Autor Wątek: Rumu szum, morza smak  (Przeczytany 5890 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #60 dnia: 20 Maj 2017, 10:55:57 »
Kiellon również chciał w jakiś sposób pomóc, w odbiciu okrętu od brzegu! Jednakże nawet nie kiwnął jednym palcem, a jedynie wiatr w tym czasie musnął jego zacną brodę! Tak bywa, że jak ktoś chce to zrobić to zawsze nie zdążą albo ktoś inny szybciej podjął jakieś czynności, związane z odpłynięciem na nieznane lądy. Okręt a raczej prosta łajba, płynęła sobie na miejsca przeznaczenia, gdzie ma dojść do walki z pomiotami, które już dawno powinny zaznać wiecznego spoczynku czyli coś musiało je tu trzymać. W tym celu zostali wezwani paladyni, żeby rozwiązać ten problem! Brodacz już się zastanawiał jak można to rozwiązać dopóki, nie usłyszał o beczce rumu! Oczy mu się zaświeciły jak dawniej, ale oczywiście smutna wiadomość, bo ostała się jedna, jedyna sztuka! Jak tak można drażnić załogę, co? Każdy mógł zadać to pytanie zwłaszcza ktoś kto lubił wypić, tylko wtedy wtrącił mu się nieznajomy człowiek, który ma rację, że trzeba odpowiednio racjonować alkohol niestety.
- Ten facet ma rację. Trzeba to na spokojnie rozdzielić, bo pięć minut i będzie koniec przyjemności. Jakieś pomysły człowiecze?
Zapytał się Adamusa.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #61 dnia: 20 Maj 2017, 19:43:07 »
- Nie było kiedy robić zapasów, praca Komisarza jest pochłaniająca... na szczęście odpowiedni urzędnicy są już na miejscu i mogę się wyrwać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #61 dnia: 20 Maj 2017, 19:43:07 »

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #62 dnia: 21 Maj 2017, 21:55:37 »
Emerick natomiast siedział sobie cicho i wypoczywał zanim dotrą na miejsce, bo pewnie walka łatwa nie będzie, bynajmniej ze zjawami. Ale prędzej będzie tylko się wylegiwał ponownie kiedy robotę zrobi Bractwo.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #63 dnia: 22 Maj 2017, 22:29:49 »
-Mhm...-Odpowiedziałem krasnoludowi, a raczej wydałem krótki dźwięk. Bo w sumie nic mi nie przychodziło do głowy. Jakby nie było wstrzymanie się z piciem było jedynym sensownym pomysłem na teraz. Co prawda coś głupiego by się znalazło, ale wolałem się powstrzymać. Więc postanowiłem przemilczeć odpowiedź.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #64 dnia: 23 Maj 2017, 13:42:23 »
- O! Dopływamy. Faktycznie, dopływali do jednej z dziesiątek wysepek Perłowej Zatoki. Ba, byli nawet w pobliżu tej co trzeba gdyż na skalistej plaży leżał wrak barkasu.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #65 dnia: 23 Maj 2017, 17:22:25 »
Kiellon nie wiedział, co mógł powiedzieć człowiek, bo na jego rozum było to jakieś dziwne westchnięcie. W sumie tak bywało kiedy alkoholu było za mało, a ludzi do picia za wielu! Czyli można rzecz picia nie będzie, ale to pewnie do czasu czyli pokonania umarlaków. - Aha...... Odpowiedział człeczynie i zamilkł na chwilę, gdyż temat urwał się szybko, a żadnego zastępczego nie było oczywiście do czasu, bo ten leciał nieubłaganie! W każdym razie Kazik dojrzał jedną z wielu wysepek, które ukazywały się po kolei. Paladyn uśmiechnął się, że nie zajęło to wiele godzin i pewnie niedługo opuszczą to miejsce tak szybko jak się pojawili. Oby to była prawda! Brodacz skomentował odkrycie. - Jesteśmy szybciej niż przypuszczałem. Dobrze, oby tylko równie szczęśliwie wrócić. Gotowi na potyczkę z pomiotami? Bo ja się napaliłem hehehehehe. Zaśmiał się wesoło, bo takie pojedynki również są ciekawe a nawet bardziej śmiertelne niż z żywym ludziem lub nieludziem.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #66 dnia: 23 Maj 2017, 22:30:54 »
-To idziesz przodem.-Powiedziałem do napalonego krasnoluda. W końcu którzy inny nadawał się bardziej na straż przednią, niż zakuty w zbroję napalony krasnolud? No może ktoś by się znalazł, ale ja tam innej opcji nie widziałem.
Teraz pozostało nam tylko czekać aż podpłyniemy dość blisko i padnie rozkaz zwinięcia żagli oraz rzucenia kotwicy.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #67 dnia: 23 Maj 2017, 22:48:12 »
Paladyn przyjrzał się uważnie perłowej zatoce. Zapamietał jak najwięcej szczegółów, gdyż mogło być to przydatne. Na jednej z plaż, skalistej był zaś jakiś wrak. Draven uśmiechnął się, słysząc słowa Kiellona.
- Ino nie wypal się za szybko.- odrzekł. Poprawił pas z szablą. Oparł lewą dłoń o głowicę w kształcie orła, herbowego zwierzęcia Marszałka Koronnego.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #68 dnia: 24 Maj 2017, 14:26:26 »
- No, Ty tu jesteś żeby z nimi walczyć.
Rzucił do krasnoluda, który tak bardzo chce się już napierdzielać. Rozciągnął się, bo już wystarczająco się należał na pokładzie. Skupił uwagę na wrak, do którego dopływali, jednocześnie położył rękę na rękojeści miecza, tak odruchowo, dla bezpieczeństwa.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #69 dnia: 24 Maj 2017, 14:37:24 »
Widać jak zagrzewali do walki brodacza w niemal kompletnej zbroi ze srebra. Kiellon odchrząknął na te słowa, bo takie nie miłe dla niego było, żeby samemu walczyć, gdy reszta będzie trząść tyłkami! Nawet tego nie skomentował, tylko już zaczął się wpatrywać w stronę wraku. Dlatego, żeby być wstanie wyczuć jakąś aurę magiczną bijącą z tamtego miejsca, by dostać jakieś sygnały stamtąd, ale na razie było za daleko. Jednak koncentracja i skupienie były ogromne a samo miejsce dość ponure. - Idealne miejsce dla duchów. I splunął sobie na pokład łajby od tak, bo mógł!


// Pasywna umiejętność :

Intuicja
Funkcja - Postać nie może zostać zaatakowana z ukrycia przez istoty astralne i magiczne. Postać może wyczuć obecność magicznej istoty lub przedmiotu z odległości do 5 metrów.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #70 dnia: 25 Maj 2017, 19:22:55 »
Podnieść żagiel, i rzucać kotwice. Dalej płyniemy szalupą

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #71 dnia: 26 Maj 2017, 22:24:46 »
Jak tylko padł rozkaz, od razu chwyciłem się pracy. Wyspinałem się na główny maszt i zabrałem się za zwijanie żagli.

Offline Torstein Lothbrok

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 1532
  • Reputacja: 1318
  • By przerazić śmierć, wystarczy się doń uśmiechnąć.
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #72 dnia: 26 Maj 2017, 22:31:02 »
Z kolei Torstein zabrał się za kotwicę, która wkrótce poleciała w dół, głąb wody.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #73 dnia: 26 Maj 2017, 22:36:56 »
- Nie bójta się. Rycerze Zartata są tak wyszkoleni, że żadna zjawa, czy inna istota astralna nie może nas zaskoczyć.- objaśnił reszcie kompani. Więcej nie mówił, bo nie musiał. Nie miał zamiaru.- Drużyna- rzucił do towarzyszących mu rycerzy.- szyk bojowy, broń w gotowości. Modlitwa o siłę w walce z plugastwem tego świata.- rozkazał. Rycerze jak jeden mąż, jeden głos odmówili modlitwę.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #74 dnia: 28 Maj 2017, 08:30:50 »
Emerick znowu nie zdążył nic zrobić, bo go reszta szybko wyprzedziła. W takim razie został tam gdzie został i dalej paczał.
-No, czyli płyniecie pierwsi, wyczyścicie teren i my będziemy mogli dołączyć.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #75 dnia: 28 Maj 2017, 12:08:02 »
- A ja zostane popilnować statku, o!

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #76 dnia: 28 Maj 2017, 14:13:19 »
- Jak zwykle pada na nas, a ponoć Bękarty lubią napierdalankę i brudną robotę. Skomentował, bo mógł! - Dobra idziemy, bo szkoda czasu, tylko głupio nie zgińmy, gdyż będą się nabijać z nas albo gorzej. Skończył, dobywając młota oraz tarczy. Broń palną z żelazem pozostawił na duchy, ale jeśli to one będą jedynymi przeciwnikami to będzie zmuszony kilka razy wystrzelić w kierunku tych istot, aby dać może im spokój i ukojenie od wiecznego potępienia. - Do boju. Rzekł i zszedł do łódki, żeby dopłynąć na wyspę*


// * Prowadzący nie napisał czy boja jest spuszczona, ale jeśli nie jest to zdania z * można uznać za nieważne.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #77 dnia: 28 Maj 2017, 15:28:37 »
Za Kiellonem poszedł Marduk i jego oddział. Kruczowłosy trzymał w pogotowie żelazo w postaci sztyletu, swą niezawodną szablę, a także był gotowy rzucić pocisk esencji, by odpędzić jakowąś zjawę. Usadowił się, zaś dwójka podwładnych zaczęła wiosłowanie.

5x rycerz bractwa ze mną

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #78 dnia: 28 Maj 2017, 16:14:50 »
- Ponoć to Bractwo jest od tego astralnego ścierwa. Powodzenia!
Powiedział na odchodne rycerzom i paladynom jakże wspaniałego Bractwa ÂŚwitu.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #79 dnia: 29 Maj 2017, 19:57:46 »
//Słuchajcie, nie dam rady rady tego prowadzić. Sprawy zdrowotne  ;[ Emerick zamknij i zakończ to jakoś

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rumu szum, morza smak
« Odpowiedź #79 dnia: 29 Maj 2017, 19:57:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top