Autor Wątek: Na rozprostowanie kości  (Przeczytany 37649 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #960 dnia: 19 Marzec 2019, 19:15:30 »
- Średnio - odparł wampir. - Przemiana wymaga sporo sił, więc po powrocie do normalnej formy będę potrzebował chwili, aby je odzyskać. Atak z zaskoczenia odpada.

Offline Merith

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 96
Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #961 dnia: 19 Marzec 2019, 19:21:47 »
Merith podjechał bliżej. - No, słucham. Otoczył się mortokinetyczną barierą  na wypadek gdyby Patty chciała w niego czymś rzucić.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #961 dnia: 19 Marzec 2019, 19:21:47 »

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #962 dnia: 19 Marzec 2019, 20:19:08 »
Marduk skinął Dragosaniemu. Potem podjechał Merith. Paladyn zwrócił się więc do niego.
- Masz do dyspozycji jakieś zaklęcia, które ich nie przerobią na kupkę popiołu? Chcę ich szaty. Przydadzą się, aby się tam dostać.

Offline Merith

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 96
Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #963 dnia: 19 Marzec 2019, 20:29:06 »
- Znam magie żywiołów i umysłu, coś się znajdzie. Choć będzie trudno.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #964 dnia: 19 Marzec 2019, 20:31:36 »
- A no! Wtrącił się Rodgar. Może, by już tak przybyli! Zamyślił się chwilę w słusznej sprawie, zaciągając czapkę, którą się lekko zsunęła.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #965 dnia: 19 Marzec 2019, 22:17:38 »
-Oczywiście, możemy zaatakować z góry. Jak wspominałam wcześniej... Możemy nawet wypić mikstury niewidzialności- odparła Dravenowi. Anielica zdała sobie sprawę z tego, że jest w dość trudnej sytuacji. Nie posiadała bowiem zbroi.
-W ogóle wiecie co? Nie ma zbroi. Jeśli moje ciało umrze to wskrzeszcie mnie w jakiejś ładnej brunetce.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #966 dnia: 19 Marzec 2019, 22:34:25 »
– Brzmisz, jakbyś chciała, aby te ciało umarło – odpowiedział Marduk z lekkim uśmieszkiem. – A pytałem o możliwość nalotu, bo pada. Nie wiem, czy możecie tak latać, ale skoro tak, to plan jest taki. My się zbliżymy do nich, podczas gdy nasze skrzydlate erynie przyniosą im śmierć z nieba. Wtedy ja, Drago i każdy na koniu zaszarżuje z niego. Merith, jak będziesz czarować, to mają zostać po nich chociaż ciuchy w staniu użytkowym. A jak się ich pozbędziemy, to przebierzemy się w ich szaty, a Drago nam wskaże drogę. Będziemy udawać, że złapaliśmy dwie anielice.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #967 dnia: 20 Marzec 2019, 11:12:13 »
- Nie lubię latać w deszczu - skrzywiła się Patty, wspominając te nieliczne sytuacje kiedy faktycznie była do tego zmuszona - Pióra mokną, ciężko to się potem suszy, a zapach... No nic, jak trzeba to trzeba. Możemy tak zrobić, chociaż nie wiem czy bandyci potem uwierzą w schwytanie dwóch anielic.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #968 dnia: 20 Marzec 2019, 11:46:22 »
Melkior parsknął śmiechem. - Bandyci na pewno uwierzą w to że pojmaliśmy anielice... Zresztą  trakcie ataku i takiej szarży na pełnej kurwie, z ogniem i mieczem ktoś blisko wejścia do kopalni może powiadomić resztę. Przypominam też o wieżyczkach strażniczych. Powinniśmy raczej wpierw podejść lasem, zdjąć z kusz wartowników i wtedy zaatakować z powietrza i lasu.

Offline Merith

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 96
Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #969 dnia: 20 Marzec 2019, 11:48:25 »
- Zasadniczo to mam jeden taki czar, i raczej trudno go użyć gdy przeciwnik się rusza...

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #970 dnia: 20 Marzec 2019, 12:33:53 »
- Zapominacie o jednym. To nie są byle bandyci. To mutanty i magowie, których prowadzi nieumarły lisz. Robimy tak, jak powiedziałem, Melkior. Za to Ci płacę. Chyba, że... to ja zagram rolę pojmanego. A Eve i Patty zaatakują z góry, gdy my zbliżymy się do wież. Przynajmniej nikogo nie zaalarmują
« Ostatnia zmiana: 20 Marzec 2019, 12:42:48 wysłana przez Marduk Draven »

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #971 dnia: 20 Marzec 2019, 12:42:38 »
- Zrobimy jak uważasz Marduk - odpowiedziała anielica prosto i krótko.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #972 dnia: 21 Marzec 2019, 09:48:48 »
Drago westchnął, słysząc jak Marduk i Melkior się sprzeczają.
- Ile mamy mikstur niewidzialności na składzie? - zapytał. - Kto potrafi posługiwać się bronią zasięgową i posiada jakąś przy sobie? Tutaj zgodzę się z Melkiorem, inicjacja ataku powinien być ostrzał bardziej niebezpiecznych celów, dopiero po nim szturm. Osoby znające magię umysłu winny ją wykorzystać, aby uciszyć jak najwięcej strażników, uniemożliwiając wszczęcie alarmu. Zaklęcia Knebla albo Paraliżu. Jeżeli planujesz maskaradę, Marduk, to powinniśmy także uważać przy zabijaniu strażników. Krew na ich odzieniach może zdradzić całą tajemnicę.
« Ostatnia zmiana: 21 Marzec 2019, 11:07:58 wysłana przez Dragosani »

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #973 dnia: 21 Marzec 2019, 11:48:33 »
- Z moich ludzi tylko Egbert i Ashog nie mają kusz. Odpowiedział, zadowolony że król się z nim zgodził. Miał wszak więcej doświadczenia niż wszyscy tu obecni.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #974 dnia: 21 Marzec 2019, 12:46:25 »
-Czy Samir, Nawaar i Armin nie poszli do kopalni po to, by zrobić zwiad, po czym wrócić do nas z informacjami na temat ilości ludzi czy wyglądu kopalni? Po co mamy udawać, że kogoś pojmaliśmy?- dopytywała z grzbietu Caledusa. Pytała ogólnie - kogokolwiek.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #975 dnia: 21 Marzec 2019, 12:59:45 »
- Oni raczej stamtąd sami nie wyjdą. Przebranie niewiele nam da, bo raczej w kopalni znają wszystkich strażników. A nie damy rady prawdopodobnie wybić na zewnątrz wszystkich bez alarmu. Ktoś może uciec do środka i zrobić alarm.

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #976 dnia: 21 Marzec 2019, 15:19:50 »
A Samir sobie jechał... I jechał. I jechał. Aż w końcu przyuważył że jeden z najętych robotników przysnął lekko. Mauren uśmiechnął się szeroko do pozostałych i trącił go nogą, wybijając z rytmu.
- Hej ty! Nareszcie, dość już tego spania. Nie udało ci się przekroczyć granicy, prawda? Pojmali cię cesarscy, tak jak nas i tamtego złodzieja.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #977 dnia: 21 Marzec 2019, 17:55:04 »
Emerick tak samo. Jechał i jechał... Droga w trakcie deszczu jedynie się dłużyła. Zdjął kuszę z pleców i ją przygotował, bo wiedział dobrze, że w najbliżsxym czasie bardzo się przyda. Popędził nieco konia i wyjechał na przód, gdzie zabrała się reszta osób decyzyjnych, chciał mniej więcej wiedzieć co mają zamiar robić.
- Nie uważacie, że nie jest to najlepszy moment na takie dywagacje? Trzeba było ustalić szczegóły przed wyruszeniem, teraz jedynie spowoduje to większe zamieszanie. Zlikwidujmy ich w normalny sposób i nie cudujmy teatrzyku.
Wtrącił się w rozmowę nieco zniecierpliwiony niezdecydowaniem Mardukeja, który prowadząc wyprawę powinien mieć chociaż trochę więcej inicjatywy i wiedzieć co ma rozkazać.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #978 dnia: 21 Marzec 2019, 18:00:45 »
- Nie my tu dowodzimy Emerick. Nie płacą nam za doradztwo strategiczne, a za bycie mięsem armatnim. Jak to się fachowo w naszej branży mówi.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #979 dnia: 21 Marzec 2019, 20:43:41 »
-Ja z Patty spróbujemy zabić wszystkich na zewnątrz, by nikt nie miał czasu uciec do środka i powiadomić innych. W tym czasie reszta mogłaby się zbliżyć i gdy sytuacja przy wejściu będzie opanowana, wejść do środka i zabijać wszystkich jak leci. Prócz trójki naszych maurenów oczywiście.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na rozprostowanie kości
« Odpowiedź #979 dnia: 21 Marzec 2019, 20:43:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top