Autor Wątek: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach  (Przeczytany 6077 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #80 dnia: 15 Marzec 2019, 20:14:19 »
- Nie mieszaj się, Arlen. - Jego głos był lekko zniekształcony. Skupił w sobie energię A'abiela i odepchnął tego, który nazwał go śmieciem, na bok. Jego zostawi sobie na koniec i, jak sam wcześniej mu zagwarantował, okaleczy do końca życia. Tego drugiego jednak. No cóż... Nie chciał mordować poniekąd własnych ludzi, ale nie mógł pozwolić na taką niesubordynację w stronę jedynego spadkobiercy Khaledów.
Stal poszła w ruch z cichym sykiem. Obrócił je kilka razy w dłoni i doskoczył w kilku krótkich skokach do swojego przeciwnika uderzając go od góry. Ochroniarz zdołał jednak odparować cios i samemu natrzeć co szczerze powiedziawszy go zaskoczyło. Technik walki kataną nie uczą wszędzie więc nie każdy powinien znać wszystkie sztuczki i zagrywki użytkowników zagiętych mieczy.
Nastąpiły kolejne uderzenie. Z pięciu zadanych ciosów strażnik zdołał odbić jedynie trzy. Dwa pozostałe zraniły go w nogę i rękę. Na tyle poważnie, że drugą z wymienionych kończyn stracił.
- Przykro mi - warknął zamachując się mieczem i odrąbowując głowę swojemu przeciwnikowi.
Westchnął cicho. Jeden trup na darmo.

- Chodź tu do tatusia - przybrał najbardziej słodki ton jaki potrafił gdy podchodził do odepchniętego przeciwnika. W jego oczach tlił się uzasadniony strach. Kto wie, być może właśnie popełnili najgorszy błąd w swoim życiu?
Mohamed schował katanę do pochwy na plecach i wysunął ukryte ostrze. Gdy był wystarczająco blisko by dosięgło go ostrze, ochroniarz próbował uratować swoje życie, ale czarnoskóry wykonał zgrabny unik i zdzielił go z pięści prosto w pysk. Ukryte ostrze raz jeszcze wysunęlo się zgrabnie z ukrytego karwasza i zalśniło w słońcu Ishgaru. Chwycił go za gardło i ścisnął na tyle mocno by jego przeciwnik otworzył usta z zamiarem zaczerpnięcia powietrza. Na ten moment właśnie czekał.
Siłą wepchał w jego gardło palce i wyciągnął język, który kilka chwil później był już na krawędzi ostrza.
- Ostrzegałem, że stracisz język. I nie tylko język.....
Szybki, gwałtowny ruch pozbawił ochroniarza narządu odpowiedzialnego za lizanie.
Raz jeszcze zdzielił go w pysk powodując, że spadł na ziemię. Uśmiechnął się na ten widok najbrzydziej jak tylko potrafił. Mus, to mus jak to mówią. Kopał go mocno i tak szybko, że ochroniarz musiał zakryć swoje żebra przed nieuchronnymi ciosami. I to był jego błąd.
Kruk przyklęknął na jedno kolano i zsunął spodnie wraz z bielizną na wysokość kolan.
- Może zaboleć. Ale nie martw się, więcej już nie poczujesz bólu jaki czuje każdy facet przy uderzeniu w klejnoty rodowe - zaśmiał się ponury.
Chwyciwszy z niemałym obrzydzeniem armatę wraz z kulami swojego przeciwnika przystawił ostrze na sam dół i szarpnął gwałtownie ręką w górę.
Najcenniejszy skarb mężczyzny wylądował kilka metrów dalej na piaszczystym podłożu.
- A wystarczyło byś zawołał mojego ojca.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #81 dnia: 15 Marzec 2019, 20:25:55 »
Usłyszeli odgłos opancerzonych butów z terenu posiadłości. Ty poczułeś srebro na szyi. - Ani drgnij chuju. Był to Arlen, srebrny sztylet był przypadkowy, po prostu taki nosił. Po chwili otoczyło was 10 ludzi.
- Rzucić broń i łapy w góre!

10
https://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Stra%C5%BC_Miejska
« Ostatnia zmiana: 15 Marzec 2019, 20:29:40 wysłana przez Melkior Tacticus »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #81 dnia: 15 Marzec 2019, 20:25:55 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #82 dnia: 15 Marzec 2019, 20:33:11 »
- Miałeś mnie ochraniać, nie wbijać nóż w plecy - stwierdził ozięble gdy poczuł srebro na szyi. - Dobrze robisz. Mamy przynajmniej nadzieję, że nic nie przejmie nade mną kontroli - szepnął konspiracyjnie do Arlena, po czym skierował swe słowa do strażników. Miecz tkwił w pochwie nieustannie. - Może wy, dzielni wojacy - Jego głos byl opanowany, bez żadnych oznak strachu - zaprowadzicie mnie do mego ojca? Tamci dwaj nie dość, że obrazili prawowitego dziedzica Omara Khaleda, to byli gotowi mnie zaatakować. Postąpiłem tak, jak postąpiłby każdy. Broniłem własnego życia.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #83 dnia: 15 Marzec 2019, 20:41:02 »
- Wiem od rejsu gnoju, w nocy posypałem cię solą. Standardy Czarnych Smoków. Arlen podniósł Mohameda z ziemi, prowadząc go do straży. - Jest opętany, ostrożnie. Jestem Arlen Tacticus, ścigam go aż z Valfden. Strażnicy związali cię, zaprowadzili do lochów i zamknęli w celi z jakimś śmierdzielem. Oczywiście byłeś tam w samych majtach. Zrobili ci dogłębną rewizje. Arlena zaprowadzono do głowy rodu.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #84 dnia: 15 Marzec 2019, 20:47:38 »
Nie przejął się tym zbytnio. Mimo, że kochał swój ród, to był Krukiem i poniekąd odciął się od tych więzi. A do celi więziennych był przyzwyczajony. Kilka razy zdarzyło mu się już bowiem wpaść i siedzieć w niewoli. No cóż, nie było to najlepsze rozwiązanie, ale co poradzić?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #85 dnia: 15 Marzec 2019, 20:56:39 »
Kilka dni później. Pod celą znalazła się Renfri.
- No no no, dzięki za fatyge Mohamed. Szkoda tylko że masz pasożyta, i trzeba będzie go w Bastardo potrzymać aż znajdziemy specjaliste. A mamy fajny sprzęt dla wampirów, ponoć demony też lubią srebro. Otworzyła cele. - Twoje ubranie jest w skrzyni za mną, broń na statku.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #86 dnia: 15 Marzec 2019, 20:58:24 »
- Skoro mus, to mus. Zostanę wyprowadzony normalnie, czy w kajdanach?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #87 dnia: 15 Marzec 2019, 21:02:15 »
- W kajdankach, i jabłkiem w pysku i srebrnym kołkiem w dupie. Te dwa ostatnie to pomysł Yarpena. Ale go sobie daruje. Ubieraj się.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #88 dnia: 15 Marzec 2019, 21:03:20 »
Przyodział swoje ciuchy w szybkim tempie i wystawił ręce w stronę Renfri.
- Czyń swoją powinność

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #89 dnia: 15 Marzec 2019, 21:13:55 »
Skuła cię kajdankami z futrem wielbłąda barwionym na czerwono. No innych widocznie nie miała po ostatniej nocy z ojcem maurena, i Arlenem Elfka zaprowadziła Mohameda i wpakowała do okrętowego brygu.
- Powiedz mi, po co to w tobie siedzi? Nie może wyjść skoro wie że go egzorcysta wyciągnie?

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #90 dnia: 15 Marzec 2019, 21:16:23 »
- Jakby to było takie proste to sam bym go z siebie wydarł. Dziwnie cichy się też zrobił od ostatniej wojny. Mało mówi. I jakoś spokojny się zrobił. Nie reaguje prawie na moje słowa. W ogóle dziwnym powinno być to, że nadal go mam. Pomioty Otchłani powinny zniknąć na dobre po ostatniej wojnie

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #91 dnia: 15 Marzec 2019, 21:23:29 »
- Te na zewnątrz tak. Spokojny? Po tym coś odjebał pod posiadłością to wątpie... Odeszła.


Zadanie zakończone porażkosukcesem :(

Po dotarciu na Valfden Mohameda zamknięto w ładnym loszku w Bastardo. Dostał nawet pojedynczą cele, z wiadrem na fekalia. O taką.


Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #92 dnia: 15 Marzec 2019, 22:28:48 »
Po powrocie na Valfden, demon w ciele Mohameda zdał sobie sprawę z powagi sytuacji. Nie mógł pozwolić na to,aby jego nosiciel został zamknięty. Nie mógł pozwolić, aby został wypędzony do Otchłani. Przejął całkowita kontrole nad ciałem Mohameda. Używając swoich demonicznych mocy wyrwał się z kajdan, zabijając eskortujących go Bękartów i zniknął w ciemności nocy.

//Melkior nie masz prawa do wtrącania innych graczy do lochów. Od tego są jasno określone instytucje oraz inni Radni. Poniżej masz linki, jeżeli sam nie jesteś w stanie tego znaleźć.

Posterunek rycerzy zakonnych
Marszałek Koronny

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rodzina, obowiązek, honor II - Krew i Piach
« Odpowiedź #92 dnia: 15 Marzec 2019, 22:28:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top