swoich przekonań nie promuje tu treści komunistycznych :P dla mnie spoko

ZCGL - na forum jestem niedługo, przynajmniej nie na tyle żeby kogoś od razu lubieć lub nie lubieć za coś. Nie podpadł więc jest spoko.

ZCGNL - j.w.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #153 dnia: 04 Czerwiec 2007, 16:06:34 »
BeluNi0

Nick: Nie wiem co ma oznaczac ten nick ani czym się kierowałeś wymyślając go. Nick nie przypadł mi zbytnio do gustu aczkolwiek jest on orginalny i niespotykany. Właśnie za to dostajesz 7/10.

Avatar: Rysowany ołówkiem obrazek przedstawiający śmierć w kapturze. Obok śmierci jakiejś koty. Nie wiem co ma on oznaczać. Avek zbytnio mi się nie podoba toteż dostajesz 4/10.

Sygnaturka: O ile się nie myle są to słowa Kurgana- łowcy smoków z górniczej doliny. Cytat zabawny toteż dostajesz 7/10.

User: Na forum jest nie za długo. Bo jakieś 2 tygodnie(tak pisze w profilu). Jak narazie 80 postów i żadnego ostrzeżenia co dobrze o userze świadczy, gdyż niemal każdy początkujący user dostaje kilka warnów za swe spamerskie błędy. Ale nie BeluNi0. On trzyma się zasad regulaminu. Do tego widze, że twe posty mają sens i nie ma w nich za dużo błędów. Tak więc widac, że umiesz się wysłowić.

Za co go lubię: Tradycyjnie pisze u góry.

Za co go nie lubię: ----------

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #154 dnia: 06 Czerwiec 2007, 12:14:40 »
Kapitan Greg

- Wzięty prosto z G2: NK, ale nie przeszkadza mi to gdyż większość userów używa nicku bez dodatku słowa "kapitan" i na innych forach raczej się z takim nie spotkałem. Ocena 7/10. Bo mogłeś się wysilić

- Wziąłeś ten avatar z galerii? Ale i tak pasuje. Jesteś łowcą nagród, a ten avek przedstawia jakiegoś wojownika z fajną miną więc w jakiś sposób do ciebie pasuje. Ocena 8/10. Bo z galerii

- Jak już większość członków Marantu nosi hmmm.. reklamę samotnych łowców czyli jego gildii, muszę przyznać, że sygna została ładnie zaprojektowana. Na dole jest jeszcze napis po angielsku, którego nie do końca rozumiem, ale coś z ciemnością i jakimś bohaterem chyba. W ogóle to sygna Grega mi się podoba. Ocena 10/10

-Jest to dobry user. Ma już trochę postów i 0 warnów, a to już coś. Piszę rozbudowane posty nie spamuje i nie robi głupich i bezsensownych rzeczy na forum. Jest moim zdaniem kulturalną osobą. Zapoznałem z nim się trochę na GG i rzeczywiście jest kulturalny :)

- Za wiele rzeczy i za to, że nie ma warna, a ma już trochę postów ;)

- Przepraszamy wybrany abonent jest chwilowo niedostępny

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #155 dnia: 07 Czerwiec 2007, 13:46:16 »
Arthas

Nick: Od razu widać, że został wzięty z gry Warcraft III. Nie lubię, jak ktoś bierze nicki z gier, ponieważ sam nie wymyśla. ( Bez urazy, Arthas ), lecz jest dosyć rzadko spotykany.

Avatar: Ten avatar mi się bardzo spodobał, odkąd go zobaczyłem. Jakiś wilk, którego widać, jakby był w lustrze. Nie wiem, jak to powiedzieć, lecz Avatar jest naprawdę niezły.

Sygnatura: To też zasługuje na pochwałę, gdyż jedną zrobiłeś sam, a pozostałość to animowane userbary. Bardzo mi się Twoja sygnaturka podoba.  

User: Supermoderator, posty ma naprawdę dobre i wolne od błędów, a do tego spoko koleś. Na GG, rozmawia się z nim bardzo przyjemnie, lecz jest zasadniczy, Nie obraża nikogo, a to jest plus. No i jego licznik postów jest "dosyć" wysoki  

Dlaczego go lubię: Tak jak u góry.

Dlaczego go nie lubię: Nie mam jeszcze żadnych powodów, dla których miałbym go nie lubić.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #156 dnia: 07 Czerwiec 2007, 14:17:31 »
MeGorT

Nick: Gdy po raz pierwszy zobaczyłęm ten nick uśmiechnąłem się pod nosem i pomyślałem "A to ludzie mają pomysły" Jednak kiedy dowiedziałem się co ma on oznaczać i z cząstek jakich wyrazów się on składa to zauważyłem sens w tym nicku. Tak czy inaczej jest on naprawde wyjątkowy i fajnie brzmi.
9/10

Avatar: Jakiś człowiek w kapturze. Zapewne z gry "DreamFall-The Longest Journey" ale moge się mylić. Do tego napis z nickiem. Jak dla mnie bomba.
10/10.

Sygnaturka: Reklama Klanu Oshi. Ciągle tylko Klan Oshi i Klan Oshi. Ale to dobrze, że nosisz znak swej gildi.

8/10

User: O ile pamiętam MeGorT dostał statuetkę Innosa w kategori odkrycie roku. Tak wiec to juz cos znaczy. Jego posty są rozbudowane i dobrej jakości. Nie ma aktywnych warnów a to juz dobrze o userze świadczy.

Za co go lubię: Napisane wyżej.

Za co go nie lubię: W zasadzie nie mam nic bezpośrednio do niego.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2007, 14:24:04 wysłana przez Kapitan Greg »

Offline Deft

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #157 dnia: 07 Czerwiec 2007, 14:53:15 »
Kapitan Greg

Nick: Nie za bardzo pochwalam takie nicki z Gothica, ale w sumie jego nick nie jest wcale najgorszy. Gdyby się zarejestrował pod nickiem tylko Greg to już by było gorzej. A więc moja ocena nicku 6/10

Avatar: Taki zwykły, wycięty z jakiegoś screenu albo obrazka w sumie nic specjalnego. 7/10

Sygnaturka: No tu już jest o wiele lepiej bowiem sygnatura jest ładnie zrobiona, dopracowana i jak dla mnie dobrze się komponuje z forum. Pod nią napisy. Ogólnie daje 10/10

User: Raczej nie znam go, może go kiedyś znałem z innego forum albo coś ale to już nie ważne. Pisze on sensowne posty nie spamuje i jest wzorowym userem o czym świadczy jego całkowity brak ostrzeżeń.

Za co go lubię: Kto powiedział że go lubię ?

Za co go nie lubię: Kto powiedział że go nie lubię ?

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #158 dnia: 07 Czerwiec 2007, 16:07:25 »
Deft

Nick: Tak jak prawie zawsze przy ocenianiu tak i tu nie wiem co ma oznaczać ten nick. Nie wiem czym sie kierowałeś wymyślając taki nick. Jest on równiez rzadki. Podoba mi sie tak średnio.
7/10

Avatar: Jakiś dwóch ziomków z blokowiska. Zapewne Pezet i Onar z Płomień 81. Chociaż mogę się mylić bo nie znam się na polskim hip-hopie. Nie lubię za bardzo avatarów prezentujących jakichś artystów dlatego też u mnie dostajesz 6/10.

Sygnatura: Jakis napis o obrażliwym znaczeniu. Nie za bardzo lubię takie sygny.
3/10

User: Defta nie znam wogóle aczkolwiek niekiedy czytam jego posty. Sa one dobrej jakości. Widac, że Deft umie się wysłowić.

Za co go lubię: Wyżej napisane.

Za co go nie lubię: Jeszcze za nic.  


Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Oceń poprzednika
« Odpowiedź #159 dnia: 07 Czerwiec 2007, 17:11:26 »
Kapitan Greg

Nick: Nie obraź się, ale jest trochę dziecinny. Wiem dobrze, że nazywał sie tak pirat z dodatku do Gothica II, jednak wydaje mi się, że do Ciebie nie pasuje. Oceny wystawiam tylko słowne :)

Avatar: Gangsterski, ciemnym i poważny ;). Przedstawia chyba jakiegoś niggera w zbroi, więc mi się podoba, bo to są czarni bracia. xD

Sygnatura: Obrazek informujący o Twojej przynależności do swojej gildii, cytat z Gothica, tylko, że po angielsku :P. Jeśli chodzi o wizerunek samotnego łowcy - ciekawy, powiem nawet, że ładny :). Jednak cytat mi się nie spodobał, nie ma się co dziwić.

User: Kapitan Greg to inteligentna osoba. Można z nim normalnie porozmawiać i sprawia wrażenia miłej osoby. Rozmawiałem z nim tylko raz, ale mogę spokojnie napisać, że jest wartościowym człowiekiem.

Za co go lubię: Za zaangażowanie w życie forum, sposób bytu i postawę jaką prezentuje.

Za co go nie lubię: ---

Forum Tawerny Gothic

Oceń poprzednika
« Odpowiedź #159 dnia: 07 Czerwiec 2007, 17:11:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top