Autor Wątek: Test kruka #36  (Przeczytany 4843 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Imago

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 666
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #60 dnia: 06 Kwiecień 2019, 21:49:13 »
Udało mu się znaleźć na szczęście taryfę. Dotarł do stolicy, gdzie bez problemu odnalazł Arivel. Gadanie o mistrzu zignorował. Bardziej interesowało go to, czego mogą go nauczyć w tej ich całej rodzinie. Odebrał klucz i na pochwały odpowiedział uśmiechem. Skinął głową.
– Dzięki. Trzymaj się – odrzekł jej. I poszedł tak jak mu powiedziała. Wpierw w uliczkę za nią. Następnie, ominął pierwsze skrzyżowanie, a przy drugim skręcił w prawo. Zakratowane drzwi do kanałów otworzył i wszedł do środka. Mrok nie był mu straszny. Odkąd blondi z Marotów dał mu nowe ja, widział w ciemności jak za dnia.

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #61 dnia: 06 Kwiecień 2019, 22:05:36 »
Znalazłeś się w kanałach.

Chwilę minęło nim ujrzałeś w kanałach oświetlony tunel. Prowadził do jakiegoś pomieszczenia co wydawało się nieco nienaturalne w takim miejscu. Mimo pewnych obaw ruszyłeś dalej. W pewnym momencie pod wpływem światła pochodni zauważyłeś zbliżającą się do ciebie postać. Była dość niskiego wzrostu. Gdy stanął przed tobą, dostrzegłeś iż był to goblin. Miał skórzaną kurtę, dziwną czapkę na głowie, a na ramieniu trzymał młot, który wydawał się nieco za duży jak na rozmiary właściciela.

- Czego tu szukasz, ty obdartusie?! Wynocha! - Goblin wydawał się jak najbardziej poważny mówiąc to. Potraktowałbyś go tak, gdyby nie szaleńczy chichot po chwili. - ÂŻartowałem oczywiście. Zwą mnie Bombowym Rizzikiem. Wiesz, lubię się czasem rozerwać. - zaśmiał się ponownie - W każdym razie jesteś tu, a więc witam cię w naszych szeregach. Nie mam za wiele czasu, więc jakbyś miał jakieś pytania to wal śmiało.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #61 dnia: 06 Kwiecień 2019, 22:05:36 »

Offline Imago

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 666
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #62 dnia: 06 Kwiecień 2019, 22:08:05 »
– W zasadzie to tak, mam pytania. Wykonałem dla was jakiś test, ale dalej nie wiem, kim wy jesteście? I co najważniejsze, czy jesteście w stanie pomóc mi w mym zadaniu? Wyszkolić mnie?

Offline Arivel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Rekrutantka
Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #63 dnia: 06 Kwiecień 2019, 22:31:13 »
Legendarne Krwawe Kruki, wyśmienici zabójcy na Valfden. Teraz jesteś jednym z nich - odpowiedział. - Za niedługo jeden z naszych wybiera się do twierdzy. Pojedziesz z nim. Na miejscu ktoś Cię powiat. Nie wiem jaki cel ci przyświeca, ale w naszej rodzinie wyuczysz się wszystkiego co potrzebne elitarnym zabójcom.

KONIEC!

Podsumowanie:
Zlecenie jakie dostał Imago wydawało się proste. Znaleźć wampira w Marotach i dowiedzieć się co się stało. Jednak nigdy nie jest tak, jak się zaplanowało, zwłaszcza podczas Kruczych zleceń. Po dotarciu do Marotów Imago z łatwością znalazł swój cel, jednak historia potoczyła się inaczej niż zamierzał. Wspomniany wcześniej wampir napoił go własną krwią a później brutalnie zabił w uliczce za karczmą, tworząc tym samym nowego niesmiertelnego na Valfden.
Jednak nie bylo to bezinteresowne zagranie. Imago w zamian za moc miał wykonać w przyszłości kilka zleceń. Pierwszym z wielu było zamordowanie Lewisa, dawnego odwiecznego wroga jednego z czworga Kruczych Mistrzów. Po krótkiej bitce na pięści że swoim celem wywlókł go do zaułka, gdzie brutalnie zamordował. Po wszystkim wrócił cały i zdrowy do swojej zleceniodawczyni.

Nagroda: 150 grzywien

Talenty:

Aktywność: 1 brązowy talent
Walka: 1 Brązowy talent
Opisy: 1 Brązowy Talent

//Proszę o nadanie graczowi Imago odpowiedniej rangi i dostępu do Kruczej Twierdzy

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #64 dnia: 07 Kwiecień 2019, 10:10:32 »
Legendarne Krwawe Kruki, wyśmienici zabójcy na Valfden. Teraz jesteś jednym z nich - odpowiedział. - Za niedługo jeden z naszych wybiera się do twierdzy. Pojedziesz z nim. Na miejscu ktoś Cię powiat. Nie wiem jaki cel ci przyświeca, ale w naszej rodzinie wyuczysz się wszystkiego co potrzebne elitarnym zabójcom.

KONIEC!

Podsumowanie:
Zlecenie jakie dostał Imago wydawało się proste. Znaleźć wampira w Marotach i dowiedzieć się co się stało. Jednak nigdy nie jest tak, jak się zaplanowało, zwłaszcza podczas Kruczych zleceń. Po dotarciu do Marotów Imago z łatwością znalazł swój cel, jednak historia potoczyła się inaczej niż zamierzał. Wspomniany wcześniej wampir napoił go własną krwią a później brutalnie zabił w uliczce za karczmą, tworząc tym samym nowego niesmiertelnego na Valfden.
Jednak nie bylo to bezinteresowne zagranie. Imago w zamian za moc miał wykonać w przyszłości kilka zleceń. Pierwszym z wielu było zamordowanie Lewisa, dawnego odwiecznego wroga jednego z czworga Kruczych Mistrzów. Po krótkiej bitce na pięści że swoim celem wywlókł go do zaułka, gdzie brutalnie zamordował. Po wszystkim wrócił cały i zdrowy do swojej zleceniodawczyni.

Nagroda: 150 grzywien

Talenty:

Aktywność: 1 brązowy talent
Walka: 1 Brązowy talent
Opisy: 1 Brązowy Talent

//Proszę o nadanie graczowi Imago odpowiedniej rangi i dostępu do Kruczej Twierdzy
Poprawiam na:
Talenty:

Aktywność: 1 brązowy talent
Walka: 1 srebrny talent
Opisy: 1 Brązowy Talent

Zaakceptowano

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #36
« Odpowiedź #64 dnia: 07 Kwiecień 2019, 10:10:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything