Autor Wątek: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra  (Przeczytany 17060 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Torstein Lothbrok

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 1532
  • Reputacja: 1318
  • By przerazić śmierć, wystarczy się doń uśmiechnąć.
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #120 dnia: 29 Czerwiec 2019, 17:48:04 »
Torstein wziął kielich od służki. Wpierw powąchał trunku, chcąc upewnić się, że nie ma w nim trucizny. Następnie zaś wziął łyk, mały i oszczędny. Weźmie więcej, jeśli w najbliższych paru sekundach nie zacznie się dusić, nie dostanie zawału serca lub innego pieroństwa.
- Wróg? - mruknął zaciekawiony dracon. - Więc was też najeżdżali?

Offline Toruviel

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 795
  • Reputacja: 656
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #121 dnia: 29 Czerwiec 2019, 17:51:53 »
Toruviel również napiła się wina. Choć nie miała zbytniej ochoty, widząc zgorszenie dwóch przedstawicielek własnej rasy. Żeby upaść tak nisko? Gdyby to ją próbowano zniżyć do byle dziwki, skończyłoby się kastracją i udławieniem własnymi jajami. Albo gorzej. Zabójczyni postanowiła na razie się nie odzywać. I tak nie miała po co, czarny dracon zadał już chyba najważniejsze pytanie w tej rozmowie. Badała otoczenie, subtelnie, niezauważalnie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #121 dnia: 29 Czerwiec 2019, 17:51:53 »

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #122 dnia: 29 Czerwiec 2019, 19:28:54 »
- Nie tylko nas, ale my z nimi "dogadani".
Kazmir pił podanego cieńkusza i słuchał. Biegły w retoryce nie był.
- Horda nie zajmuje całego Ignis. Jest tu wiele skłóconych band. Im w głąb tym gorzej. Nie wiem i nie chce wiedzieć co czyha w sercu tych ziem. Opisał też zasięg Hordy i ich Klanu. Nie zdradzając nic więcej.
- Tylko Bailif Chan stara się tu stworzyć coś więcej niż hordę przygłupów.

Offline Egbert

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 278
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #123 dnia: 29 Czerwiec 2019, 21:02:57 »
-Dogadani? To z tymi obszarpańcami można się jakoś porozumieć?
Zapytał wpatrując się w stojący przed nim kielich wina. Wlepił w niego wzrok żeby nie patrzeć na elfki. Ostatnio trochę pościł, dlatego ich nagość za bardzo go teraz rozpraszała.
-I kim jest wasz Bailif? Wy wiecie trochę o nas, my o was prawie nic. Klan Węża, chanaty i kaganaty nic mi nie mówią.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #124 dnia: 29 Czerwiec 2019, 21:59:13 »
- Chuj mnie to. Odparł najemnikowi który nie słuchał chyba uważnie bo Bailif to imię chana. Kagan zaś to zdaje się tytuł tego grubasa - Horde interesują tylko złoto i niewolnicy, od nas dostają najlepszych.
- Grzeczniej do moich ludzi, bo zajebie jak psa a łeb odeśle Bailifowi z ofertą rozmów. W tej sali jest trzydziestu ludzi, połowa pijana lub naćpana. Druga połowa nadaje się jako manekiny ćwiczebne. Melkior podszedł krok bliżej.
- Jesteśmy zmęczeni dwoma tygodniami na morzu, nie mam nastroju na dyskusje z takimi jak ty. Więc odpowiadaj grzecznie bo puścimy to miejsce z dymem, zabijemy mężczyzn, kobiety i dzieci zgwałcimy a kosztowności zrabujemy. A potem tu wrócimy.
Grubas głośno przełknął ślinę, straży przy nim nie było. Spocił się jak świnia, jego dziwki uciekły i w sumie nikt nie reagował bo zajęci byli zaspokajaniem swych żądz wszelakich.
- Dogadamy się, Melkiorze, zachowajmy spokój... czego jeszcze chcecie?
- Widzieć się z Bailif Chanem.
- Dam wwam kkonie. I pppprzewodnika.
- Mają czekać rano w porcie, przy naszym statku. Nie radze kombinować. Skinął na kompanię i wyszli z budynku idąc na statek.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #125 dnia: 30 Czerwiec 2019, 22:20:56 »
Jaszczur elegancko rozsiadł się przy stole, ktory przygotowano dla nich. Wcześniej, na słowa Melkiora sklonił się tutejszemu namiestnikowi. Rozmowy słuchał z wielkim zaangażowaniem, sam czasami wtrącał się co nie co. Był także cały czas czujny. Wolał mieć w gotowości swoją pukawke na wypadek gdyby ktoś z miejscowych odważył się ich zaatakować.
Rozmowa trwałandosyc krótko i agresywnie. Po chwili wrócili na statek. Łuskowatego dalej jednak nurtowało jedno pytanie.
- Masz pewność, że ten urzędas nas nie wykiwa? - spytał dość poważnie kroczącego przed nim Melkiora.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #126 dnia: 30 Czerwiec 2019, 22:37:45 »
- Wtedy zrobimy to co powiedziałem. Może z wyjątkiem gwałtów, ale bronić nikomu nie będę.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #127 dnia: 01 Lipiec 2019, 07:50:29 »
- No, i to mi się podoba. - oświadczył mu zadowolony. Właśnie po to tutaj przybyli aby porozrąbywać kilka głów i wyrównać nie uregulowane rachunki.

Offline Torstein Lothbrok

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 1532
  • Reputacja: 1318
  • By przerazić śmierć, wystarczy się doń uśmiechnąć.
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #128 dnia: 01 Lipiec 2019, 09:23:54 »
Torstein dopił winko i wyszedł razem z kompanią.
- Puścimy z dymem tylko budynek, czy hehe miasto? - odrzekł pytaniem, tak dla samej pewności. - Dobra, jakie rozkazy, komandir? - spytał. - Do czasu, aż ruszymy dalej? Ja bym proponował obadać się w mieście. Burdele i karczmy to dobre źródło informacji, no i człowiek napity i zadowolony lepiej walczy i w ogóle.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #129 dnia: 01 Lipiec 2019, 13:19:57 »
- Róbcie co chcecie, ja wiem już tyle że mógłby wracać. Ale chcę porozmawiać z tym Bailif Chanem, może być przydatny.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #130 dnia: 01 Lipiec 2019, 14:46:14 »
Słysząc słowa Melkiora kąciki ust poderwały się do góry a na twarzy pojawił się uśmiech. Postanowił więc, że odłączy się od grupy i przespaceruje się po mieście. Może odkryje coś ciekawego na własną rękę? Był w sumie tego ciekaw.
Poprawił swoje uzbrojenie i na odchodne rzucił do towarzyszy.
- To widzimy się wieczorem. - powiedział odchodząc od towarzyszy kierując się w głąb miasta.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #131 dnia: 01 Lipiec 2019, 19:50:26 »
Miasto nie było duże, po cwili dotarłeś na rynek skąd przyszliście.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #132 dnia: 01 Lipiec 2019, 20:38:15 »
Nie miał zamiaru stać bezczynnie i podziwiać miasto, które de facto widział pierwszy raz. Spomiędzy tłumu starał się odszukać osoby, które mogły by sobą coś zaprezentować. Szukał także karczmy bądź innego przybytku, w którym mógłby się dowiedzieć czegoś więcej. A może po prostu chciał się napruć jak świnia? Ciężko stwierdzić, może nawet jedno i drugie.

Offline Egbert

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 278
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #133 dnia: 01 Lipiec 2019, 21:09:46 »
To z tym gwałceniem dzieci komandor pojechał. Egbert wykrzywił się w paskudnym uśmiechu, bo jakoś nie widział Melkiora spełniającego tę część groźby. On sam też wolał dorosłe kobiety. Ważne jednak, że słowa elfa podziałały. Jeśli zaś mowa o sprawach tyczących się chędożenia, to widok tamtych elfich niewolnic nieźle pobudził wyobraźnię rudobrodego. Po krótkiej walce wewnętrznej postanowił jednak nie wyruszać na poszukiwanie taniego burdelu. Jakby nie patrzeć, byli na nieprzyjaznym terenie. Teraz Mehmet się ich bał, ale kto wie czy do wieczora mu nie przejdzie i nie podejmie przeciwko nim jakiś działań. Kiepsko byłoby, gdyby jego siepacze zastali wtedy Bękarta ze spodniami spuszczonymi do połowy i bez miecza pod ręką. Szeregowy postanowił zatem nie opuszczać gardy i nie tracić czujności. Zamiast szwendać się po okolicy wrócił grzecznie na statek. Poużywa sobie po powrocie.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #134 dnia: 02 Lipiec 2019, 15:57:10 »
Szeklana zaczepił jakiś typ, nietutehszy. Zapewne Doralczyk.
- Macie kurwa jaja, i tupet wielki dupa krakena. Podszedł bliżej. - Kapitan Yorgen. Urocze miejsce nie?

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #135 dnia: 02 Lipiec 2019, 20:38:25 »
Spokojnie sobie spacerował przyglądając się miejscowej architekturze. Zaglądnął także na miejscowy targ niewolników skąd sprzedawano ich na cztery strony świata. Lekko znurzony wrócił z powrotem na dziedziniec. Wtedy zaszedł do niwgo nie znany mu jegomość i zagadał. Słyszac imię, które wypowiedział zrobił lekko duże oczy. Jak to miewał w zwyczaju szlacheckim skłonił mu się na powitanie.
- Szeklan Caved. - odpowiedział z uśmiechem. - Nawet całkiem, jak na tereny Ignis Terra targane lokalnymi wojnami. Widziałem jak twój okręt wpływał do przystani. Ładne sztuki wyłapałeś, widziałem na targu.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #136 dnia: 02 Lipiec 2019, 22:02:33 »
- A wiesz że Klan Węża zabrania handlu niewolnikami? Mehmet od roku ma tu prywatny folwark. Bailif o niczym nie wie bo ta gruba świnia skorumpowała urzędników. Ja mam w dupie czym tu handluje. Mówie ci to z szacunku dla Domenika, mimo iż to pijak, menda i do tego alkoholik.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #137 dnia: 02 Lipiec 2019, 22:16:06 »
Słysząc ostatnie słowa skrzywił lekko głowę i przytakiwał Yorgenowi.
- Z tym ostatnim, to muszę się z tobą zgodzić. - odpowiedział mu z automatu. Jednak wcześniejsze słowa dały mu sporo do myślenia.
- Mówisz, że ta cwana świnia bawi się we własny biznes? A co z Białą Hordą? Z nimi też ma jakieś konszachty?

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #138 dnia: 04 Lipiec 2019, 10:21:35 »
- A bo ja wiem? Gościu jest kastratem, demony się nim ponoć brzydko bawiły, nie ma nic do stracenia więc pewnie tak.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #139 dnia: 04 Lipiec 2019, 10:39:29 »
- Kastratem, mówisz? - spytał dość retorycznie zamyślając się na moment. Facet faktycznie nie miał szczęścia, los okrutnie z nim postąpił. Bycie eunuchem, to niezbyt chlubna sprawa. To jednak sprawiło, że zaburczało mu w brzuchu i naszła go ochota na alkohol.
- Co powiesz na flaszke dobrego rumu? Ja stawiam. - powiedział z uśmiechem spoglądając na pirata.
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec 2019, 13:22:28 wysłana przez Szeklan Caved »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #139 dnia: 04 Lipiec 2019, 10:39:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top