Autor Wątek: Odzyskując wpływy - podgrodzie  (Przeczytany 6964 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Imago

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 666
    • Karta postaci

Odp: Odzyskując wpływy - podgrodzie
« Odpowiedź #100 dnia: 03 Maj 2019, 15:30:59 »
- Mogor nie żyje, jego bazy spłonęły, a ludzie rozpierzchli się. Nie będą już takim problemem. Możliwe, że ze strachu nie będą żadnym problemem - powiedział Borysowi.
Czy ojciec byłby dumny z Imago? Nie sądził. Który ojciec chciałby, by jego syn z żalu stał się bezlitosną maszyną do mordowania? Westchnął cicho.

Offline Reed

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 127
Odp: Odzyskując wpływy - podgrodzie
« Odpowiedź #101 dnia: 03 Maj 2019, 15:39:57 »
- Bardzo dobrze - Borys skinął głową - Miałem pytać o dowód, ale poznaję przy twoim pasie pewien szczególny nóż. Był kiedyś mój, skradziono mi go niedługo po tym jak Mogor zaczął rosnąć w siłę. Teraz widzę gdzie był i taki dowód mi wystarczy. Daj mi ten nóż, proszę.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Odzyskując wpływy - podgrodzie
« Odpowiedź #101 dnia: 03 Maj 2019, 15:39:57 »

Offline Imago

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 666
    • Karta postaci

Odp: Odzyskując wpływy - podgrodzie
« Odpowiedź #102 dnia: 03 Maj 2019, 16:04:44 »
Imago dobył noża. Za wczasu oczyścił ostrze. Wręczył je Borysowi rękojeścią w jego stronę.
- Proszę. Mam nadzieję, że pamiętasz na ile się umawialiśmy.

Offline Reed

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 127
Odp: Odzyskując wpływy - podgrodzie
« Odpowiedź #103 dnia: 03 Maj 2019, 16:31:26 »
- Pamiętam - Borys pochylił się, sięgając po mieszek wypełniony srebrem. Położył go z hukiem na stole - Dwieście pięćdziesiąt, tak jak się umawialiśmy. Co prawda miało być za łeb, ale powiedzmy że ci wierzę. Wymienię to na fiolkę twojej krwi. Łeb mnie dobija, a nie mam mikstur.

Offline Imago

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 666
    • Karta postaci

Odp: Odzyskując wpływy - podgrodzie
« Odpowiedź #104 dnia: 03 Maj 2019, 16:36:47 »
- Tylko nie zgiń przez dobę po wypiciu tej krwi- zażartował. - Daj fiolkę i tnij.

Offline Reed

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 127
Odp: Odzyskując wpływy - podgrodzie
« Odpowiedź #105 dnia: 03 Maj 2019, 16:47:08 »
- Bez obaw. A nawet jeśli to są gorsze rzeczy niż wieczne życie - Borys skinął głową a jeden z "karków" podszedł do ciebie i podwinął ci rękaw.
- Teraz zaboli - mruknął i rozorał ci ramię nożem, wbijając go głęboko i skręcając przy cięciu. Chlusnęła krew, która mężczyzna zebrał nad podziw sprawnie. Po chwili rana zaczęła ci się goić, zaś goryl podał fiolkę Jalcynowi, który bez wahania wychylił zawartość. Odetchnął i zrelaksował się wyraźnie, a po chwili odwiązał opatrunek z głowy. Rana zarastała w oczach.
- No w końcu, mogę jasno myśleć. Szczątki Mogora wygrzebiemy i każę chłopakom zgwałcić jego zwłoki. Nalezy się, zielonemu skurwielowi. Dzięki za pomoc, wampirze. Jak się w ogóle nazywasz? Dobrze wiedzieć po kogo posłać następnym razem, jakby znowu coś się działo.

Offline Imago

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 666
    • Karta postaci

Odp: Odzyskując wpływy - podgrodzie
« Odpowiedź #106 dnia: 03 Maj 2019, 16:51:48 »
Ból był, ale Imago nie myślał o nim. Wytrzymał.
- Wygrzebiecie raczej spalone resztki. A co do imienia... Imago. Nazywam się Imago. Daleko szukać nie musicie. Żyję tu, na podgrodziu.

Offline Reed

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 127
Odp: Odzyskując wpływy - podgrodzie
« Odpowiedź #107 dnia: 03 Maj 2019, 17:04:26 »
- Dobrze wiedzieć. Przy okazji, mam coś dla ciebie - Borys sięgnął pod biurko i wyciągnął krótki nóż, do którego miał komplementarną czarną pochwę. Na ostrzu, przy rękojeści, rzemieślnik wygrawerował podobiznę nietoperza - Używałem go w młodości, gdy jeszcze miałem siłę walczyć na noże. Dobre ostrze, myślę przyda ci się bardziej. Co prawda trochę je zapuściłem, ale każdy kowal je uszykuje.

Statystyki noża:
Nazwa broni: Nóż
Rodzaj: nóż
Typ: jednoręczny
Ostrość: 23
Wytrzymałość: 33
Opis: Wykuty z 0,38kg stali valfdeńskiej o zasięgu 0,2 metra. Na ostrzu, tuż przy rękojeści, wygrawerowano uproszczoną podobiznę nietoperza. Skorodowany.

Offline Imago

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 666
    • Karta postaci

Odp: Odzyskując wpływy - podgrodzie
« Odpowiedź #108 dnia: 03 Maj 2019, 17:11:35 »
- Dzięki. - przyjął podarunek. Symbol był ładny. Podobał się wampirowi.

//Przyjmuje:

Nazwa broni: Nóż
Rodzaj: nóż
Typ: jednoręczny
Ostrość: 23
Wytrzymałość: 33
Opis: Wykuty z 0,38kg stali valfdeńskiej o zasięgu 0,2 metra. Na ostrzu, tuż przy rękojeści, wygrawerowano uproszczoną podobiznę nietoperza. Skorodowany

Offline Reed

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 127
Odp: Odzyskując wpływy - podgrodzie
« Odpowiedź #109 dnia: 03 Maj 2019, 17:14:13 »
- Proszę. Potrzebujesz czegoś jeszcze?

Offline Imago

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 666
    • Karta postaci

Odp: Odzyskując wpływy - podgrodzie
« Odpowiedź #110 dnia: 03 Maj 2019, 17:20:46 »
- Chyba nie - odrzekł. Wziął mieszek z nagrodą. - Wiesz gdzie mnie szukać. - skierował swe kroki do wyjścia. Puścił oczko do kelnerki i wyszedł.

155 g(po dodaniu tych ze skrzyni) + 250 = 405g

Offline Reed

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 127
Odp: Odzyskując wpływy - podgrodzie
« Odpowiedź #111 dnia: 03 Maj 2019, 18:12:46 »
Milo pożegnany przez półświatek podgrodzia Imago opuścił lokal i powrócił do Kruczego Gniazda.

Zadanie zakończone powodzeniem

Podsumowanie: Imago otrzymał zadanie wzmocnienia wpływów Krwawych Kruków na podgrodziu Efehidonu. Po dotarciu na miejsce i rozmowie z Borysem Jalcynem okazało się, że okolicą trzęsie Mogor, orczy bandyta. Imago udał się na poszukiwania orka, w wyniku czego zabił kilku bandytów i powrócił do Białych Myszek, które to okazały się zaatakowane przez siły Mogora. Wampir stawił czoła przeciwnikom, został jednak ogłuszony i pojmany. Ocknął się w magazynie, gdzie udało mu się uciec i namierzyć główną siedzibę orka. Spalił magazyn i udał się na miejsce, a po walce z Mogorem zabił swego przeciwnika i spalił jego siedzibę, po czym udał się po nagrodę do Borysa.

Nagrody:
250 grzywien od Borysa
50 grzywien - znalezione

2x:
Nazwa: Wytrawne whisky
Opis: Edycja limitowana whisky, wydestylowane na podgrodziu w zniszczonej już destylarni im. Kertha. Zawiera jeden litr znamienitego, mocnego whisky o ciężkim, torfowym aromacie.

