Autor Wątek: I sejmik ziemski 01.1.31  (Przeczytany 1207 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dragosani

• Moderator
  • Reputacja: 219
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • Super tajne akta Pentagonu
Odp: I sejmik ziemski 01.1.31
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Wrzesień 2018, 12:57:18 »
Dragosani nasłuchiwał rozmów w całej sali. Czuły, wampirzy słuch był w tym momencie bardzo przydatny.
- Powiedź coś więcej, Szeklanie - zwrócił się do jaszczura. - Może marynarka królewska byłaby w stanie pomóc.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Szeklan Caved

• Weteran
  • Reputacja: 106
  • Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Noran - Szeklan CavedSzlachcic Lafos, Vomin, Caten i Blev - Szeklan CavedTarcza lojalności - za rok na forum.Amulet sily - za napisanie 1000 postow....
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Wrzesień 2018, 20:33:08 »
Głos Dragosaniego przeszył uszy jaszczura na wylot. Lekko się wzdrygnął, zrobił wielkie oczy i spojrzał na Themo jakby z lekkim zdziwieniem. Skąd on to wszystko usłyszał? - zadał sobie to pytanie w głowie. Z resztą, ta sprawa też z pewnością mogła zainteresować Jego Królewską Mość. Podniósł się powoli z krzesła i spojrzał na Dragosaniego.
- Nie wiem, czy to dobry pomysł, królu. - odpowiedział po czym dodał pewniejszym głosem. - Ostatnie zmasowane ataki piratów na nasze wybrzeże przyniosło wiele szkód. Dotkliwie zrabowano moją Certuze oraz spalono pobliskie wioski. Udało mi się zniszczyć ich kilka flot alw za każdym razem wracali z podwojonymi siłami. Nawet powołanie do życia Czarnych Kapturów nie przyniosło żadnego skutku. Jedynu skuces, jaki udało mi się odnieść, to zdobycie mapy ze zwłok jednego z kapitanów floty.  - tutaj na chwile zawiesił głos. Wygrzebał zawiniątko z kieszeni i podążył z nim do Dragosaniego. Zawiniątko rozwinął i wręczył do jego rąk. A była to mapa pewnej wyspy.
- Ta wysepka zlokalizowana jest w archipelagu Chatal. Jej trudne położenie utrudnia przybicie do jej brzegów większym okrętą. Tylko jedynie doświadczeni kapitanowie mogą wpłynąć tam brygiem. Zaciągnąłem także kosztowanych informacji od pewnych ludzi, od których dowiedziałem się, że to tak naprawdę najeźdźcy z Ignis Terra. Teraz jedyne o czym marze, to rozbiciu tej cholernej szajki i zażegnaniu niebezpieczeństwa.

//Mapa:

Zapraszamy na naszego bloga!

Oficjalny blog grupy DarkModders Team

Offline Dragosani

• Moderator
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Wrzesień 2018, 10:41:08 »
- Wyspa wydaje się niewielka - zauważył wampir. - Albo ta mapa jest niedokładna. Wyślę część marynarki na patrole wzdłuż najczęściej atakowanych rejonów wybrzeża. Polecam też skontaktowanie się z którymś z przedstawicieli władzy na Feros. Mardukiem albo może Geardo. Mogliby cię wspomóc oddziałem raanaarskich komandosów. Z pewnością okażą się przydatni w walce morskiej. Co do statku, to posiadam prywatny bryg. Gdybyś nie znalazł innego, mogę go udostępnić.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Szeklan Caved

• Weteran
  • Reputacja: 106
  • Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Noran - Szeklan CavedSzlachcic Lafos, Vomin, Caten i Blev - Szeklan CavedTarcza lojalności - za rok na forum.Amulet sily - za napisanie 1000 postow....
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Wrzesień 2018, 12:23:57 »
- Z tego co wiem, to tylko pozory. - oświadczył Dragosaniemu na temat uwagi o wielkości wyspy. - Jak można dostrzec, po prawej stronie znajduje się most prowadzący gdzieś... Dalej. I w tym jest cały problem, bo nie wiadomo co tam może dalej być. - cała ta sprawa mocno go ostatnio przytłaczała ale potrafił z niej czerpać także wiele sił i motywacji do działania. Na wieść o użyczeniu prywatnego brygu króla, jaszczur skłonił się oddając hołd królowi.
- Dziękuje za okazną pomoc. Jeślo tylko będe miał jakiś problem, z pewnością z niej skorzystam.
Zapraszamy na naszego bloga!

Oficjalny blog grupy DarkModders Team

Offline Dragosani

• Moderator

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #24 dnia: 06 Wrzesień 2018, 17:04:46 »
Dragosani zwinął mapę i oddał ją Szeklanowi.
- Wiesz więc gdzie się zgłosić, gdyby zaszła taka potrzeba - powiedział do jaszczura. - I liczę na informację, gdy załatwisz tę sprawę. To może być ciekawa opowieść.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.