Autor Wątek: Wierzyciel  (Przeczytany 9456 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Quinn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 505
    • Karta postaci

Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Marzec 2019, 20:27:57 »
- W sumie - zgodził się elf i sięgnął po kolejną strzałę. Znał już położenie i wiatr, zatem kolejny strzał był prostszy do oddania. Sprawdził tylko czy siła i kierunek wiatru się nie zmieniły, po czym napiął łuk, ponownie dociągając cięciwę do policzka. Poczuł słony smak lotki w ustach, ocenił dla pewności czy dobrze mierzy i wypuścił strzałę. Pocisk poszybował po delikatnej paraboli i wbił się mocno w potwora, tam gdzie zwykły kretoszczur powinien mieć serce - Z tymi mutantami nigdy nic nie wiadomo, faktycznie lepiej się upewnić.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Marzec 2019, 20:35:43 »
Teraz na pewno było martwe. - Nie wiem czego nienawidzę bardziej, wampirów, demonów, czy magicznych mutantów. No dobra, jadziem dalej.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Marzec 2019, 20:35:43 »

Offline Quinn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 505
    • Karta postaci

Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Marzec 2019, 20:39:11 »
- Też nie wiem. Chyba magicznych mutantów, bo jak widzisz demona czy wampira to wiesz czego się spodziewać, a taki mutant to kto wie co robi i co umie. Możemy się zatrzymać przy zwierzynie? Chciałbym ją oprawić.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Marzec 2019, 20:43:08 »
- Skoro umisz to jo, oczywiście. Krasnolud podjechał pod truchło, jakieś 4m.

Offline Quinn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 505
    • Karta postaci

Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Marzec 2019, 20:49:25 »
- Umiem - skinął głową elf i po zatrzymaniu wozu zeskoczył zwinnie na ziemię i sięgnął dla pewności po wardynę. Szturchnął mutanta końcem by upewnić się że nie żyje, a gdy tylko tę pewność zyskał odłożył broń i sięgnął po nóż myśliwski. Prosty, krótki nożyk był idealny do oprawiania zwierzyny i tak tez Quinn zamierzał go wykorzystać. Najpierw przyklęknął przy zmutowanym kretoszczurze, wyrwał swoje strzały z truchła bestii, odłożył je  do kołczana, po czym przystąpił do skórowania. Naciął zwłoki bestii wzdłuż brzucha i łap i metodycznymi cięciami oddzielił skórę od ciała. Gdy już mu się to udało przeszedł do łap, sprawnie wycinając pazury, a na sam koniec wyłupał kły potwora. Całość ładnie spakował.
- No, gotowe, można jechać.


Zabieram:
16 pazurów wypaczonego kretoszczura
2m2 skóry wypaczonego kretoszczura
2 kły wypaczonego kretoszczura

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Marzec 2019, 20:52:32 »
- Zawsze to nieco grosza. Ruszyli dalej. - A w ogóle, skąd jesteś?

Offline Quinn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 505
    • Karta postaci

Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Marzec 2019, 21:06:54 »
- W sumie dobre pytanie... Jak większość elfów chyba urodziłem się w Elanoi, ale dość szybko wyjechałem. Ciasno tam trochę i sztywno, wiesz, tak typowo po elfiemu - Quinn skrzywił się zauważalnie - Nie do końca mi to odpowiadało, zatem jak tylko odrosłem od ziemi to tułałem się trochę po kontynencie. Potem jednak zaczęło się tam robić zbyt gorąco, a ja natrafiłem na teleport tutaj, no i jestem. Najpierw zapisałem się do jakiejś dziwnej organizacji, wywieźli mnie do wieży gdzieś w środku dżungli, którą potem wysadzili najeźdźcy, wszystko płonęło, no koszmar. No i jak się ogarnąłem dołączyłem do Konkordatu.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Marzec 2019, 21:13:26 »
- Zaraaa... Byłeś w Mrocznym Pakcie?

Offline Quinn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 505
    • Karta postaci

Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Marzec 2019, 21:17:00 »
- W sumie przejazdem, ale tak - elf podrapał się za szpiczastym uchem - Nic się tam nie nauczyłem bo i dziwnie tam było, wszyscy zabiegani a ja może nie wiedziałem do końca jak pytać, bo to też nieco dziwne środowisko było, także nie mogę się pochwalić potężnymi zaklęciami czy tworzeniem golemów, ale no, byłem.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Marzec 2019, 21:23:34 »
- Ciesz się że przeżyłeś, Aragorn zginął tam wtedy gdy zaatakowano.

Offline Quinn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 505
    • Karta postaci

Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #30 dnia: 22 Marzec 2019, 21:29:12 »
- No cieszę się, nie mówię że nie - przyznał elf, zmieszany lekko - Nie wiedziałem że Aragorn tam zginął. Mało wtedy wiedziałem w sumie. Usłyszałem tylko huk, wieża zaczęła się trząść i kazali spieprzać. No to zwiałem, razem z innymi adeptami.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #31 dnia: 22 Marzec 2019, 21:37:00 »
- Dobrześ zrobił, Pakt był dziwny. Zbliżaliście się do jakiejś wsi.

Offline Quinn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 505
    • Karta postaci

Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #32 dnia: 22 Marzec 2019, 21:46:35 »
- Też tak uważam. Myślałem swoją drogą nad Bękartami Rashera, ale ostatecznie stwierdziłem że łuk i polowanie jest mi bliższy niż miecz i płytowa zbroja - dodał jeszcze Quinn i zapatrzył się na wieś, do której się właśnie zbliżali - Tutaj jest ten twój dłużnik?

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #33 dnia: 22 Marzec 2019, 21:55:25 »
- Niee, tu odpoczniemy. Nie mają tu karczmy ale chce dać chwile koniom, tak z godzinkę. By wieczorem być w gospodzie. Ale Bękarty lepiej płacą Quinn hehe.

Offline Quinn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 505
    • Karta postaci

Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #34 dnia: 22 Marzec 2019, 22:02:49 »
- Nie wszystko w tym życiu sprowadza się do pieniędzy, mości Domenicu - odpowiedział Quinn, a po chwili dodał - Ale tez prawda że się przydają. Ja jestem zawsze otwarty na nowe propozycje, jakby Bękarty gdzieś ruszały i potrzebowały łowczego to chętnie się zabiorę. Za odpowiednią wypłatą oczywiście - zaśmiał się na koniec i zapatrzył na wieś. Odrobina odpoczynku koniom na pewno nie zaszkodzi, uznał.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #35 dnia: 23 Marzec 2019, 12:12:06 »
- No, racja racja. Ale żyć trzeba. W Konkordacie to dają żryć za darmo pewnie, ale wszyndzie yndzij masz rachunki do płacenia. Łowczego to Melkior potrzebuje, ale Bękarty porządnym zwiadowcą czy snajperem nie pogardzą. I dobrze płacą. Pod warunkiem że wykonujesz rozkazy i masz musk.

Offline Quinn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 505
    • Karta postaci

Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #36 dnia: 23 Marzec 2019, 22:37:36 »
- Jak się podszkolę a robota będzie ciekawa to czemu nie, ja zawsze jestem otwarty na nowe propozycje. A tak właśnie podejrzewam, że dobrze wyszkolony łowca czy tropiciel jest zawsze w cenie.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #37 dnia: 23 Marzec 2019, 22:42:37 »
- Nu. Słyszałem plotunie jakoby mieli niedługo jechać z misją na Vrih. Bronić tam czegoś. Dobra, jedziemy?

Offline Quinn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 505
    • Karta postaci

Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #38 dnia: 24 Marzec 2019, 11:09:49 »
- Jak konie wypoczęły to nie ma co mitrężyć, długi same się nie odbiorą, kobiety same nie wychędożą... No wiesz jak jest - powiedział z uśmiechem Quinn i wspiął się z powrotem na kozioł wozu. Dobrze mu się podróżowało z krasnoludem, okazał się interesującym i otwartym rozmówcą, nawet jeśli prostolinijnym. To jednak elfowi nie przeszkadzało, nie po to opuścił sztywne, pełne zawiłych konwenansów Elanoi by wpaść w to samo bagienko, tylko na wyspie.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #39 dnia: 24 Marzec 2019, 16:56:39 »
Ylf był tyż ciekawy, inny niż typowe ylfy z ylfolandii. A jednocześnie taki jak wszystkie które tu Domenik znał, ynteligentny i nieco rubaszny. Ja na członka organizacji w której niektórzy za bardzo lubią zwierzątka albo drzewa. Drzewa chociaż nie uciekają. Smagnął kunie lejcami i ruszyli. Gdy zmierzchało zbliżali się do obwarowanego zajazdu.
- Nu, kawałek jeszcze.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wierzyciel
« Odpowiedź #39 dnia: 24 Marzec 2019, 16:56:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything