Autor Wątek: Śladami Bestii  (Przeczytany 6550 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #120 dnia: 01 Kwiecień 2019, 20:46:44 »
Zajrzał pierwsze do uchylonych trumien, a później do przylegającego kawała drewna. Takiego smrodu cierpienia i śmierci nie czuł od Zuesh, a to było już lata temu. Sprawa bestii robiła się coraz ciekawsza.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #121 dnia: 01 Kwiecień 2019, 20:58:09 »
Gdy zaglądałeś do wnętrza pierwszej trumny prawa poruszyła się i otworzyła powoli. Z wnętrza wypadło coś jak zwłoki wielkiego nietoperza, co jednak szybko zerwało się i zawarczało. Miałeś przed sobą wąpierza.


Forum Tawerny Gothic

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #121 dnia: 01 Kwiecień 2019, 20:58:09 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #122 dnia: 01 Kwiecień 2019, 21:04:51 »
Katana zakręciła się niebezpiecznie, a sam Mohamed zaryczał głośnym, basowym głosem wydobywającym się wprost z trzewi A'abiela. Oczy zalśniły czernią i już takie zostały. Idealna symbioza. Czarnoskóry Kruk i jego demoniczny kompan rzucili się w wir walki. Musieli jednak zastosować długi odskok w tył bo Ekimma znana była z tego, że swoimi długimi pazurami potrafiła rozszarpywać swoje ofiary na strzępy. A ten osobnik musiał już długo nie jeść, bo był cholernie agresywny.
- Dawaj kurwa! - warknął zniekształconym głosem schylając się przez ciosem i zadając kilka zgrabnych cięć. Katana gładko weszła w ciało potwora i pochlastała kilka części ale nie na tyle by zabić. O nie, on nie zamierzał tak łatwo go zabić.
Odskoczył przed kolejnym ciosem i użył mortokinezy, miotając Ekimmą w ścianę. I wtedy, właśnie wtedy, spiąwszy wszystkie mięśnie, doskoczył do bestii i ujebał jej głowę tuż przy szyi. Jebane wąpierze.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #123 dnia: 01 Kwiecień 2019, 21:21:54 »
Łeb ekimmy plasnął o ziemię, a jej krew zachlapała podłogę. Nagle coś zatłukło w deskę przy ścianie, która po chwili takiego monotonnego łupania rozpadła się w drzazgi, a zza niej wypadły dwa kolejne potwory.



Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #124 dnia: 01 Kwiecień 2019, 21:25:09 »
Po raz kolejny skupił w sobie energię i w momencie, gdy jeden ze stworów go zaatakował, odesłał go potężnym pchnięciem mortokinezy gdzieś w tył krypty. Przed drugim z kolei schylił się i ciął od dołu, zatapiając stal głęboko w trzewiach potwora i rozcinając całe podbrzusze.
Doskoczył do drugiego potwora, który po szoku po mortokinezie zaczął się podnosić i skoczył z zamiarem zadania potężnych obrażeń.
Nie zamierzał łatwo odpuścić. Stal syknęła cicho gdy przeszyła powietrze i zatopiła się w czaszce stwora. Nikt by tego nie przeżył. Wup też nie.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #125 dnia: 01 Kwiecień 2019, 21:28:57 »
Wupy zdechły. Już i tak ponura komnata została w dodatku zbryzgana wampirzą krwią. Trudno było powiedzieć czy to ta słynna Bestia, ale na pewno była to podkładka dla burmistrza by wypłacił co nieco nagrody.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #126 dnia: 01 Kwiecień 2019, 21:30:43 »
Ścisnął mocniej katanę w dłoni i zadał dwa szybkie ciosy obu wupom w łapy. Odrąbał je, choć nie obyło się bez litrów krwi. Schował katanę do pochwy na plecach i chwycił łeb Ekimmy. Może i nie była to bestia, ale pozbył się potencjalnych stworów i burmistrz będzie musiał mu zapłacić.
Wyszedł z piwniczki, a później z domu. Kierował się do burmistrza.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #127 dnia: 01 Kwiecień 2019, 21:45:49 »
Dotarłeś szybko pod dom burmistrza. Widząc cię zakrwawionego, dzierżącego odrąbany łeb nie zadawali zbędnych pytań, tylko od razu wpuścili do środka, uprzednio jednak dając jutowy worek by nie zachlapać podłóg. Tak też stanąłeś przed burmistrzem.
- Polowanie widzę pomyślnie, panie Khaled. To co pan tam trzyma to ta Bestia jest?

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #128 dnia: 01 Kwiecień 2019, 21:48:59 »
- Jeśli się nie mylę, to tak - odpowiedział. - Gdyby jednak nie, to wrócę tu i znajdę to ścierwo. Choć sądzę, że monstrualny wampir w sali tortur w opuszczonym domu to wspomniana bestia

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #129 dnia: 01 Kwiecień 2019, 21:57:12 »
- No tak przyznam że nie jestem przekonany - burmistrz podrapał się w zamyśleniu po nieogolonym policzku - Bo widzi pan, my mieszkamy blisko Revar. Tego gówna nam tutaj ściąga na dziesiątki i to co mi pan pokazujesz to jest ekimma. Taki, jakby to ująć, gównowampir. A na pewno nie taki co trupy wskrzesza. A sam pan mówił że Bestia trupy wskrzesza. Widziałem zresztą te zombi czy inne martwce w strażnicy. No ale... potwór jest potwór, to i wypłacę nagrodę za potwora.
Burmistrz odsunał jedną z szuflad biurka i wyciągnął mieszek ze srebrem. Przeliczył wszystko, odjął parę monet i położył gotówkę przed tobą.
- Sto pięćdziesiąt grzywien. Uczciwa cena za krwiopijcę.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #130 dnia: 01 Kwiecień 2019, 22:01:47 »
- Sto siedemdziesiąt i będzie dobrze. Taki dodatek za truposzy, panie burmistrzu - odpowiedział. - I w razie czego proszę wysłać posłańca do moich ziem. Jeśli będzie to wymagane, to przyjadę raz jeszcze i tym razem bestia zginie. Jeśli to faktycznie nie była Ekimma. Trupy, wbrew moim słowom, mogą być powiązane z inną sprawą.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #131 dnia: 01 Kwiecień 2019, 22:12:52 »
- Sto pięćdziesiąt - pokręcił głową burmistrz i podsunął ci mieszek - Ni mniej, ni więcej. Jak problem będzie dalej występował z pewnością po pana poślemy - powiedział burmistrz i odprawił cię.

Zadanie zakończone powodzeniem!

Podsumowanie: Mohamed Khaled, po ucieczce Bękartom Rashera, obudził się w gminie Aqtos. Tam tez udał się w wędrówkę na północ, gdzie ubił grupkę stworów atakującą kupiecką parę, po czym odwiózł ich do miasteczka Golinog. Tam otrzymał od nich drobną nagrodę i zabawił na noc w mieście, gdzie zyskał informacje o Bestii i zdołał pobić na pięści krasnoluda. Z rana udał się na polowanie owej Bestii, po drodze zabijając umrzyki i wampiry. Po zabiciu ekimmy wrócił do burmistrza i wystarał się o nagrodę za swoje działania, a następnie udał w swoją stronę.

Nagroda:
Mohamed Khaled: 210 grzywien

Talenty:
Aktywność: 1 srebrny talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: 1 złoty talent, 1 srebrny talent, 2 brązowe talenty

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #132 dnia: 01 Kwiecień 2019, 22:13:11 »
- Sto pięćdziesiąt - pokręcił głową burmistrz i podsunął ci mieszek - Ni mniej, ni więcej. Jak problem będzie dalej występował z pewnością po pana poślemy - powiedział burmistrz i odprawił cię.

Zadanie zakończone powodzeniem!

Podsumowanie: Mohamed Khaled, po ucieczce Bękartom Rashera, obudził się w gminie Aqtos. Tam tez udał się w wędrówkę na północ, gdzie ubił grupkę stworów atakującą kupiecką parę, po czym odwiózł ich do miasteczka Golinog. Tam otrzymał od nich drobną nagrodę i zabawił na noc w mieście, gdzie zyskał informacje o Bestii i zdołał pobić na pięści krasnoluda. Z rana udał się na polowanie owej Bestii, po drodze zabijając umrzyki i wampiry. Po zabiciu ekimmy wrócił do burmistrza i wystarał się o nagrodę za swoje działania, a następnie udał w swoją stronę.

Nagroda:
Mohamed Khaled: 210 grzywien

Talenty:
Aktywność: 1 srebrny talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: 1 złoty talent, 1 srebrny talent, 2 brązowe talenty
Zaakceptowano

Forum Tawerny Gothic

Odp: Śladami Bestii
« Odpowiedź #132 dnia: 01 Kwiecień 2019, 22:13:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top