Autor Wątek: Odrodzenie  (Przeczytany 17014 razy)

Description:

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odrodzenie
« dnia: 02 Kwiecień 2019, 20:57:47 »
Nazwa wyprawy: Odrodzenie
Prowadzący: Mohamed Khaled
Wymagania: Przynależność do Krwawych Kruków
Uczestnicy: Mohamed Khaled, Armin, Rikka Malkain, Samir, Silion aep Mor, reszta Krwawych Kruków



- Gdzie chcesz wyruszyć? - spytał Samir, patrząc na stygnące zwłoki jednego z Kruków.
« Ostatnia zmiana: 13 Kwiecień 2019, 09:32:58 wysłana przez Samir »

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Kwiecień 2019, 21:21:26 »
Wampirzyca zaś na trupa nie spojrzała, ale za to zaciągnęła się zapachem świeżej krwi. Samir trafił swoim pytaniem w sedno. Ją również ciekawiło dokąd Moha pragnie ich zabrać. No i miała nadzieję, że towarzysz naprawdę przygotował jakiś porządny plan. Rikka nie chciała niespodziewanie znaleźć się wśród tych przegranych. Przewrót w organizacji skrytobójców to nie było coś, za co można się było zabrać ot tak, spontanicznie. Nie wszyscy uznają nową władzę. Część ptaszyn pewnie już wyleciała z gniazda i zaczęła układać własne spiski. Zabity przed chwilą asasyn z pewnością nie będzie jedyną ofiarą tego puczu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Kwiecień 2019, 21:21:26 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Kwiecień 2019, 21:30:37 »
- Na krótko po moim powrocie odezwał się do mnie stary znajomy. Na północy wyspy nie dzieje się w tej chwili zbyt dobrze. Oprócz wampirzych szczepów schodzących z gór z okazji Hemis, na traktach pałęta się wielu bandytów i zbirów. Tworzą zgraje, bandy i straszą mieszkańców Valfden. Jedna z takich band przejęła niewielką miejscowość, jakieś dwa dni od Ereno. W tamtejszym grodzie panuje teraz bezprawie i rozbój. Nasz klient chce, byśmy zlikwidowali szefów poszczególnych band i wykradli plany. Do tego dochodzą różne inne, pomniejsze sprawy które trzeba będzie załatwić gdy tam dotrzemy. Myślę, że opłaca nam podjąć tego zlecenia. Cena za wykonanie zadania oscyluje w półtorej tysiąca grzywien. No i rozeznamy się w sytuacji przestępczych grup.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Kwiecień 2019, 21:36:13 »
Ciemnoskóra spojrzała na martwego Kruka. Właśnie widziała ten "niepotrzebny rozlew krwi", którego Mohamed tak bardzo chciał uniknąć. Najwyraźniej tego zwyczajnie nie da się ominąć. Wojna domowa w organizacji to tylko kwestia czasu. U skrytobójców walki te byłyby bardzo zacięte.
Również czekała na odpowiedź maurena. A gdy ją otrzymała wstała z krzesła i się przeciągnęła.
- A czemu mielibyśmy się nie podjąć? - stwierdziła. - Dosyć długo nie otrzymaliśmy żadnego porządnego zlecenia. Czas się rozerwać. - powiedziała poprawiając katanę spoczywającą na jej plecach.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Kwiecień 2019, 21:41:25 »
Spojrzał na martwego Kruka, którego krew rozlała się już na posadzkę i pociekła w okół ciała. Nie chciał by ktokolwiek ginął, ale nie miał wyjścia. On nie zostawił mu innego wyjścia.
- Myślę, że na sam początek będzie w sam raz

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Kwiecień 2019, 08:13:20 »
Rikka nie była do końca przekonana, ale nie dawała tego po sobie poznać. Pomysł opuszczenia siedziby od razu po przejęciu władzy średnio jej się podobał. W ten sposób dadzą swoim potencjalnym przeciwnikom więcej czasu na przygotowanie kontruderzenia. Z drugiej strony, wykonując zlecenie tego typu członkowie nowej rady pokażą wszystkim, że są bardziej kompetentni niż poprzedni przywódca. To by bardzo umocniło ich pozycję w gildii, o ile rzecz jasna po powrocie dalej będą tu mile widziani. Pomimo swoich mieszanych uczuć, wampirzyca postanowiła jednak ostatecznie zgodzić się z Mohamedem.
-No to do roboty. Im szybciej się z tym uporamy, tym szybciej będziemy mogli wrócić tutaj i zabrać się za porządki. Kilku bandytów nie powinno być dla nas problemem.
Powiedziała uśmiechając się mimowolnie, bo perspektywa przelewania krwi rozbójników wydała jej się wyjątkowo przyjemna. Chyba nie do końca zdawała sobie sprawę z tego, jak bardzo brakowało jej ostatnio adrenaliny. Praca w pałacu była wymagająca i pochłaniała dużo czasu, ale nie mogła dać wampirzycy tej samej satysfakcji co działanie w terenie. Krótka przerwa od papierów dobrze jej zrobi. Teraz, po powrocie Drago, mogła sobie pozwolić na mały urlop i trochę rozrywki. Poza tym, głupio byłoby przesiedzieć całe hemis w biurze.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Kwiecień 2019, 19:36:23 »
Mohamed przyglądał się chwile wampirzycy w milczeniu jakby próbując odczytać emocje z jej twarzy. Gdy ta się odezwała, uśmiechnął się ponuro i zawołał gdzieś w przestrzeń.
- Ahmid!
- Słucham, ojcze - jeden z Kruczych Braci wyłonił się z ciemnego kąta. Był rosłym, czarnoskórym mężczyzną o niezszarganej bliznami twarzy i umięśnionej sylwetce. Ubrany był w typowy kruczy strój, zaś na twarzy nosił stalową maskę.
- Moi ludzie pod wodzą Muhmeda stoją nieopodal wjazdu do gminy, na głównym trakcie. Przekazuje ci nad nimi władzę. Wraz z pozostałymi braćmi zadbaj by potencjalni zdrajcy nie wyściubili nosa. Jeśli dojdzie do walki chce, by jak najmniej z Kruków zginęło. Postarajcie się nie robić burdy gdy nas nie będzie.
Czarnoskóry kiwnął głową i wycofał się w cień znikając wam z oczu.
Mohamed rozejrzał się po członkach Rady Wielkiej Czwórki i z niemym pytaniem skinął głową w stronę drzwi. Zostali już bowiem sami w pomieszczeniu.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Kwiecień 2019, 20:26:41 »
Maurenka westchnęła. Teraz nie było już odwrotu. Nawet, jeśli by się nagle rozmyśliła z jakiegoś powodu, byłoby to jej nie na rękę. Na czwórce osób spoczywał obowiązek odbudowy oraz usprawnienia własnej organizacji. Wiązało się to z odpowiedzialnością, ale to ciemnoskórej nie odstraszało w żaden sposób.
- Dobra kochani, komu w drogę temu czas. - powiedziała kierując się w stronę wyjścia. Była dziwnie podekscytowana. Może dlatego, że nie pamiętała nawet żadnego wspólnego zadania Kruków. Musiało być bardzo dawno, bądź było, ale kobieta akurat wtedy nie przebywała w siedzibie organizacji.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Kwiecień 2019, 13:16:35 »
-Ojcze!?- Rikka klepnęła Mohameda w ramię tak, że aż nim zachwiało.
-Nie mówiłeś, że masz syna. I to nieźle wyrośniętego!
Starała się mówić przyciszonym głosem, ale niezbyt jej się tu udawało. No, to teraz towarzysz ją zaskoczył. Wampirzyca nie podejrzewała maurena o skłonności rodzicielskie. Tymczasem on zdążył już nawet wciągnąć swojego potomka do gildii. Wampirzyca zaczęła się zastanawiać, ile tamten chłopak mógł mieć lat.  Jak szybko ludzie dojrzewają? Ona sama nie starzała się już od jakichś dwóch dekad, co trochę utrudniało jej ocenę wieku u śmiertelnych. Dzieciak był nieźle umięśniony, ale jednocześnie posiadał wyjątkowo gładką i młodzieńczą skórę. To też rudowłosej nie pomagało. Szesnaście? Dwadzieścia? Dwadzieścia-pięć? Dała za wygraną. 

