Autor Wątek: XV uzupełnające wybory do Izby Lordów [ZGŁOSZENIA]  (Przeczytany 401 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DragosaniAutor wtku

• Moderator
  • Reputation Power: 231
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • Super tajne akta Pentagonu
XV uzupełnające wybory do Izby Lordów [ZGŁOSZENIA]
« dnia: 12 Lipiec 2019, 22:51:14 »
Z racji nieprzewidzianych zdarzeń wynikła potrzeba uzupełnienia składu Izby Lordów jednym członkiem. Prawo do kandydowania ma prawie* każdy obywatel Valfden, więc liczymy na mocne zainteresowanie tematem. Miejsce w Izbie Lordów daje wiele przywilejów, a także pełną możliwość wpływania na zmiany dotyczące całego Marantu. Kandydatów uprasza się o zapisanie w tym temacie, podając swoje imię, nazwisko i ewentualny ród, oraz treściwy powód, dlaczego to właśnie wy, macie zasiadać w Izbie.

* W wyborach może wziąć każdy obywatel Valfden, oprócz:
- skazanych, gdyż ich nieprawość może zaszkodzić państwu
- osób nieletnich, poniżej 20 roku życia, ze względu na brak doświadczenia
- osobom, którzy cieszą się obywatelstwem Valfden krócej niż miesiąc, niech lepiej poznają nasze państwo

Zgłoszenia trwać będą 24 godziny.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Mohamed Khaled

• Weteran
  • Reputation Power: 72
  • Mohamed Khaled ma wielki potencjał.Mohamed Khaled ma wielki potencjał.Mohamed Khaled ma wielki potencjał.Mohamed Khaled ma wielki potencjał.Mohamed Khaled ma wielki potencjał.Mohamed Khaled ma wielki potencjał.Mohamed Khaled ma wielki potencjał.Mohamed Khaled ma wielki potencjał.Mohamed Khaled ma wielki potencjał.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic Leamis i VodaeminTarcza lojalnosci - za 2 lata na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!...
Odp: XV uzupełnające wybory do Izby Lordów [ZGŁOSZENIA]
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lipiec 2019, 22:56:10 »
Mohamed Khaled, rodu Khaled zgłasza swoją kandydaturę. Choć przyznaję, że jakiś czas nie grałem, od pewnego czasu znów wkręciłem się w klimat Marantu i chciałbym zrobić wszystko co w mej mocy by nam wszystkim grało się jak najprzyjemniej. A czuję, że przy pomocy Izby jest to możliwe.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lipiec 2019, 22:56:10 »

Offline Quinn

• Obywatel
  • Reputation Power: 5
  • Quinn nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lipiec 2019, 22:58:59 »
Zgłaszam się, system znam bardzo dobrze i chcę tutaj podziałać by rozwinąć go nieco lepiej.

Graphic design is my passion

Offline Kazmir MacBrewmann

• Obywatel
  • Reputation Power: 35
  • Kazmir MacBrewmann mógłby pewnego dnia być kimś...Kazmir MacBrewmann mógłby pewnego dnia być kimś...Kazmir MacBrewmann mógłby pewnego dnia być kimś...Kazmir MacBrewmann mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

« Odpowiedź #3 dnia: 13 Lipiec 2019, 11:49:33 »
Ja też się zgłaszam. Mam projekt który sprawi że posiadanie statku w końcu będzie czymś więcej niż fanaberią, do dokończenia a nie chcę tego wrzucać do projektów graczy bo w kolejce są umki chyba 3 organizacji.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #3 dnia: 13 Lipiec 2019, 11:49:33 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.