Autor Wątek: Test kruka #36  (Przeczytany 4854 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Imago

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 666
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #40 dnia: 30 Marzec 2019, 13:12:26 »
Imago usiadł, wyraźnie kontemplując to, co się stało. Przeciągnął się.
– Tylko jaki masz w tym cel? Co z tego zyskujesz? – zapytał wampira.– I jak ty się w ogóle nazywasz? – dodał. – Arivel mnie przysłała.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #41 dnia: 30 Marzec 2019, 17:54:16 »
- Wiem, kto cię przysyła. Sam prosiłem o jakiegoś młodzika. Gdyby było inaczej, naprawdę byś nie żył - stwierdził z uśmiechem. - Powiedzmy... Że wykonasz dla mnie kilka zleceń. W różnych porach, kiedy tylko będę chciał. Może to być jutro, a może za dziesięć lat. Gdy cię wezwę, masz się stawić. To mój warunek za dar który ci podarowałem

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #41 dnia: 30 Marzec 2019, 17:54:16 »

Offline Imago

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 666
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #42 dnia: 30 Marzec 2019, 18:02:09 »
Imago westchnął. Nie wstawał.
– Byle byś tylko nie kazał przelewać mi niewinnej krwi – mruknął, patrząc na wampira. Nie miał zamiaru bezsensownie rozlewać krew. – A teraz mam coś zrobić? – dodał jeszcze. Nie sądził, że przysłano go tylko w tym jednym celu.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #43 dnia: 01 Kwiecień 2019, 18:52:07 »
- W Marotach przebywa dwóch moich podwładnych. Karczmarz i drwal. Każdy z nich ma dla ciebie zlecenie, ale, ale... nie martw się. Nie musisz póki co wykonywać obu. To w twoim guście będzie wybranie odpowiedniej osoby. Pamiętaj jednak, że nie możesz się wycofać ze swojego wyboru. - odpowiedział ci wampir. - Ruszaj. Jeśli ci się uda, to pewnie przez jakiś czas się już nie spotkamy. Jeśli jednak nie... No cóż, może być nieciekawie - zaśmiał się nieco upiornie i wyszedł z jaskini.

Offline Imago

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 666
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #44 dnia: 01 Kwiecień 2019, 19:02:46 »
Imago pozwolił sobie przyswoić słowa wampira. Jedno zadanie? No cóż, lepsze jedno, niż dwa. Wampir próbował też Imago przestraszyć. Z marnym skutkiem. Kiedy wyszedł, mężczyzna postanowił się zastanowić, co zrobić dalej.

Rolled 1d2 : 1, total 1

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #45 dnia: 01 Kwiecień 2019, 19:19:54 »
Po dłuższej chwili cichy głosik podpowiedział ci, że to karczmarz jest najlepszym wyborem. Potruchtałes więc do niego raźnym kroczkiem jak to na wampira przystało. I dotarłeś po dłuższym czasie, bo jak się okazało, wampir wyniósł cię kilka kilometrów za wieś.

Offline Imago

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 666
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #46 dnia: 01 Kwiecień 2019, 19:26:50 »
Kurwa, dalej nie mógł? – westchnął wewnętrznie nowo narodzony wampir podczas swojej jakże raźnej przechadzki do miasta. W końcu jednak Imago udało się dotrzeć do wsi, a nawet i do karczmy. Bez zbędnego obijania się wszedł do środka. Podszedł od razu do karczmarza.
- Przysyła mnie wiesz kto - mruknął cicho. Pokazał dyskretnie jeden z nowych kłów.

//Jaka jest pora dnia?

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #47 dnia: 02 Kwiecień 2019, 19:48:14 »
- Ech, kolejny... Wąpierze pierdolone - westchnął cicho karczmarz i spojrzał na ciebie. - Rozejrzyj się dyskretnie po karczmie. Widzisz tego grubasa w kącie? - zapytał i spojrzał gdzieś za ciebie. - To Lewis. Zdrajca, szuja i gwałciciel. Jeden z odwiecznych wrogów jednego z moich "braci". Poradź sobie z nim a dopilnuje, by odpowiednie osoby wiedziały o twoim czynie. Nastały nowe czasy i jestem pewny, że mistrz spojrzy przychylnym wzrokiem na osobę, która wyeliminowała jeden z wielu wrzodów na jego czarnej dupie

Offline Imago

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 666
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #48 dnia: 02 Kwiecień 2019, 19:53:58 »
Wampir przewrócił oczami, słysząc narzekanie karczmarza. Następnie rozglądnął, dyskretnie rzecz jasna, tak jak gospodarz powiedział Skinął mu głową. Lewis. Nawet imię takie jakieś lewe. Skierował się wolnym i spokojnym krokiem do niego.  Bez pardonowo się przysiadł.
– Serwus – powiedział cicho.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #49 dnia: 04 Kwiecień 2019, 17:46:17 »
- Czego? - zapytał z pogardą i zaciągnął się fajką, mierząc cię jednocześnie pełnym wrogości spojrzeniem. - Nie przypominam sobie, bym miał jakieś interesy z takim pokurczem jak ty.

Offline Imago

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 666
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #50 dnia: 04 Kwiecień 2019, 18:56:50 »
– Pokurczem, to jesteś ty, ruchająca wszystko kupo smalcu – odpowiedział z wrednym uśmiechem. – I to ja do ciebie mam pewien nie cierpiący zwłoki interes. Drogi. Conajmniej 500 grzywien, ale potrzeba mi ciebie. Niedaleko ukryłem coś cennego i potrzeba mi kupca na to, Lewis.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #51 dnia: 04 Kwiecień 2019, 20:54:07 »
Nim się zorientowałeś, dostałeś szybkim, silnym, wrecz mocarnym prawym prostym prosto w podbródek, aż tobą zatrzęsło i poleciałeś do tyłu przewracając przy okazji dwa stoliki i kilka krzeseł.

Offline Imago

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 666
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #52 dnia: 04 Kwiecień 2019, 21:53:44 »
Prowokacja zadziałała aż zbyt dobrze. Imago zarobił potężny cios w szczękę. Stoliki i krzesła poprzewracały się, kufle potłukły, piwo i gorzałka wylały. Nowo narodzony wampir, z nieznaną mu wcześniej zręcznością podniósł się. Jego przeciwnik sam już stał na nogach i wyprowadził kolejny cios, tym razem prosty niczym miecz. Nocny wojownik szybkim ruchem własnej ręki przekierował cios, jednocześnie uchylając się lekko.
Padł pierwszy cios wampira. W wątrobę. Był szybki i niezwykle mocny. Grubas aż się opluł od jego siły. Machnął prawą ręką w stronę Imago, chcąc go walnąć. Mężczyzna jednak, niezwykle gibki i zwinny schylił się pod ciosem, uderzył go przestrzenią pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym w jabłko Adama, po czym wykorzystując jego zakrztuszenie, uderzył mocarnie otwartymi dłońmi w jego uszy.
Zadzwoniło w uszach grubasa, który cofnął się o kilka kroków, łapiąc za uszy. Zarobił mocny, prosty cios w nos, który złamał go. Potem sierpowy, który wybił zęba i kop w kolano. Coś przy tym chrupnęło, grubas zawył jeszcze głośniej, po czym zarobił kuflem po skroni. Zwalił się na ziemię, lecz Imago złapał go za ubrania i podtrzymał. Sam niedowierzał temu, jaki jest silny po transformacji. Uderzył raz jeszcze grubasa, by mocniej go oszołomić, po czym zaczął go ciągnąć w stronę drzwi. Zamiar był prosty. Pod pozorem wywalenia śmiecia, zaciagnąć go do zaułka i zamordować jak wieprza. Wyszedł. Skierował się do zaułka, pchnął grubasa na ziemię i wbił mu kolano w brzuchol Zatkał usta dłonią.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #53 dnia: 06 Kwiecień 2019, 20:51:36 »
Choć twoja akcja była brawurowo przeprowadzona, a samym gościom niezbyt da burda się podobała, jakimś cudem nikt nie wezwał straży, a ty w spokoju opusciles budynek ciągnąc za sobą swego byłego przeciwnika. Zaulkow do wyboru miałeś dwa. Jeden zaraz przy karczmie, ale na tyle widoczny, że straż mogła by Cie zauważyć, drugi zaś był okuoiony przez masę zbirów.

Offline Imago

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 666
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #54 dnia: 06 Kwiecień 2019, 20:55:55 »
Imago z dwojga złego, wolał drugi zaułek. Tam też zawlókł Lewisa. Zaułek był okupowany przez szumowiny. Wampir stanął butem na szyi Lewisa. Ale zrobił to lekko, tak, by go trzymać w ryzach.
– Won – warknął do szumowin w zaułku. Wyszczerzył kły.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #55 dnia: 06 Kwiecień 2019, 21:02:35 »
Miałeś naprawdę niewybałe szczęście. Nie wiadomo, czy to twoja postawa, czy wamporcze kły, ale zbity szybko się zwinely z zaułka. Zostałeś sam. Z Lewisem

Offline Imago

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 666
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #56 dnia: 06 Kwiecień 2019, 21:10:54 »
Fart. Po prostu fart. Nie ma więc co marnować łut szczęścia. Wampir uśmiechnął się paskudnie do człowieka. Zatkał mu usta ręką i klęknął, wżynając kolano w jego w brzuch. Drugą nogą zablokował jedną z rąk.
– Żeby nie było. Nie zdechniesz teraz przez to, że mam zlecenie – mruknął. Dobył sztyletu i zatopił go pod żebra Lewisa. Ot, by sprawdzić ostrość. Jego ręka stłumiła krzyk. – Zginiesz za bycie ohydnym, obrzydliwym gwałcicielem. Będę koszmarem szumowin takich jak, a nawet i gorszych – zadał serię mocnych pchnięć w jego pierś. Krew lała się po ubraniu grubasa gęsto. Sam uważał, by się nie ubrudzić.– Będę ich koszmarem. – wgryzł się w jego szyję i upił trochę krwi. Dobił go poderżnięciem gardła. Wstał, otarł sztylet i splunął na zwłoki.  Wrócił do karczmy, gdzie skierował się do karczmarza.
– Zrobione – mruknął cicho.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #57 dnia: 06 Kwiecień 2019, 21:29:03 »
Nim jednak zdążyłeś odejść, wampir który Cię przemienił wyszedł z mroku i rzucił Ci grzywnami. Kieszek mieścił w sobie sto pięćdziesiąt grzywien.
- Wracaj do blondyny. Zadanie wykonane. Wezwe Cie w swoim czasie.

Offline Imago

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 666
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #58 dnia: 06 Kwiecień 2019, 21:32:22 »
– Dzięki – odrzekł. Złapał mieszek i schował go. Teraz trzeba by było znaleźć drogę powrotną, a najlepiej jakąś taryfę...

225g + 150g = 375g
//Wpiszę sobie je po akceptacji wyprawy.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #59 dnia: 06 Kwiecień 2019, 21:43:35 »
Taryfę znalazłeś samego ranka. Starsza para małżeńska zabrała Cie do stolicy skąd udaleś się prosto do Arivell. Kobieta była na pierwszy rzut oka spokojna, choć w jej oczach czaiło się zdenerwowanie.
Wróciłeś, jak widzę. Nasz wspólny znajomy powiedział mi co i jak. Mistrz powinien być zadowolony - zaśmiała się. - Czyli zdałeś. Brawo! Gratuluje dołączenia do naszej... rodziny - pogrzebała w sakiewce. - Masz, klucz.
Wręczyła Ci metalowy klucz.
- Pójdziesz uliczką za mną. Przy drugim skrzyżowaniu skręcisz w prawo i zauważysz zakratowane wejście do kanałów. Reszty powinieneś się domyśleć. - powiedziała kobieta.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #59 dnia: 06 Kwiecień 2019, 21:43:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top