Autor Wątek: 2 pytania o maga  (Przeczytany 2815 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
2 pytania o maga
« dnia: 29 Styczeń 2007, 09:23:18 »
Witam.

Jak w temacie mam dwa pytania dotyczące drogi maga w G3:
1. Skąd wiadomo jakie dany czar daje obrażenia i czy to zależy od ilości prastarej wiedzy?
2. Kto uczy umiejętności "Mag Ognia"?

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdr.

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
2 pytania o maga
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2007, 10:06:32 »
W sumie to nie wiem ,ale np. posiadając 100 pkt prastarej wiedzy można nauczyć się czaru kuli ognia. Czar jest oipisany tylko w ten sposób ile wymaga many i prastarej wiedzy potrzebnej do użycia. Co do pytania kto uczy umiejetności magi ogmia to nie wiem. Wiem, że w Klasztoże ognia jeden z magów uczy nas umiejetności takiej ,iż by nasza szata posiadała większe współczynniki obrony. Myslę, że orażenia nie zależą od posiadanej ilości prastarej wiedzy. Czarów jak wiesz można się nauczyć przy kapliczach.

Forum Tawerny Gothic

2 pytania o maga
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2007, 10:06:32 »

Offline lukkasszz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
2 pytania o maga
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Styczeń 2007, 10:11:58 »
Cytuj
W sumie to nie wiem ,ale np. posiadając 100 pkt prastarej wiedzy można nauczyć się czaru kuli ognia.

kula ognia potrzebuje 50 prastarej wiedzy.

Mojim zdaniem obrażenia czaru CHYBA zależą od ilości prastarej wiedzy. Umiejętności "Mag Ognia" uczy któryś z magów w klasztorze. tak jak mówi Dydu.


PS:kto uczy umiejętności regerenacji many???

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
2 pytania o maga
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Styczeń 2007, 10:39:10 »
Cytat: lukkasszz
PS:kto uczy umiejętności regerenacji many???
Kto uczy regeneracji many to akurat wiem: Karrypto w stolicy, Saturas i Sigmor z Barakeshu. Tylko trzeba mieć 200 "prastarej wiedzy".
Ale niestety kto uczy "maga ognia" nigdzie nie znalazłem. Może to jest bug jak z ulepszaniem pancerza...?

Jeśli chodzi o wymogi "prastarej wiedzy", to przy każdym czarze w naszej "księdze" jest to napisane.

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
2 pytania o maga
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Luty 2007, 11:25:22 »
OK. Wiem już jak to jest z tą prastarą wiedzą. Zdecydowanie wpływa ona na siłę obrażeń.
Przy prastarej wiedzy około 300 większość stworzeń ginie po jednym "strzale" kulą ognie lub lodową lancą. Na te trudniejsze potrzeba 2 "strzały", a jedynie na potwora i trola trzeba 3.
Ogólnie w "trójce" mag wymiata - po prostu idziesz i "sprzątasz".

Forum Tawerny Gothic

2 pytania o maga
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Luty 2007, 11:25:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything