Autor Wątek: IV Zadanie Madzi  (Przeczytany 1477 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
IV Zadanie Madzi
« dnia: 06 Luty 2007, 14:38:08 »
Od dawna panowały pogłoski w siedzibie Wampirów, iż w pobliskim lesie zamieszkał dawany sługa Kagana. Madzia po krótkim namyśle postanowiła wykonać to zadanie. Nie była potężnym magiem, ale sądziła że da rade zgładzić potwora. Nie znając szczegółów, postanowiła udać się do Dragosaniego i wypytać o wszystko. Spakowała plecak, pożegnała się z mężem i ruszyła w stronę siedziby. Pi kilku minutach weszła do komnaty Wampira i rozpoczęła się rozmowa :
- Witaj, chciałam wypytać się o szczegóły zadania, gdzie znajdę tego Sługę Kagana ?
...

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

IV Zadanie Madzi
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Luty 2007, 15:17:10 »
Dragosani odparł
- Przebytwa w jaskini na wschód od miasta. Napewno trafisz.
Madzia po kilku godzinach podróży przez las napotkała kilka Wilków. Zwierzęta ruszyły do ataku. Było ich pięć....

Forum Tawerny Gothic

IV Zadanie Madzi
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Luty 2007, 15:17:10 »

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
IV Zadanie Madzi
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Luty 2007, 16:38:16 »
Bez problemu zabiła bestie, miotnęła Małą błyskawicą, wilki padły na ziemię. Madzia zebrała tylko krew - przyda się Dragosaniemu i Metztli. Ruszyła dalej, spotkała jedynie grupkę ścierwojadów, nie sprawiły jej problemu. Nagle zobaczyła zakryte winoroślami wejście do jaskini ...

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

IV Zadanie Madzi
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Luty 2007, 16:44:32 »
Madzia weszła do ciemnej jaskini. Pod ścianą leżały jakiś księgi i pergaminy. Na środku groty, pogrążony w mroku stał Wampir
- Witaj młoda damo. Może łaskawie ugasisz me pragnienie? Nie daj się prosić. I tak niedłougo krew Twoja i Twoich rodaków spłynie po tej ziemii. Juz niedługo...
Wampir rzucił się na Madzię. Miał dziwną broń. Były nią szpony z Magiczneg Rudy założone na ręce.

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
IV Zadanie Madzi
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Luty 2007, 16:51:16 »
Madzia zwinnie uskoczyła na bok, wampir cudem nie spotkał się z ścianą groty. Po grocie rozległ się dziki śmiech, to Plugawy sługa Kagana.
- No młoda damo, nie daj się prosić ... Chodź tutaj ... i daj mi trochę swojej krwi ! - Wampir ponownie ruszył w stronę dziewczyny, tym razem nie udało się jej tak szybko ucieć, szpony z Magicznej Rudy zraniły jej lewe ramie.
- Hahaha ! Czuje krew ... Taak zaraz skosztuje ludzkiej krwi ...

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

IV Zadanie Madzi
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Luty 2007, 17:04:01 »
Madzia cudem unikała ataków Wampira
- Opór jest bezcelowy śmiertelniczko!
- Jeszcze zobaczymy - szyknęła Madzia i odsuwając się kiilka króków od swogo przeciwnika strzeliła w nigo z łuku. Strzała trafiła z klatke piersiową.
- Hahaha...- zaśmiał sie Wampir - Myślisz że mnie zabijesz?

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
IV Zadanie Madzi
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Luty 2007, 17:25:14 »
- Taki jesteś pewien wygranej Wampirze ? - zadrwiła Madzia.
- Tak, wiele lat przeżyłem, wiele lat walczyłem ... Taka dziewczyna jak Ty mnie nie powstrzyma !
- Nie bądź taki pewny ! - Madzia wymówiła formułkę Wiru, Wampir chwilę zawisnął pod sufitem groty i runął na ziemię. Okazało się, że spadł na ostry kamień, który przebił mu klatkę piersiową. Madzia zachwianym krokiem ruszyła ku ciału ...

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

IV Zadanie Madzi
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Luty 2007, 17:35:18 »
Madzia przeszukała ciało Wampira. Zdjęła z jego rąk szpony i schwała do torby. Później podeszła do ściany i wzięła księgi i pergaminy. Jednym z nich była mapa z zaznaczonym jakims miejscem. Drugim zaś był list w niezrozumiałym jezyku. Po powrocie do miasta Madzia udała sie do Dragosaniego.
- W jaskini tego Wampira znalazłam broń która może Cię zainteresowac. A także mapę i jakiś list.
- Te szpony kupię od Ciebie za 30 sztuk złota. Pokaż ten list - Madzia wręczyła Wampirowi perganim
- Potrafisz to odczytać? - spytała
- Tak potrafię. Musze się spotkać z królem. - rzekł Wampir i zapłacił Madzi za szpony - Pozwolisz że wezme ten list i mapę?
- Tak oczywiście.- odparła Madzia

Zadanie wykonane


Madzia zdobyła:
- 30 sztuk złota
- księga o Numenorze
- 35 litrów krwi
- 5 skór wilka
- 5 pazurów wilka
- 4 skóry ÂŚcierwojada
- 4 pazury ÂŚcierwojada
« Ostatnia zmiana: 06 Luty 2007, 17:36:47 wysłana przez Dragosani »

Forum Tawerny Gothic

IV Zadanie Madzi
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Luty 2007, 17:35:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything