Autor Wątek: Początek :/  (Przeczytany 2319 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madusiaX

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Początek :/
« dnia: 22 Styczeń 2007, 21:50:37 »
Mam problem bo jestem jeszcze zielona w Gothicu 2 bo dopiero dziś zaczęłam grać a więc:

Jak Lares mnie prowadzi do tego.... tam gdzie jest ta reszta najemników i Lee to on mnie potem zostawia i mówi ze sam już sobie poradzę, tylko ze tam są odrazu stada ścierwojadów i wilków a i jeszcze jedno jak to miejsce ma wyglądać bo od tego skrzyżowania co on mnie zostawił to poszłam w lewo :/ dobrze? Tam są drogowskazy ale nie jestem pewna :/ tam doszłam do jakiejś knajpy i tam byli farmerzy. Doszłam też do takiego jednego co mu kusza w lesie zaginęła czy coś :/
Nie wiem co mam teraz robić wogóle w tej grze, Powiedzcie co ja mam tam zrobić i jakie zadania wykonać zeby zostać obywatelem miasta :/
Wiem że są solucje ale w nich nie piszą dokładnie tzn. piszą ale nie ze zrozumieniem tylko po swojemu.
Pomóżcie!

Popraw się jeśli chodzi o pisownię no i na forum nie piszemy Caps Lockie'm , pamiętaj o tym ;) - Arkhan[/font]
« Ostatnia zmiana: 22 Styczeń 2007, 22:21:54 wysłana przez Arkhan »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Początek :/
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Styczeń 2007, 22:20:50 »
Cytuj
Jak Lares mnie prowadzi do tego.... tam gdzie jest ta reszta najemników i Lee to on mnie potem zostawia i mówi ze sam już sobie poradzę, tylko ze tam są odrazu stada ścierwojadów i wilków a i jeszcze jedno jak to miejsce ma wyglądać bo od tego skrzyżowania co on mnie zostawił to poszłam w lewo :/ dobrze?

Jak mniemam chcesz dojść do Najemników na farmie Onara. Tam gdzie zostawia cie Lares, to idź prosto aż dojdziesz do takich jakby wiejskich domów gdzie jest pełno najemników a nie farmerów. Na lewo się szło do farmy Sekoba, prosto do Onara a w prawo w kierunku farmy Bengara.

Cytuj
tam doszłam do jakiejś knajpy i tam byli farmerzy Doszłam tez do takiego jednego co mu kusza w lesie zaginęła czy coś :/

Gospoda Orlana, nie potrzebnie tam się cofałaś skoro twoim celem było dojście do farmy Onara.

Cytuj
Powiedzcie co ja mam tam zrobić i jakie zadania wykonać zeby zostać obywatelem miasta :/

Zależy kim chcesz być. Zdzierać skóry, wyrabiać broń, przynosić grzybki alchemikowi ? Hmm popytaj w Khorinis Bospera jeśli chcesz być czeladnikiem łuczarza, Harada jeśli czeladnikiem kowala bądź Alchemika Constantino jeśli czeladnikiem alchemika. Oni ci wyjaśnią co i jak.

Cytuj
Wiem że są solucje ale w nich nie piszą dokładnie tzn. piszą ale nie ze zrozumieniem tylko po swojemu.

  ?
« Ostatnia zmiana: 22 Styczeń 2007, 22:21:34 wysłana przez Arkhan »

Forum Tawerny Gothic

Początek :/
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Styczeń 2007, 22:20:50 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Początek :/
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Styczeń 2007, 22:29:35 »
Cytat: madusiaX
Jak Lares mnie prowadzi do tego.... tam gdzie jest ta reszta najemników i Lee to on mnie potem zostawia i mówi ze sam już sobie poradzę, tylko ze tam są odrazu stada ścierwojadów i wilków a i jeszcze jedno jak to miejsce ma wyglądać bo od tego skrzyżowania co on mnie zostawił to poszłam w lewo :/ dobrze?
Lares doprowadza cię do skrzyżowania przy karczmie pod martwą harpią zawsze po drodze wybija wszelkie potwory między innymi ścierwojady oraz dwa wilki, które panoszą się przy owej lokacji. Droga do obozu najemników jest bardzo prosta gdyż w miejscy w którym zostawia cię Lares istnieje znak na którym pisze "Majątek Ziemski" - tam właśnie musisz się udać by odnaleźć najemników.


Cytat: madusiaX
Tam są drogowskazy ale nie jestem pewna :/ tam doszłam do jakiejś knajpy i tam byli farmerzy
Do tawerny pod martwą harpią...


Cytat: madusiaX
Doszłam tez do takiego jednego co mu kusza w lesie zaginęła czy coś :/
Nie wiem co mam teraz robić wogóle w tej grze, Powiedzcie co ja mam tam zrobić i jakie zadania wykonać zeby zostać obywatelem miasta :/
Do Dragomira...
Po pierwsze powinnaś udać się do miasta i poprosić o zadania mistrzów czyli Harada, Constatino, Throbena, Matteo, Bospera. Każdy z nich zleci ci jakieś zadanko po przejściu, którego zechce byś została czeladnikiem gdy zbierzesz poparcie 4 mistrzów możesz śmiało zgłosić się do kogoś na czeladnika gdy otrzymasz ten status udajesz się do Andre by przyłączyć się do straży gdy do niej dołączysz udajesz się do Lorda Hagena by kontynuować główny wątek gry. Oczywiście możesz przyłączyć się do kogoś innego ja zaproponowałem ci wersje dla graczy, którzy pierwszy raz mają kontakt z grą gdyż gra paladynem jest najłatwiejsza dla początkujących.


Cytat: madusiaX
Wiem że są solucje ale w nich nie piszą dokładnie tzn. piszą ale nie ze zrozumieniem tylko po swojemu.
Pomóżcie!
Według mnie pisze dokładnie...

Offline madusiaX

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Początek :/
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Styczeń 2007, 02:12:56 »
Za to dzieki ale mam kolejnjy problem niechcacy ujradlam temu alchemikowi cos  i zapisalam gre wyszlam z miasta bo musialam isc po te wilcze skory i teraz mnie straznic wpuscic nie chca :( nie  mam 100 sztok zlotya c o ja mam teraz zrobic?? bo myslalam o kodzi enp.przez sciane albo ze sie teleportujesz kilka mrtrow dallej :/
co radzicie?

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Początek :/
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Styczeń 2007, 08:10:44 »
A co mówią dokładniej? Najpierw powinnaś postarać się o 100 sztuk złota, możesz coś sprzedać w gospodzie, lub ukraść. Gdy już zapłasisz za wstep, udaj sie do koszar i pogadaj z Lordem Andre. Teraz musisz mu zapłacić od 50 do 500 sztuk złota. Po zapłaceniu nikt nie będzi pamietał o tym, że okradłaś alchemika.

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Początek :/
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Styczeń 2007, 09:13:50 »
Cytat: madusiaX
Za to dzieki ale mam kolejnjy problem niechcacy ujradlam temu alchemikowi cos  i zapisalam gre wyszlam z miasta bo musialam isc po te wilcze skory i teraz mnie straznic wpuscic nie chca :( nie  mam 100 sztok zlotya c o ja mam teraz zrobic?? bo myslalam o kodzi enp.przez sciane albo ze sie teleportujesz kilka mrtrow dallej :/
co radzicie?
Do miasta możesz wejść też "na około" idąc od drugiej bramy drogą w lewo, a potem przed latarnią w lewo na skały i schodzisz przy koszarach (tylko uważaj na bandytów przy tej latarni).
Oczywiście opłata u Andre Cię nie minie.

P.S. Jeżeli już musisz użyć kodów, czego osobiście nie popieram, to wpisz sobie kod na 100szt. złota.

Offline madusiaX

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Początek :/
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Styczeń 2007, 21:58:15 »
dzieki ten temat już można zamknąć

Forum Tawerny Gothic

Początek :/
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Styczeń 2007, 21:58:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top