Autor Wątek: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra  (Przeczytany 17050 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Torstein Lothbrok

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 1532
  • Reputacja: 1318
  • By przerazić śmierć, wystarczy się doń uśmiechnąć.
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #200 dnia: 25 Lipiec 2019, 17:56:52 »
Gość działał mu na nerwy, solidnie. Czarny dracon miał zwyczajnie dość i nie miał zamiaru słuchać chana-dzbana, jak to go określił Domenik. Wystąpił przed Szeklana. Źle mu patrzyło z oczu.
- Chuj ci w dupę, koźli smrodzie! - warknął Torstein. Jednym płynnym ruchem dobył swego wiernego topora zwanego Jormungandem, zamachnął się, wkładając w to całą swoją smoczą siłę, po czym cisnął orężem. Toporzysko pofrunęło tak w stronę orka. Nie minęło dużo czasu, gdy topór dotarł do swego celu, zatapiając się w zielonym ciele, gdzieś poniżej szyi.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #201 dnia: 25 Lipiec 2019, 18:12:51 »
Nie zdążył nawet wypowiedzieć choć jedno słowo kiedy potężny dracon wyszedł przed szereg mocno wyszczekując się chanowi. Nagle, w jego stronę, powędrowało toporzysko które zatopiło się z hukiem w ciele spasłego orka. Straż, widząc całe zajście, osłupiała. Na ten moment czekał od dawna. Uśmiechnął się szyderczo i uważnie rozejrzał po sali tronowej. Zrobił to na tyle szybko aby skutecznie zaatakować.
- Tak kończą wrogowie królestwa. - oświadczył głośno. Wten czas dobył sprawie swoją spluwe i wypalił z niej do stojącego obok strażnika.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #201 dnia: 25 Lipiec 2019, 18:12:51 »

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #202 dnia: 25 Lipiec 2019, 18:37:59 »
- Wyb... Nie dokończył gdy jego towarzysze rozpoczęli agresywne negocjacje a 9 pozostałych strażników rzuciło się na nich. Teraz będą mieć całe miasto do wybicia. Melkior sięgnął po Narsila którym błyskawicznie rozpłatał klanowiczowi gardło. Drugi ze strażników stracił rękę w trakcie swego ataku, a sekunde potem łeb. Trzeci zaś dostał sztychem w brzuch... Ktoś krzyczał na alarm.

https://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Bandyta

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #203 dnia: 25 Lipiec 2019, 19:04:00 »
Nie było już czasu na przeładowywanie flinty. Odłożył ją sprawnie do pasa, kiedy padł w jego kierunku konkretny i zdecydowany cios. W porę wykonał szybki unik i odskoczył w bok ratując się od niechybnych ran. Widząc, że strażnik na moment się zamotał zamachnął się ile miał tylko sił wymierzając mocny cios ogonem prosto w nogi nieszczęśnika. Trafił zwalając z impetem strażnika na posadzkę. Dobył ostatecznie topór i rozrąbał nim głowę napastnika.
Zaraz po nim uczynił to kolejno z pozostałą dwójką, która rzuciła się na jaszczura od jego prawej i lewej. Obydwaj zakończyli swój żywot w dość bestialski sposób. Jeden, z rozprutym brzuchem drugi zaś z rozrąbaną czaszką.

3x https://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Bandyta

Offline Torstein Lothbrok

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 1532
  • Reputacja: 1318
  • By przerazić śmierć, wystarczy się doń uśmiechnąć.
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #204 dnia: 26 Lipiec 2019, 12:35:14 »
Na dracona wraz rzuciło się dwóch strażników. Musieli mieć myśli samobójcze, albo być po prostu idiotami. Torstein dobył miecza i przygotował się na nieunikniony atak strażników martwego już pewnie chana. Zaatakowali niemal natychmiastowo, na co dracon zareagował pionowym blokiem. Uderzył barkiem jednego z nich, odpychając go na pewien dystans. W tej samej chwili złapał drugiego ogonem za gardło. Nie minęła sekunda, gdy sztych czarnej klingi zatopił się głęboko w piersi bydlaka, pozbawiając go marnego życia.
Dracon puścił trupa, uprzednio wyciągając ostrze z jego truchła i w porę zablokował cios zbira, mający spaść na jego żebra. Rozdziawił jedną z dłoni i chlasnął pazurami po gardle strażnika, rozcinając je. Fragmenty krtani i krew strzeliły, brudząc dracona, która oblizał się.

1x bandyta

Offline Toruviel

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 795
  • Reputacja: 656
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #205 dnia: 26 Lipiec 2019, 12:40:28 »
Podczas gdy chłopcy bawili się, Toruviel została zaatakowana przez chyba ostatniego zbira. Pierwsze cięcie klingi zablokowała karwaszem ukrytego ostrza. Zdenerwowany, bądź przestraszony całym zajściem w sali zaatakował ponownie, chcąc końcówką ostrza podciąć gardło elfki. Umknęła zgrabnie i kopnęła go w brzuch. Zdezorientowanego strażnika kopnęła ponownie, tym razem w szczękę. Poprawiła trzecim kopem w kroczę i skończyła ostatnim kopniakiem z półobrotu. Strażnik poleciał na ziemię, zaś elfka skoczyła na niego z ukrytym ostrzem i zatopiła je głęboko w szyi zbira, zostawiając na ziemi trupa.
Rozglądnęła się.
- No ładny bajzel żeście zrobili.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #206 dnia: 26 Lipiec 2019, 13:42:08 »
- To się nazywa agresywne negocjacje. Kurwa... Torsteinm leć do naszych w Derim i bądźcie gotowi. Jak za... sześć godzin nie dotrzemy na statek macie odpływać. Na pewno już posłali już tam gońca więc się śpiesz. My zdobędziemy konie.

Offline Torstein Lothbrok

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 1532
  • Reputacja: 1318
  • By przerazić śmierć, wystarczy się doń uśmiechnąć.
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #207 dnia: 26 Lipiec 2019, 13:49:33 »
Dracon zabrał topór z trupa chana i schował go. Słysząc Melkiora skinął mu, po czym wybiegł z namiotu i wzniósł się w powietrze kilkoma mocarnymi uderzeniami skrzydeł. Szybko nabrał wysokości, po czym skierował swój lot w stronę Derim. Szybko nabrał prędkości, toteż miał zamiar szybko dotrzeć.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #208 dnia: 26 Lipiec 2019, 13:58:14 »
A chwilę potem do namiotu wpadło dwóch strażników których Domenik zastrzelił z bandoletów, dymiące pistolety schował do kabur. - Pora spierdalać. Tylko złota szkoda. Ekipa wyszła na zewnątrz a w ich stronę pędziło z 30 wojowników z oazy. Do stajni było z 200m a warto wspomnieć że zaczęły latać strzały...

30x https://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Bandyta_%C5%82ucznik

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #209 dnia: 26 Lipiec 2019, 14:35:34 »
Kurz bitewny powoli opadł. Martwe ciała usiały posadzkę sali tronowej mocno jeszcze krwawiąc. Nastała na moment głucha cisza. Dobrze jednak wiedzieli, że to się na jednym nie skończy. Czas ich naglił, musieli stąd uciekać zanim cała armia Chana zwali się im na głowę. Włożył topór za pas i uważnie rozejrzał się dookoła. Nie zdążył wypowiedzieć nawet ani jednego słowa kiedy do namiotu wbiegło dwóch kolejnych strażników. Huk i szary dym ponownie napełnił namiot. Tym razem, to nie była spluwa Szeklana lecz bandolety Domenika.
- No nieźle, chyba czas spierdalać. - rzucił w eter. Zanim jednak zamierzał opuścić namiot szybko przeładował swoją spluwę w przeładownicy i uważnie przeszukał ciało Chana jak i kilku strażników. Zaraz też po tej czynności opuścił namiot wraz z pozostałymi.
Czas ich mocno naglił. Biegł ile miał tylko sił w nogach. I choć wiedział, że do stajni jest nie wiele drogi, to czuł zabójczy oddech na swoim karku. I nie mylił się. Będąc już nie daleko stajni poczuł nad uchem charakterystyczny świst. Zaraz po nim, poczuł kolejny. Nim odwrócił się dojrzał za sobą wojowników strzelających do nich z łuków.
- Tego jeszcze nie grali. - powiedział jakby do siebie.
Momentalnie wyciągnął zza pasa spluwę i energicznie odwracając się wystrzelił w stronę jednego z łuczników. Miał tylko nadzieję, że strzelił celnie a jego poświęcenie nie pójdzie na marne.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #210 dnia: 26 Lipiec 2019, 15:48:35 »
Nie poszło na marne. Melkior nie chciał marnować amunicji, co innego gdyby miał ze sobą AM'a Kazmira. Nie miał też siły opierdalać Torsteina bo nic by to nie dalo. To dlatego kazał mu lecieć. Strzały odbijały się od jego zbroi, biegli ile sił w nogach. Po drodze zarąbując kilku co napatoczyli się pod miecze. Dotarli do stajni. Wyjechali stamtąd pędem. Przebijając się przez grupę wojów. Komandor pierwszy raz walczył z konia, i było to ciekawe doświadczenie móc komuś rozrąbać czaszkę z grzbietu wierzchowca. Uciekli, pod ogniem.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #211 dnia: 26 Lipiec 2019, 16:34:16 »
- Jesteście popierdoleni! Darł się krasnolud strzelając za siebie gdy uciekali pędęm w stronę Derim. A zaraz pewnie ruszą za nimi jeźdzcy. - Podaliście Hordzie kurwa te ziemie na tacy zabijając chana.


Torstein doleciał.

Offline Torstein Lothbrok

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 1532
  • Reputacja: 1318
  • By przerazić śmierć, wystarczy się doń uśmiechnąć.
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #212 dnia: 26 Lipiec 2019, 16:41:49 »
Dracon wylądował na łajbie Kazmira z telemarkiem. Rozejrzał się w poszukiwaniu Kazmir i pognał do ochlejmordy niego.
- Negocjacje przeszły w otwartą napierdalankę - powiedział smoczy wiking. - Jak za 6 godzin nie wrócą, to Melkior kazał odpływać.

Offline Toruviel

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 795
  • Reputacja: 656
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #213 dnia: 26 Lipiec 2019, 16:42:34 »
No a Toruviel spierdalała razem z resztą.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #214 dnia: 26 Lipiec 2019, 16:46:18 »
- Kto zaczął? Spytał retorycznie. - Kurwa.

Offline Torstein Lothbrok

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 1532
  • Reputacja: 1318
  • By przerazić śmierć, wystarczy się doń uśmiechnąć.
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #215 dnia: 26 Lipiec 2019, 16:51:01 »
- Pewnie też posłali swojego tutaj - rzucił. - Ja bym profilaktycznie kusze naładował. Postaw też załogę na nogi - splunął.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #216 dnia: 26 Lipiec 2019, 18:46:17 »
- Tym razem, to nie ja sprowokowałem tą całą sytuację. - darł japę galopując ostro przed siebie. Koń już dawał maksimum swoich możliwości. A czasu było coraz mniej. W międzyczasie załadował kolejny nabój. Spluwę trzymał w gotowości przy sercu. Chciał mieć teraz pewność, że już ich nic złego nie zaskoczy na tej drodze.

[member=24422]Melkior Tacticus[/member]
//Co w ogóle znalazłem przy ciele chana i strażników?

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #217 dnia: 26 Lipiec 2019, 19:17:01 »
- Mam ją zawsze w gotowości. Kurwa, musieliście zaczynać? Nie można było kulturalnie jak cywilizowani ludzie? Zaczął wciągać kotwicę by w razie nagłej konieczności tego nie robić.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #218 dnia: 26 Lipiec 2019, 20:25:43 »
//Nic

Cóż... Trzy godziny potem gdy kknie już ledwo żyły, słonko zachodziło, Melkior zdał sobie sprawę że...
- Zgubiliśmy się. Trzeci raz mijamy te kamienie.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #219 dnia: 26 Lipiec 2019, 20:45:45 »
Gdyby jaszczuroludzie pocili się, to z pewnością teraz lał by się z niego potokiem. Jego koń padał już z wycieńczenia, powoli i jemu zmęczenie dawało się we znaki. Słońce zachodziło za horyzont, a oni jak te zagubione dzieci błądzili po pustyni.
Widząc, że nic nie gra, zatrzymał konia.
- Jasna cholera, wiedziałem, że tak się to skończy. - powiedział bezradnie machając kikutem. - Pamięta ktoś może z jakiego kierunku przybyliśmy?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #219 dnia: 26 Lipiec 2019, 20:45:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top