Autor Wątek: Zaradna dziewczyna  (Przeczytany 4698 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Toruviel

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 795
  • Reputacja: 656
    • Karta postaci

Odp: Zaradna dziewczyna
« Odpowiedź #40 dnia: 18 Lipiec 2018, 13:14:36 »
Elfka ukryła się w krzakach, uważając, aby nie wzbudzić kresharzej ciekawości. Wydobyła kuszę i załadowała ją trzema bełtami. Następnie położyła się na warstwie trawy oraz liści i przycelowała w pierwszą bestię. Pociągnęła za spust, niosąc śmiercionośny bełt prosto w tył głowy bestii. Teraz zaczął się wyścig z czasem. Kobieta szybko obrała drugi cel i strzeliła między oczy zwierzęcia. Trzeci kreshar zorientował się skąd dobiegły strzał i zaczął biec w stronę łowczyni, ta jednak strzeliła znowu, trafiając idealnie między oczy drapieżnika. Powstała i zabrała się za skórowanie, zaczynając od ostatniego, a kończąc na pierwszym zabitym.

//Używam umiejętności dziecię lasu
Pozyskuję 6m2 skóry kreshara. Razem mam 8.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Zaradna dziewczyna
« Odpowiedź #41 dnia: 18 Lipiec 2018, 13:20:50 »
//Hola hola, nie tak prędko. Cofam akcję.

W czasie gdy elfka zabrała się za napięcie kuszy zmienił się lekko kierunek wiatru. Kreshary przerwały swoją ucztę, odgłosy chrupania i mlaskania ucichły, a kotowate uniosły głowę, wyczuwając intruza. Elfka bowiem nieco za szybko wbiegła w okolicę polany i za późno postanowiła się skryć. Kreshary lekkim truchtem ruszyły w stronę kobiety, co Toruviel ujrzała gdy tylko uniosła głowę po załadowaniu swojej broni.

//Trzy kreshary biegną do ciebie, zostało im 15 metrów, odległość pomiędzy nimi wynosi 4,5 metra, szybko się zbliżają.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zaradna dziewczyna
« Odpowiedź #41 dnia: 18 Lipiec 2018, 13:20:50 »

Offline Toruviel

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 795
  • Reputacja: 656
    • Karta postaci

Odp: Zaradna dziewczyna
« Odpowiedź #42 dnia: 18 Lipiec 2018, 13:31:37 »
Elfka zapomniała o wietrze. Rzuciła ostrym bluzgiem w powietrze, po czym wycelowała w pierwszą bestię. Czasu było nie wiele, odległość z 15 metrów ciągle mała. W ciągu sekundy z kuszy wystrzelił pierwszy bełt, który trafił w szyję bestii, powalając na ziemię prowadzące zwierze. Toruviel w duszy podziękowała za konstrukcję kuszy i strzeliła znowu, tym razem w czoło drugiego kreshara. Niestety na trzeci strzał nie było czasu. Elfka zdecydowanie umknęła w przewrocie na bok, unikając rozszarpania przez drapieżnika, a przy tym porzucając na ziemi kuszę. Zwierze zwróciło się w jej stronę w tym samym momencie, gdy elfka dobyła noży w obie dłonie. Pierwszy cisnęła gdy kreshar skoczył na nią, trafiając w brzuch, lecz nie zmieniając trajektorii zwierzęcia. Drapieżnik wpadł na nią i przewrócił ją, po czym złożył się do wgryzienia się w jej szyję. Elfka jednak wykorzystała drugi nóż i zatopiła go w głęboko w szyi bestii.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Zaradna dziewczyna
« Odpowiedź #43 dnia: 18 Lipiec 2018, 13:37:22 »
Zwierzęta umarły. Elfka nie miała jednak chwili odpoczynku, bowiem z lasu wybiegły kolejne kreshary. Najwyraźniej oddzieliły się wcześniej od stada, prawdopodobnie w pościgu za zwierzyną. Teraz wypadły na polanę i od razu skierowały się do trucheł wilków oraz dzika. Chwilo cię jeszcze nie widzą, ale szybko wywęszą swoich martwych pobratymców.

4x Kreshar

Offline Toruviel

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 795
  • Reputacja: 656
    • Karta postaci

Odp: Zaradna dziewczyna
« Odpowiedź #44 dnia: 18 Lipiec 2018, 13:52:55 »
Toruviel splunęła. Brudna i wyczerpana miała dosyć. Podniosła nóż i leżącą niedaleko kuszę. Wykorzystała element zaskoczenia i strzeliła ostatnim w magazynku bełtem w pierwsze zwierzę, trafiając idealnie w ucho tak, że bełt przebił mózg. Pozostałe na raz się zebrały i ruszyły w jej stronę. Elfka weszła zaś głębiej w gąszcz drzew, chcąc wyrównać szansę. Dobyła obu noży. Kreshary zaś wpadły między drzewa, kierując się w jej stronę z trzech różnych stron. Wyczekała, bowiem jeden atakował frontalnie i był najbliżej. W odpowiednim momencie cisnęła nożem w jego szyję, na miejscu go zabijając. Przeskoczyła nad ciałem i okrążyła kilka drzew, utrudniają pozostałej dwójce dotarcie. Kreshary zbliżały się niemal w tej samej chwili. Elfka zaryzykowała. W jednego cisnęła nożem, trafiając w czoło, przed drugim umknęła wykonując przewrót, po czym dobyła miecza. Kilkoma zgrabnymi młynkami nabrała dystansu i zmyliła zwierze, po czym przypuściła ofensywę, tnąc po prawy skosie. Kreshar uskoczył na bok i zaatakował od flanki, lecz Toru kopnęła go w tym samym czasie z półobrotu w ucho, po czym chlasnęła po szyi, kończąc również i jego życie. Po wszystkim pozbierała broń i zabrała się za skórowanie. Trochę jej to zajęło.

//Pozyskuję 14m2 skóry kreshara. Razem z poprzednią, sprzed kuroliszków mam 16m2.
//Zostaje 13 bełtów.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Zaradna dziewczyna
« Odpowiedź #45 dnia: 18 Lipiec 2018, 13:58:45 »
Zwierzęta pomarły, bestialsko zamordowane przez żądną krwi i trofeów elfkę.

//Polujesz dalej czy wracasz?

Offline Toruviel

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 795
  • Reputacja: 656
    • Karta postaci

Odp: Zaradna dziewczyna
« Odpowiedź #46 dnia: 18 Lipiec 2018, 13:59:08 »
//Wracam.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Zaradna dziewczyna
« Odpowiedź #47 dnia: 18 Lipiec 2018, 13:59:30 »
//To opisz jak wracasz do domu.

Offline Toruviel

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 795
  • Reputacja: 656
    • Karta postaci

Odp: Zaradna dziewczyna
« Odpowiedź #48 dnia: 18 Lipiec 2018, 14:09:55 »
Elfka odetchnęła głęboko, gdy już zebrała każdy centymetr kwadratowy skóry. Jednym słowem, była wyczerpana. Chciała jedynie wrócić do domu i odpocząć. Przeładowała kuszę, po czym spojrzała w niebo, aby ocenić porę dnia i kierunek jaki musiała obrać. Następnie ruszyła, nieco spowolniona skórami, w stronę, którą uznała za tą właściwą. Po jakimś czasie wyszła z gąszczu drzew na coś, co okazało się traktem. Był też znak. Ucieszyła się, widząc, że jeden z nich prowadzi do Efehidonu, po czym ruszyła wskazaną drogą. W ciągu paru godzin dotarła do bram miasta, skąd skierowała się do podgrodzia. Tam już z górki znalazła swój dom, do którego weszła.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Zaradna dziewczyna
« Odpowiedź #49 dnia: 18 Lipiec 2018, 14:16:54 »
Zadanie zakończone powodzeniem.

Podsumowanie:
Chcąc zdobyć skóry kreshara Toruviel wyruszyła do valfdeńskiej puszczy. Tam też napotkała grupę myśliwych, do których się przyłączyła i razem zapolowali na kreshary. Udało im się ubić parę sztuk, potem jednak grupa została zabita przez atakujące nie wiadomo skąd kuroliszki. Elfce udało się zbiec, zabijając jednego kuroliszka. W głębi lasu natrafiła na kolejne stado kresharów, które ubiła i pozyskała z nich skóry. Z sumieniem ciężkim od zamordowania wielu bogu ducha winnych zwierzątek leśnych Toruviel udała się w podróż powrotną do Efehidonu.

Trofea:
16m2 skóry kreshara

Talenty:
Toruviel

Aktywność: brak
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: 3 złote talenty

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Zaradna dziewczyna
« Odpowiedź #50 dnia: 18 Lipiec 2018, 20:16:40 »
Zadanie zakończone powodzeniem.

Podsumowanie:
Chcąc zdobyć skóry kreshara Toruviel wyruszyła do valfdeńskiej puszczy. Tam też napotkała grupę myśliwych, do których się przyłączyła i razem zapolowali na kreshary. Udało im się ubić parę sztuk, potem jednak grupa została zabita przez atakujące nie wiadomo skąd kuroliszki. Elfce udało się zbiec, zabijając jednego kuroliszka. W głębi lasu natrafiła na kolejne stado kresharów, które ubiła i pozyskała z nich skóry. Z sumieniem ciężkim od zamordowania wielu bogu ducha winnych zwierzątek leśnych Toruviel udała się w podróż powrotną do Efehidonu.

Trofea:
16m2 skóry kreshara

Talenty:
Toruviel

Aktywność: brak
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: 3 złote talenty

Zaakceptowane!

Toruviel wymienia 2 złote talenty na 4 srebrne talenty.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zaradna dziewczyna
« Odpowiedź #50 dnia: 18 Lipiec 2018, 20:16:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top