Autor Wątek: Bliżej boga - ÂŚwięta pomsta #6 [Marduk Draven i Kiellon Silvertank aep Kharim]  (Przeczytany 3586 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Znaleźli się na powrót w kapitularzu Bractwa ÂŚwitu. W pełni byli sobą, w pełni ubrani i uzbrojeni - tak, jak wyruszali.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Znów byli sobą, znowu w kapitularzu, tak jak wyruszali. W zbrojach, z bronią. Marduk rozejrzał się.
- O co chodziło w tej ostatniej wizji?- zapytał anioła.

Forum Tawerny Gothic


Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Wrócili do swoich ciał, po nie wiadomo jakim czasie. Jednak byli w Kapitularzu tak bardzo znajomym i bliskim, tylko upewnił się czy znamię było czyli spojrzał na swoją dłoń. Było jak nic to nawet nie zamierzał pytać czy zdał, tylko czekał dalej na osąd.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Znamię było i znamię absolutnie nie zniknie. Ono zostanie z Kiellonem już do końca jego dni.
- Zartat widzi wszystkich równych. On bierze od nas tyle, ile możemy mu dać. Ale wie też, kiedy jesteśmy szczerzy. Taki już jest, ten nasz Pan - odpowiedział Funeris.
- Wyciągnijcie z dzisiejszego dnia lekcję. Lekcję pokory, współczucia, inteligencji. Lekcję empatii. A następnym razem, głęboko w to wierzę, dostąpicie pewnych zaszczytów.



WYPRAWA ZAKOÑCZONA NIEPOWODZENIEM !!!
Marduk Draven i Kiellon Silvertank aep Kharim zostali dopuszczeni do tego, by zostać ÂŚwiętymi Mścicielami Bractwa ÂŚwitu. Nie przeszli jednak kilka prób, popełniając kilka błędów po drodze. Zostali pouczeni, a tylko od nich będzie zależało, czy wyciągną z tego jakieś wnioski.

Nagrody:

Brak

Talenty:

Brak

Forum Tawerny Gothic


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything