Autor Wątek: Panienki w potrzebie  (Przeczytany 3763 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Styczeń 2017, 20:28:42 »
Kazmir wydobył z kieszeni 20 grzywien. A co, biedny nie był. No bogaty też nie, jego wymarzona "Mokra Eve" będzie musiała zaczekać dłużej. Położył na blat monety.
- MacBrewmann, Kazmir MacBrewmann. Brakowało tylko muzyki i cygara. Frodo też się cieszył, zapewne chętnie wyrwałby jakąś niezłą suczkę... no ale byli w pracy. Kapral chwycił drinka i powoli się delektował podziwiając widoki.

-20grz
« Ostatnia zmiana: 19 Styczeń 2017, 20:33:18 wysłana przez Kazmir MacBrewmann »

Offline Longinus Podbipięta

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 530
  • Reputacja: 666
Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Styczeń 2017, 20:33:15 »
- Więc, Kazmir- rzekła chowając pieniądze do kasy i wydając resztę.- Czemu postanowiłeś nam pomóc?

//Odjąłeś grzywny z kp?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Styczeń 2017, 20:33:15 »

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Styczeń 2017, 20:46:11 »
//Tak

- Reszty nie trzeba. Odstawił drinka, poprawił się na zydlu i rzekł. - Bo tak trzeba, to raz. Po za tym... To miasto, gmina jakoś zawsze należały do moich towarzyszy. Jakoś lżej mi na duchu pomagając mieszkańcom miasta przyjaciela. Może to głupie i naiwne, ale hej. To moje sumienie nie? No i ja szanuje wasz zawód, bo to trzeba mieć siłę by to robić. Każda ma powody, jedne z biedy, inne bo po prostu lubią, nie mnie to oceniać. Wy też macie prawa.

Offline Longinus Podbipięta

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 530
  • Reputacja: 666
Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Styczeń 2017, 21:01:19 »
Betsy schowała z powrotem wydaną resztę.
- No ładnie, szlachetnie, po rycersku można rzec.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Styczeń 2017, 21:37:29 »
- Do rycerza mi daleko. Ja jestem prosty żołnierz.

Offline Longinus Podbipięta

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 530
  • Reputacja: 666
Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Styczeń 2017, 21:42:45 »
- Gdybyśmy my mieli takich szlachetnych żołnierzy, a nie milicję, która nawet to nie przychodzi...

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Styczeń 2017, 22:00:07 »
- Bo to lenie, ale są jeszcze najemnicy. Nie myślała pani o Bękartach? Jestem tam kapralem, solidna marka z doświadczeniem. Jeden nasz rekrut wart jest więcej niż pluton milicji. Albo i cały garnizon. Dokończył drinka. - Ja Longinusowi powiedział że pieniędzy za te robote nie wezme, i słowa dotrzymam. Na cycki Zewoli.

Offline Longinus Podbipięta

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 530
  • Reputacja: 666
Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Styczeń 2017, 22:11:04 »
- Jak pan tam uważasz, panie Kazmir. Bękarty? Aj słyszałam. Ostatnio tu był jeden. Człowiek jak góra, brodacz z mieczem czarnym jak mauren, jakby wiking z wysp. Tłukł się z jakimiś zbirami. Jednego puścił wolno z bełtem nodze, a drugiego to wykastrował tym mieczem. Chyba sobie wynajmę jakiegoś do obrony.- odrzekła.- Pewnie Cię zastanawia czemu Longinus, paladyn bractwa pomaga prostytukom, co nie?

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Styczeń 2017, 22:16:20 »
- Torstein to był, poczciwy chłopak. Krasnolud uśmiechnął się, oczami wyobraźni widział Torsta robiącego bandziorom z dupy jesień I Ery. To musiało być piękne. - A wiesz że ciekawi?

Offline Longinus Podbipięta

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 530
  • Reputacja: 666
Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Styczeń 2017, 22:53:37 »
- Longinus to oprócz rycerza człowiek przedsiębiorczy. My tam jakieś informacje wyciągiemy od klientów o jakiś szajkach, czy niepokojących rzeczach, a on przymyka oko na naszą działalność i zakupuje nam trunki.- uśmiechnęła się.- Poczciwy wąsacz.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #30 dnia: 19 Styczeń 2017, 22:58:14 »
- Typowe. A już sądziłem że robi to z dobrego serca i woli Zartata. Spojrzał na zegar.

Offline Longinus Podbipięta

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 530
  • Reputacja: 666
Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #31 dnia: 19 Styczeń 2017, 23:02:38 »
17.59 rzekł niemo zegar swymi wskazówkami. Drzwi gwałtownie się otworzyły. Wpadł przez nie wykidajło z obitą mordą. Zanim wpadło trzech typów. ÂŁyse karki w brudnych ciuchach z jakimś żelastwem z mosiądzu jako bronią. Zaczęli rzucać bluzgami.
- Mamuśka, kaska, kobitki, już.
Mia i Tia zaczęły krzyczeć ze strachu widząc wykidajłę, a jeden z karków trzasnął je obie otwartą dłonią.
- Wy dwie na góre, szmaty!- ryknął.
- Mateusz, po robocie.
- 5 minut w tą czy tamtą, Sebastianie? Można pracować i jebać na raz.
- Te... racja w sumie. A ty karle wypierdalaj!

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Styczeń 2017, 11:26:29 »
- Swoją matke też tak traktujesz chuju? Krasnolud zszedł ze stołka. - Te panie są teraz pod darmową ochroną Bękartów Rashera. To raz. Dwa,  ja jestem jeden a was trzech. Ale to ja mam przewagę, ot taki paradoks. Trzy, mogę wam spuścić wpierdol na zewnątrz? Nie chce pobrudzić podłogi.

Offline Longinus Podbipięta

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 530
  • Reputacja: 666
Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Styczeń 2017, 12:17:47 »
- Janusz, ty jesteś tutaj mądry. Co on do nas pierdoli?
-ÂŻe...eee...jesteśmy debilami?
- Brać kutafona!- rzekł trzeci i dobył sztyletu. Ruszył na Ciebie z rykiem przypominającym jazgot jeleni w okresie godowym. Za nim w ślad poszło dwójka pozostałych. Jeden z samym mieczem, drugi z mieczem i sztyletem.

3x bandyta

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #34 dnia: 20 Styczeń 2017, 20:39:48 »
- Bierz ich! Ryknął w chwili gdy trzeci nazwał go kutafonem, w tej samej chwili Frodo rzucił się z kłami w stronę biodra bandyty trzymającego sztylet. Pies zatopił kły w lewej nodze człowieka, bandyta zawył przeraźliwie, upuścił broń. Pies szarpnął, wyrywając spory kawał mięsa. Krew waliła się na podłogę. Kazmir tego nie widział, zajęty był unikaniem szarży dwóch debili. Jednego chciał żywego. Odskoczył w prawo, bandyta z dwiema broniami siłą rozpędu zatrzymał się na barze, ten z mieczem został zatrzymany przez skaczącego mu na plecy psa (który zostawił nogę tamtego), wtedy krasnolud zaatakował Zewem Rashera tego przy barze który usiłował się odkleić od lady. Prawie zdążył, stalowy topór uderzył od dołu, w krocze. Aż po pęcherz. Bękart wyciągnął broń z ciała, obrócił się w stronę wrzasków za plecami. To chyba Janusz... siłował się z Frodem który właśnie odgryzł mu dwa palce prawej ręki.
- Zostaw! Zostawił, a krasnolud dopadł do ostatniego żywego stając jedną nogą na jego klacie. Topór przystawiając do gardła.
- Mówiłem kurwa... że... mam... przewage...

Offline Longinus Podbipięta

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 530
  • Reputacja: 666
Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #35 dnia: 20 Styczeń 2017, 21:20:26 »
Wszystko to w akompaniamencie pisków i wrzasków dziewcząt, które w zamieszaniu uciekły schodami na górę.
- Zabieraj kurwa tego psa!- ryknął Janusz trzymając krwawiące kikuty palców.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #36 dnia: 20 Styczeń 2017, 21:27:31 »
- Kto jest waszym szefem?! Gdzie go znajde! Frodo odszedł kawałek odprawiony gestem. - Gadaj to gwarantuje ci szybki zgon.

Offline Longinus Podbipięta

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 530
  • Reputacja: 666
Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #37 dnia: 20 Styczeń 2017, 21:31:40 »
- Gówno Ci powiem, kutafonie!

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #38 dnia: 20 Styczeń 2017, 21:37:53 »
- Lubisz swoje jaja? Frodzio a co tu jest? Szukaj! Wskazał palcem na krocze Janusza, pies zaczął się dobierać do "kiełbaski".

Offline Longinus Podbipięta

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 530
  • Reputacja: 666
Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Styczeń 2017, 21:45:03 »
- Dobra! Powiem co wiem, tylko niech te bydle odejdzie.- odrzekł. Pomyślał chwilę.- Nie wiem gdzie dokładnie jest. Zawsze jego posłańcy nas znajdują i werbują, oraz nam wydzielają zyski. Jeden z nich w tych godzinach przesiaduje w Tawernie u Toma. Nazywa się Mike.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Panienki w potrzebie
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Styczeń 2017, 21:45:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything