Autor Wątek: Idę po Was  (Przeczytany 6121 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Idę po Was
« dnia: 03 Wrzesień 2019, 21:06:35 »
Nazwa wyprawy: Idę po Was
Prowadzący: Isentor Aquila
Wymagania: zgoda prowadzącego
Uczestnicy: Isentor, Melkior, Kazmir MacBrewmann, Ashog "Stalowa furia"

Isentor czekał na Melkiora i jego oddział pod bramami stolicy.




p.s.
Pozostałych wpiszę jak się zgłoszą.
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień 2019, 21:41:26 wysłana przez Isentor »

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrzesień 2019, 21:14:14 »
Z Melkiorem szło 20 Bękartów zakutych w płytowe zbroje, Kazmir i Ashog. Konno rzecz jasna.
Więcej się nie dało w tak krótkim czasie

Forum Tawerny Gothic

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrzesień 2019, 21:14:14 »

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Wrzesień 2019, 21:19:24 »
- Dobry wieczór. Piękny na spuszczenie wpierdolu. Rzekł.

Offline Ashog "Stalowa furia"

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 414
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Wrzesień 2019, 21:23:30 »
Ork nie powiedział nic. Szedł z ściągniętymi naprędce weteranami, ale dla nich nie był to problem. Byli gotiwi. Tym razem mieli odpowiednią amunicje.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Wrzesień 2019, 21:43:40 »
- Witam Panów. Tak, czeka ich srogi wpierdol Kazmirze. Dlatego proponuje nie mitrężyć. Na koń i jedziemy do ich obozowiska. Raport z karczmy mówi o tym, że nadal obozują w tym samym miejscu. Moi szpiedzy mają dla nas szczegółowe informacje. Zasięgniemy języka w drodze zatrzymując się w okolicach karczmy.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Wrzesień 2019, 21:51:09 »
- To ich główny obóz? Wskoczył na koń jak j reszta.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Wrzesień 2019, 21:56:07 »
- Tego nie wiemy Melkiorze. To z pewnością ich główne obozowisko na moich ziemiach. Nie chcę ich tutaj.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Wrzesień 2019, 22:03:28 »
- Zgodnie z prawem nie mogę wydać rozkazu strzelania do nich na mych ziemiach, bo uwierz też bym ich nie chciał. A w sumie... czemu nie poprosić Draga o pomoc w walce z tymi terrorystami? Gdybym miał więcej czasu dałbym ci nawt pół mojej organizacji.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Wrzesień 2019, 22:23:45 »
- Jeśli wmiesza się w to korona trzeba będzie wypisywać dekrety, o naszych działaniach dowie się więcej niż jedna osoba. Nie wiemy ilu szpiegów z inkwizycji jest wśród urzędników. Lepiej tego uniknąć. Poza tym korona nie może podpisywać się pod mordem. To są moje ziemie i mogę z nimi walczyć jak żywnie mi się podoba. Jeśli wiemy o tym wyłącznie my, tym lepiej.

Po długiej wędrówce pod osnową nocy grupa dotarła do karczmy pod trzema sierpami. Kilkaset metrów od traktu czekał na Was Zygi Łapa.


Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Wrzesień 2019, 10:27:40 »
- Jak oczko Zygi? Mam nadzieję że ból nie daje ci żyć i zapomnieć. Powiedział udając zainteresowanie jego losem. W istocie giwno go obchodził los Zygiego.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Wrzesień 2019, 13:13:57 »

- Pierdol się! Uszanowanko. Tam są - wskazał w las. - Kilka kilometrów na zachód w stronę rzeki. Obozują na skraju lasy przy brzegu. Podtrułem ich tak jak sobie tego życzyłeś. Część z nich sra pewnie teraz po krzakach zamiast pełnić wartę.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Wrzesień 2019, 13:16:23 »
- Dziękujemy. Możesz wrócić do karczmy. Czas ruszyć pieszo. Mamy przewagę. Możemy wziąć ich z zaskoczenia. Chodźmy, zbadamy teren i zobaczymy na jaką strategię możemy sobie pozwolić.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Wrzesień 2019, 13:21:39 »
- No i dobrze. Moi ludzie wystrzelają ich jak kaczki. Skradanie się w płycie i kolczugach jest trudne. Ale... mamy przewagę ogniową, Inkwizytorzy korzystają z zwykłych kusz i gównianych bełtów. Gorzej z pancernymi, ich trzeba z dystansu jak najszybciej. Melkior i jego kompania zeszli z koni. - Szyk rozproszony, zachować kontakt wzrokowy. Wymarsz.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Wrzesień 2019, 13:25:54 »
- Wyprawa przez las trochę nam zajmie. Musimy zachować ostrożność ale do brzegu mamy jeszcze kilkanaście kilometrów. Czym się zajmowałeś po naszym powrocie z karczmy?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Wrzesień 2019, 13:36:41 »
- Pieprzyłem. A poważnie to zajmowałem sie Pokojową aneksją Vrih. Państewka na wschód od Zuesh. Wsparłem ich militarne Bękartami, urobiłem księżną która po śmierci ojca przejęła tron. Ja nie miałem z tym nic wspólnego, śmierć jej ojca nawet nieco spowolniła proces. Ale teraz jestem na etapie kupowania serc i umysłów ludu. Właśnie teraz kurier powinien przybijać do portu w Sannau. A za pół roku będziemy mieć nową bogatą marchie i kontrole nad morzem Orathu

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Wrzesień 2019, 13:53:20 »
- Heh, pokojowe aneksje - mój ulubiony oksymoron. - uśmiechnął się. - W takim razie nie próżnowałeś. Ja też nie próżnowałem. Nie będę Cię zanudzał rozważaniem o magii i o tym jak poszerzyliśmy wachlarz form poszczególnych zaklęć. Bardziej zainteresuje Cię stabilna broń magiczna. Udało mi się ustabilizować runę. Jeśli masz mi pomagać dobrze byłoby gdybyś mógł się lepiej bronić i zadawać większe obrażenia. Dlatego będę mógł wykuć dla Ciebie magiczną broń.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Wrzesień 2019, 14:01:53 »
- Bardzo chętnie, mnie magia nie nudzi. Mnie ona interesuje, ale życie się potoxzyło tak że nikt nie uczy magii każdego chętnego. 16 lat jestem żołnierzem, połowę życia. To mnie nudzi Isentorze. Mam większe aspiracje niż mój ojciec który porządał tylko siły i mocy. Ja chcę się uczyć, badać świat, odkrywać nowe lądy. Gdyby teraz otwarto Gildię Magów to pobiegł bym tam jak Kazmir na otwarcie nowego zamtuza.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Wrzesień 2019, 14:07:21 »
- Pokaż mi, że potrafisz za nas walczyć, a udowodnisz swoją lojalność Melkiorze. Każdy może mówić co ślina przyniesie mu na język. Ocenię Cię po Twoich czynach. Nie chcemy wpuścić do naszej społeczności byle kogo. Nie wszyscy są na to gotowi.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Wrzesień 2019, 14:19:15 »
- Robię co mogę, uważam tylko że skoro teraz nie ma demonów i Meaneba to magia powinna być dla wszystkich. Wy chronicie się przed Inkwizycją, ale gdyby nie ona... no po prostu uważam że gdy magowie są zdala od prostych ludzi to oni jeszcze bardziej się boją. A na prawdę jesteście potrzebni, alchemicy, witalici. Wiem że jestem naiwny. Gildia Magów powiesz że była otwarta i marnie skończyła. Tu się nie wypowiem, byłem za młody by to zrozumieć.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Wrzesień 2019, 14:39:35 »
- Jesteś młody i jesteś idealistą. Życie nauczy Cię pokory. Nas, magów nauczyło w najbardziej dotkliwy sposób. Kiedy byliśmy potrzebni, wszyscy na nas polegali, kiedy inkwizytorzy zatruli umysły tłuszczy kłamstwami to alchemicy i witalici  jako jedni z pierwszych leżeli martwi na ulicach Valfden. Dzięki magii robimy rzeczy niemożliwe, które przez niektórych uważane są za zło. Wyłącznie z tego powodu, że poczuły się zagrożone, ponieważ istnieje ktoś potężniejszy od nich i nad kim nie maja żadnej władzy. Usunęliśmy się w cień. Jest nam dobrze za murami triumwiratu. Stary świat może umrzeć. Nic nie jesteśmy mu winni. To od Ciebie zależy czy pozostaniesz wierny przeszłości czy wspólnie z nami wkroczysz w przyszłość.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Idę po Was
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Wrzesień 2019, 14:39:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top