Nazwa broni: Nóż
Rodzaj: nóż
Typ: jednoręczny
Ostrość: 23
Wytrzymałość: 33
Opis: Wykuty z 0,38kg stali valfdeńskiej o zasięgu 0,2 metra. Na ostrzu, tuż przy rękojeści, wygrawerowano uproszczoną podobiznę nietoperza. Skorodowany.

Nazwa broni: Orkowy topór
Rodzaj: Topór
Typ: Jednoręczny
Ostrość: 23
Wytrzymałość: 30
Opis: Wykuty z 1,9kg stali valfdeńskiej o zasięgu 1,2 metra, uszkodzony.

Nazwa broni: Orkowy młot
Rodzaj: Topór
Typ: Jednoręczny
Ostrość: 28
Wytrzymałość: 35
Opis: Wykuty z 2kg stali valfdeńskiej o zasięgu 1,3 metra, uszkodzony.


Talenty:
Aktywność: 1 brązowy talent
Opisy: 1 złoty talent
Walka: 5 złotych talentów

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Odzyskując wpływy - podgrodzie
« Odpowiedź #112 dnia: 03 Maj 2019, 18:13:20 »
Milo pożegnany przez półświatek podgrodzia Imago opuścił lokal i powrócił do Kruczego Gniazda.

Zadanie zakończone powodzeniem

Podsumowanie: Imago otrzymał zadanie wzmocnienia wpływów Krwawych Kruków na podgrodziu Efehidonu. Po dotarciu na miejsce i rozmowie z Borysem Jalcynem okazało się, że okolicą trzęsie Mogor, orczy bandyta. Imago udał się na poszukiwania orka, w wyniku czego zabił kilku bandytów i powrócił do Białych Myszek, które to okazały się zaatakowane przez siły Mogora. Wampir stawił czoła przeciwnikom, został jednak ogłuszony i pojmany. Ocknął się w magazynie, gdzie udało mu się uciec i namierzyć główną siedzibę orka. Spalił magazyn i udał się na miejsce, a po walce z Mogorem zabił swego przeciwnika i spalił jego siedzibę, po czym udał się po nagrodę do Borysa.

Nagrody:
250 grzywien od Borysa
50 grzywien - znalezione

2x:
Nazwa: Wytrawne whisky
Opis: Edycja limitowana whisky, wydestylowane na podgrodziu w zniszczonej już destylarni im. Kertha. Zawiera jeden litr znamienitego, mocnego whisky o ciężkim, torfowym aromacie.

Nazwa broni: Nóż
Rodzaj: nóż
Typ: jednoręczny
Ostrość: 23
Wytrzymałość: 33
Opis: Wykuty z 0,38kg stali valfdeńskiej o zasięgu 0,2 metra. Na ostrzu, tuż przy rękojeści, wygrawerowano uproszczoną podobiznę nietoperza. Skorodowany.

Nazwa broni: Orkowy topór
Rodzaj: Topór
Typ: Jednoręczny
Ostrość: 23
Wytrzymałość: 30
Opis: Wykuty z 1,9kg stali valfdeńskiej o zasięgu 1,2 metra, uszkodzony.

Nazwa broni: Orkowy młot
Rodzaj: Topór
Typ: Jednoręczny
Ostrość: 28
Wytrzymałość: 35
Opis: Wykuty z 2kg stali valfdeńskiej o zasięgu 1,3 metra, uszkodzony.


Talenty:
Aktywność: 1 brązowy talent
Opisy: 1 złoty talent
Walka: 5 złotych talentów

Zaakceptowano.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Odzyskując wpływy - podgrodzie
« Odpowiedź #113 dnia: 03 Maj 2019, 18:14:42 »
Imago zamienia 1 złoty talent na 3 brązowe talenty oraz 2 złote talenty na 4 srebrne talenty.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Odzyskując wpływy - podgrodzie
« Odpowiedź #113 dnia: 03 Maj 2019, 18:14:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top