Autor Wątek: Test kruka #37  (Przeczytany 8751 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #37
« Odpowiedź #100 dnia: 11 Kwiecień 2019, 10:33:06 »
Mauren ruszył za Lorensem w stronę wychodka. Chciał sprawdzić jak się sprawy mają i czy będzie mógł z nim porozmawiać jeszcze choćby, przez drzwi. Swoją drogą nie spodziewał się, że środek tak szybko zadziała. Trzeba pamiętać na przyszłość!

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #37
« Odpowiedź #101 dnia: 11 Kwiecień 2019, 12:46:41 »
W wychodku było kilka miejsc siedzących, więc Nawaar mógł tam wejść nie wzbudzając niczyich podejrzeń. W środku zastał Lorensa okupującego jedno z owych miejsc. Minę miał nietęgą. W pomieszczeniu unosił smród gówna. Marcel wypróżniał się bardzo głośno, więc ogólnie rzecz biorąc widok nie był najprzyjemniejszy dla oka. Plotkarz wyglądał jakby miał zaraz umrzeć.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #37
« Odpowiedź #101 dnia: 11 Kwiecień 2019, 12:46:41 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #37
« Odpowiedź #102 dnia: 11 Kwiecień 2019, 13:14:26 »
Nawaar podszedł do miejsca, w którym siedział jego cel. Biednak miał teraz ciężki żywot, ale może teraz pójdzie po rozum do głowy! - Panie, Lorens. Zaczął spokojnie, bo wiedział, że człowiek nie jest w stanie mu nic zrobić. - To są pozdrowienia od tutejszych klientów, mają pana dość w tym lokalu i słuchania głupot, które pan wygaduje. Zwłaszcza, że chodzi o te chore teorie. Niech pan trzyma język za zębami, bo codziennie będziesz mieć pan sranie jakich mało, nie zna pan dnia ani godziny. Zagroził mu. - Jeżeli zgadza się pan na moje warunki i zamknie pan w końcu japę tu i wszędzie indziej, niech pan coś powie poza zwykłymi stęknięciami. Rozumiemy się? Teraz wystarczyło poczekać, aż człowieczyna się odezwie po ludzku.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #37
« Odpowiedź #103 dnia: 12 Kwiecień 2019, 18:34:30 »
-Aaa...Kurwa! Przysięgam, że już nigdy... aaaa... oż kurwaa... przysięgam.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #37
« Odpowiedź #104 dnia: 12 Kwiecień 2019, 18:39:00 »
- Zapamiętaj tę lekcję, żebyś później nie musiał sobie, o niej przypominać. Do widzenia. Nawaar był wyjątkowo zadowolony z rezultatu, więc postanowił wrócić do głównej sali, rozmówić się jeszcze z Pawłowem. - Panie Pawłow nagroda za ubicie bestii już jest? Ciemnoskóry chciał załatwić wszystko nim uda się na stary rynek.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #37
« Odpowiedź #105 dnia: 12 Kwiecień 2019, 18:49:36 »
-Jeszcze nie!- Odpowiedział lekko zdziwiony Pawłow. -Przecież przez noc nie zdążyłem nawet wszystkich powiadomić, a dorzucić się powinien każdy wynajmujący magazyn. Ale spokojnie, nie zapomnę. Wróć za dzień albo dwa.

//Twój odbiór nagrody opiszę w podsumowaniu, więc dostaniesz ją już na sam koniec razem z talentami itp.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #37
« Odpowiedź #106 dnia: 12 Kwiecień 2019, 18:55:37 »
- Dobrze. Będę niedługo do zobaczenia. Powiedziawszy to Nawaar opuścił karczmę, po tym wszystkim udał się prosto na stary rynek, żeby jeszcze rozmówić się z Arivel, o swojej przydatności jak i przyszłości.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #37
« Odpowiedź #107 dnia: 12 Kwiecień 2019, 19:02:10 »
-Jesteś.- Arivel jak zwykle wyłoniła się znikąd. Do twarzy miała przyklejony swój zwyczajowy uśmieszek. -Trochę ci zeszło, ale spokojnie. To nie było zadanie na czas. Wiem już, co zrobiłeś z Lorensem. Sprytne zagranie z tym fekalioxem. Nie jesteś głupi, umiesz walczyć i wiesz jak się robi użytek z eliksirów. To jak? Dalej chcesz do nas dołączyć?

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #37
« Odpowiedź #108 dnia: 12 Kwiecień 2019, 19:08:04 »
Nawaar był przygotowany na to, że kobieta zaskoczy go znikąd, ale na szczęście nie z nożem w dłoni! - Mam nadzieję, ze odkupiłem część win za poprzednie zawalenie sprawy, ale grunt, że teraz się udało. Potrzebuję jeszcze nabrać doświadczenia dlatego chcę do was dołączyć. Zgodził bez niczego nawet nie był zdziwiony, że Arivel wie, o magazynie.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #37
« Odpowiedź #109 dnia: 12 Kwiecień 2019, 19:41:50 »
-Doświadczenia, co?- Zaśmiała się. -No cóż, u nas będziesz miał ku temu dużo okazji.- Powiedziała rzucając Nawaarowi jakiś mały przedmiot. To był niewielki, lekko podrdzewiały klucz. -W alejce za tamtym zakrętem znajdziesz wejście do kanałów. Klucz otworzy ci drogę. Co będzie dalej... sam zobaczysz.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #37
« Odpowiedź #110 dnia: 12 Kwiecień 2019, 19:45:45 »
- Dobrze no to idę. Powiedział, trzymając w dłoni mały klucz, ale czujności również mu nie brakowało. W końcu mógł oberwać teraz w plecy bez niczego, także szedł nieco spięty w stronę kanałów. Ciekawe co wyskoczy na niego, gdy przekręci klucz? Tadziu Norek? W każdym razie klucz pasował, więc otworzył drzwi, wchodząc do kanałów.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #37
« Odpowiedź #111 dnia: 13 Kwiecień 2019, 11:11:35 »
Chwilę minęło nim ujrzałeś w kanałach oświetlony tunel. Prowadził do jakiegoś pomieszczenia co wydawało się nieco nienaturalne w takim miejscu. Mimo pewnych obaw ruszyłeś dalej. W pewnym momencie pod wpływem światła pochodni zauważyłeś zbliżającą się do ciebie postać. Była dość niskiego wzrostu. Gdy stanął przed tobą, dostrzegłeś iż był to niziołek. Miał skórzaną kurtę, dziwną czapkę na głowie, a na ramieniu trzymał młot, który wydawał się nieco za duży jak na rozmiary właściciela.

-Czego tu szukasz, ty obdartusie?! Wynocha!- Niziołek wydawał się jak najbardziej poważny mówiąc to. Potraktowałbyś go tak, gdyby nie szaleńczy chichot po chwili. -Żartowałem oczywiście. Zwą mnie Bombowym Rizzikiem. Wiesz, lubię się czasem rozerwać. - zaśmiał się ponownie - W każdym razie jesteś tu, a więc witam cię w naszych szeregach. Nie mam za wiele czasu, więc jakbyś miał jakieś pytania to wal śmiało.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #37
« Odpowiedź #112 dnia: 13 Kwiecień 2019, 12:57:32 »
Zaskoczenie było małe, bo wyskoczył niziołek z kanałów, że chce mu się tutaj witać nowych pośród szczyn i gówna. Widocznie to część ich inicjacji wskazującej na to, że serio będzie się babrał w niezłym gównie? W każdym razie wypadało się przywitać. - Jestem Nawaar. Każdy lubi się od czasu rozerwać na swoje sposoby. Uśmiechnął się. - Cóż powiem jedno chciałbym stąd wyjść i poznać kilka osób po fachu, gdzie mam się udać? Zadał ważne pytanie, bo tutejsze aromaty mało mu pasowały.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #37
« Odpowiedź #113 dnia: 13 Kwiecień 2019, 17:10:31 »
-A co, nie podoba ci się u mnie?- Niziołek zaśmiał się wprost opętańczo. -No dobra, chodź za mną. Pokażę ci przy którym wyjściu możesz znaleźć człowieka, który zabierze cię do naszej siedziby.

KONIEC

Podsumowanie:
Arivel wysłała Nawaara z misją. Jej celem było uciszenie znanego plotkarza Marcela Lorensa, który od jakiegoś czasu rozpowiadał na mieście niewygodne dla Kruków plotki. Mauren nie mógł jednak zwyczajnie zabić swojego celu. By odnaleźć Marcela, Nawaar wykorzystał wiedzę karczmarza o imieniu Pawłow z gospody "Mroczny Paladyn". Wcześniej jednak zdobył zaufanie Pawłowa pozbywając się kuroliszka, który zalągł się w jego magazynie. Gdy przyszło już do rozprawienia się z samym Lorensem, Nawaar podał człowiekowi fekaliox. To i kilka gróźb wystarczyło by mężczyzna przysiągł przestać rozsiewać plotki na temat zabójców. Mauren wykonał zadanie, a w nagrodę uzyskał  możliwość dołączenia do Krwawych Kruków. Kilka dni po wykonaniu tego zadania Nawaar wrócił do Pawłowa i odebrał od niego również pieniądze za zabicie bestii z magazynu.

Nagroda(łączna od Arivel i Pawłowa): 300 grzywien

Talenty:

Aktywność: 1 brązowy talent
Walka: 1 złoty talent
Opisy: 1 brązowy Talent

//Proszę o przyznanie Nawaarowi odpowiedniej rangi i dostępu do organizacji.

[member=9411]Patty[/member]


Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #37
« Odpowiedź #114 dnia: 13 Kwiecień 2019, 17:13:23 »
-A co, nie podoba ci się u mnie?- Niziołek zaśmiał się wprost opętańczo. -No dobra, chodź za mną. Pokażę ci przy którym wyjściu możesz znaleźć człowieka, który zabierze cię do naszej siedziby.

KONIEC

Podsumowanie:
Arivel wysłała Nawaara z misją. Jej celem było uciszenie znanego plotkarza Marcela Lorensa, który od jakiegoś czasu rozpowiadał na mieście niewygodne dla Kruków plotki. Mauren nie mógł jednak zwyczajnie zabić swojego celu. By odnaleźć Marcela, Nawaar wykorzystał wiedzę karczmarza o imieniu Pawłow z gospody "Mroczny Paladyn". Wcześniej jednak zdobył zaufanie Pawłowa pozbywając się kuroliszka, który zalągł się w jego magazynie. Gdy przyszło już do rozprawienia się z samym Lorensem, Nawaar podał człowiekowi fekaliox. To i kilka gróźb wystarczyło by mężczyzna przysiągł przestać rozsiewać plotki na temat zabójców. Mauren wykonał zadanie, a w nagrodę uzyskał  możliwość dołączenia do Krwawych Kruków. Kilka dni po wykonaniu tego zadania Nawaar wrócił do Pawłowa i odebrał od niego również pieniądze za zabicie bestii z magazynu.

Nagroda(łączna od Arivel i Pawłowa): 300 grzywien

Talenty:

Aktywność: 1 brązowy talent
Walka: 1 złoty talent
Opisy: 1 brązowy Talent

//Proszę o przyznanie Nawaarowi odpowiedniej rangi i dostępu do organizacji.

[member=9411]Patty[/member]

Zaakceptowano

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #37
« Odpowiedź #114 dnia: 13 Kwiecień 2019, 17:13:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top