Autor Wątek: Test kruka #32  (Przeczytany 3771 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #40 dnia: 25 Luty 2017, 22:12:38 »
-Tak, ruszajmy !
Szybko wybiegliśmy z budynku i pognaliśmy do słodkiej dziewicy. Miałem nadzieje iż nie spotkamy innych podczas drogi.

// były 2 kwestie dialogowe i one są kursywą i tylko one zaczynają się myślnikiem :)

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #41 dnia: 25 Luty 2017, 22:17:51 »
Szczęśliwie, reszta bandy zajmującej się tamtym burdelem miała tej nocy inne rzeczy do roboty. Miałeś dużo szczęścia, że na miejscu natrafiłeś tylko na jednego łotra. Nie mniej jednak, na pewno swoimi działaniami rozwścieczyłeś kilku ludzi. Do Słodkiej Dziewicy dotarliście bez przeszkód.

//Część opisu walki też jest kursywą. Pewnie przez przypadek zaznaczyłeś.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #41 dnia: 25 Luty 2017, 22:17:51 »

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #42 dnia: 25 Luty 2017, 22:21:11 »
wchodzimy po schodkach tak jak ostatnio, pukam do drzwi po czym wchodzę do środka.
-Oto Twoje dziewczyny, a teraz zarabiaj i spłacaj dług.

//Racja zapomniałem dać / w jednym miejscu, sorka

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #43 dnia: 25 Luty 2017, 22:27:54 »
-Co? Jak?
Właściciel lokalu nie mógł uwierzyć w to co widzi.
-Wszystkie? Jak ci się udało je odzyskać?

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #44 dnia: 25 Luty 2017, 22:39:48 »
-Dostrzegam iż nie wiesz jak wpływowi są Twoi przyjaciele. Jednakże zawszę mogą wrócić.
Wyciągam Złowróżbny szept i rzucam nim w podłogę tak aby się wbił.
-W obecnej chwili tylko tak mogę Ci pomóc. Przekaże im jaka jest Twoja sytuacja a teraz żegnam
żegnam się po czym wychodzę i udaję się do dziewczyny lubującej się w sztyletach.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #45 dnia: 25 Luty 2017, 22:50:10 »
Wyszedłeś zatem zostawiając swoją broń za sobą. Drogę do zaułka, w którym zaczęła się twoja obecna przygoda, pamiętałeś dobrze. Dlatego dotarcie do kobiety, która cię w to wplątała, też nie sprawiło ci problemu.
-Szybko wróciłeś. Domyślam się, że wiesz już jak na podgrodziu wygląda walka o byt. Ludzie zabijają się tam codziennie i chociaż niektóre ich problemy mogą wydawać się błahe, to angażując się w te drobne interesy można czasem ładnie zarobić... Jak było?

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #46 dnia: 26 Luty 2017, 00:29:29 »
- Jeden trup. Poszło gładko ponieważ nie było ich wszystkich, niestety oni nie przestaną go nachodzić, to problem z konkurencyjnym burdelem, jeśli mu nie zapewnimy ochrony to nie ma szans na odzyskanie pieniędzy a kto wie może kiedyś porządnie na nich zarobicie.
Opisałem po krotce.
- Jeśli mógłbym zasugerować to wystarczył by mi jedna może dwie osoby do pomocy aby rozbić tę szajkę która prowadzi konkurencyjny burdel.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #47 dnia: 26 Luty 2017, 11:02:21 »
Kobieta kiwnęła głową.
-Zobaczymy co da się zrobić. Tymczasem... Pokazałeś, że nie wycofujesz się nawet jeśli zadanie pozornie wydaje się cię przerastać i nie wahasz się, gdy trzeba porobić trochę nożem. Przydasz się nam.
Mówiąc to, zakapturzona rzuciła ci niewielki, ale za to pękaty mieszek. W środku było równo sto grzywien.
-Pójdziesz teraz uliczką za mną. Przy drugim skrzyżowaniu skręcisz w prawo i zauważysz zakratowane wejście do kanałów. Reszty powinieneś się domyśleć.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #48 dnia: 26 Luty 2017, 13:12:48 »
-Dzięki i do zobaczenia panienko.
Wyruszam w tę uliczkę, mijam pierwsze skrzyżowanie, pamiętając o tym że mam skręcić na drugim.
na drugim skrzyżowaniu skręcam w prawo i szukam zakratowanego wejścia.
rozglądam się i zastanawiam jak je podważyć lub otworzyć.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #49 dnia: 26 Luty 2017, 13:42:54 »
Krat w żaden sposób nie dało się podważyć, dostrzegłeś jednak dziurkę od klucza. Już miałeś się wrócić, gdy wyczułeś w swojej kieszeni kawałek metalu, którego wcześniej tam nie było. Zakapturzona musiała podrzucić ci klucz gdy ją mijałeś. Użyłeś go zatem do otworzenia przejścia i znalazłeś się w kanałach.

Chwilę minęło nim ujrzałeś w kanałach oświetlony tunel. Prowadził do jakiegoś pomieszczenia co wydawało się nieco nienaturalne w takim miejscu. Mimo pewnych obaw ruszyłeś dalej. W pewnym momencie pod wpływem światła pochodni zauważyłeś zbliżającą się do ciebie postać. Była dość niskiego wzrostu. Gdy stanął przed tobą, dostrzegłeś iż był to goblin. Miał skórzaną kurtę, dziwną czapkę na głowie, a na ramieniu trzymał młot, który wydawał się nieco za duży jak na rozmiary właściciela.
- Czego tu szukasz, ty obdartusie?! Wynocha! - Goblin wydawał się jak najbardziej poważny mówiąc to. Potraktowałbyś go tak, gdyby nie szaleńczy chichot po chwili. - ÂŻartowałem oczywiście. Zwą mnie Bombowym Rizzikiem. Wiesz, lubię się czasem rozerwać. - zaśmiał się ponownie - W każdym razie jesteś tu, a więc witam cię w naszych szeregach. Nie mam za wiele czasu, więc jakbyś miał jakieś pytania to wal śmiało.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #50 dnia: 26 Luty 2017, 14:45:22 »
-witam ja jestem Watu, nie mam zbyt wielu pytań po prostu chce już oficjalnie do was dołączyć.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #51 dnia: 26 Luty 2017, 15:04:24 »
-W porządku. W takim razie oficjalnie ogłaszam cię jednym z nas!-Chichot-Niedługo ktoś z naszych wybiera się do twierdzy. Pojedziesz z nim, kruku. Na miejscu dowiesz się co i jak. No i... hm. Powodzenia!

KONIEC

Podsumowanie:
Watu przyjął zlecenie od tajemniczej nieznajomej. Miał udać się do pewnego mało znaczącego domu publicznego na podgrodziu i sprawdzić czy właściciel tego przybytku nie ma jakichś problemów. Na miejscu okazało się, że pracownice owego lokalu zostały porwane i zmuszone do świadczenia usług w konkurencyjnym domu. Watu poszedł tam i po krótkiej rozmowie zabił człowieka pilnującego dziewcząt, po czym zabrał je do ich właściwego miejsca pracy. W nagrodę otrzymał sto grzywien, oraz możliwość dołączenia do organizacji Krwawych Kruków.

Zyski i straty:
-2 grzywny (piwo)
-5 grzywien (przekupienie barmana)
-złowróżbny szept (broń porzucona)
+100 grzywien (nagroda)


Talenty:


Opisy - 1 brązowy talent
Walka - 1 brązowy talent
Aktywność - 1 brązowy talent

//Proszę o przyznanie Watu dostępu do siedziby Krwawych Kruków, a także nadania mu odpowiedniej grupy.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #52 dnia: 26 Luty 2017, 15:13:58 »
Zaakceptowane.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #52 dnia: 26 Luty 2017, 15:13:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything