Autor Wątek: Echa przeszłości III - Arsil  (Przeczytany 36161 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #220 dnia: 12 Grudzień 2019, 14:35:55 »
Nawaar milczał, gdy zobaczył wybuch Kazmira. Ciemnoskóremu przypomniały się jego rozważania, że kompania może być nieco niebezpieczna podczas takich wojaży. Dobrze, że za zaatakowanie urzędnika państwowego nie wezwali straży, bo byłoby pozamiatane z drugiej jednak strony zimna krew zachowana przez elfa nieco uspokoiła maurena, bo tego jeszcze trzeba, by był skandal międzynarodowy. Król Valfden pewnie wygnałby połowę z nich a drugich powiesił ku uciesze ludu i dla załagodzenia konfliktu. W każdym razie nie będą mięli okazji pozwiedzać części Torgonu ani innego krasnoludzkiego miasta, bo padł rozkaz do wypłynięcia, ale jeszcze nie wyraził opinii dotyczącego planu krasnoluda, ale to nie mogło się dobrze skończyć zważywszy na jego porywczość. 

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #221 dnia: 12 Grudzień 2019, 14:52:31 »
Gdy znaleźli się na morzu Kazmir przemówił.
- Poczekamy do nocy, weźmiemy łódź i popłyniemy do brzegu. Dojdziemy do drogi i dotrzemy do Arbington.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #221 dnia: 12 Grudzień 2019, 14:52:31 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #222 dnia: 12 Grudzień 2019, 16:28:41 »
Mauren nie wiedział co o tym planie sądzić, bo ma za mało szczegółów. A wszyscy obecni tutaj będą się rzucać w oczy jak nic.
- Słuchaj wiesz, że będziemy się rzucać w oczy. Głosy, że się pojawiłeś już pewnie dotarły do kogo trzeba i za pewne będą przeszukiwać główne szlaki a na pewno, zadawać pytania zwłaszcza, że wiedzą skąd przypłynęliśmy. Duże ryzyko. Jak wy to widzicie?
Podzielił się swoimi obawami ze wszystkimi i chciał, znać opinię reszty a najważniejsza będzie ta Melkiora.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #223 dnia: 12 Grudzień 2019, 16:52:53 »
- Nawaar powiedział w zasadzie wszystko, dodam jeszcze Kazmir że jesteśmy szlachcicami valfden. A ja Podskarbim Koronnym! Kurwa! Nie możemy robić takich rejz. Ja nie mogę, nie po to wypruwam se żyły by odzyskać to co moja rodzina utraciła. Nie. I koniec. Mirzak, kurs na Ketofe.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #224 dnia: 12 Grudzień 2019, 18:06:49 »
- No ale... no dobra. W sumie racja. Odparł smutny.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #225 dnia: 12 Grudzień 2019, 19:46:33 »
Przemówił towarzysza do rozsądku, ale to już coś! W tej wyprawie Kazmira wiele mogło pójść nie tak i skończyć się tragicznie, bo nawet i śmiercią.
- Przykro mi Kazmir, ale tak może być lepiej. Dużo byście zaryzykowali a moglibyście, o wiele więcej stracić. Mimo to szkoda, że nie miałem okazji zobaczyć trochę waszych ziem.
Ostatnie słowa wypowiedział z lekkim żalem.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #226 dnia: 12 Grudzień 2019, 21:28:24 »
- Innym razem.  Zawsze możesz wpaść do Ekkerund. Prawie to samo. Ehh, to teraz Ketofa? W sumie po co?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #227 dnia: 12 Grudzień 2019, 21:44:51 »
- Tak, mówiłem że szukam plemienia związanego z Łowcami Głów. I informacji o Fetcie. Fećcie... Nie wiem jak się odmienia nazwisko Fett. Najlepszy Samotny Łowca swych czasów, wiem że oni wciąż istnieją mimo upadku Aldaaru, ich państwa. Chodźmy pod pokład. Poszli i zasiedli przy ławie. - Fett szukał mojego ojca od upadku Mgły, ale nigdy się nie spotkali. Być może Fett wiedział coś o Torreno. Coś co pomoże go pokonać bez konieczności podróży na pierdolony księżyc. Od tego co się dowiem od turdnaszan zależy czy po Varrok wrócimy od razu na Valfden, czy nie.

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #228 dnia: 12 Grudzień 2019, 21:55:36 »
- Zaraz, jesteśmy na morzu już kilka tygodni, a ty mówisz że po Varrok ewentualnie chcesz płynąć na Doral? To nie sądzisz że trochę za dużo? Mirzak po prostu obawiał się że z tej wyprawy przywiezie tylko zwykłą - sporą ale jednak - pensję. - Nie mówię że to źle, bo zarobimy więcej. Ale to...

