Autor Wątek: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr  (Przeczytany 16811 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Luty 2017, 19:43:10 »
No, ten chociaż nosił mundur. Krasnoluda zastanawiało czy w Bękartach jest taka bida czy po prostu ich ludziom nie odpowiadają kolory na umundurowaniu. Tak na prawde miał to we dupie.
- Domenik aep Zirgin, jest jeszcze ze mną Tyrr aep Nargoth i jeszcze czworo kamratów. Tyrr! Wyłaź!

Offline Tyrr aep Nargoth

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 304
Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Luty 2017, 21:56:12 »
- Po chuja? Dało się słyszeć z tyłu. A po chwili z wozu wygramolił się odziany w pełną płytę z czarnej rudy krasnolud. Podszedł kawałek bliżej.
- No, jestem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Luty 2017, 21:56:12 »

Offline Egbert

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 278
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Luty 2017, 22:20:20 »
W sumie wozem przyjechała szóstka? I pewnie same krasnoludy. Co to, hufiec z Ekkerund? Ten Domenik rządził się jak stara matrona, więc pewnie był kimś ważnym. W każdym razie, Egbert nie miał pojęcia o co chodzi. Na widok czarnej zbroi Tyrra niemal oczy mu wyszły z orbit. O cholera! Coś takiego było przecież niemal niezniszczalne! ÂŻeby położyć tego krasnoluda kilku chłopa musiałoby rzucić się na niego ze wszystkim stron i poszukać nożami jakiejś szczeliny do wsadzenia ostrza. Albo utłuc młotami z podobnego materiału.

Offline Ashog "Stalowa furia"

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 414
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Luty 2017, 15:57:10 »
- Zdaje sie że Was znam, tak czy inaczej możemy sobie pomóc nawzajem. Bo walczymy z tym samym wrogiem, kazano nam utrzymać pozycję do czasu przybycia posiłków, a jest nas aby troje. No i mag... Merith.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Luty 2017, 17:22:14 »
- To łon żyje? Zadziwił sie Domenik, no i ucieszył. - Toś mi menhir z serca zdjął. Pomożemy wam, bo nic innego nie zrobimy.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Luty 2017, 19:45:31 »
Tymczasem w stolicy. Kazmir czekał na Siliona w umówionym miejscu.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Luty 2017, 19:55:31 »
Silion więc po kilkunastu minutach przygalopował koniem pod bramę miasta. Zobaczył z daleka znajomego krasnoluda tak więc w jego pobliżu się zatrzymał.
- Jestem Kaźmierzu. Musiałem coś załatwić. To co jedziemy? - zapytał.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Luty 2017, 20:04:06 »
- Tak. Odparł krótko i dosiadł Mariana, ruszyli powoli. - Mówiłeś że Armin was porzuciła, jak to? Przeca świata za sobo nie widzieliśta.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Luty 2017, 20:25:51 »
Ruszyli przed siebie nie spiesząc się nigdzie specjalnie, mogli sobie porozmawiać tak więc też uczynili.
- Powiem Ci że tak było, nie widzieliśmy świata za sobą jak to ująłeś, wszystko było w jak najlepszym porządku, gdy nagle jakiś czas po urodzeniu Marcusa zniknęła... - mówił głaszcząc konia po grzywie, po jego pięknej czarnej grzywie. - Nie zostawiając żadnej wieści. Nie ma już jej kilka lat przez co wątpię że jeszcze kiedykolwiek wróci, już sobie pewnie z kimś innym ułożyła życie... - rzekł smutnym głosem. Cóż, tak naprawdę nie wiem co się z nią stało, mogę jedynie podejrzewać.
- Zostałem sam z Marcusem i Milvą która mi we wszystkim pomaga, moje życie się obróciło i stanęło na głowie. - krasnolud wylewał swe żale - Dlatego też nikt nie widuje mnie nigdzie na mieście, w ogóle nie wychodzę z domu...

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Luty 2017, 20:32:16 »
- A może... zginęła? Wiemy obaj że czasy były, i są niebezpieczne. Trakty są pełne gówna. Ehhh... współczuję ci druhu. Pamiętaj że masz przyjaciół. Chociaż wiem że sam na trochę zniknąłem... po wojnie musiałem odetchnąć.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #30 dnia: 20 Luty 2017, 20:38:13 »
- Może, nie wykluczam takiej możliwości kolego ale wiem że w czasie walk o Valfden jeszcze była u mnie w domu i chwile po nich. Mimo wszystko to smutna sprawa... - rzekł ponuro.
- Wiesz Kaziu co jest najśmieszniejsze? ÂŻe ja to współczuje Marcusowi, będzie dyskryminowany ze względu na to iż nie jest czystej krwi. Może i nie wykazuje żadnych cech odmiennych w wyglądzie to jednak wystarczy spojrzeć na jego rodziców. - smagnął konia lejcami.
- A powiedz mi Ty, gdzie byłeś jak Cię nie było? - zapytał.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Luty 2017, 20:48:18 »
- Adamus Roydil też jest półkrasnoludem, nikt sie z niego nie śmiał. A jak z Marcusa będą... to wujek Kazmir zrobi im kuku w kakałko buzdyganem... No. A ja? Po wojnie Yarpen popadł depresje, wiesz, Ekkerund. Pojechał na Północ, ja i Ashog razem z nim by pilnować go przed zrobieniem sobie czegoś głupiego. Rok czasu spędziliśmy w pewnej grocie, na przełęczy do Mor Andor uprzykrzając przemytnikom życie.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Luty 2017, 20:59:12 »
- Czyli wujek Kazmir - przydrożny zawadiaka. - zaśmiał się po czym pospieszył konia.
- Wiesz co? W Ekkerund to jednak było nieciekawie, nie dziwię się Yarpenowi że tak to przeżył, to musiało być dla niego straszne. - stwierdził oczywistą oczywistość.
- Powiedz mi Kaziu, przeżył ktokolwiek ze starej rady niedźwiedzia? - zapytał spoglądając w niebo.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Luty 2017, 21:18:06 »
- Hmm, nie wiem. Jak wróciłem to pomagałem takiemu wieeelkiemu paladynowi oczyścić port i kanały w Atusel z bandziorów. Dręczyli panienki z burdeli, a najbardziej z "Nóg do Nieba". Nie mam wieści z Ekkerund. Cholera! Nawet nie wiem czy Domenik żyje. Tymczasem dogoniła ich papuga Kazmira lądując mu na ramieniu.
- Aztec! Dobry ptaszek, pokaż co masz... A miał karteczke.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #34 dnia: 20 Luty 2017, 21:33:03 »
Krasnolud natomiast obserwował otoczenie oraz piękno piór papugi, chwilowo nie miał nic do powiedzenia.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Luty 2017, 14:06:48 »
- No, mam dobre wieści. Yarpen ściągnie posiłki, zdesantują się z "Pięści Rashera" i dojdą do Gandawy. Teoretycznie będą przed nami. A przy okazji, kupiłem sobie statek handlowy.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Luty 2017, 14:24:02 »
- Co to zmienia w naszej sytuacji? - zapytał - Bo jak mi się wydaje skoro idę na zwiad to nie powinniśmy zwracać na siebie zbytniej uwagi. - mówił oczywistą prawdę, może po prostu krasnolud nie do końca dostatecznie zorientował się w sytuacji. W sumie długi czas nie wychodził z domu, trochę zdziadział, popadł w stany depresyjne. Jakaś część jego umarła, był cieniem dawnego siebie.
- Ja sobie kupiłem za to... A w sumie to dawno nic sobie nie kupiłem ale za to zarobiłem 11 tysięcy... - powiedział trochę zagubiony - Co byś mi ciekawego polecił sobie kupić Kaziu? Zaszalałbym. - dodał.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Luty 2017, 15:05:29 »
- Bryg, kup se bryg. Co do posiłków, no... Ty idziesz na zwiad i eliminujesz lokalnego kapłana. Potem wpadamy my, no a potem znowu rozpoznanie... i tak pięć razy aż oczyścimy gmine. Oby przed Hemis.

Offline Ashog "Stalowa furia"

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 414
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Luty 2017, 15:31:55 »
- ÂŻyje. Odparł krótko, nie lubił dużo gadać bez potrzeby. Gestem wskazał Domenikowi by ten wjechał do wsi. Trochę zagadali, na szczęście dwaj chłopi wyposażeni w zdobyczne kusze pilnowali drogi od zachodu. Ashog oparł się plecami o ścianę jednego z domostw, nudził się.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Luty 2017, 15:48:14 »
- Bryg, kup se bryg. Co do posiłków, no... Ty idziesz na zwiad i eliminujesz lokalnego kapłana. Potem wpadamy my, no a potem znowu rozpoznanie... i tak pięć razy aż oczyścimy gmine. Oby przed Hemis.

- Hmm... Statki jakoś mnie zbytnio nie kręcą chociaż, może się skuszę na bryg, zobaczymy. - podrapał się po głowie - Tak więc ja wpadam, robię rozpierdol po czym wy obsadzacie swojego gościa na stołku, no ma to sens. - mruczał pod nosem.
Pogonił konia - Pospieszmy się...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Luty 2017, 15:48:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything