Autor Wątek: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra  (Przeczytany 17072 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #180 dnia: 17 Lipiec 2019, 21:33:43 »
- Mnie tym bardziej, ja nawet nie jade do Chana, zostaje pilnować Betsy

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #181 dnia: 18 Lipiec 2019, 21:38:29 »
//Szykuje mi się wyjazd a w tym tempie ten quest będzie trwał... a i tak z przyczyn życiowych nie jest on taki jak chciałem ;/ Więc musze troche skipnąć.

Decyzja była taka że nigdzie nie poszli. Melkior spał w zbroi, na czujce w razie gdyby. Na szczęście niepotrzebnie. O 9 przed statkiem pojawił się przewodnik z końmi.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #181 dnia: 18 Lipiec 2019, 21:38:29 »

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #182 dnia: 18 Lipiec 2019, 21:49:17 »
- Jestem Dervan, mam zabrać was do Chana. Gotowi?

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #183 dnia: 19 Lipiec 2019, 09:59:39 »
Szeklan już od samego rana krzątał się po okręcie wyczekując chwili wymarszu do miejscowego Chana. Czas nieubłagalnie leciał, wszyscy jakoś nie byli przejęci tą sytuacją. Postanowił więc, że i on wyluzuje. Troche spokoju zawsze się przyda.
Wraz z nastaniem godziny 9, koło okrętu, zjawił się przewodnik z koniami. Uśmiechnął się w duchu. A na jego pytanie pospiesznie odpowiedział.
- Nie wiem jak inni ale ja tak.

Offline Torstein Lothbrok

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 1532
  • Reputacja: 1318
  • By przerazić śmierć, wystarczy się doń uśmiechnąć.
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #184 dnia: 19 Lipiec 2019, 10:03:59 »
Torstein od rana latał nad portem, wyczekując posłańca. Świerzbiło go. Zawsze był skłonny do bójki, ale transformacja w czarnego dracona spotęgowała jego chęć przemocy dziesięciokrotnie. Musiał nauczyć się panować nad sobą. I tak też uczynił, choć trochę mu to zajęło. Widząc posłańca wylądował.
- Ta.

Offline Toruviel

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 795
  • Reputacja: 656
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #185 dnia: 19 Lipiec 2019, 10:07:12 »
Elfia zabójczyni zaś spała lekkim snem. Lekkim, bo tak miał chyba każdy, kto zarabiał na śmierci zadanej z ukrycia. Trzeba było być uważnym, by samemu tak nie skończyć, wszak fach był niebezpieczny nie tylko ze względu na walkę, przekradanie się i tym podobne. Niektórzy mogli chcieć zemsty za zadaną bliskim śmierć. Stąd też nawyk. Słysząc echo koni wstała, uczesała niedawno przycięte włosy oraz pomalowała się. Wkrótce też wyszła.
- Gotowa.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #186 dnia: 19 Lipiec 2019, 16:48:14 »
Dwoje elfów, dracon, jaszczur i Domenik - który zabrał dwa tajemnicze kuferki - ruszyli w drogę. Wyjeżdżając z Derim ujrzeli pustynię. Bardziej kamienistą aniżeli piaszczystą. Tereny te zawsze takie były, i nie było to nic nadzwyczajnego. Jechali na północ.


Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #187 dnia: 22 Lipiec 2019, 08:29:50 »
Wreszcie miał okazje dokładnie przyjrzeć się omawianemu terenowi, o którym mówił mu Yorgen. Widok mnóstwa skał robił na nim niebywałe wrażenie. Był pierwszy raz na Igmis Terra, jak dotąd nigdy jeszcze nie widział na własne oczy tak dziwacznej pustyni. I choć skwar lał się z nieba, to musiał przyznać, że przyjemnie się mu podróżowało. Oczekiwał tylko jednego, szybkiego dotarcia do Chana i załatwienia swoich spraw.
W międzyczasie, dla zabicia czasu w tej jakże monotonnej podróży, szukał jakiś form żyjątek, które mogły zadomowić się w tym nieprzyjaznym środowisku. Wszystko go ciekawiło. Ot, taka jakby zachcianka jego umysłu.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #188 dnia: 22 Lipiec 2019, 13:50:16 »
Pod wieczór dotarli do kupy kamieni będącej miastem. Owa sterta leżała nad oazą, była ruinami jakiegoś starego jaszczurzego miasta. Z oddalonych o kilka kilometrów dalej do "miasta" dochodził akwedukt. Nie trzeba było być inżynierem by wiedzieć że nie funkcjonuje. Siedziba chana była w dużej jurcie nad jeziorem owej oazy. Drużyna weszła do środka. Tam na tronie zdobionym czaszkami demonów - Melkior był pewien że po prostu zebranych z trupów po Mścicielu - siedział wielki ork. Melkior poklepał Szeklana po ramieniu by to on mówił. Wszak to jego pomysł. Strażników naliczył 10, dobrze uzbrojonych.
- Jestem Bailif Chan, powiadomiono mnie o was. Czego chcecie.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #189 dnia: 24 Lipiec 2019, 20:01:27 »
Przebyli setki mil, pustynie i bezkresny ocean. Teraz stali u celu, przy pałacu Chana. Stare ruiny jaszczurzego miasta wcale nie przypominały czegoś, w czym można by było normalnie żyć. Miał mieszane uczucia, co do tego, czy Chan miał równo pod kopułą aby pomieszkiwać w takim burdelu. Nie mniej, to nie jego biznes. Chciał tylko wykonać swoją robote.
Zostali wprowadzeni przed oblicze Chana. Siedział on na tronie wykonanym z czaszek demonów. Na nim zaś spoczywał opasły ork. Słysząc jego pytanie oraz wymowne poklepywanie Melkiora wyszedł na środek i pokłonił się mu.
- Jestem Szeklan Caved, baron Królestwa Valfden. Wraz z tymi zacnymi druhami. - to mówiąc wskazał dłonią na zebranych towarzyszy. - Przybyliśmy tutaj aby wyrównać pewne rachunki. Otóż, od pewnego czasu jesteśmy najeżdżani przez Białą Horde. Grabią wszystko, mordują i uprowadzają miejscową ludność. Chcemy się z nimi rozprawić raz na zawsze. Wiemy dokładnie, że to tylko nie nasz problem ale i kontynentu. Wspólnymi siłami możemy zdziałać wiele. Zatem, oczekujemy szczegółowych informacji.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #190 dnia: 24 Lipiec 2019, 20:07:47 »
- A niby z jakiej racji mam wam udzielić informacji. Nawet o nie nie prosisz, tylko rządasz. I jaki mam mieć interes w pomaganiu wam?

Offline Torstein Lothbrok

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 1532
  • Reputacja: 1318
  • By przerazić śmierć, wystarczy się doń uśmiechnąć.
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #191 dnia: 24 Lipiec 2019, 20:32:22 »
- Przeżyjesz - mruknął cicho Torstein. Kolejny zadufany dupek, zakochany w swoim bogactwie i swoim leniwym dupsku. Pewnie też mający niezachwianą wiarę w swoich chłopców od rąbania. Torstein zeżarłby ich na śniadanie. - Wybaczcie za wtrącenie się. Jestem Torstein Lothbrok, szlachcic królestwa Valfden.  Taki interes, że te dzikusy się do twojej dupy nie dobiorą. Plus pieniądze, jeśli trzeba. - popatrzył na Domenika.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #192 dnia: 24 Lipiec 2019, 21:15:03 »
- Wiemy też dokładnie, wielmożny Chanie, że twoi podwładni nie są wobec ciebie dozgonnie lojalni i także w pewnym sensie knują swoje niecne spiski za twoimi plecami. Będziesz miał więc podwójną korzyść ze współpracy z nami. My - zatroszczymy się o to aby Horda nigdy więcej nie wyciągneła swoje brudne łapska po czyjąś własność, i zapewnimy ci również zemste na kazdym z tych, którzy łamią twoje prawo na tej ziemi. - a mówiąc to miał na myśli spasionego kagana.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #193 dnia: 25 Lipiec 2019, 10:25:18 »
- Jakim byłbym władcą nie wiedząc o tym że moi kaganowie dorabiają na boku, albo spiskują. Jeśli dzięki temu mam od Hordy spokój, i udział w zyskach... to czemu mam Wam cokolwiek mówić i wiązać się hakimiś nic nie wartymi umowami.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #194 dnia: 25 Lipiec 2019, 10:38:45 »
- Słuchaj no Wielki Chuju... Znaczy Chamie. Dzbanie. To jest... Chanie! Jesteśmy zmęczęni długą drogą i nie mamy ochoty na niczyje pierdolenie. Już tam straż sięgała po broń ale Chan icb gestem powstrzymał. - Może to będzie odpowiednią motywacją. Otworzył oba kuferki - Albo moi koledzy sie wkurwią. A nie chcecie ich wkurwić.

Offline Torstein Lothbrok

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 1532
  • Reputacja: 1318
  • By przerazić śmierć, wystarczy się doń uśmiechnąć.
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #195 dnia: 25 Lipiec 2019, 11:10:54 »
Gdy straż chana chama sięgała po broń, Torstein zasyczał jak gigantyczny, dwunożny waran czy też krokodyl. Jego dłoń powędrowała do potężnego toporzyska, ogon strzelił zaś jak bicz. Gdy jednak ich pan kazał im odłożyć broń, on też zabrał łapę do topora.
- Takich jak cię tu pilnują zjadam na śniadanie - syknął. - Ciekawe, czy mają smaczne wątróbki... ale tak. Lepiej weź kuferki, powiedz nam co i jak i obyśmy nigdy więcej się nie spotkali.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #196 dnia: 25 Lipiec 2019, 11:58:17 »
No kurwa, co? przeszło mu przez myśl słysząc słowa wypowiedziane przez Chana. Słysząc także przemowe Domenica zrozumiał, że robi się grubo. Strażnicy już sięgali po bronie. Jaszczur także był przygotowany na wszelki wypadek. Jeden ruch i jego spluwa zaśpiewałaby tango. Gotowało się w nim do granic możliwości.
- Ten, kto przyzwala na konszachty z Hordą sam jest jej przyjacielem. Radziłbym więc gadać z nami i przystać na ofertę Domenica, w innym wypadku pozbędziemy się was stąd raz na zawsze.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #197 dnia: 25 Lipiec 2019, 12:08:03 »
- Wszystkich nas nie zabijecie. Naprawdę nie mam powodu by wam cokolwiek powiedzieć. Bo i nie mam co. Złoto? Prychnął patrząc na zawartość skrzynek. - Mam. Powiedziano mi nim weszliście że Mehmet pokazał wam granice Hordy. Czego jeszcze oczekujecie? Sojuszu? Parsknął śmiechem.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #198 dnia: 25 Lipiec 2019, 17:33:40 »
- Z wami? - parsknął również gromkim śmiechem. - Dla Valfden nie odgrywacie żadnej roli. Jesteście również zbędni, co i cała Biała Horda. - mówił odwracając się lekceważąco plecami w stronę Chana. - Pomyśl, co by się stało gdyby tobie zamordowano kogoś bliskiego, hm? Może warto spróbować, co by wtedy WIELKI chan zrobił. - odpowiedział szyderczym uśmiechem. Prawą dłoń trzymał już na rękojeści topora.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #199 dnia: 25 Lipiec 2019, 17:45:34 »
- Śmiesz mi grozić! Wstał z tronu. Uniósł pięść i prostując palec wskazujący wskazał na Szeklana. - Precz. Pókim dobry.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potrzymaj mi piwo - Czyli samobójcza zapewne misja na Ignis Terra
« Odpowiedź #199 dnia: 25 Lipiec 2019, 17:45:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top