Autor Wątek: Braterska pomoc  (Przeczytany 26597 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Euthnoelfhijnd

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 319
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #260 dnia: 12 Maj 2019, 19:13:42 »
- Melkiorze, przecież jeżeli ich odpowiednio zdyscyplinujesz, będą dokładnie tam, gdzie będziesz chciał, aby byli. Co więcej, przecież oni wtedy zobaczą potęgę Twoich zwycięstw z bliska. Będą musieli Cię szanować. - cały czas zastanawiał się nad sytuację we Vrih Warcisław.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #261 dnia: 12 Maj 2019, 19:30:56 »
- Owszem, ale może być już po bitwie. Pół tygodnia to sporo czasu. Znasz mój ród, subtelność to nie my. Staram się tego oduczyć, ale ja 17 lat jestem żołnierzem. Nie robiłem nic innego, bo mój ojciec stracił wszystko przez knowania Torreno. Teraz przynajmniej moja rodzina jest bezpieczna.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #261 dnia: 12 Maj 2019, 19:30:56 »

Offline Euthnoelfhijnd

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 319
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #262 dnia: 12 Maj 2019, 19:48:13 »
- Pewnie masz rację Melkiorze. Nie będę się kłócił z Twoim doświadczeniem wojskowym. - powiedział głosem pełnym szacunku Warcisław. - Czy masz jakieś plany dyplomatyczne względem Ghuruk? - zapytał po chwili.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #263 dnia: 12 Maj 2019, 20:09:42 »
- Nie, jeśli pojmiemy margabiego Sesontisa to problem się rozwiąże sam.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #264 dnia: 12 Maj 2019, 21:42:48 »
- A ja jestem ciekaw, czy dostaniemy ewentualny okup za tego chuja. Czy też Wielka Kapłanka każe go ściąć od razu. Spytał podchodząc do grupki. - Bo ja bym go ściął. Dla spokoju.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #265 dnia: 12 Maj 2019, 21:58:14 »
- Nie rozśmieszaj mnie, margrabio. - prychnął pod nosem szczerząc zęby. Splótł ręce za plecami i podszedł do jednej ze ścian, jakby przeprowadzał inspekcję. Następnie powoli odwrócił się do jaszczuroczłeka, tasując go wzrokiem. - Utopić we krwi? Swojej? Teraz, gdy ty siedzisz tutaj, to nikt nimi nie rządzi i nie mają powodu by walczyć w twojej prywatnej wojence.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #266 dnia: 12 Maj 2019, 22:03:57 »
- Nie masz pojęcia co nadejdzie! Przyjdą po mnie, a wtedy ja zeżre twojego trupa!

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #267 dnia: 13 Maj 2019, 15:19:12 »
- Najpierw to wydostań się z lochu, margrabio. - obrócił się na pięcie i spojrzał na strażnika. - Pilnować go jak oka w głowie, ma być pilnowany non stop, a dostawać ma tylko troche chleba i wodę.
Potem wyszedł z lochów i zajął się swoimi sprawami.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #268 dnia: 13 Maj 2019, 18:21:48 »
Minęły dwa dni. Na Vrihok panowała nuda, i lekkie napięcie w związku z tym czy Ghuruk zaatakuje. Nie zaatakowało. Emerick odebrał pismo od samej Wielkiej Kapłanki Erteler Rodtalash z prośbą by wysłać jej łeb Sesontisa jeśli łaska. Kenshin doszedł do siebie a Pięść Rashera zbliżała się do Fortu Flaming.


Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #269 dnia: 13 Maj 2019, 19:00:22 »
Całkiem ładnego. Elf obserwował widok z dziobu. Ubrany w zbroję płytową. Stał i myślał, o tym jak rozwiązać sprawy bez zbędnego mordowania. Chciał zrobić coś inaczej, bez noży, mieczy i toporów. Ale w głębi czuł że inaczej się nie da.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #270 dnia: 13 Maj 2019, 20:27:11 »
Tymczasem Emerick zażądał kolejnego spotkania z więźniem. Wziął ze sobą pismo od Wielkiej Kapłanki. Schował za plecami i czekał na reakcje margrabiego.
- Wiesz po co przyszedłem?

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #271 dnia: 13 Maj 2019, 20:34:46 »
Nawaar wyczuwał napięcie, panujące na statku. Większość tutaj należąca do bękartów chciała bić się z jaszczuroczłekami, niektórzy nawet nie mogli się tego doczekać. Maurenowi było na razie obojętne z kim będzie walczyć, o ile to będzie dało się zabić bez pomocy aniołów i wampiro-demonów. Dlatego na razie ze spokojną głową, patrzył sobie daleko w morze, potem na Atusel, które musieli ominąć i znów morze. W międzyczasie zaserwowano jedzenie, by w końcu zapadła noc. Młodemu krukowi szybko minęły dwa dni i to bez nudzenia się, bo było co oglądać w końcu zaś wszyscy na okręcie mogli dostrzec fort. Wysoki, masywny nie do zdobycia zdałoby się rzec na szczęście, nie musieli go zdobywać, tylko spokojnie dopłynąć do portu. Wkrótce wszyscy postawią stopę na nowej wyspie.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #272 dnia: 13 Maj 2019, 20:50:40 »
Kenshin dzięki dużej opiece tutejszych medyków, doszedł do siebie. Nadal czuł się źle i trochę mu się w głowie, mieszało, ale przynajmniej był zdrów! Wiedział już co robił tutaj oraz komu pomaga. Dwa dni odpoczywania zrobiły robotę, więc powoli wstawał z łóżka naruszone mięśnie wraz z kościami były nadwyrężone i delikatnie, pobolewały to było zaledwie kwestią do przyzwyczajenia się. Ork usiadł na łóżku, rozglądając się za swoim ekwipunkiem chciał już wyjść z lazaretu ubrany.   

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #273 dnia: 13 Maj 2019, 21:21:07 »
[member=26861]Emerick Sauvetier[/member]

- Wypuścić mnie. Odparł jaszczur.


[member=25074]Kenshin[/member]

Ekwipunek leżał w kufrze przy łóżku.

Offline Vulmer

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 178
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #274 dnia: 13 Maj 2019, 21:30:48 »
- Melkior, nurtuje mnie jedna kwestia. Zwrócił się do brata. - Nie znam się i nie chcę znać na polityce, ale... nie było by prościej gdybyś po prostu został tam księciem? Bez tego - wskazał na statek, fort, wojsko - całego zamieszania?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #275 dnia: 13 Maj 2019, 21:42:01 »
- Nie. Odparł nie przerywając opierania się o burtę i obserwowania jak statek dobija do nabrzeża. - Bo bym był w takim samym położeniu w jakim teraz jest Jungangren. Między Ilusmirskim kowadłem i Ghuruckim młotem. Musiałbym stać się lennikiem Valfden, co na jedno wychodzi. Fregata zacumowała.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #276 dnia: 13 Maj 2019, 21:56:34 »
Emerick zaśmiał się margrabiemu bezczelnie w twarz. Wyciągnął pismo zza pleców i rozwinął tuż przed twarzą jaszczuroczłeka, by był w stanie spokojnie przeczytać.
- Czytaj, co stwierdziła postanowiła twoja Wielka Kapłanka.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #277 dnia: 13 Maj 2019, 21:59:44 »
- Nie! To niemożliwe!

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #278 dnia: 13 Maj 2019, 22:00:57 »
Ork dostrzegł kufer obok swego łóżka. Tam zapewne był caly jego sprzęt wraz z ubraniami. Pasterz stworzenia ubrał się należycie jak powinno, ale miał jeszcze pewne trudności, bo świeżo zagojone rany dawały, o sobie znać, co tylko bardziej wkurzało niż bolało. Kenshin zdołał wszystko na siebie założyć, czując ciężar swego ekwipunku bardziej niż kiedyś.
- Latka lecą.
Skomentował sam siebie. Na razie mu się nie spieszyło, ale też nie znał planu i co miał aktualnie, robić teraz. Czekać na krasnoluda czy może wyjść samemu? W sumie nie znał tutaj nikogo przynajmniej na razie albo, nie wiedział czy ktoś z jego znajomych tutaj jest w każdym bądź razie, postanowił się przewietrzyć, także powolnym chodem opuścił lazaret wcześniej, ścieląc łoże, przed nim nowa wyspa Vrihok. Na początek jednak przeszedł się po porcie może tam kogoś spotka albo da mu jakieś wskazówki, gdzie szukać.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #279 dnia: 13 Maj 2019, 22:11:40 »
- A jednak, możliwe. Zabrać go na dziedziniec. Czas nadszedł, margrabio.
Zwinął powoli pismo i schował zza pazuchę, a następnie wolnym krokiem ruszył na dziedziniec, gdzie czekał aż przyprowadzą margrabiego.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Braterska pomoc
« Odpowiedź #279 dnia: 13 Maj 2019, 22:11:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything