Autor Wątek: X wybory do Izby lordów [uzupełniajace, zgłoszenia]  (Przeczytany 98 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kiellon aep KharimAutor wątku

• Moderator
  • Reputacja: 186
  • Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.
X wybory do Izby lordów [uzupełniajace, zgłoszenia]
« dnia: 05 Maj 2017, 17:07:01 »

Z racji małej liczny członków Izby Lordów, są obecnie w niej jedno wolne miejscce. Ogłasza się zatem wybory uzupełniające, mające na celu wyłonienie wystarczającej ilości kandydatów. Prawo do kandydowania ma każdy obywatel Valfden, więc liczymy na mocne zainteresowanie tematem. Miejsce w Izbie Lordów daje wiele przywilejów, a także pełną możliwość wpływania na zmiany dotyczące całego Marantu. Kandydatów uprasza się o zapisanie w tym temacie, podając swoje imię, nazwisko i ewentualny ród, oraz treściwy powód, dlaczego to właśnie wy macie zasiadać w Izbie.

Informacje na temat Izby Lordów.

Wybory te są wyjątkowe, gdyż każdy może wziąć w nich udział. Niezależnie od stażu na Valfden czy pełnionych stanowisk.

Zgłoszenia trwać będą do czasu uzyskania jakichkolwiek kandydatów.

Offline Anette Du'Monteau

• Weteran
  • Reputacja: 251
  • Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    SzlachcicNajlepszy avatar - zwycięzca XIII edycji.
Odp: X wybory do Izby lordów [uzupełniajace, zgłoszenia]
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Maj 2017, 18:17:18 »
Zgłaszam się. Ostatnio średnio było u mnie bo w robocie dużo siedziałem ale mój grafik ostatnio wygląda lepiej, więc mogę coś wesprzeć doświadczeniem itd.
Ich dzień jest pożądliwy jak pętla w powietrzu.
Ich noc jest wytchnieniem od furii stali, która niebawem zada cios.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.14 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.