Autor Wątek: Pyrokar  (Przeczytany 1823 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madusiaX

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Pyrokar
« dnia: 27 Styczeń 2007, 21:56:35 »
Hej mam problem, otóż jak już rozmawiałam z Lesterem to dał mi ten list w solucji jest napisane,  że Pyrokar ma mi dać jakiś klucz do podziemi Klasztoru, ale w tym problem że jak chce rozmawiać z Pyrokarem to ja nie mam nic oprucz (błogosławieństwo).
To jest jakiś bug?
Co mam zrobić?

Jeszcze jedno...
Musze zaczynać gre od nowa??

Przeczytałam list który dostałam od Lestera teraz nie gram tylko czekam na odpowiedz co mam zrobić bo sama juz nie wiem.

Nie piszemy postów pod rząd. Otrzeżenie Słowne - Arkhan[/color][/size]
« Ostatnia zmiana: 27 Styczeń 2007, 22:33:08 wysłana przez Arkhan »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Pyrokar
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Styczeń 2007, 22:52:03 »
Czytałaś jakąś trefną solucję, skorzystaj z naszej CLICK!. Jest tam jasno napisane:

Cytuj
Gdy wrócimy do Khorinis jako sławny i bogaty bohater, udajemy się do Wieży Xardasa. Jednak nie zastajemy gospodarza, ponieważ się gdzieś ulotnił, ale za to postawił na straży swoje demony. Zostawił także dla nas list, który znalazł Lester. Idziemy pogadać z nim i bierzemy list. W notce są zapisane słowa, dzięki którym otworzymy księgę "Dwór Irdorath".
Teraz udajemy się do Pyrokara, opowiadamy mu o naszych wyczynach w Górniczej Dolinie i pytamy się czy możemy obejrzeć tajemniczą księgę od Xardasa. Schodzimy do podziemi Klasztoru, rozmawiamy z Talomonem i ją konfiskujemy.....

Resztę znajdziesz w podanym przez moją osobę linku.

Pozdrawiam i mam nadzieję że to ci pomoże.

Forum Tawerny Gothic

Pyrokar
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Styczeń 2007, 22:52:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top