Autor Wątek: Próba Siły #22  (Przeczytany 3021 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Viktor

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: -896
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #22
« Odpowiedź #40 dnia: 25 Marzec 2018, 13:19:55 »
Będąc już na placu Viktor od razu skierował się do paladyna, z którym rozmawiał o poranku.
-Zartat z tobą, sir. Kilka godzin temu wysłałeś mnie do leśniczego, wracam z wieściami. Jakiś nieznany sprawca zabił psa owego leśnika, niszczył jego dobytek, i na różne inne sposoby uprzykrzał mu życie. Doszliśmy do wniosku, że za wszystkim mogą stać jakieś gobliny, albo stworzenia do nich podobne. Poszedłem więc sprawdzić leżący niedaleko leśniczówki zrujnowany dom, bo słyszałem że te potwory lubią gnieździć się w takich miejscach. Na miejscu okazało się, że miałem rację. Spotkałem tam trablina, którego zabiłem gdy ten się na mnie rzucił. Później sprawdziłem gruzy i znalazłem wejście do nory tych potworów. Zasypałem ją, ale jeśli skrzatów jest więcej to prędzej czy później znowu się przebiją i zaczną sprawiać kłopoty. Miłosz, to jest leśnik, prosi Bractwo o dwóch wojowników z oskardami. Trzeba będzie przebić się do podziemi i rozprawić z resztą trablinów. Jeśli to możliwe, chciałbym wziąć udział w tej misji.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #22
« Odpowiedź #41 dnia: 25 Marzec 2018, 16:31:39 »
- Nie widzę takiej potrzeby. Znam kogoś, kto dokładnie będzie wiedział, o którym zrujnowanym domu mówisz. Ty tymczasem spocznij, zasłużyłeś na coś.
Bethrezen Hatton wstał, podając Viktorowi rękę.
- Witaj pośród knechtów Bractwa ÂŚwitu.


WYPRAWA ZAKOÑCZONA POWODZENIEM !!!
PODUSMOWANIE: Viktor miał pomóc leśniczemu mieszkającemu niedaleko Efehidonu. Udał się tam, wysłuchał Miłosza, gdyż tak było mu na imię i zabrał się za rozwiązywanie problemów. Bezbłędnie zdiagnozował problem, udał się na miejsce, skąd ów problem mógł pochodzić i rozprawił się z jego objawami. Przyczynami zajął się już ktoś inny. Viktor zrobił to, co miał - udowodnił, że Bractwo ÂŚwitu to miejsce dla niego. Zaraz z punktu rekrutacyjnego w stolicy zabrał się następną karawaną do gminy Raschet, gdzie znajdowała się główna cytadela i siedziba zakonników. Tam mu polecono, by skierował się od razu do kapitularza w górnym zamku.

NAGRODY:

Opisy: 1 srebrny talent
Walka: 1 srebrny talent
Aktywność: Brak

Forum Tawerny Gothic

Odp: Próba Siły #22
« Odpowiedź #41 dnia: 25 Marzec 2018, 16:31:39 »

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #22
« Odpowiedź #42 dnia: 25 Marzec 2018, 20:06:28 »
- Nie widzę takiej potrzeby. Znam kogoś, kto dokładnie będzie wiedział, o którym zrujnowanym domu mówisz. Ty tymczasem spocznij, zasłużyłeś na coś.
Bethrezen Hatton wstał, podając Viktorowi rękę.
- Witaj pośród knechtów Bractwa ÂŚwitu.


WYPRAWA ZAKOÑCZONA POWODZENIEM !!!
PODUSMOWANIE: Viktor miał pomóc leśniczemu mieszkającemu niedaleko Efehidonu. Udał się tam, wysłuchał Miłosza, gdyż tak było mu na imię i zabrał się za rozwiązywanie problemów. Bezbłędnie zdiagnozował problem, udał się na miejsce, skąd ów problem mógł pochodzić i rozprawił się z jego objawami. Przyczynami zajął się już ktoś inny. Viktor zrobił to, co miał - udowodnił, że Bractwo ÂŚwitu to miejsce dla niego. Zaraz z punktu rekrutacyjnego w stolicy zabrał się następną karawaną do gminy Raschet, gdzie znajdowała się główna cytadela i siedziba zakonników. Tam mu polecono, by skierował się od razu do kapitularza w górnym zamku.

NAGRODY:

Opisy: 1 srebrny talent
Walka: 1 srebrny talent
Aktywność: Brak

Poprawiam!

Opisy: 1 złoty talent
Walka: 1 srebrny talent
Aktywność: Brak

Zaakceptowano!

Forum Tawerny Gothic

Odp: Próba Siły #22
« Odpowiedź #42 dnia: 25 Marzec 2018, 20:06:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top