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #229 dnia: 12 Grudzień 2019, 22:42:37 »
Mauren ruszył za resztą pod pokład, by wyjawić informacje. Widocznie nie do końca ufał załodze okrętu albo chciał nadać wszystkiemu aurę tajemniczości. Nawaar wysłuchał co elf ma dopowiedzenia i już wiedział, że nie odwiedzi swoich stron no cóż krasnoludowi też się nie udało.
- Czyli teraz będziemy uganiać się za człowiekiem legendą, ba teraz to pewnie starcem, który nie wiadomo czy żyje, lecz tego mamy się dopiero dowiedzieć. Z drugiej strony te obietnice, że zobaczymy swoje rodzinne strony były tylko podpuchą? Nieźle pogrywasz elfie. Jestem ciekaw jak to się skończy i wiec, że jestem gotów dalej podążać, bo nie mam wyjścia, tylko następnym razem nie kłam nam tak wyjdzie nam wszystkim na dobre.
Ciemnoskóry miał prawo mieć żal, bo również miał swoje sprawy do załatwienia u siebie, ale cóż najpierw będzie musiał sam dorobić się okrętu w takim wypadku.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #230 dnia: 13 Grudzień 2019, 14:08:23 »
- Nie powiedziałem że nie popłyniemy do Isgharu, więc nie insynuuj mi że kłamię. Musimy uzupełnić gdzieś zapasy.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #231 dnia: 13 Grudzień 2019, 16:39:06 »
- Dobra już. Działajmy dalej, bo czas nagli.
Mauren mógł nie wierzyć w dalsze plany elfa, ale teraz wolał to zachować dla siebie. Szkoda jednak, że Melkior nie odpowiedział na temat tego łowcy, bo wiadomym jest, iż ludzie tak długo nie żyją.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #232 dnia: 13 Grudzień 2019, 17:03:17 »
- Fett żyje, żył przynajmniej jeszcze 19 lat temu gdy... prawdopodobnie jego córkę zabił Silion w trakcie mojej czystki w Omas.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #233 dnia: 13 Grudzień 2019, 17:06:53 »
- Co kurwa? Jedyne co potrafił powiedzieć. - Nie wspominałeś. Wyjaśnij.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #234 dnia: 13 Grudzień 2019, 18:00:00 »
- Nigdy nie pytałeś, a w ogóle to nie był Silion. Tylko pewna wampirzyca. Przypomniałem sobie. No... bo wysłałem ją wtedy do Nardeii, podsłuchała jak jedna Łowczyni mówiła coś że oni się wycofują bo jej ojciec ma dług wobec kogoś w Bękartach i nie chcą z nami wojny. No dopiero teraz skojarzyłem że to mogła być jego córka[. Ale no, sam wiesz. Musiałby mieć z osiemdziesiąt pare lat./i]

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #235 dnia: 13 Grudzień 2019, 18:10:57 »
Dziewiętnaście lat temu to mimo wszystko szmat czasu, ale zobaczymy czy krasnolud coś dopowie. Reakcja elfa mówiła sama za siebie, bo chyba sam nie dowierzał w pewne rzeczy z resztą nie on sam. Mauren dostał to co chciał czyli konkret, który starzec dożywa takiego wieku i jeszcze może pamiętać, zażyłości przed laty? Nadal nie wiedzą czy będą poszukiwać staruszka, ale to niech decyduje Melkior.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #236 dnia: 13 Grudzień 2019, 18:22:50 »
- Sędziwy wiek. Może jednakowoż żyć, albo mieć inne dzieci. Tak czy inaczej, Ketofa to nasz następny cel. Zapasy uzupełnimy w Nar Shartil. Zresztą, w razie czego Isgharskiej stolicy dowiem się może mniej ale... dowiem.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #237 dnia: 13 Grudzień 2019, 18:35:05 »
- Dla nas obu kepiej by żył, i nie wiedział że zatłukli mu córkę. No nie bezpośrednio. Bo nawet nie kazałem, wampirzyca miała tylko zdobyć informacje. Pójdę przygotuje łódź na jutro. Wątpię byśmy natrafili na odpowiedni port. Napił się piwa i poszedł zająć się czymś.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #238 dnia: 13 Grudzień 2019, 21:09:46 »
- Coś mam robić czy poczekać? Jak nie to przygotuje sobie broń, bo nie wiadomo co nas tam może czekać.
Rzekł do Melkiora, bo krasnolud wyszedł już na pokład, szykują szalupę dla garstki osób.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #239 dnia: 13 Grudzień 2019, 21:13:32 »
- Możesz śmiało iść spać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Odpowiedź #239 dnia: 13 Grudzień 2019, 21:13:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything