Autor Wątek: III Zadanie Madzi  (Przeczytany 1278 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
III Zadanie Madzi
« dnia: 04 Luty 2007, 08:40:10 »
Madzia dostała kolejne zadanie od Williama, tym razem miała udać się do pobliskiego lasu, znaleśc jezioro pełne ryb i złowić dwa tuziny. Ponieważ, nie posiadała w swoim ekwipunku żadnej wędki, ruszyła do Magazynu Czeladu. Magazyn był to wielki budynek, pełen rupieci. Gdy ominęła półkę z wielkimi słojami zobaczyła wędkę, chwyciła ją i ruszyła do komnaty Williama. Gdy wbiegła do komnaty szefa przywitała się nieco zadyszanym głosem :
- Witaj Will, mam wędkę mogę już ruszać.
- Hola, hola nie tak szybko. Masz tutaj mapę, zaznaczone są wszystkie jeziora w pobliskim lesie. Proponuję Ci ruszyć do Jeziora Księżycowego. Zawsze jest tam dużo ryb. Ruszaj i uważaj na gobliny, bardzo często mieszkają w okolicach wody. - powiedział Will.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
III Zadanie Madzi
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Luty 2007, 09:20:29 »
Magda szybkim krokiem ruszyła, wesoła i podekscytowana. Miała nadzieję, że nie zrobi jakiegoś błędu, gdyż właśnie wróciła ze swojego weseliska. Dotarła nad jezioro. Po kilku chwilach, spławik dryfował sobie po tafli jeziora. W tym właśnie czasie usłyszała szelesty i goblinie piski...

Forum Tawerny Gothic

III Zadanie Madzi
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Luty 2007, 09:20:29 »

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
III Zadanie Madzi
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Luty 2007, 09:37:39 »
Chwyciła za łuk, wędkę i swój plecak zostawiła. Ruszyła kilka kroków dalej, zobaczyła ... trzy dzikie gobliny. Wystrzeliła kilka strzał, gobliny padły na ziemię. Nagle zza krzaków wyszło tuzin Goblinów, Madzia nieco zdziwiona miotnęła czarem Wiru. Gobliny uciekły.
- No mam nadzieję, że nie będą mi już przeszkadzać ...

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
III Zadanie Madzi
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Luty 2007, 18:29:38 »
Madzia po chwili wyłowiła 24 ryby i szybkim ruchem spakowała się po czym wróciła do Czeladzi. Oddała ryby do magazynu i otrzymała nagrodę za wykonane zadanie.  


Zadanie Wykonane!
  • 1 pkt. reputacji
« Ostatnia zmiana: 04 Luty 2007, 18:42:02 wysłana przez Sir_William »

Forum Tawerny Gothic

III Zadanie Madzi
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Luty 2007, 18:29:38 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top