Autor Wątek: Porady  (Przeczytany 58590 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Porady
« Odpowiedź #120 dnia: 07 Luty 2010, 10:29:51 »
Wiem o tym, ale czy nie ma szybszej metody? ÂŻadnej? =/
Naciśnij lewy alt, to zabierze całe jedno okienko.

Offline Kuba12320

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Porady
« Odpowiedź #121 dnia: 06 Październik 2012, 17:10:23 »
Nie wiem jak przejść misje Opolos i Przepis jak ktoś wie jak wziąśc ten przepis od neorasa to niech ktoś powie

Forum Tawerny Gothic

Odp: Porady
« Odpowiedź #121 dnia: 06 Październik 2012, 17:10:23 »

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Porady
« Odpowiedź #122 dnia: 06 Październik 2012, 18:34:27 »
Nie wiem jak przejść misje Opolos i Przepis jak ktoś wie jak wziąśc ten przepis od neorasa to niech ktoś powie

Receptura leży w spiżarni na skrzynce. Możesz ją oddać albo Opolosowi, albo Neorasowi (wybór należy do Ciebie).

Offline Chusteczka

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pomagajcie Braciom!!
Odp: Porady
« Odpowiedź #123 dnia: 06 Październik 2012, 19:15:57 »
Otóż się zastanawiam kim grać myślę nad Paladynem,Najemnikiem napiszcie mi kim się lepiej będzie grało.I u kogo być czeladnikiem.Grałem już magiem i mi się odechciało nim grać nudny troszeczkę liczę na jak najszybszą odpowiedz :)

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Porady
« Odpowiedź #124 dnia: 06 Październik 2012, 19:30:48 »
W sumie paladynem się chyba łatwiej gra. W zbroje nie musisz wrzucać ogromnej kasy i masz magie. Osobiście wolę najemnika z racji wielu starych znajomych i takiego grabieżczego stylu życia, ale zbroje ÂŁowcy wymagają dużo kasy i czegoś tam (np. smoczych łusek).

Jeśli chodzi o czeladnika hmm... U Constantina się nie opłaca, tzn. jest wiele grzybów, ale na początku ciężko jest zdobyć niektóre zioła dla niego. Harad - można się nauczyć kuć nawet przyzwoitych mieczy i można dużo zarobić jednorazowo, ale stali w grze nie jest jakoś specjalnie wiele. Bosper chyba najlepszy bo przecież trzeba latać wszędzie i się napotyka wiele stworzeń. A skóry się powoli zbierają.

Offline Chusteczka

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pomagajcie Braciom!!
Odp: Porady
« Odpowiedź #125 dnia: 06 Październik 2012, 19:33:03 »
To zagram Najemnikiem a będę czeladnikiem u bospera tak jak ty to mówisz dzięki za pomoc :).Ale jest jakiś bug z Bennetem ze można kupić u niego ile się chce prętów ale będę czeladnikiem u bospera
« Ostatnia zmiana: 06 Październik 2012, 19:35:27 wysłana przez Chusteczka »

Offline syriusz11

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej czasu trzeba to spadnie z nieba !
Odp: Porady
« Odpowiedź #126 dnia: 15 Maj 2014, 20:22:10 »
Warto polować na trole. Jak znasz metodę to nawet raz cię nie walnie a skura warto dużo.

Offline Twiris

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: Porady
« Odpowiedź #127 dnia: 13 Czerwiec 2018, 12:56:11 »
Duzo fajnych porad! Ktos moglby z tego zrobic jakąś ladną liste :)

Offline gingerhair

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Porady
« Odpowiedź #128 dnia: 05 Wrzesień 2018, 16:12:02 »
Jaką postać wybrać najelpeij w dwójce? Szczerze mówiąc jak dotąd grałem tylko w Noc kruka.

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Porady
« Odpowiedź #129 dnia: 07 Wrzesień 2018, 00:25:04 »
W zasadzie to kwestia gustu, bo grę można ukończyć każdą postacią. Osobiście preferuję drogę najemnika, po części z sentymentu do kolonialnego klimatu, a po części z faktu, że jest to hybryda wojownika i łowcy. Najłatwiej jest zostać strażnikiem miejskim i później paladynem, ogólnie ścieżka paladyna jest według mnie najłatwiejsza. Mag ognia to z kolei profesja prawdopodobnie najpotężniejsza na późniejszych etapach gry, jednak na początku nowicjusz, czyli niedoszły mag, ma bardzo pod górkę.

Jeśli chodzi o pracę w mieście, to zazwyczaj wybieram pracę u Bospera. Przemierzając wyspę i nabijając kolejne poziomy, ubija się dziesiątki bestii, których skóry można sprzedać za niemałe pieniądze. Praca u Harada również jest bardzo opłacalna, lecz na wyspie ilość surowej stali jest ograniczona, chyba że wykorzystuje się błędy gry. Natomiast praca u Constantina jest raczej średnio opłacalna, jedynym plusem jest to, że Constantino może nauczyć nas alchemii i przy tym tworzenia mikstur stale zwiększających atrybuty. Jednak nie trzeba być czeladnikiem Constantina, żeby nauczył nas warzenia specjalnych mikstur. Wystarczy znać podstawy alchemii i zgłosić się do niego.

A jeżeli chodzi o walkę, to zależy od ścieżki, którą wybierzesz. W moim przypadku jest to zazwyczaj broń jednoręczna i kusze.

Offline Marek_1989

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Porady
« Odpowiedź #130 dnia: 07 Lipiec 2020, 11:13:32 »
To ja tyle się męczyłem a tu wszystko podane jak na tacy

Forum Tawerny Gothic

Odp: Porady
« Odpowiedź #130 dnia: 07 Lipiec 2020, 11:13:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything