Autor Wątek: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi  (Przeczytany 3814 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Akadi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« dnia: 23 Kwiecień 2019, 23:47:58 »
Nazwa wyprawy: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
Prowadzący wyprawę: Kenshin
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: ukończenie zadania szkoleniowego u Respeva
Uczestnicy wyprawy: Akadi

Orczyca jedynie spytała o najprostszą drogę do miejsca spotkania i ruszyła w tamtym kierunku. Nie znała jeszcze tak dobrze Valfden jakby chciała, więc byle wskazówka okazywała się nader przydatna.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Kwiecień 2019, 08:35:47 »
Akadi nie musiała długo czekać, ponieważ za nią pojawił się mężczyzna, któremu miałaś pomóc.
- Witaj to , Ty masz mi pomóc? Jestem Ludwik świeżo upieczony członek naszego zgromadzenia i przyda mi się pomoc w moim zadaniu.
Na razie nie mówił, o co dokładnie chodziło, ale spodziewał się raczej, że ktoś kto będzie córą łowcy będzie bardziej ludzki.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Kwiecień 2019, 08:35:47 »

Offline Akadi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Kwiecień 2019, 20:01:50 »
-Owszem. Jestem Akadi. - odpowiedziała krótko. Orczyca znała spojrzenie jakim obdarzył ją młodzik. Większość ludzi słała takie w jej stronę. Rasa do której należała nie cieszyła się wielką popularnością wśród innych tego świata. Znała postępki i czyny jej pobratymców ale nie do niej należało ocenianie ich. -Jeśli to nie jakaś ważna tajemnica to chętnie poznam po co cię tu wysłano i przy okazji mnie.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Kwiecień 2019, 20:27:35 »
- Pewnie. Pójdziemy nakarmić w lesie zwierzęta. Niedaleko jest paśnik. Wyjaśnił kobiecie, o co dokładnie chodziło, gdy trzeba było najpierw dowiedzieć się czy łączy ich ten sam cel. - Tutaj mam wóz, bo jest trochę tego. Siadaj śmiało w międzyczasie będziemy mogli porozmawiać jeśli chcesz? Nalegać nie będę, a popytać możesz.[/i] Uśmiechnął się serdecznie, ale nie czuł pogardy do kobiety ani nic takiego po prostu był zdziwiony, że kolejny ork chce dołączyć do zgromadzenia.

Offline Akadi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Kwiecień 2019, 21:19:35 »
-Hmph. - chrząknęła orczyca. -Nie to żebym umniejszała zajęciu jakim jest karmieniem zwierząt ale odkąd potrzeba do tego pomocy? Twój przełożony wspominał, że przyda się ktoś z siłą. Tylko mam wrażenie, że tu ta siła jest zbędna.Było faktem, że nawet kobieta z jej gatunku dorównywała tężyzną fizyczną niektórym ludzkim i elfim mężczyznom, a co po niektórych nawet przewyższała. Ta opinia była jednocześnie przyjemna i nie, bo z jednej strony utrwalała przez te inne stereotypy krążące wokół jej rasy, a z drugiej strony mało kto lekceważył jej możliwości.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Kwiecień 2019, 09:41:03 »
- Ty tak poważnie, czy tylko udajesz? Nie wiedział co myśleć miał, po słowach orczycy w końcu mięli jechać razem do lasu, gdzie jest pełno niebezpiecznych zwierząt. Przecież nie wszystkie zapadają na sen zimowy. Dziwne było również to, że córka łowczego, o tym nie wiedziała. - Las nadal jest niebezpieczny a ja nie mogę tracić czasu, bo będę z tego rozliczony natomiast ty masz wybór możesz mi pomóc i wiele się od nas nauczyć albo iść swoją drogą. Wybieraj. Ton był poważny, gdyż tak czy siak wypełni swe zadanie, lecz nie może sobie pozwolić na marnowanie czasu.

Offline Akadi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Maj 2019, 22:08:22 »
-Sądziłam, że wielcy łowcy i znawcy natury na Valfden nie obawiają się wilków, które w dodatku jak mogą to unikają kontaktu z ludźmi i atakują wyłącznie w akcie desperacji i braku pożywienia. No chyba, że wszystkie wilki na Valfden wyglądają i zachowują się jak ta zagłodzona kreatura na arenie. - mówiła zupełnie poważnie orczyca. -Ciekawa jestem także gdzie cie nauczyli naskakiwać na obcych gdy wyłącznie zadają prostę pytanie. Chyba nie pokazują wam tam jak kontrolować własną złość. Jeśli nie będziesz mnie normalnie i poważnie traktował to chyba z niczego się nie rozliczysz.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Maj 2019, 10:32:48 »
Elf nie wiedział, o co chodzi orczycy. Mają zadanie do wykonania i jak powiedział wcześniej rozliczy się ze wszystkiego, więc nie widział problemu, żeby jechać sam, tylko jakoś chciał zrozumieć Akadi, bo traktował ją poważnie, ale ona jego niezbyt, bo skąd miał wiedzieć dlaczego druid dał ją do pomocy?
- Każdy ma swoje przywary i pochodzi z różnych środowisk. Jesteśmy inni z wyglądu i charakteru, ale takimi nas stworzyła Ventepii, więc jeden jest spokojniejszy inny nerwowy, ale to nie o tym mamy rozmawiać. Nie wiem jaki druid ma plan. Kazali mi jechać i wziąć ciebie ze sobą, także jedziesz?
Zapytał spokojnie w oczekiwaniu na odpowiedź twierdzącą.

Offline Akadi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Maj 2019, 13:55:19 »
-Można było od razu w ten sposób się dogadać. Przyszłam tutaj, więc chce jechać. Możemy ruszać chyba, że potrzebujesz przygotować coś jeszcze. Orczyca miała nadzieję, że już wszystko dotarło do elfa i przy reszcie zadania nie będzie nieporozumień.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Maj 2019, 15:57:06 »
- Wszystko już mam.
Powiedział, łapiąc lejce.

Offline Akadi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Maj 2019, 17:29:48 »
-Czy ten druid na rynku to wasz przywódca? - spytała się Akadi za wczasu.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Maj 2019, 17:38:34 »
- Nie, nie jest. Ale jest to osoba, która ma zajmować się sprawami w mieście, bo nasza siedziba jest bardzo daleko stąd.
Wóz powoli ruszył z rynku w stronę bramy północnej.

Offline Akadi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Maj 2019, 18:44:04 »
-A kto nim jest? I czemu Ty się zdecydowałeś dołączyć do tej organizacji? Podejrzewam, że wszyscy nie mają jednakowych powodów ku temu.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Maj 2019, 21:23:19 »
- Kenshin też ork tylko, że czarny. Zamieniłem z nim kilka słów, ale inni mówią, że ma jakiś dar albo coś. Rzadko kto z nim długo siedzi, bo większość czasu medytuje i niemal nie rusza się z miejsca, jednakże czasem wędruje daleko. Taki bardziej samotnik z niego.
Wóz dopiero zbliżał się do bramy, którą mięli opuścić.
- Pytasz o motywy? To chyba jasne, że elfom bliżej do lasu aniżeli zbrój płytowych dlatego taką drogę wybrałem. Pewnie, że są różni, ale najgorsze jest to jak zaraz opuszczają nas, gdy tylko poznają konkretne umiejętności czasami, czuję że nas wykorzystują.
Odpowiedział co czuł nieco w środku.
- A ty? Jaki masz motyw?
Zadał ważne pytanie, bo też chciał się nieco dowiedzieć.

Offline Akadi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Maj 2019, 11:21:33 »
-Moje plemię zawsze żyło w zgodzie z otaczającym je światem. Było i tak ze mną do czasu aż zostałam pojmana i zamknięta jako niewolnica. Od tamtej pory podchodzę z dystansem do wszelkich instytucji związanych z ludźmi i rasami "niedzikimi". Rycerze, najemnicy, to wszystko nie budzi jakoś mojego zaufania.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Maj 2019, 12:45:13 »
- Cóż za jednymi stoją wiara a za drugimi pieniądz. U nas jest trochę inaczej, ale wierzymy, że Pani daje nam jakiś cel, ale nie jest nim walka z demonami, duchami. My walczymy, gdy zagraża nam niebezpieczeństwo. Bronimy się, bo w dużej mierze stoimy za życiem dlatego nie bardzo widzimy otwarte konflikty oraz najazdy w celu zdobycia nowych terenów, żeby nie było to jak w twoim przypadku.
Wyjaśnił mniej więcej filozofię jaką kierują się w konkordacie, ale więcej informacji zapewne, wyciągnie od Kenshina, o ile wrócił z wyprawy tak zgoła, nie zapowiedzianej. Za bramą przywitały ich początki Veris, ale to wcale nie znaczyło, że zwierzęta mają wszystko pod dostatkiem. Dlatego trzeba im pomóc póki czas. Jeszcze krótka przejażdżka traktem i będą mogli zagłębić się w las.

Offline Akadi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Maj 2019, 13:01:13 »
-Życie to najcenniejsze co się dostaje od świata i zawsze warto o nie walczyć, choćby o swoje. A cała reszta to już podejście każdego indywidualnie. Ciężko jest zmienić kogoś nastawienie jeśli jest przekonany wyłącznie o swojej racji i myśleniu.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Maj 2019, 21:55:57 »
- Racja, ale najgorzej jak się trafi dwóch takich zatwardziałych jegomościów wtedy to nie ma zmiłuj. Odpowiedział orczycy. Droga przebiegała spokojnie bez przeszkód, bo byli jeszcze za blisko miasta, by coś mogło się stać. Teraz należało się zatrzymać i przywiązać konia oraz wóz, co szybko uczynił. Teraz mogli iść razem w las.
- Dobra weź te kilka worków z warzywami są ciężkie jak nie wiem, ja wezmę te lżejsze. Chodź za za mną.
Polecił kobiecie, powoli zgłębiając się w las.

Offline Akadi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Maj 2019, 06:16:18 »
Akadi zarzuciła sobie wspomniane worki na plecy. Faktycznie były nieco ciężkie ale nic czego nie mogłyby utrzymać jej wyrobione mięśnie. Nawet gdy była niewolnicą to zlecane jej prace wymagały sporej teżyzny fizycznej.
-Czy w tym lesie można spotkać coś jeszcze prócz zwierząt i ewentualnych bandytów. Nawet jeśli to coś przerażającego i nadnaturalnego wolę wiedzieć wcześniej niż po fakcie. Wtedy tracą nade mną element zaskoczenia i szoku.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Maj 2019, 09:44:04 »
- Nie zostałem na tyle wtajemniczony, by wiedzieć coś o dziwnych lub nienaturalnych tworach, ale zawsze należy pamiętać, że wszystko z czasem się rozwija i ewoluuje. Lepiej mieć się cały czas na baczności. Powiedział, co wiedział. Zostało im może jeszcze jakiś kilometr w głąb lasu, by dostać się do paśnika.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Akadi
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Maj 2019, 09:44:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top