Autor Wątek: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach  (Przeczytany 6082 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« dnia: 12 Marzec 2019, 20:39:14 »
Nazwa wyprawy: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
Prowadzący: [member=24422]Melkior Tacticus[/member]
Wymagania: Brak
Uczestnicy: Mohamed Khaled


Nie był w Ombros już od bardzo, bardzo dawna, nie licząc rzecz jasna przebywania w Kruczym Siedliszczu. Teraz jednak zlecenie, które dostał jakiś czas temu wymagało, by pojawił się w stolicy Gminy o tej samej, pięknej nazwie. Kierował swoje kroki do Celli, na spotkanie które miało mu pomóc zdobyć informacje. Ciekaw był jak kolejna z jego wielu historii potoczy się tym razem. Wszak historie zaczęte przez Tacticusów zazwyczaj miały nieoczekiwane zwroty akcji.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Marzec 2019, 21:06:23 »
Dotarłeś pod chyba najdroższą kamienice w mieście, pilnowało jej dwoje Bękartów Rashera. Twoim celem było osratnie piętro.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Marzec 2019, 21:06:23 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Marzec 2019, 21:30:24 »
Gwizdnął na widok kamienicy i westchnął na widok Bękartów. Miał nadzieje, że nie będą mu robili wyrzutów.
- Z polecenia szefa. Do Celli.
Skierował swoje kroki na najwyższe piętro.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Marzec 2019, 21:38:39 »
Dotarłeś, pięter pilnowali kolejni najemnicy. Wpuszczono cię do biura "Kompanii Handlowej Pancerny Wiewiór Spółka Akcyjna z o.o Limited Corp." Gabinet do którego Cię zaprowadzono  był duży, bogato wystrojony tak że sam dywan wart był więcej niż kiedykolwiek miałeś. Na kolanach elfki siedział czarny kocur, leśny norweski Myrtański.
- Witaj, usiądź.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Marzec 2019, 21:46:01 »
Nim zasiadł rozejrzał się po pomieszczeniu i westchnął cicho. Dawniej marzył o takim bogactwie, o złocie i luksusach. A wszystko to tutaj było na wyciągnięcie ręki.
- A więc? - zapytał zajmując wskazane mu miejsce.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Marzec 2019, 21:51:19 »
- Znajdziesz i sprowadzisz Renfri do domu. Problem w tym że jest gdzieś w Isgharze. Trop prowadzi do Al-Sahib. I tam urywa. Wyślę Cię na jednym z moich statków.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Marzec 2019, 21:54:00 »
- Isghar? Widzę, że szykuje mi się powrót do domu. - stwierdził nieco rozemocjonowany. - Jakieś szczegóły? Po co wybrała się w tak daleką podróż? I do kogo?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Marzec 2019, 22:03:49 »
- Uciekała, przed ludźmi Torreno. Po tym jak w K'efir doszło do pogromu. Bo Bober Commandu służyło jemu. Potem niby znaleziono jej trupa, ale to nie było jej ciało. Wiem tylko tyle ile ci powiedziałam, chciałabym mieć lepszy wywiad ale my dopiero odbudowujemy się po tym co odwalił Aragorn...

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Marzec 2019, 22:05:46 »
- Co z nim w ogóle? Nie pamiętam nawet kiedy ostatni raz się z nim widziałem - stwierdził nieco bardziej posępnie. - No cóż, będę się zbierał. Skąd mam rejs?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Marzec 2019, 22:15:50 »
- Żyłeś w jaskini przez ostatnie lata? Aragorn nie żyje od 12 dobrych lat. Zdążył stracić tytuły i ziemie. Melkior musiał wchodzić w dupe Isentorowi by odzyskać choć część dobrego imienia. Ja harowałam dnami i nocami by utrzymać firmę. Udało się, ale utraciliśmy dawne kontakty. Nie odbuduje starego wywiadu w 8 lat po kurewsko wielkiej wojnie.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Marzec 2019, 22:20:14 »
- Pamiętam jego śmierć. Ale pamiętam też, że lubił często wracać do żywych, przynajmniej wedlug informacji. A co do życia w jaskini... Często znikałem na długie miesiące, lata. Żyłem w odosobnieniu, nie jestem i nie byłem na bieżąco. - Jego głos ociekał nieco irytacją. - W razie czego będę mógł pomóc. Mimo lat zaniedbania nadal zostali mi moi informatorzy.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Marzec 2019, 22:24:16 »
- To dobrze. Odpłyniesz stąd na Benedylbercie. Aragorn zostawił testament, nie chciał wracać.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Marzec 2019, 22:34:23 »
- Po tylu latach w ciągłych wojnach, wśród śmierci, żegnając swoich przyjaciół nikt by nie chciał wracać. - stwierdził bardziej do siebie niż do rozmówczyni. - Ruszam w takim razie.
Kiwnął jej głową na znak pożegnania i wyszedł z pomieszczenia. I tak więcej się nie dowie, bo sami nie wiedzą dokładnie czego i gdzie ma szukać. Ani kogo. Renfri być może mogła być w Isghar, ale co tam robiła? Czemu aż tak daleko uciekała przed ludźmi Torreno? Kogo mogła tam mieć? Ktoś od Aragorna? Melkiora? Jego ojciec? A może jeszcze ktoś inny? Wiele pytań kotłowało się w głowie maurena i na żadne nie potrafił odpowiedzieć. Cholera, pomyślał, może tam natrafię na jakiś ślad.
Skierował swe kroki w stronę zacumowanej Benedylberty. Kto wie, może wcale tak źle nie będzie? Choć sądząc po Aragornie, zapiskach Kratosa które odnalazł lata temu, o całym tym gównie z Bobrami. To gówno, które śmierdziało pomimo upływu lat. I będzie śmierdzieć jeszcze na długo po tym jak jego szczątki zaścielą Valfdeńską ziemię.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Marzec 2019, 12:09:12 »
W drodze spotkałeś Vernona, wyglądał jak gówno. Siwy, z zniszczoną bliznami twarzą, lewy policzek miał paskudnie poparzony.


- Witaj. Wybacz że nie mamy nic dla ciebie więcej. Po śmierci Aragorna starałem się chronić jego rodzinę, z Yarpenem robiliśmy co się kurwa dało. Zaczął - Prawie zginąłem, mam 63 lata jestem za stary na zabawy w arcyszpiega, i zbyt schorowany, jak nie posmaruje twarzy maścią 7 razy razy dziennie to napierdala jak dzwony w Zartykanie... Wyszkolenie następcy nie jest proste. Mamy też inny problem, Yarpen zniknął. Po tym jak jeden z naszych został oskarżony o przemyt narkotyków w jego przesyłce. Prokurator Kazmir MacBrewmann chciał Yarpena przesłuchać, ten zaś wyparował.


Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Marzec 2019, 17:29:29 »
Spojrzał na Vernona z lekkim współczuciem a później sam zdał sobie sprawę, że jego lico nie jest najpiękniejszym co widziała natura.
- Robiłeś wszystko co było w twojej mocy. Czasami tak się zdarza, że ni chuja nie zdołasz czegoś zrobić - stwierdził z przekąsem drapiąc się po brodzie.- Myślisz, że zniknięcie Yarpena ma jakiś związek z Renfri?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Marzec 2019, 17:49:31 »
- Myślę że tak, wiedział że go wrobiono. Że to Torreno się mści. Jego zniknięcie zbiegło się z zdobyciem informacji o tym gdzie Ren może być. Dochodziliście do portu. - Dam ci Arlena jako wsparcie. Młody, ale świetny wojownik. Melkior go adoptował kilka lat temu.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Marzec 2019, 17:55:17 »
- Arlen? Coś mi to imię mówi - stwierdził cicho i zamyślił się. Przewertował szybko wszystkie wspomnienia jakby wcale mu to nie sprawiało żadnej trudności. - Czy to nie jest czasami syn zrodzony z ognia? Potomek tego, tfu jego jebana mać, Kratosa chędożonego?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Marzec 2019, 18:02:54 »
- Tak, ale daruj sobie poetyckie porównania. Byłem w niewoli u wampirzych renegatów, ich szef lubił kurwa poezję. Widziałeś już bryg Benedylbert.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Marzec 2019, 18:07:49 »
- Nie ma problemu - wyszczerzył zęby w paskudnym uśmiechu.
Widział już bryg którym miał zabrać się do rodzinnych stron. Nie pomyślałby, że po tylu latach nieobecności wróci do Isghar, tam, gdzie zaczęły się jego losy. Ile go juz tam nie było? Piętnaście? Dwadzieścia lat? Wystarczająco długo, by nie pamiętać starych twarzy, swoich dawnych znajomych, swoich pierwszych kobiet. Przyłapał się nawet na tym, że twarz ojca pozostawała rozmyta w jego umyśle. Czy naprawdę aż tak się zmienił przez te lata?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Marzec 2019, 18:40:48 »
Dotarliście pod Benedylberta.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Marzec 2019, 18:40:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top