Autor Wątek: Test kruka #32  (Przeczytany 3794 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Luty 2017, 18:18:08 »
// Nie wiem jak dokładnie wygląda tu coś w stylu "test na siłę" xD

Przykładam dłoń do drzwi i pcham na tyle mocno aby ten jegomość za drzwiami się wywrócił, przy czym mówię
-Przysyłają mnie Twoi przyjaciele. i wchodzę do środka.
-Ale prucz tego przywiodły mnie tu niepokojące odgłosy...
Wzrokiem szukam dziewczyny która mogła płakać.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Luty 2017, 18:36:07 »
Właściciel burdelu nie stawiał jakiegoś szczególnego oporu, dlatego bez trudu odepchnąłeś go i wszedłeś do środka. Znalazłeś się w pomieszczeniu, które można by nazwać salonem. Zauważyłeś tutaj kilka lekko podniszczonych foteli, jakiś stolik i parę wieszaków na płaszcze. Były też cztery przejścia do dalszych pokoi. Nie wiedziałeś jak sprawa wygląda tam, ale tutaj panował niezły... burdel. Dosłownie, wszystko było zdemolowane. Płacząca kobieta była blondynką w średnim wieku. Tłumiąc szloch siedziała na podłodze obok zniszczonego stołu.
-Przyjaciele? Jacy przyjaciele?!
Zajęczał mężczyzna.
-No tak... Boicie się, że skoro mi nie wyszło to nie spłacę długu.

//Generalnie nie praktykujemy czegoś takiego xd Jeśli do jakiejś akcji nie jest potrzebna specjalna umiejętność, to z reguły prowadzący sam ocenia czy poradziłbyś sobie ze zrobieniem czegoś takiego.

Wszystkie umiejętności masz na wiki:
http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Kategoria:Umiej%C4%99tno%C5%9Bci_rasowe
http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Kategoria:Umiej%C4%99tno%C5%9Bci_nabywane
http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Kategoria:Umiej%C4%99tno%C5%9Bci_mutacji

W trakcie walki patrzymy też na specjalizacje.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Luty 2017, 18:36:07 »

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Luty 2017, 18:53:41 »
Dalej nie spoglądając na mężczyznę
-Jesteś pod ochroną, żaliłeś się na problemy więc słucham ?
Mówiąc to podchodzę do kobiety, przyklękam na kolano i wyciągam do niej dłoń.
-Ale jeśli coś się stało tejże kobiecie to ich ochrona aktualnie w niczym Ci nie pomoże...

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Luty 2017, 19:24:01 »
-Nie trzeba... To mój mąż. Pokłóciliśmy się bo... bo mamy problem.
Odpowiedziała ci kobieta. Jej małżonek, właściciel burdelu, dopiero podniósł się z podłogi i zaczął wszystko tłumaczyć. Jego sytuacja rzeczywiście nie prezentowała się najlepiej.
-Problem!? Jesteśmy skończeni. Ten dom publiczny... Razem z żoną wzięliśmy od was pieniądze żeby móc go otworzyć. W zamian mieliśmy oddawać część dochodu. Sporą część. Niestety, zaraz po otwarciu zaczęły nas nękać jakieś podejrzane typy. Grozili mi przez kilka dni, więc powiedziałem o wszystkim tym twoim. No, ale spóźniliście się. Jakieś dwie godziny temu przyszli tutaj ci goście i zabrali nasze dziewczyny...
Burdel bez pracownic rzecz jasna funkcjonować nie mógł. To zaś oznaczało, że człowiek w którego zainwestowały Kruki nie będzie mógł im zwrócić pożyczonych pieniędzy. Ani dostarczyć żadnej świeżej gotówki. Ktoś musiał z tym coś zrobić.


Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Luty 2017, 21:07:56 »
Trochę zmieszałem się odpowiedzią mężczyzny, uświadomiłem sobie że to nie będzie prostę, ich wielu, ja jeden bo w końcu nie wrócę i nie opowiem po prostu co się stało, ani nie poproszę ich o wsparcie.
-Powiedz gdzie ich znajdę, i kim oni są. Zajmę się tym, wypożyczyli Twoje panienki na 2 godzinki... Drogo ich to będzie kosztować, jeśli wiesz co mam namyśli.

« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2017, 21:41:59 wysłana przez Watu »

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Luty 2017, 22:17:15 »
-Naprawdę pomożesz? Spodziewałem się raczej, że przyjdziecie ze mną skończyć, a później ograbicie z resztek majątku. Gdybyś odzyskał dziewczyny... Wróciłbym do gry, a wtedy moja umowa z wami ciągle będzie ważna! Zobaczysz, jeszcze dzięki mnie zarobicie!
W oczach mężczyzny zapaliła się iskierka nadziei.
-Zabrali je do konkurencyjnego domu. Trzy przecznice dalej na północ. Dwóch ludzi, ale nie wiem czy na miejscu nie zastaniesz ich więcej.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Luty 2017, 22:23:14 »
O dziwo możliwość pomocy pokazała mi część mnie której jeszcze nie znałem, ta nadzieja w jego oczach, mógłbym zgasić tą nadzieję i patrzyć jak ta iskierka znika, jednak postanowiłem iż w jego oczach zapłonie płomień.
-Jak poznam ten ich przybytek ?
zapytałem jak najbardziej oschle, nie chce by ktoś wiedział że mi zależy na sprawie.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Luty 2017, 17:19:42 »
-Zawsze stawiają w oknach świece okryte czerwonym szkłem. ÂŁadnie to nawet wygląda.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Luty 2017, 17:23:53 »
- Tak więc wyruszę bezzwłocznie.
Powiedziałem po czym wyszedłem z budynku i z błyskiem w oczach pobiegłem we wskazane miejscę.
3 przecznice na północ, to nawet blisko.
Po dotarciu poszukuje niecierpliwie wzrokiem czerwonego światła w oknie.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Luty 2017, 17:30:55 »
Znalazłeś właściwy budynek bez większego trudu. Ten lokal również nie wyglądał na luksusowy, ale widocznie na potrzeby podgrodzia wystarczał. Właściwie, to dom wyglądał jak jedna z okolicznych chatek. Był tylko większy. 

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #30 dnia: 24 Luty 2017, 17:37:45 »
Jako że walka z przeciwnikiem to nie tylko ciosy, ale również psychologia, podbiegam do drzwi i w rozpędzie celuje swoim butem w okolice klamki od tychże drzwi chcąc spowodować ich gwałtowne otwarcie.
Staję w progu i wściekłym wzrokiem szukam kolesi odpowiedzialnych za ten burdel.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #31 dnia: 24 Luty 2017, 17:52:16 »
-Ejże! Rozjebałeś drzwi! Będziesz musiał za to zapłacić.
Wpadłeś do ciasnego korytarza. Po obu jego stronach znajdowały się drzwi do dalszych pokoi. Tutaj jednak, widziałeś przed sobą tylko jednego mężczyznę. To on się odezwał. Gdy wszedłeś siedział sobie na stołku i opierał się plecami o ścianę, ale teraz poderwał się na nogi.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #32 dnia: 24 Luty 2017, 18:32:25 »
Podchodzę stanowczo do tego mężczyzny i popycham go za jedną dłonią za obojczyki.

// jeśli dopiero co się zerwał na nogi to przy pomocy lekkiego pchnięcia w tułów powinien wrócić na to krzesło

-SIEDÂŹ KURWA ! Wykrzyczałem.
-A teraz słuchaj: Jeśli nie oddacie panienek ze słodkiej dziewicy to z tej budy zostanie kupka popiołu...
« Ostatnia zmiana: 24 Luty 2017, 18:54:45 wysłana przez Watu »

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #33 dnia: 25 Luty 2017, 12:06:52 »
Popchnięty mężczyzna zgodnie z twoim planem wrócił na stołek.
-Spokojnie, stary! Ja tutaj tylko pilnuje interesu. Chodzi ci o te nowe laski, co je dzisiaj przyprowadzili? I nie drzyj się tak, bo mamy kilku klientów.
Wypowiadając ostatnie zdanie pokazał na najbliższe drzwi.
-Szefostwo mnie zajebie, jak dowiedzą się że pozwoliłem na jakąś burdę.


Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #34 dnia: 25 Luty 2017, 17:35:52 »
- nie musi być tu żadnej burdy. Wystarczy że pomożesz mi wyprowadzić te dziewczyny które tu dziś trafiły.
Powiedziałem spokojnym głosem tak aby go przekonać.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #35 dnia: 25 Luty 2017, 17:58:50 »
Mężczyzna zrobił minę jakby się nad czymś zastanawiał.
-W sumie były cztery panienki. Wszystkie są teraz tutaj, bo chłopaki co je przyprowadzili od razu kazali im zasuwać do pracy. To tamte pokoje. 
Człowiek po kolei wskazał ci palcem drzwi. 
-Dwie mają gości. Następne dwie czekają.

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #36 dnia: 25 Luty 2017, 18:24:42 »
Odsuwam się już od mężczyzny.
- postaram się żeby nie było awantury.
Podchodzę do pierwszych drzwi w której nie ma klientów,  po czym bez pukania otwieram drzwi.
-Wstawaj panienko, wracamy do słodkiej dziewicy.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #37 dnia: 25 Luty 2017, 21:07:18 »
Gdy otworzyłeś drzwi, dziewczyna po drugiej stronie odskoczyła od nich jak oparzona. Wyglądało na to, że podglądała twoją rozmowę z tamtym człowiekiem przez dziurkę od klucza. Była młoda, ale z powodu przesadnie ostrego makijażu ciężko było dokładnie określić jej wiek.
-Znowu? I dobrze. Tutaj pewnie by nawet nie zapłacili... Uważaj!
Krzyknęła nagle. Odwróciłeś się w ostatniej chwili. Mężczyzna, którego zostawiłeś za plecami, rzucił się na ciebie ze sztyletem w dłoni. Drugie ostrzy trzymał w zębach.

//Statystyki przeciwnika:
http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Bandyta

Offline Rengar

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1056
  • Reputacja: 373
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #38 dnia: 25 Luty 2017, 21:49:25 »
Kiedy tylko zauważyłem co planuje szybko obmyśliłem następny ruch. Widząc ostrze sztyletu wędrujące w moją stronę szybko wystawiłem dłoń aby zatrzymać ją, chciałem złapać za pięść w której zaciśnięty był sztylet, jednak to nie było sendo mojego planu. drugą dłonią wyprowadziłem szybki cios, skierowany nie w głowę i także nie pięścią, w tym momencie chciałem pochwycić sztylet w ustach przeciwnika. i tak się stało udało mi się złapać za sztylet i przeciąć jego policzek oraz naciąć drugi, jednak za bardzo się skupiłem na tym i sztylet który chciałem zatrzymać, zatrzymał się ale na mojej dłoni.
- A więc to było twoim zamiarem ? he pożałujesz tego wyboru.
Gdzie ino nie popatrzyłem dostrzegałem krew, mój przeciwnik był cały zakrwawiony od krwi z policzka jednak nie miał zamiaru rezygnować, a ja wiedziałem że w skaleczoną dłoń sztyletu już nie pochwycę.
Jak można było się tego spodziewać na reakcje "bandyty" nie trzeba było długo czekać, tym sztyletem którym ranił mi dłoń teraz wymierzył cios w okolicy mojego splotu, jako iż cios zdecydowanie stracił na dynamice mogłem go uprzedzić i tak też zrobiłem, skręciłem ciało i stopy o kilka stopni w stronę przeciwną do rozciętego policzka, sztyletem który aktualnie znajdował się za jego głową ciąłem powrotną drogą tylko iż tym razem po tętnicy. Krew trysła zarówno na mnie jak i na dziwkę za mną, całe szczęscie kont cięcia oraz siła którą uzyskałem przez obrucenie ciała sprawiła że drasną mnie w łokieć tym samym niszcząc mi ubranie. Padł na ziemię wykrwawiając się, zaczęła się pod nim tworzyć kałuża krwi, niestety nie miałem więcej czasu by podziwiać tę piękną sztukę, sztukę którą sam stworzyłem, i tak za dużo czasu to zajęło. Rana na dłoni była dość poważna, jednak puki co zacisnąłem tylko pięść aby zatamować krwawienie.
- Biegnij po resztę koleżanek...byle szybko.
Powstrzymałem się od krzyku który mógłby przysporzyć mi problemów.
sztylet który trzymałem w dłoni wytarłem o zwłoki bandyty po czym schowałem
« Ostatnia zmiana: 25 Luty 2017, 22:18:51 wysłana przez Watu »

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #39 dnia: 25 Luty 2017, 22:05:17 »
Przeciwnik leżał martwy. Dziewczyna natomiast była przerażona i cała rozdygotana, ale skinęła głową i wykonała twoje polecenie. Pobiegła po pozostałe. Dwie były w tej chwili z klientami, ale gdy mężczyźni ci wyjrzeli na korytarz i spojrzeli na leżące tam ciało natychmiast spotulnieli.
-Uciekajmy zanim wrócą tamci! Było ich więcej!
Krzyknęła ta, z którą rozmawiałeś do tej pory. Wszystkie cztery panny były mocno przestraszone, ale gotowe do drogi.


//
Otrzymujesz: Lekka rana cięta dłoni

Tutaj możesz zobaczyć na czym to polega:
http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Medycyna#Lekkie_rany_ci.C4.99te

//
Aha. Kursywą piszemy tylko kwestie dialogowe.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #32
« Odpowiedź #39 dnia: 25 Luty 2017, 22:05:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top