Autor Wątek: Próba Siły #20  (Przeczytany 7385 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Happy

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: -469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #20
« Odpowiedź #100 dnia: 03 Maj 2018, 12:13:25 »
Otworzyłem drzwiczki i nagle przypomniałem sobie o jednej rzeczy którą ciągle miałem przy sobie. No tak przecież mam jej lalkę, czyli wychodzi na to, że zapomniałem ją oddać jej mamie. Wyciągnąłem powoli lalkę i podałem dziewczynce. -Proszę, to chyba należy do Ciebie.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #20
« Odpowiedź #101 dnia: 03 Maj 2018, 12:17:11 »
Drzwi o dziwo się otworzyły. Bandyci musieli nie zdążyć z zamknięciem klatki. A tymczasem dziewczynka przytuliła się do swojej laleczki.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Próba Siły #20
« Odpowiedź #101 dnia: 03 Maj 2018, 12:17:11 »

Offline Happy

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: -469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #20
« Odpowiedź #102 dnia: 04 Maj 2018, 12:05:53 »
-Chodź, wracasz do domu. Powiedziałem z uśmiechem na ustach i ruszyłem w kierunku jej domu drogą, którą wcześniej mnie tu zaprowadziła.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #20
« Odpowiedź #103 dnia: 04 Maj 2018, 12:18:39 »
Dziewczynka nader ochoczo poszła za tobą, troszkę nawet podśpiewując po drodze. Po jakimś czasie dotarłeś też do domu jej rodziny.

Offline Happy

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: -469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #20
« Odpowiedź #104 dnia: 04 Maj 2018, 13:38:28 »
Podszedłem do drzwi i zapukałem wystarczająco głośno, żeby gospodarze na pewno usłyszeli. -Halo. To ja, wróciłem z państwa córeczką.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #20
« Odpowiedź #105 dnia: 07 Maj 2018, 13:59:07 »
Otworzyla kobiecina, która była matką dziewczynki. Miała łzy w oku. Dziecko wskoczyło w jej ramiona. Chwilę tak się tuliły.
- Oh... dziękuję!- wyszlochała matka. Postawiła małą na ziemię.- Proszę poczekać, mam coś dla pana!- dodała i na chwilę zniknęła w domu. Gdy już wróciła, dała ci mieszek z pieniędzmi, dokładniej z 50 grzywnami.- Proszę! I Zartat z panem!

Wyprawa zakończona powodzeniem

Happy chcąc zostać członkiem Bractwa ÂŚwitu dostał za zadanie znaleźć zaginioną dziewczynkę, której strata trawiła bezradnych rodziców. Wypytawszy ich o szczegóły i po krótkich poszukiwaniach odnalazł w lesie jaskinię, w której przetrzymywane było dziecko. Gdy już rozprawił się z porywaczami, uwolnił dziecko i zaprowadził z powrotem do rodziców.

Nagrody:

50 grzywien od matki dziecka

Talenty:
Aktywność - brak
Walka - 1 brązowy talent
Opisy - 1 brązowy talent

//Wróć do punktu rekrutacyjnego

[member=26861]Emerick[/member]

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #20
« Odpowiedź #106 dnia: 12 Maj 2018, 17:14:26 »
Otworzyla kobiecina, która była matką dziewczynki. Miała łzy w oku. Dziecko wskoczyło w jej ramiona. Chwilę tak się tuliły.
- Oh... dziękuję!- wyszlochała matka. Postawiła małą na ziemię.- Proszę poczekać, mam coś dla pana!- dodała i na chwilę zniknęła w domu. Gdy już wróciła, dała ci mieszek z pieniędzmi, dokładniej z 50 grzywnami.- Proszę! I Zartat z panem!

Wyprawa zakończona powodzeniem

Happy chcąc zostać członkiem Bractwa ÂŚwitu dostał za zadanie znaleźć zaginioną dziewczynkę, której strata trawiła bezradnych rodziców. Wypytawszy ich o szczegóły i po krótkich poszukiwaniach odnalazł w lesie jaskinię, w której przetrzymywane było dziecko. Gdy już rozprawił się z porywaczami, uwolnił dziecko i zaprowadził z powrotem do rodziców.

Nagrody:

50 grzywien od matki dziecka

Talenty:
Aktywność - brak
Walka - 1 brązowy talent
Opisy - 1 brązowy talent

//Wróć do punktu rekrutacyjnego

[member=26861]Emerick[/member]

Zaakceptowano!

Forum Tawerny Gothic

Odp: Próba Siły #20
« Odpowiedź #106 dnia: 12 Maj 2018, 17:14:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top