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Kwiecień 2019, 17:43:41 »
- Chłopak skończył siedemnaście lat całkiem niedawno. A znam go od jakichś dziesięciu. Mały wypadek po jednym zleceniu - zaśmiał się cicho prowadząc grupę przez kręte korytarze Kruczej Twierdzy. - Jego matka była kelnerką w jednej z przydrożnych karczm. Zginęła podczas wojny. Choć nieślubny, to nadal mój. I zanosi się, że zostanie dziedzicem moich włości. Prawowitego się nie doczekałem. I chyba po tym zleceniu nadam mu swoje nazwisko i przywileje z tym związane. Niech ma nieco prościej w życiu niż ja.
Wyszliście z twierdzy i stanęliście na trakcie. W dole, nieco poniżej poziomu widzieliście Ombros, stolicę gminy.
- Droga zajmie nam trochę czasu więc mam nadzieje, że jesteście gotowi. Im szybciej wyruszymy tym lepiej

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Kwiecień 2019, 21:43:38 »
Maurenka tylko uśmiechnęła się słysząc tłumaczenie Mohameda, jednak potem nieco posmutniała. W głowie pojawiały jej się wspomnienia Marcusa. Nie wiedziała, ile ma teraz lat, jak dokładnie wygląda, jak się zachowuje... Czy jest podobny do niej, czy raczej do swojego ojca. Ostatni raz widziała go kilka lat temu, kiedy miał zaledwie parę miesięcy. W duchu zazdrościła Mohamedowi pod jednym względem, on miał więź ze swoim synem, natomiast Armin nie. Nie zamierzała wrócić jako matka, która magicznie powróciła do domu i udaje, że nic się nie stało. Nie była na to przygotowana mentalnie. Wolała całkowicie odciąć się od swojego poprzedniego życia, przynajmniej Marcus nie będzie za nią tęsknić, bo nie będzie jej pamiętać.
Pochłonięta tymi rozmyśleniami, wyszła z twierdzy razem z resztą grupy. Ciemnoskóra skinęła głową obwieszczając swoją gotowość do drogi.

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Kwiecień 2019, 15:42:15 »
- No to trzeba się zbierać. Jak to mówią, w konie. Macie w ogóle konie? Czy jaki jest plan dostania się w okolice Ereno? Dawno temu byłem w Revar i to jest ładny kawał drogi jakby tak iść po prostu przed siebie - powiedział do grupy Samir, stojąc na trakcie. Jego rumak, podarowany mu przez hetman koronną, czekał w stajniach, zapewne gotów do drogi. Po chwili zapatrzył się na Ombros. Lubił to miasteczko, dużo swobodniejsze od stolicy, w dodatku istniały tam zupełnie inne możliwości, z których większość pojawiła się po stworzeniu Kruczego Wału. Samir nie był fanem tej fortyfikacji, nic nie krzyczało bardziej o ich istnieniu niż Gniazdo, które ktoś w dodatku otoczył tak ogromnym murem, ale przynajmniej było bezpiecznie. Póki co.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Kwiecień 2019, 16:48:18 »
-Ja nie mam, zwierzaki mnie nie lubią. Ale mogę polecieć jako nietoperz, zobaczymy kto będzie pierwszy.
Powiedziała Rikka. Szczerze ją to ciekawiło, bo jeszcze nigdy nie ścigała z parzystokopytnymi. Będąc w locie zawsze wydawało jej się, że leci bardzo szybko, więc raczej nie powinna mieć problemu z wygraniem gonitwy. Tyle, że wtedy w ogóle postrzegała świat dużo inaczej. Równie dobrze może się okazać, że w rzeczywistości ma małe szanse na prześcignięcie wierzchowca. W końcu jej skrzydełka były raczej niewielkie. Z drugiej strony, nietoperz nie musiał zważać na nierówności terenu i różnorakie przeszkody mogące pojawić się na drodze. Mogła polecieć bezpośrednio do celu, podczas gdy jej towarzysze będą zmuszeni kluczyć na swoich koniach gdzieś po leśnych traktach. Przy dłuższych lotach trzeba było tylko uważać na niektóre drapieżniki. Mało zwierząt było w stanie złapać w nocy tak małą i tak zwinną istotę jak nietoperz, jednak pewne gatunki sów potrafiły być naprawdę wredne.

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Kwiecień 2019, 19:20:40 »
- W sumie ciekawe kto byłby pierwszy, ja konno czy ty jako nietoperz. Ale one chyba nie latają zbyt daleko... - zamyślił się mauren. Nietopyrze które znał żyły w jaskiniach i nie latały na znaczne odległości. Ale to zwykłe nietoperze, a nie zmienione wampiry. Chociaż kto wie, zaśmiał się cicho na myśl o milionach nieśmiertelnych, wiodących żywot srającego z sufitu zwierzątka - Swoją drogą, kiedyś myślałem o przemianie. Nieśmiertelności którą daje i potędze w nocy.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Kwiecień 2019, 13:03:44 »
Kruk skinął głową na pozostałą trójkę i zaczął schodzić ścieżką prowadzącą do wioski. Miał nadzieję, że transport jaki załatwił na tą drogę już czeka i nie będą musieli ruszać z buta.
Sam był zaskoczony rozwojem sytuacji. Plan zdeteonizowania Anette kłębił się w jego głowie od lat, ale dopiero teraz miał prawdziwa odwagę by to zrobić. Miał nadzieję, że dzięki ich staraniom uda się doprowadzić ta twierdzę i organizacje do dawnej świętości.
Gdy dotarliście do wioski, waszym oczom ukazał się rynek, pełen w tej chwili różnych handlarzy, ale także kilku Kruczych braci którzy na wasz widok zaczęli kierować się w stronę wyjazdu z miejscowości

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Kwiecień 2019, 14:44:49 »
-To zależy od gatunku- Zaczęła tłumaczyć Samirowi -Niektóre nietoperze potrafią przelecieć naprawdę wiele kilometrów, zanim zaczną odczuwać zmęczenie. Przemieniony wampir może przypominać któryś z istniejących gatunków, być swego rodzaju mutacją kilku z nich, lub wyglądać jak zupełnie nowy typ. Z każdym z nas może być trochę inaczej. Jeśli zaś chodzi o nieśmiertelność... Wiem, że dla wielu to brzmi kusząco. Nie to jest jednak najlepsze w byciu dzieckiem nocy.- Rikka nie była pewna, co skłoniło ją do takich zwierzeń. Zazwyczaj nie poruszała podobnych tematów z istotami, które nie żywiły się krwią. Dzisiaj jednak była wyjątkowo otwarta. Może to przez ten cały przewrót, który miał rozpocząć nową erę w dziejach ich gildii.  Na nastrój wampirzycy podziałała atmosfera tego zdarzenia.

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Kwiecień 2019, 14:52:25 »
- Nieśmiertelność jest pociągająca, to prawda. Jak byłem młodszy to tego aż tak nie odczuwałem, ale teraz wiek zaczyna mi czasem ciążyć. Zazwyczaj tego nie czuję, ale czasem widzę że nie jestem tak szybki jak powinienem - mauren poruszał wytatuowanymi ramionami - Ale też jestem świadom wampirzych ograniczeń. A co ty uważasz za najlepsze w byciu wampirzycą? Skoro nie nieśmiertelność?

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Kwiecień 2019, 15:32:49 »
-Krew.- Odpowiedziała uśmiechając się szeroko. -Nie ma na tym świecie nic bardziej podniecającego niż smak świeżej krwi. Zapewnia ona lepsze wrażenia, niż najmocniejsze znane ludziom narkotyki, a do tego nie osłabia twojego ciała i umysłu. Przeciwnie, po jej wypiciu zawsze zyskujesz nowe siły, zaczynasz czuć się jak bóg... Nie sposób tego opisać w żadnym języku.

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Kwiecień 2019, 15:39:18 »
- Smakowałem już ludzkiej krwi i odczucia mam zupełnie inne - zaśmiał się cicho Samir - Ale dla nas, ludzi, to po prostu paskudny, metaliczny posmak. Prywatnie wolę pieczone mięso - wyszczerzył się na krótki moment - No nic, jak kiedyś zechcę się jednak przemienić to wampirów na Valfden akurat nie brakuje, złapię jednego, wypiję jego krew i rzucę się z Gniazda.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Kwiecień 2019, 15:53:48 »
-Nie brakuje, prawda. No i ciągle powstają kolejni. Dzicy z Revar przemieniają kogo popadnie, na szczęście ich twory często nie są w stanie przetrwać nawet pierwszych nocy. Krótko mówiąc, wampir wampirowi nie równy. Tak jak krew krwi... A z tym skokiem też bym uważała. Ciało mogłoby się rozpaść na skutek upadku, a ty mógłbyś dalej żyć. No, ale rozumiem co masz na myśli.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Odrodzenie
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Kwiecień 2019, 15:53:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything