Autor Wątek: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr  (Przeczytany 16683 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #400 dnia: 15 Marzec 2017, 19:00:18 »
- Ide. Powiedział i wyszedł za pachołkiem z namiotu. Zbliżył sie do Kelafa i kmiotka.
- No, jestem. A więc? Poszli po rozum do głowy i sie poddajecie bezwarunkowo?
- Nie, chcemy gwarancyi że...
- No ja pierdole! Kelaf, pan to słyszy? Te chamy mają czelność czegoś żądać... Popierdoliło was? Kim ty w ogóle jesteś kmiocie.
- Jo jest Bożydar, sołtys Nardei. Mamy...
- Gówno macie. Stoicie naprzeciw Valfdeńskiej armii, i szlachty. Za sam ton twojego pierdolenia powinienem was wybatożyć. Sprzeniewierzyliście  sie Koronie. Za to kara jest jedna! Siostro, przemów mu do rozumu. Bo mnie kurwica bierze!

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #401 dnia: 15 Marzec 2017, 19:07:02 »
Jeszcze wtrącił się Kelaf.
- Jesteście buntownikami, postawiliście się przeciwko Valfden. Stawiacie otwarty opór przed valfdeńską armią, i przed samym królem Dragosanim I Antaresem. Za zdradę i bunt przewidywana jest najcięższa kara. Dożywotnie ciężkie prace, albo w najgorszym przypadku stryczek. Nie macie innego wyboru jak bezwarunkowa kapitulacja, to jest was jedyny ratunek. W przeciwnym razie to się źle skończy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #401 dnia: 15 Marzec 2017, 19:07:02 »

Offline Kamirazi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -295
  • Płeć: Kobieta
  • Byłbyś i więcej wart ... żywocie
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #402 dnia: 15 Marzec 2017, 19:29:32 »
-Ech ta wyrywność w słownictwie męskiej części naszej rodziny czasem doprowadza mnie do szału, a niby krasnoludy, taka szanowana rasa Pomyślała ale już zostawiła to dla siebie.
-Pośle, nie bądź zły za to jak Cię tu potraktowano. Wszystko wyjaśniam, dobro dla każdego ma inną definicję, wasze czyny mogą odzwierciedlać tą waszą... ale my staramy się przywrócić dobro pojęte ogólnie, więc do tego trzeba pacyfikacji lub eliminacji niektórych jednostek. To zrozumiałe że będą stawiać opór, wtedy zaczyna się lać krew, siać zniszczenie... tylko po co ? Znacznie lepszym wyjściem jest wcześniej wspomniany przeze mnie pacyfizm. Generuje znacznie mniej strat, naprawdę weźcie to pod uwagę. Dokończyła mowę z uśmiechem, przekonująco patrząc w oczy przybyłemu.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #403 dnia: 15 Marzec 2017, 21:06:40 »
- Kedy my wuaśnie kcemy broń złożyć. Jeno jeden warunek mamy. Pozwolicie nam czcić Mściciela. Bo tej istocie należy się szacunek.
- Jestem w stanie to zaakceptować. A wy? Kami? Kelaf? Sil?

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #404 dnia: 15 Marzec 2017, 21:12:51 »
- Cóż... Nie mam prawa narzucać danej religii. Jeśli to jest jedyny warunek to zgadzam się.

Offline Kamirazi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -295
  • Płeć: Kobieta
  • Byłbyś i więcej wart ... żywocie
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #405 dnia: 15 Marzec 2017, 21:28:38 »
-Nie mam nic przeciwko, trzeba być tolerancyjnym, niechaj każdy wierzy w co chce 

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #406 dnia: 15 Marzec 2017, 21:32:39 »
- No to problem z głowy, panie Kelaf dopełnicie reszty... formalności, że tak to ujmę?

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #407 dnia: 15 Marzec 2017, 22:46:28 »
- Oczywiście. Cieszę się, że uniknęliśmy zbędny rozlew krwi.
I kapitan z mniejszym oddziałem wyruszył do wsi aby zabezpieczyć to miejsce i rozbroić tutejszych mieszkańców. Co za dużo broni to nie zdrowo. W międzyczasie Merith rzucił mieszek z grzywnami uczestnikom oswobodzania gminy.

WYPRAWA ZAKOÑCZONA SUKCESEM!

Gdy Kazmir pojechał do stolicy załatwić odpowiednie papiery u króla, w Gandawie została grupka Bękartów, która miała czekać na powrót krasnoluda. Akurat tak się złożyło, że do Gandawy przyjechała grupa brodaczy polująca na ÂŁowców z Domenikiem i Tyrrem na czele. W międzyczasie że stolicy wracał Macbrewmann z nowym towarzyszem Sillionem. Jednak tuż przed nimi dotarła kompania najemna Bękartów załatwiona na czas oswobodzania gminy. W prowizorycznym sztabie zapadła decyzja żeby Sillion zrobił rozpoznanie w następnej wsi - Amos. Gdy dotarł na miejsce wstąpił do domu sołtysa, gdzie przebywał kapłan sekty. Niestety, z powodu znikomych umiejętności blefowania, krasnolud spłoszył kapłana, który się teleportował. Krasnolud żeby odreagować podpalił kamienny dom, a nazajutrz gdy dotarł z resztą kompanii okazało się, że ze wsi zostały gliszcza. Na szczęście deszcz uratował co się dało. Bękarty rozbiły obóz, a Sillion po krótkim filtrowaniu z siostrą Kazmira wyruszył do następnej wsi na zwiad. Tam przez swoją głupotę został ostrzelany przez strażników przy okazji tracąc konia. Jedynie dzięki smykałce do zabijania udało mu się wybić strażników i zrobić taktyczny odwrót. Mimo, że spieprzył sprawę z rozpoznaniem to i tak romansował z Kamirazi jeszcze do rana. Następnego dnia wyruszyli odbić wieś tocząc małą potyczkę że stacjonującymi tam bandytami. Jak się okazało mieszkańcy zamienili się w zombie, a mały krasnolud Silion pozbył się 11 za jednym zamachem, a resztę wystrzelano z kusz. Po kilku przesłuchaniach i dawaniu uciec, Kazmir wyruszył na północ do Zamku Omas po wsparcie do decydującej bitwy o Nardeę i aresztowaniu skorumpowanego kasztelana. I tak dotarli do zamku po drodze spotykając trolla Uga. Kasztelan został aresztowany, a 300 żołnierzy wyruszyło z Kazmirem z powrotem do wsi połączyć się z kampanią Bękartów. Razem wyruszyli pod Nardeę i jak się okazało po rozmowie z posłem Nardea poddała się bez walki, a chłopi zostali rozbrojeni. Tak oto oswobodzono gminę Omas.


Talenty:
Mirzak,
Aktywność: 1 srebrny talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: 1 brązowy talent

Ashog,
Aktywność: 1 srebrny talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: 1 srebrny talent

Egbert,
Aktywność: 1 srebrny talent
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: 1 złoty talent

Silion aep Mor,
Aktywność: 1 złoty talent
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: 2 złote talenty

Kamirazi,
Aktywność: 1 złoty talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: 1 brązowy talent

Kazmir:
Aktywność: 1 złoty talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: brak


Nagrody:

Mirzak:
200 grzywien
Ashog:
200 grzywien
Egbert:
200 grzywien
Silion aep Mor:
1xChowaniec Irbisiątko
200 grzywien
Kamirazi:
1xChowaniec Irbisiątko
200 grzywien
Kazmir:
200 grzywien

Straty:
Sillion aep Mor:
Tracisz wierzchowca, 1x Issei (ogier)

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #408 dnia: 16 Marzec 2017, 06:23:59 »
Zaakceptowane

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #408 dnia: 16 Marzec 2017, 06:23:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything