Autor Wątek: Na zachodzie bez zmian III  (Przeczytany 12481 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #100 dnia: 24 Marzec 2017, 23:49:43 »
Weszli do budynku, wewnątrz czuć było oprócz zapachu ryb jakiś dziwny, nietypowy, niezbyt mocny zapach. Po chwili można było zauważyć w rogach sali jak i na ladzie tlące się kadzidełka.
Za szynkwasem stał karczmarz oraz ktoś na kształt kelnera. Cały budynek wewnątrz był bardzo ładny i zadbany.
Para usiadła przy jednym ze stolików bliżej ściany, po chwili obok nich znalazł się kelner oznajmiając im jakie posiadają menu oraz pozwalając złożyć zamówienie.
Po odebraniu zamówienia, mężczyzna zniknął w drzwiach zostawiając parę samym sobie.

Sil spojrzał Kami w oczy i uśmiechnął się. Czuł się zadowolony.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #101 dnia: 25 Marzec 2017, 15:26:56 »
-Mhm no może.-Odpowiedziałem z zamyśleniem, gdyż starałem się odtworzyć tamte dzieje.
-Ale wiesz jak jest pamięć nie ta, a kupę roków to też już minęło. Więc mam prawo nie pamiętać, a jak to mówią nie jeden pies goni po świecie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #101 dnia: 25 Marzec 2017, 15:26:56 »

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #102 dnia: 25 Marzec 2017, 16:24:06 »
- Racja. Odparł krótko, rum sie kończył. Wszak piła trójka krasnoludów, półkrasnolud - ćwierćelf i ork. - Rum siem skończył.

Offline Kamirazi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -295
  • Płeć: Kobieta
  • Byłbyś i więcej wart ... żywocie
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #103 dnia: 25 Marzec 2017, 17:37:14 »
Czas im zleciał szybko. Jedli i się śmiali ale w głębi duszy Kami czuła niepokój o powodzenie tej wyprawy. Nie wątpiła w brata... nie do końca wiedziała co ale coś nie dawało jej spokoju. Powoli zaczęli się zbierać.  Z zakłopotaniem jednak spojrzała na Siliona.
-Przepraszam,  następnym razem się odwdzięczę .... bardzo mi głupio, ale czy mógłbyś dziś zapłacić Ty ?

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #104 dnia: 25 Marzec 2017, 18:58:17 »
-JUÂŻ?!-Wyraziłem swoje zdumienie, myślałem że to będzie nie możliwe. ÂŻe Kazmir biorąc kompanie krasnoludów na statek zaopatrzył się w odpowiednią ilość trunków wysokoprocentowych.
-Przyznam ze zawiodłem się twoimi zapasami.-Zrobiłem smutną minę i żeby zapić smutki wyjąłem ceremonialnie przed wszystkimi piersiówkę. Sprawnym ruchem odkorkowałem i na oczach wszystkich pijących ją opróżniłem.
-Teraz to już faktycznie się skończył, może byśmy poszli zdobyć jakieś zapasy?

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #105 dnia: 25 Marzec 2017, 19:13:49 »
- Nie skończył siem całkowicie. Pare beczek jeszcze ostało. A przeca nie rzucim sie na fregate Lotosu. Czy to bryg był? Kurfa... ja jusz nie pije!

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #106 dnia: 25 Marzec 2017, 19:29:00 »
-A skąd wiesz że nie mają tam czegoś dobrego?-Spytałem głosem wodzącym na pokuszenie.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #107 dnia: 25 Marzec 2017, 19:37:27 »
- Nu... pewnikiem mają. Ale, jesteśmy w łobcym kraju. Jak że to tak iść napierdalać... Jasne, Lotos to nasz wróg. Ale port należy do Vrihańczyków. Kazmir chętnie by poszedł, ale no nie bardzo mogli.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #108 dnia: 25 Marzec 2017, 19:39:55 »
-A kto powiedział że musimy być głośni? Zawsze można tam wleźć po cichu.-Kontynuowałem kuszenie.

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #109 dnia: 25 Marzec 2017, 19:44:33 »
- My? Po cichu? Adaś, to som dwie sprzeczności. Wtrącił Mirzak. Najbardziej trzeźwy z kompanii.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #110 dnia: 25 Marzec 2017, 19:48:41 »
-Ech zapomniałem że wy to jak słonie w składzie porcelany.-Kiwnąłem ręką zrezygnowany, widząc że nikogo nie przekonam.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #111 dnia: 25 Marzec 2017, 20:06:38 »
Kazmir myślał, intensywnie. Ale wolał uniknąć "incydentu dyplomatycznego". Na pocieszeszenie przytargano kolejną beczułkę efektu fermentacji trzciny cukrowej. Poszła dość sprawnie, na tyle że zastał ich wieczór. Silion i Kami wrócili z kolacji zastając troje krasnoludów śpiących na pokładzie, przy dwóch pustych beczkach efektu fermentacji trzciny cukrowej. Przy pomocy Ragnaroka Ashog i Mirzak przygotowali statek do wypłynięcia. Wiele monotonnych dni później... Betsy zbliżała się do Nardeii. Było chłodne południe

//Pozwoliłem skipnąć sobie. Sill, odejmij sobie 60 grzywien za kolacje

Offline Mirzak aep Rothgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 168
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #112 dnia: 25 Marzec 2017, 22:24:23 »
Tym razem przy sterze stał Mirzak, zbliżając sie do Nardeii minęli stojącą na redzie Pięść Rashera, która nadal pilnowała okolicy. Krasnolud wprowadził statek do portu. Acz ciężko to nazwać portem.


Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #113 dnia: 25 Marzec 2017, 22:59:59 »
Od czasu jak wyzwolili to miejsce zmieniło sie nic. Prawie. Wioski pilnował garnizon z Karaków (zamków) Omas i Bastardo. Było to idealne miejsce do tego by rekruci Bękartów nabrali szlifów. Kapral miał nadzieję że wszystko jest okej. Po zejściu na stały ląd swe kroki skierował ku jednemu ze strażników.
- ÂŻołnierzu, zastałem kapitana Kelafa?

// [member=26861]Emerick[/member]

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #114 dnia: 26 Marzec 2017, 09:07:41 »
- Nawet by mi było głupio gdybyś musiała zapłacić za siebie, tak więc nie ma sprawy. - uśmiechnął się.
Mężczyzna zapytał ile płacą po czym podał kelnerowi zapłatę.
Oboje wyszli z budynku rozmawiając, śmiejąc się i w ogóle, szybko trafili na statek który po jakimś czasie wypłynął z portu.
Po wielu dniach dopłynęli do celu. Silion wyszedł spod pokładu rozciągając się leniwie.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #115 dnia: 26 Marzec 2017, 12:00:29 »
ÂŻołnierz wyprostował się niczym struna i zasalutował.
Kapitan Kelaf znajduje się za domem sołtysa i kilkoma innymi. Tam gdzie jest dużo wolnej przestrzeni.
ÂŻołnierz wskazał miejsce i was zaprowadził. Zauważyliście, że zrobili sobie tutaj taki mały teren dla treningu. Kilku żółtodziobów ćwiczyło walkę bronią białą, a inni ćwiczyli celność strzelania z kuszy na okrągłej tarczy ćwiczebnej. Kelaf natomiast pomagał jednemu rekrutowi Bękartów, który jeszcze nie walczył za dużo.
-  Trzymaj ten miecz pewniej, a nie tak licho jak teraz. Wystarczy zwykłe uderzenie i przeciwnik pozbawi cię broni, nie mówiąc o silniejszym uderzeniu. I nie blokuj tak, bo ci to jedynie więcej szkody narobi.
Kelaf odsunął się od rekruta i odwrócił do was, w tym samym czasie rekrut wrócił do treningu.
- Witajcie! Z czym przychodzicie?

Offline Kamirazi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -295
  • Płeć: Kobieta
  • Byłbyś i więcej wart ... żywocie
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #116 dnia: 26 Marzec 2017, 22:36:32 »
Przyglądała się całości znów ledwo dochodząc do siebie.
-To było zdecydowanie nie dla mnie, nagrabiłam sobie, ale jak się zaczęło to trzeba skończyć Pomyślała. Oparła się lekko, tym razem o brata oże w końcu będzie co porobić, powalczyć Myślała nadal

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #117 dnia: 27 Marzec 2017, 15:15:25 »
Kazmir nawet nie zauważył kiedy oparła sie o niego Kami, przez chwilę stracił wątek po co on szukał Kelafa...
- Witaj, widze że całkiem się jakoś dogadujecie z naszymi. Jestem tu by dopilnować pilnowania porządku. I... objąć chwilowy zarząd nad gminą, do czasu aż Miłościwie Nam Panujący nie zdecyduje co dalej. No więc, wszystko łokej? Wyznawcy Mściciela nie są upierdliwi?

// [member=26861]Emerick[/member]

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #118 dnia: 27 Marzec 2017, 15:40:52 »
- Niby najemnicy, a jak się okazuję sami swoi.
Kelaf uśmiechnął się pokazując swoje uzębienie przy okazji, a w dodatku jakiś błysk przez te zęby przeleciał.
- Cicho, spokojnie. Zdaje się, że już wszystko się uspokoiło. Miałem już w sumie zamiar zbierać się powoli z tej wsi do zamku. A wyznawcy Mściciela... Nie jest źle, modlą się do niego, ale jakoś to nam nie przeszkadza.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #119 dnia: 27 Marzec 2017, 16:00:16 »
- To dobrze, jestem kontent z zastanej sytuacji. Właśnie, Zamek. Mogę cie prosić o wysłanie chociaż stu ludzi by wzmocnić siły Bękartów na wykopaliskach? Mam złe przeczucie że Torreno może chcieć to miejsce nawet za cenę wojny z nami. Zanim tu przybyłem byłem w Sannau na Dihok, cumowała tam fregata właśnie Torreno. Stąd me obawy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #119 dnia: 27 Marzec 2017, 16:00:16 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything