Autor Wątek: X wybory do izby lordów [wybory]  (Przeczytany 132 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kiellon aep KharimAutor wątku

• Moderator
  • Reputacja: 186
  • Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.
X wybory do izby lordów [wybory]
« dnia: 01 Maj 2017, 10:44:24 »

Nastał czas wyborów. Standardowo głosować może każdy, ale tylko jedną postacią. Głosowanie trwać będzie 24 godziny.

Aby oddać głos należy odpowiedzieć na kogo chcemy zagłosować i dlaczego. Należy pamiętać, że każdy gracz ma do dyspozycji jeden głos. Niezależnie od ilości posiadanych postaci. Głosy oddane z innych kont nie będą brane pod uwagę.

Zgłaszam się. Nie będę lał wody, bo mnie dobrze znacie, a czyny mówią więcej niż słowa. Zwłaszcza te przed wyborami.

Zgłaszam sie. Nie wstawie tu programu wyborczego mimo i z go mam, bo to bez sensu przy tym jak Izba "pracuje". Jasne, moge obiecać że wprowadzę karte statku, poprawki żeglarstwa, czy npc'a od skupu trofeów. Tylko że... sami wiecie. Ja pracować będę.

Zgłaszam się do Wielkiej Izby Lordów.

Mój plan? Ano jakoś doczekałem się Dobrej Zmiany w Marancie. Dobra zmiana, która dała mi chęci, to ponownego rozwijania gry, tak jak kiedyś. Nie ukrywam, że do głównych pozycji mojego planu należy wprowadzenie nowej organizacji, będącej całym nurtem społeczno-kulturowym - mianowicie Nordów.

Poza tym chcę przeprowadzić reformę łuczarską i jak się da to kuszniczą.

Przyjrzenie się umiejętnością rasowym, bo czasami wydaje mi się, że robił to ktoś, kto ani razu nie był na wsi. Ork dźwiga tyle, co mój ojciec <lol> oraz! przyjrzeniu się zapisom odnośnie tego co się dzieje na wyprawach (pozyskiwanie przedmiotów, trofeów, eq) bo tam też są niezłe kwiatki. ;[

Kolejnym projektem, byłoby wprowadzenie do świata gry kilku nowych materiałów rzemieślniczych, za miast np. mosiądzu, który jest wg. mnie niepotrzebny. Materiały te można by pozyskiwać w kopalniach, pracując. Każda godzina pracy - rzut kostką, szansa 1/6.

Chaotycznie, bo pisząc to rozmawiałem z dwiema osobami na tel. Kto mnie trochę zna, wie, że jak się uprę to dopnę plan. Poza tym, hm... Chce mi się. To chyba wystarczy?

Offline Emerick

• Hetman Koronny
  • Reputacja: 16
  • Emerick ledwie co się liczy.Emerick ledwie co się liczy.

• Karta postaci

Odp: X wybory do izby lordów [wybory]
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Maj 2017, 11:00:36 »
Głosuję na Kazmira, poprawa żeglarstwa się przyda.

Offline Evening Antarii

• Arystokrata
  • Reputacja: 87
  • Evening Antarii oczarowuje swoją aurą.Evening Antarii oczarowuje swoją aurą.Evening Antarii oczarowuje swoją aurą.Evening Antarii oczarowuje swoją aurą.Evening Antarii oczarowuje swoją aurą.Evening Antarii oczarowuje swoją aurą.Evening Antarii oczarowuje swoją aurą.Evening Antarii oczarowuje swoją aurą.Evening Antarii oczarowuje swoją aurą.Evening Antarii oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Tarcza lojalnosci - za dwa lata na forum.Baronowa Heton i KadevSzlachcianka Afers, Afes, Tumin i Vean - Evening AntariiAmulet oświecenia - za napisanie 2000 postów....
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Maj 2017, 12:35:15 »
Gunses
If flowers can teach themselves how to bloom after winter passes, so can you.

Offline TheMo

• Weteran
  • Reputacja: 85
  • TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Terwor - TheMo KacmarusSzlachcic Javemir i Xatemis - Themo KacmarusCzeladnik płatnerstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.
    • Chałupa
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Maj 2017, 12:50:47 »
Mój głos idzie na Gucia.

• Moderator
  • Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Maj 2017, 13:31:49 »
Ja głosuję na Themo.

• Moderator

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Maj 2017, 11:20:18 »
Minęła doba wyznaczona na głosowanie. Lud zdecydował, iż do Izby Lordów dostają się wszyscy kandydaci.

@TheMo @Kazmir MacBrewmann @Gunses Cadacus Jak wybierzecie pośród was Wielkiego lorda elekta to pw do mnie, żeby ustawić odpowiednią grupę

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.14 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.