Autor Wątek: Test kruka #38  (Przeczytany 5431 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Kwiecień 2019, 21:28:32 »
A te było wyjątkowo dziwne, mieli te skrzynię dostarczyć do posiadłości, ale przecie do środka nie wejdą. Misja była zaiste dziwna. Szli więc dalej.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Kwiecień 2019, 20:52:11 »
I szliście, szliście i jeszcze raz szliście. W końcu jednak powoli minęliście tereny podgrodzia, a potem tereny obywatelskie. Jakimś cudem nikt was też nie przyłapał, co było dotychczas niespotykane. Dopiero gdy zbliżaliście się do dzielnic szlachty na horyzoncie pojawił się patrol straży w postaci trzech strażników. Jeden z nich był... hm.. bogaciej ubrany. Lepsza zbroja, lepsze wyposażenie. Najpewniej ktoś wyższy rangą. Kierowali się w waszą stronę.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Kwiecień 2019, 20:52:11 »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Kwiecień 2019, 20:55:58 »
Nie wzruszyło to Hagmara. W końcu nieśli tylko przesyłkę no nie? Kontynuowali marsz.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #23 dnia: 28 Kwiecień 2019, 21:00:16 »
Straży jednak chyba wydawało się podejrzane to, że człowiek w towarzystwie dwóch orków transportuje skrzynie niemałych rozmiarów. Spokojnym, rytmicznym krokiem podeszli do was i zatrzymali się w niewielkiej odległości od ciebie. Gwardzista spojrzał pierw na twoich towarzyszy, później na skrzynie, a na sam koniec na ciebie. Jego twarz wykrzywiła się w nieznacznym grymasie ale nic nie powiedział. Do czasu oczywiście.
- Panocku, a co wy tam niesiecie? - jego głos z pozoru uprzejmy wydzielał z siebie chłód. - Proszę się wylegitymować.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #24 dnia: 28 Kwiecień 2019, 21:08:39 »
- Jestem Hagmar, nie zwykłem nosić dokumentów przy sobie, nie ma takiego obowiązku. O, mam. - Ta skrzynia to własność Kompanii Handlowej Pancerny Wiewiór, nic wam do zawartości bo to tajemnica handlowa. Jak otworzycie to będziecie płacić za uszkodzenie paczki. Nawet takie debile jak straż miejska znały ową firmę, największą na Valfden. - Nie chce pan, komendancie chyba wkurzyć Celii Tacticus, albo jej brata brońcie bogi. Wykazał się znajomością nazwisk.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Kwiecień 2019, 21:26:00 »
- A, tak, tak - stwierdził cicho. - W takim razie nie przeszkadzamy panom.
Wy mogliście przejść dalej. I to zrobiliście. Po kilkunastu minutach podróży przez dzielnicę szlachecką dotarliście w końcu pod willę o której mówił ci ork.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #26 dnia: 28 Kwiecień 2019, 21:28:26 »
Człowiek rozejrzał się po willi. Szukał jak wejść na jej teren.
- Jakiś pomysł jak to dostarczyć?

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #27 dnia: 28 Kwiecień 2019, 21:31:15 »
- Rozjebać
- Zniszczyć
- Spalić
- Zgwałcić! - warknął drugi.
Ty zaś... Zobaczyłeś lekki wyłom w kącie, zaraz przy ogrodzeniu, pomiędzy słupem a dużym drzewem.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #28 dnia: 28 Kwiecień 2019, 21:34:32 »
Idioci... - Za mną. Ruszył do wyłomu, starając się przezeń wejść na teren willi. Jak się uda to zostawią to gunwo przed tylnym wejściem.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #29 dnia: 28 Kwiecień 2019, 21:44:50 »
Z trudem udało ci się przejść, a jeszcze z większymi problemami przekabacić tu skrzynie. I wydawałoby się, że wszystko będzie w porządku. Do momentu, gdy z budynku wyleciało trzech strażników. Hagmar nie pomyślał i nie sprawdził czy ktoś jest w posiadłości.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #30 dnia: 28 Kwiecień 2019, 21:47:10 »
Bo niby jak. Trudno, zabije ich najwyżej. Ale z tego może się też wyłga... Miał pomysł.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #31 dnia: 02 Maj 2019, 18:33:02 »
Zatrzymali się w niewielkiej odległości od was. Dwóch z nich napięło już cięciwy w łukach trzeci zaś wyciągnął miecz.
- Czego tu, parszywy psie?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #32 dnia: 02 Maj 2019, 19:26:22 »
- Zaszło widzę drobne nieporozumienie, jestem Insektor Kantares. Przedstawiciel Kompani Handlowej Pancerny Wiewiór. Dostarczyłem przesyłkę dla waszego szefa, a po drugie w imieniu firmy sprawdzam wasze zabezpieczenia w związku z ubezpieczeniem. No i po za tą dziurą w murze widze że ochrona czuwa. Dobra robota. Łgał, ale przekonywająco. - To skoro już tu jesteście panowie, to możecie zanieść skrzynie do środka. Pancerny Wiewiór nie targa do domu.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Maj 2019, 21:07:08 »
Strażnicy jakby bardziej się spięli po twoich słowach. Ten który im przewodził spojrzał na Ciebie drogim okiem i wycedził przez zęby przy okazji was opluwając.
- Tyle psie, że nasz pan nie nawiązał żadnego kontaktu, a tym bardziej kontraktu z Wiewiórem bo my wręcz nienawidzimy tej tak zwanej "firmą". Lżesz jak pies!

//Masz do pomocy dwóch orków. Jeśli naprawdę ładnie to opiszesz sytuacja może wyjść tak, że nie będzie bezpośredniej walki.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Maj 2019, 21:21:05 »
- Panowie, spokojnie. Nerwy i agresja nie są konieczne. Ja jestem tylko prostym pracownikiem, wykonuję polecenia i nie wiem kto kogo lubi bądź nie. Kurwa, trafiłem na nadgorliwych. - Też nie lubie tej "firmy", chujowe godziny pracy, umowa o dzieło i minimalna krajowa, kurwa. ale nie jestem typem żołnierza by się zatrudnić w czymś przyzwoitym, a i talentu rzemieślniczego nie mam to zostało mi kurierstwo. Panowie no... ostatnia paczka dzisiaj, nie chce mi się tego targać do portu rzecznego, maże tylko o obiedzie i zimnym piwku. Wy pewnie też zmęczeni.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #35 dnia: 04 Maj 2019, 16:50:52 »
Strażnicy spojrzeli po Tobie podejrzliwie, ale jakby nieco ochłonęli. Ten który im przewodził westchnął w końcu ciężko i raz jeszcze przyjrzał się skrzyni którą taszczyli ze sobą orkowie. W końcu przemówił.
- Dobra, dawaj tą skrzynie i spierdalaj zanim się rozmyśle. Bylebym Cię tu więcej nie widział. Ruchy!

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #36 dnia: 04 Maj 2019, 16:57:51 »
- Wielkie dzięki! Kretyni. - Już nas nie ma. Hagmar pomógł orkom podać skrzynię strażnikom, jeszcze raz podziękował i przeprosił nawet za kłopot. A potem wraz z orkami opuścił posiadłość przez tę samą dziurę którą wleźli. A potem swe kroki skierowali szybkim marszem by opuścić dzielnicę.
- Wy wracajcie do szefa, ja idę do szefowej.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #37 dnia: 04 Maj 2019, 20:29:08 »
Zostałeś sam. Idąc przez miasto w stronę Arivel wydawałoby się, że to już koniec twojego dosyć prostego i krótkiego zadania. Skrzynia została w końcu dostarczona, nieprawdaż? Nic bardziej mylnego. Gdy tylko wyszedłeś z dzielnicy szlacheckiej, a twoim oczom ukazał się obraz dzielnicy mieszczaństwa, poczułeś jak ktoś obala Cię na ziemię i tłucze po głowie czymś ciężkim. Oczy ci się zamknęły, zaś ty sam odleciałeś w niebyt. Krócej mówiąc, przytomność straciłeś.
Obudzileś się nieznaną ilość czasu później. I to tylko dzięki temu, że ktoś uprzejmy oblał Cię wiadrem lodową tej wody.
- Paniusia w końcu się obudziła. Proszę, proszę, kogo my tu mamy? - czyjś głos wyrwał Cię z amoku. - Powiedz mi, kim jesteś i na czyje zlecenie działasz, szczylu. I co znajdywało się w skrzyni którą dostarczyłeś do dzielnicy szlacheckiej? Mów!

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #38 dnia: 04 Maj 2019, 20:32:24 »
- Pierdol sie.

//leże siedze? Jak związany?

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #39 dnia: 04 Maj 2019, 20:49:40 »
Siedziałeś na krześle, zaś twoje nogi i ręce były związane solidnym węzłem z grubego i wytrzymałego sznura. Po twojej wypowiedzi poczułeś ostry, intensywny ból na policzku. Stróżki krwi powoli spływały po skórze z płytkie rany.
- Powtórzę jeszcze raz. Dla kogo pracujesz i co było w skrzyni? A ważniejsze, dla kogo była? Nie musimy przecież przechodzić całej tej sekwencji w której ja będę Cię torturował, a Ty wszystko na sam koniec wygadasz. Prościej i lepiej będzie dla nas jeśli od razu wszystko wyśpoewasz i rozstaniemy się w zgodzie, nieprawdaż?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #38
« Odpowiedź #39 dnia: 04 Maj 2019, 20:49:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top