Autor Wątek: Na zachodzie bez zmian III  (Przeczytany 12545 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Na zachodzie bez zmian III
« dnia: 18 Marzec 2017, 13:29:33 »
Nazwa wyprawy: Na zachodzie bez zmian III
Prowadzący wyprawę: Kazmir/Narrator/
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Musk (Mięsień mózgu)
Uczestnicy wyprawy: Uzupełni sie

Mimo niezbyt miłej pogody Kazmir zebrał się by ruszyć do Omas na kontrole, wpierw jednak zaszedł do domu siostry. Zapukał.

Offline Kamirazi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -295
  • Płeć: Kobieta
  • Byłbyś i więcej wart ... żywocie
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Marzec 2017, 13:34:55 »
Wkurzona przerwaniem snu, zakładając pierwsze co jej wpadło w ręce podeszła pośpiesznie do drzwi. Otwarła je, gładząc szopę na swojej głowie, by poprawić włosy. Na szczęście był to tylko brat.
-Co byś chciał, hm? Nie mów mi że znów gdzieś idziemy ...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Marzec 2017, 13:34:55 »

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Marzec 2017, 13:51:57 »
- No nie mów mi że spałaś, jest południe. - powiedział przewracając oczyma - Jadę z powrotem do Omas, dopilnować spraw. Przy okazji ochrzczę swój statek, no i tak pomyślałem że cie zabiore. W końcu jesteś członkinią hanzy najemnej.

Offline Kamirazi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -295
  • Płeć: Kobieta
  • Byłbyś i więcej wart ... żywocie
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Marzec 2017, 15:12:23 »
Mile się zaskoczyła
-Lubię pływać statkami, w przeciwieństwie do pływania samodzielnego, tak przynajmniej nie idzie się utopić. Chodźmy!
Dokończyła kompletowanie ubioru, złapała za dostany na poprzedniej misji toporek i zgarnęła ostatnie , według niej bardziej lub mniej potrzebne rzeczy, potem wyszła przed dom.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Marzec 2017, 15:27:43 »
- Skoczymy jeszcze do mnie po Froda i moją papuge. Poczekał aż zamknie drzwi i ruszyli błotnistymi uliczkami Podgrodzia ku domowi Kazmira. - Wiesz że król wyraził aprobatę co do naszych działań w Omas? Może nawet nada mi te ziemie, pod warunkiem że zaprowadze tam porządek. A to łatwe nie jest. Torreno może chcieć zdobyć ten grobowiec o który jest ta cała heca.

Offline Kamirazi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -295
  • Płeć: Kobieta
  • Byłbyś i więcej wart ... żywocie
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Marzec 2017, 15:39:22 »
-Chętnie Ci pomogę w czymkolwiek tam zechcesz, ale musimy wyrobić się w dwa tygodnie bym mogła odebrać Nikolaia ze świątyni. Już będzie mógł przemierzać świat ze mną Powiedziała to takim tonem by dać do zrozumienia że jest to dla niej bardzo ważne, po czym przyspieszyła kroku.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Marzec 2017, 15:58:39 »
- W razie czego kapłanki bez problemu go przetrzymają. Nikolai... ciekawe imie. Odpowiedział i również przyspieszył - Słyszałem od Domenika o wampirze o takim imieniu. Po chwili dotarli na obrzeża Podgrodzia gdzie w wyglądającej skromnie z zewnątrz chacie mieszkał Kazmir. Krasnolud przekręcił klucz i otworzył drzwi. Z wnętrza niemal wyskoczył Frodo, pies krasnoluda. - Cześć Frodo. Przywitał psa gładząc go po głowie. Gestem zaprosił siostre do środka.


Offline Kamirazi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -295
  • Płeć: Kobieta
  • Byłbyś i więcej wart ... żywocie
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Marzec 2017, 17:20:28 »
-Ale masz tu ładnie. Ale zabiera co trzeba, gaś te ognicho na środku i choć, nie ma czasu do stracenia. Poza tym miło się z Tobą maszeruje Powiedziała głaszcząc Froda.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Marzec 2017, 17:44:52 »
- Jo. A to sie nazywa palenisko a nie ognisko. Mówił wygaszając ogień i pakując do torby kilka książek, mapy i jeszcze uzupełnił butelkę samogonem. Następnie poszedł na poddasze skąd zabrał papugę Azteca. Zszedł na dół.
- Mapy mam, pióro i kałamarz mam, to wszystko. Zajdziemy po Siliona? Spytał opuszczając domostwo.

Offline Kamirazi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -295
  • Płeć: Kobieta
  • Byłbyś i więcej wart ... żywocie
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Marzec 2017, 18:02:43 »
-Może da się namówić, przykro by było wyruszać bez niego Powiedziała rozmarzona.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Marzec 2017, 18:21:53 »
- Czyżbym wyczuwał romans? Jest bogaty, ma dystrykt i trzy gminy. Zakluczył dom i poszli w drogę do tej lepszej części miasta. - A poważnie, to dobry chłop. Uczciwy, pracowity. Dobry kumpel. A wiem co mówie, bośmy razem walczyli. Przeszli przez bramę do miasta i skierowali się do dzielnicy Obywatelskiej. Szerokie alejki i ładnie utrzymane domostwa służące jako miejsca zamieszkania bogatszej części obywateli Efehidonu, prawie cały czas tętnią życiem. To właśnie tutaj w bezpiecznych murach miasta można napotkać lokalnych handlarzy i rzemieślników oraz sławnych wojowników czy magów. Trafili w końcu pod dom Siliona. Kazmir załomotał do drzwi.

[member=26120]Silion aep Mor[/member]

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Marzec 2017, 18:44:51 »

Trafiliście pod dom Siliona, był to duży i okazały budynek przozdobiony kwiatami oraz krzewami z zewnątrz.
Uderzenie pięści o dębowe drzwi rozległo się echem. Po chwili otworzyła je maurenka Milva.
-  Witam Kazmirze i droga Pani. W czym mogę pomóc? - służka zapytała się z uśmiechem.

Offline Kamirazi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -295
  • Płeć: Kobieta
  • Byłbyś i więcej wart ... żywocie
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Marzec 2017, 18:50:06 »
Kamirazi w pierwszej chwili nie skojarzyła że kobieta zwyczajnie służy Silionowi i odezwała się w niej lekka zazdrość ale starała się to w sobie tłumić.
-Witaj, mogłabyś zawołać Siliona? Pana tego domu ?
Spojrzała niepewnie na brata, nie wiedząc czy się dobrze zachowała, po czym oboje czekali na to co się stanie.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Marzec 2017, 19:05:53 »
- Pewnie. - odpowiedziała - Może wejdziecie do środka? Ja w tym czasie go zawołam... - dodała już ruszając do wewnątrz domu.
Po paru minutach zaś przybył też i krasnolud, widząc kto go odwiedził na jego ustach pojawił się uśmiech.
- Witajcie. Co was sprowadza? Wpadliście w odwiedziny? - zapytał podchodząc do Kami by ją przytulić.

Offline Kamirazi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -295
  • Płeć: Kobieta
  • Byłbyś i więcej wart ... żywocie
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Marzec 2017, 19:08:31 »
Tuli gospodarza mocno , przymykając oczka z przyjemności.
-Kaziu Ci lepiej to wszystko opowie

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Marzec 2017, 19:12:00 »
- Jadę, a raczej płynę, z powrotem do Omas. Za aprobatą miłościwie nam panującego mam tam doglądać porządku. Jedziesz z nami?

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Marzec 2017, 19:23:50 »
Pogłaskał Kami po głowie i jeszcze szerzej się uśmiechnął.
- W sumie mogę się z wami wybrać, ostatnio i tak nic nie mam do roboty, Milva opiekuje się Marcusem, ja muszę trochę odpocząć... Tak więc idę z wami. - na szczęście Milvy nie było w pokoju tak więc nie miał kto robić pseudo śmiesznych uwag.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Marzec 2017, 19:33:10 »
Kazmira kusiło by rzucić jakąś uwagę, ale se darował. - No to chodźmy. Musimy sie dostać do Atusel, pojedziemy moim furgonem. Odparł, wyszli z domu i udali się w stronę stajni.

Offline Kamirazi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -295
  • Płeć: Kobieta
  • Byłbyś i więcej wart ... żywocie
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Marzec 2017, 20:06:25 »
Chwyciła radośnie Siliona za rękę i pociągnęła go w kierunku, w jakim szedł jej brat. Droga długa nie była, jedynie kawałek miasta. Uśmiechnęła się do chłopaka, myśląc jak niesamowicie dobrze że udało się jej go poznać. Już powoli z daleka widać było budynek, do którego zmierzali.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Marzec 2017, 20:46:04 »
Po dłuższej chwili jechali już wygodnym furgonem, opuścili miasto i wjechali na trakt ku Atusel. Kazmir nie wytrzymał...
- To kiedy zaręczyny? Musiał. Z racji iż ociec i matka byli heeen daleko to na nim spoczywały obowiązki... "Podtrzymania tradycyjnych oświadczyn" itp. - Nie mam nic przeciwko, Valfden przyda sie huczny ślub.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Marzec 2017, 20:46:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything